Mistrzowie Europy pokonani!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
lukas24

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2003
Posty: 32
Rejestracja: 12 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 23:15

W meczu grupy 2 eliminacji do MS Grecja ulegla na wyjezdie Albanii!!!!!
Bramki dla Albanii zdobyli w 12 min. Adrian Aliaj oraz w 11 min. Edvin Murati, a dla Grecjii gola w 38 min. zdobyl Stylianos Giannakopoulos

Podejrzewalem ze Grecja moze grac slabo po ME, ale zeby przegrywac z Albania?? Sensacja!!!!


Zrodlo: http://www.livescore.pl/


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 23:21

No dużo niespodzianek dziś ,a wśród nich porażka Grecji.
Zaskakujące - może ,ale jestem ciekaw czy to eksperci złapali :wink:
ME ,może się nie załapać do MŚ - jest to bardzo możliwe :) tak jak Turcja - 3 na świecie a później nie weszła do Euro :idea:


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 00:07

Hehe tak jak Grecja pokazała, że może każdy może wygrać z każdym, dzięki czemu wiele słabszych ekpi uwierzyło w siebie. I mamy kolejną sensacje :shock:


:roll:
wiwat

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lutego 2004
Posty: 158
Rejestracja: 02 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 01:55

Dla mnie Grecy to kelnerzy, ktorym po prostu sie pofarcilo w Portugalii, a dowodem na to jest np mecz z Albania - tylko czekam na nastepne :)


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 09:18

eee tam. latwe bylo do przewidzenia ze po jednym udanym turmieju przecietna druzyna jaka jest grecja zacznie grac jak przecietniak. na euro mieli farta i tyle. zaskoczyli poprostu inne reprezentacje ale teraz juz sie im to nie uda :twisted:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 09:47

wiwat pisze:Dla mnie Grecy to kelnerzy, ktorym po prostu sie pofarcilo w Portugalii, a dowodem na to jest np mecz z Albania - tylko czekam na nastepne :)
ZGadzam sie w 100%..i w sumie ciesze sie ze przegrali bo mze to oduczy i ich i inne druzyny to stosowania takej taktyki :wink: bo meczu z Grecja nie da sie ogladac..to jest caly czas bronienie..nic wiecej..wiec ciesze sie ze ich sposob okazal sie w koncu zly :twisted:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2004, 21:24

nookie pisze:
wiwat pisze:Dla mnie Grecy to kelnerzy, ktorym po prostu sie pofarcilo w Portugalii, a dowodem na to jest np mecz z Albania - tylko czekam na nastepne :)
ZGadzam sie w 100%..i w sumie ciesze sie ze przegrali bo mze to oduczy i ich i inne druzyny to stosowania takej taktyki :wink: bo meczu z Grecja nie da sie ogladac..to jest caly czas bronienie..nic wiecej..wiec ciesze sie ze ich sposob okazal sie w koncu zly :twisted:
No nie wiem czy zdobycie Mistrzostwa Europy może być fartem. Fartem to można wygrać 1 czy 2 mecze ale nie całem Mistrzostwa.


:roll:
Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 06:35

Chłopaki z Grecji... zeszli na psy po tym Euro 2004, według mnie grecja nie awansuje do Mistrzostw świata, chyba ze w koncu ottto ich jakos zmobilizuje! :wink:


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 07:45

Diego pisze:
wiwat pisze:Dla mnie Grecy to kelnerzy, ktorym po prostu sie pofarcilo w Portugalii, a dowodem na to jest np mecz z Albania - tylko czekam na nastepne :)
No nie wiem czy zdobycie Mistrzostwa Europy może być fartem. Fartem to można wygrać 1 czy 2 mecze ale nie całem Mistrzostwa.
To prawda ze fartem nie mozna wygrac calych mistrzostw. W ME Grecja grala dobrze, choc czasem, tego nie zaprzeczy chyba nikt, szczescie jej rzeczywiscie sprzyjalo :roll:
Ale trzeba przyznac ze Grecy grali dobrze chyba tylko do konca ME, tak jakby zmobilizowali sie (czy nie wiem jak to inaczej nazwac) tylko an te impreze.
Mysle ze to bylo cos w stylu mojego Gornika Leczna 8) - kiedy wszedl do Ekstraklasy, zrobil furore, gral dobrze, wiekszosc go lekcewazyla i na tym wielu sie przejechalo. Tak samo wielu moze lekcewazylo Grekow. Szykowano sie na boje z Anglikami, Hiszpanami, Wlochami, a tu Grecy ich w konia (trojanskiego :lol: ) zrobili hieh hieh.
Mimo wszystko Grecja dalej pozostaje Grecja, musi wiedziec gdzie jest jej miejsce w szeregu.. :? I moze Albania chciala ja tego nauczyc? :D


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 09:49

Grecja to dobra drużyna bez wielkich nazwisk oraz z doświadczony trenerem .. jako kolektyw są bardzo zgrani , a to że wygrali Euro to nie przypadek tylko - słabsza i "olewnicza" :D ( jeśli istnieje takie coś ) :D postawa innych zespołów wobec drużyny Grecji...
A reguła "bij Mistrza: sprawdza sie ... daletgo mamy Grecje Mistrzem Europy i Albanie która pokonuje owych mistrzów :D


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 15:23

No nieźle Albania pokazała na co ją stać ale się domyśłam że Albania... zbankrutuje. Tak , tak nie pomyliłem się kiedyś czytałem że trener Albanii obiecał wszystkim zawodnikom nawet tym którzy w tym meczu nie grali, że jeżeli wygrają z Grecją to dostaną 2 czytam 3 razy więcej kasy 8) Niexle nie?? Chciałbym być na ich miejscu takimi piłkarzami :-D .
A co do Grecji to spewnością przez przypadek zdobyli Euro i... można się domyślać, ze zpewnością Grecy stosowali dopingu :!:


ODPOWIEDZ