Polska - Anglia 1:2 (el.MS)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto wygra mecz?

Czas głosowania minął 06 września 2004, 21:47

Polska
18
31%
remis
14
24%
Anglia
26
45%
 
Liczba głosów: 58
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 21:47

W srode o godzinie 20.30 w Chorzowie Polska zagra z Angila. Powiem szczerze, ze malo szans Polakom daje. Nawet wiecej dawalem Wisle jak grali z Realem. Polska nie potrafi grac z silnymi druzynami, zawsze 'daja torby' w takich meczach. Anglia po wtadce z Austria pewnie bedzie chciala wygrac. Oni beda wtedy w komfortowej sytuacji. Jak wygaraja prawdopodobnie bedzie lider i juz po meczach z najgrozniejszymi rywalami na wyjezdzie. Chcialbym aby padl chociaz remis w tym meczu, ale raczej to jest niemozliwe. W tej chwili Polska gra slabo i strasznie zanudza stylem gry. Jedyni zawodnicy godni uwagi to Krzynowek i Dudek.

Co do ustawienia Polakow mysle, ze bedzie bardzo podobne jak z Irlandia. Bramka i obrona pozostanie taka jaka byla. W pomocy Janas moze sciagnac Zienczuka. Mysle, ze Gorawski pokazal juz nie raz w Wisle, ze odpowiada mu ta pozycja, choc wczesniej gral na ataku. W srodku nie wiem co tam robi Lewandowski. Przeciez to jest parodia. Ja dalbym szanse Kukielce (choc to bardzo ryzykowne). Drugim srodkowym raczej pozostanie Mila. Na lewej to wiadomo. Krzynowek, jeden z dwojki Polakow, ktorzy sie pozytywnie wyrozniaja na tle innych (drugim jest Dudek). W ataku raczej na pewno pozostanie Zuraw. Ladna bramka, choc troche szczesliwa w meczu z Irlandia powinna dodatkowo zadzialac. To jednak jest inny Zurawski niz ten z Wisly :/ Jedo partnerem nie chce aby byl Wlodarczyk. Nie bede pisal za jakiego go pilkarza uwazam, bo wie ze tu tez sa Legionisci :wink: Dalbym szanse Niedzielanowi, alby gdy ten nie bedzie sie czul na silach to Kryszlowiczowi.

Jednak co by nie bylo to Anglia i tak wygra. Niestety :cry:

EDIT: dopisany wynik
Ostatnio zmieniony 09 września 2004, 15:26 przez kouba, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 21:54

Remis z takim przeciwnikiem jak Anglia-najsliniejszym przeciwnikiem w naszej grupie bylby dla nas zbawieniem.
Jezeli naprawde sie sprezą to wierze ze stac ich na koszystny wynik, jakim dla mnie jest remis. 8)
Jesli uda nam sie przebrnąc przez ten mecz to pozniej powinno byc tylko coraz latwiej.

Co wiecej moge powiedziec... Do boju Polsko !!! :D


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 22:16

kouba pisze:Jednak co by nie bylo to Anglia i tak wygra. Niestety :cry:
Nic nie wygra, my wygrany i juz!!!
POLSKA !!!
I JUZ
~~~
Moglbys sie postarac bardziej rozwinac swoja wypowiedz.
Zapraszamy za 5 dni.
ToMeK
~~~


mario1116

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 65
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 22:46

Nie ma co ukrywać ze po meczu z Irlandią wygranym ale po slabej grze nie mamy co szukac z Anglikami . Powinnismy sie skoncentrowac na obronie i szukac szansy w kontratakach .


booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 22:59

mario1116 pisze:Nie ma co ukrywać ze po meczu z Irlandią wygranym ale po slabej grze nie mamy co szukac z Anglikami . Powinnismy sie skoncentrowac na obronie i szukac szansy w kontratakach .
Jak powszechnie wiadomo najlepszą obroną jest atak i trener Janas tak właśnie powinien umotywować naszą S-Kadre aby ta od początku atakowała Anglików oczywiście nie zapominając o obronie... Mam nadzieje że w tym meczu wystąpi Niedzielan który z Żurawskim stworzy duet który strzeli przynajmniej jedną bramkę co powinno wystarczyć do remisu... Fakt faktem że gra w meczu z Irlandią pozostawiała wiele do rzyczenia ale jestem dobrej myśli i licze na remis naszych reprezentantów... Oczywiście gdyby wygrali też nie miałbym nic przeciwko :]


★ ★ ★
rrrradek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 17
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 07:23

przykro stwierdzić ale nie sądzę żebyśmy wygrali lub nawet zremisowali z anglikami. może wyjdę na kogoś kto nie jest patriotą ale staram się obiektywnie ocenić grę i klasę przeciwników oraz naszej reprezentacji. owszem żurawski ok. ale kto jeszcze? dudek? tylko czekać jak popełni jakiś poważny błąd. Kryszałowicz? przecież on ma kłopoty z przyjęciem piłki. Krzynówek? ta bramka to troche szczęścia bo juz się zaczynał gubić zamiast podawać przy trzech na jednego ale udało musię wykonać zwód i strzelić. z anglią przypartą do muru przegramy. i to jest przykre...


camor

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 15
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 07:46

No...to ja musze powiedziec , ze wg mnei sukcesem w tym meczu dla nas bedzie remis . Powód .... - Podejście Naszego sztabu szkoleniowego do tego meczu....wczoraj (tj 5.09.) Janas , piechniczek , apostel i jeszcze "paru" innych byli w stanie nieważkości (pijani) i niewiedzieli co sie dzieje ......mozecie mi nie wierzyć , ale moja mama pracuje w hotelu gdzie początkowo zamieszkali.....Wszyscy zataczali sie po korytarzach i nie interesowalo ich nic poza alkoholem ;]

p.s. naszczescie piłkarze byli trzeźwi ;]


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 10:22

Ja tez Polakom szans wielkich nie daje, ale mecz Anglikow z Austria pokazal ze Anglia nie jest w szczytowej formie.. Moze zdarzy im sie potkniecie i w meczu z Polska?.. :wink:
Zycze Polsce jak najlepiej, zwlaszcza po ostatnim zwyciestwie, no niech sie ruszy cos w koncu z nasza kadra.. Moze akurat bedzie dobrze :roll: hieh hieh ale by bylo fajnie dokopac Anglikom :D


fabian18

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 22 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 12:02

będzie reis bankowo 1:1 , nawet w profesjonalu stawiam na taki wynik za 50 zl


ONLY JUVE FOREVER
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 13:30

Ależ wy jesteście pesymistami 8) trzaba wierzyć :!: ja mam nadzieje, że polacy sięgną po trzy punkty. W meczu z Austrią pokazali, że nie są wcale tacy silni, i że popełniają błędy. Mam nadzieje, że w Chorzowie również nie ominie ich pech, i że polacy conajmniej zdobędą jeden punkt. Licze szczególnie na dobrą postawe Jacka Krzynówka, który swoją grą może poderwć reszte drużyny do walki.

POLSKA !!!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 13:41

Ja tez jestem pesymista....z obecna druzyna nie mamy co snic o pokonaniu Anglii.A remis ? Raczej tez poza zasiegiem. Z Irlandia wygralismy ale po slabej grze,a z Anglia bedzie 100 razy trudniej.Łudzić sie mozna ...Stawiam na 0-2 ale bardzo bym chcial zeby bylo 0-0.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 15:04

Również nie robiłbym sobie złudnych nadziei jeśli chodzi o środowy mecz. Mimo, iż wygraliśmy z Irlandią 3-0, napewno nie staliśmy się lepsi pod względem piłkarskim. Wciąż gramy słabo. Pozatym Irlandia to rywal z najniższej półki. Trzeba mieć cały czas w podświadomości mecz z silną Danią...tak właśnie gramy z silnymi zespołami...
Cóż, remis byłby dla nas szczytem. Jednak czy zdeteminowanych i lepszych pod każdym względem piłkarskiego rzemiosła Anglików, zdołają powstrzymać Dudek, Bąk i Krzynówek? Wątpię...


Obrazek
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 15:45

mnowomiejsky pisze:Ja tez Polakom szans wielkich nie daje, ale mecz Anglikow z Austria pokazal ze Anglia nie jest w szczytowej formie.. Moze zdarzy im sie potkniecie i w meczu z Polska?.. :wink:
Zycze Polsce jak najlepiej, zwlaszcza po ostatnim zwyciestwie, no niech sie ruszy cos w koncu z nasza kadra.. Moze akurat bedzie dobrze :roll: hieh hieh ale by bylo fajnie dokopac Anglikom :D
Anglia nie jest w szytowej formie? Może... :? Ja raczej widzę że to raczej Austria jest dużo lepsza niż się to zdawało po losowaniu. Mecz z Anglią to jedno, ale patrząc dalej, z austriakami też nam będzie ciężko i oby nie zdażyła się niemiła niespodzianka.... :?

A wracając do środowego meczu...Hmm..na stadionie jeszcze nie widziałem takiego "gęstego" monitoringu...(widziałem montaż) Naprawdę sporo tych kamer...Ale cóż.. przygotowania, dużo gadania piłkarzy, trenerów w TV, wszyscy się "napinają" przed meczem a potem bęc, bęc, bęc .....2:0 do przerwy - 4 w plecy na koniec... Ech,.... smutna ta nasza reprezentacja.


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 22:56

Nie ma się co oszukiwać - to Anglia jest w tym pojedynku faworytem i to nie tylko na "papierze". Ich "porażka" z Austrią w pewnym sensie nam zaszkodziła (Anglicy przystąpią do meczu jeszcze bardziej zdeterminowani), ale to Polska ma na razie komplet punktów. Szanse na zwycięstwo - 5% (mowa oczywiście o biało-czerwonych :D ), ale z pomocą Boga może uda się zremisować :?: "Jurek, zatrzymaj Anglię" :P


ĐjMilka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2003
Posty: 93
Rejestracja: 08 września 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 23:37

Jak dla mnie to Anglia jest absolutnie do ogrania, ale my z nimi dostaniemy bo:
a) mamy beznadziejnego treenera ktory zachowuje sie tak jakby znalazl sie na swojej posadzie przez przypadek
b) wiekszosc zawodnikom brakuje charakteru i zamiast gra z mocnym przeciwnikiem ich mobilizowac to ich parazlizuje...
no ale mimo wszystko wierze w nich :D


ODPOWIEDZ