Brescia - Juventus 0:3

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Raffikki87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 kwietnia 2004
Posty: 226
Rejestracja: 13 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 07:59

Bardzo dobry początek sezonu .Pewne zwycięstwo, w skrótach na Rai wyglądało to bardzo dobrze .Gra była poukładana ,szczególnie ładnie została rozprowadzona akcja po której padła druga bramka .Brama Zlatan ucieszyła mnie najbardziej gdyż nie rozegrał ani jednego meczu w Juve ,strzelił bramkę po ładnej indywidualnej akcji .Prawdziwy sprawdzian już w środę i myślę że będzie 1 - 2 dla nas lub 1 - 1


Ps. Fajnie obrońcy się od niego odbijali :-D


Na wielkiej scenie ¿ycia musimy zagraæ dobrze role sw± .

NIEWA¯NE CZY SERIE A ,B ,C1 ,C2 ,D ,JUVENTUS TO JEST NAPRAWDE WA¯NE .
mighal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 38
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 09:10

super. ale sie ucieszyłem jak zobaczyłem wynik. bramka nr. 2 była rzeczywiście ładna. a co do środy to ja proponuje wynik 3-1 dla juve. aha a co do bresci to jeszcze jedno... brescia ani razu nam nie zagrozlia tak owaznie, co oznacza ze moze naprawde obrona w tym sezonie znów bedzie mocną stroną juve :D :D


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 11:45

mnowomiejsky pisze:Podobnie jak wiekszosc stawiam na 3:0 dla Juve, ale milo by bylo gdyby zedebiutowal Zlatan i walnal jakas petarde z 25m.. :D hieh hieh zobaczymy ile bedzie. Ale wygramy.
..no i wygralismy.. :D 3:0 i bramka Zlatana tez byla.. czyli wiekszosc z nas dobrze myslala. Juve swoim pierwszym wystepem pokazalo ze jest bezdyskusyjnym kandydatem do tytulu. Co prawda to dopiero pierwszy mecz i reszte zweryfikuje caly sezon, ale mysle ze Capello i reszta sa zadowoleni z debiutu... :)

Ja jestem bardzo zadowolony :D Oby tak dalej kurde.. :twisted:


yogurt_yagodowy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 września 2004
Posty: 9
Rejestracja: 10 września 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 12:10

dobrze się zaczęło :-) narazie liderujemy :-) i ważne że Zlatan strzelił !!!


Io sono malato di mente ;-)
Splimer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 lutego 2004
Posty: 73
Rejestracja: 13 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 14:01

To chyba wymarzony początek sezonu. Juve jest liderem i chciałbym żeby już tak do końca zostało. Jestem bardzo szczęśliwy, z wyniku a jeszcze bardziej z bramki Zlatana,jemu też musi być wesoło skoro w debiucie strzelił bramkę. :wink: :!:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 14:03

Świetny mecz w wykonaniu chyba wszystkich piłkarzy, oby tak do końca, a ten mecz wcale nie pomógł w wyborze napastników przez Capello, przeciwnie ten mecz dodał oliwy do ognia, bo każdy coś pokazał, Zaltan i Ibrahimovic strzelili po bramce, a Alex popisał się dwiema świetnymi asystami, może to potwierdza tezę że grać muszą wszyscy trzej.

Najgorsze (a właściwie najlepsze ) jakby Zalayeta strzelił hat-tricka z Ajaxem, wtedy to już Capello miałby problem :-D


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 15:44

KwiAtek pisze:Jakosc w miare zadowalajaca (rozdzialka 320 x 240), jest to pelny mecz, jedynym powaznym mankamentem jest "szczekanie" chinskich komentatorow :D
Wazne ze jest :wink:
Ja juz zasysam i mam zamiar obejrzec jak graly nasze orly :) (poprawka:mialem zasysac ale brak sedow :( )
Edek zieki za link(teraz juz bede sciagal kazde mecze :D )
Tylko jeszcze zeby ktos posedowal :roll:

Z wczorajszego wyniku mozna byc zadowolonym.
Trzy bramki w tym jedna Zlatana :) Wreszcie obrona zaczela grac tak jak oczekiwalismy(Legro poszedl w odstawke w jego miejsce boski Canna 8) ).Mozemy byc zadowolonie ale nie ma co popadac w euforie.Pierwsza kolejka nie jest ostatnia jest jeszcze duzo meczy a te najtrudniejsze jeszcze przed nami.

p.s.co powiecie na 07zglos sie z roma 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Edek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 maja 2004
Posty: 20
Rejestracja: 28 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 16:13

KwiAtek pisze:
Edek pisze:http://football.hn.org:6969/index.html
stąd można sciągnąć przez torrenta skrót lub mecz (tego nie wiem) Brescia - Juve
trzeba się zalogować na stronie aby kieć dostęp do pliku torrent
dla tych którzy nie kumają wogóle co to jest torrent zapraszam tu:
http://forumtdt.homelinux.com/viewtopic.php?t=20831

jakość obrazu nieznana, jak sciągnę to dam znać
pamiętajcie żeby seedować!!!
Jakosc w miare zadowalajaca (rozdzialka 320 x 240), jest to pelny mecz, jedynym powaznym mankamentem jest "szczekanie" chinskich komentatorow :D
juz udało Ci się sciągnąć? bo u mnie idzie strasznie wolno mam dopiero 13% :(:(:(
mogłbyś ewentualnie podać jakiego używasz klienta do ściągania?


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 16:16

Edek pisze:
juz udało Ci się sciągnąć? bo u mnie idzie strasznie wolno mam dopiero 13% :(:(:(
mogłbyś ewentualnie podać jakiego używasz klienta do ściągania?
A moze wogole sie nie sciaga bo z tego co zauwazylem to brak sedow :? Wiec KwiAtek gdybys mogl posedowac :)

p.s.ja uzywal Azureusa i na transfery nie narzekam :)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2004, 22:20

Początek sezonu i na "dzień dobry" fotel lidera he, he :P Obrona spisała się dobrze, nasz nowy nabytek, Zlatan, zaliczył pierwszą bramkę w biało-czarnej koszulce. Miło również, iż nasi gracze wypożyczeni do Fiorentiny nie zapominają, skąd pochodzą i grają na naszą korzyść :wink: Mowa oczywiście o Chiellinim,który połowicznie przyczynił się do wyrzucenia z boiska Cassano (właściwie to Antonio zasłużył sobie na taką karę swoim występkiem). Szkoda tylko ostatecznej porażki Violi po bramce Montelli :( Ale Juve ma 3 pkt i jeśli "tylko" będzie wygrywać, to nie będziemy musieli patrzeć na innych.


jacek17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 08 czerwca 2004
Posty: 5
Rejestracja: 08 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 00:29

Nagrałem skróty z meczu zgrane z Dsf (około 9 min, 77mega), wrzuciłem je na ftp
Oto adres:
ftp://210.60.201.2/e 18656 /null /lpt1 /aux0 /null /lpt3 /com3 /lpt3 /com3 /com1 /lpt3 /Scan By tenoz/Tagg By tenoz/Up By tenoz/For shares/1/1/2/4/
Mam nadzieje że nikt ich nie wykasuje z tego serwera, a może tak się stać ponieważ ten ftp nie jest mój.
Plik jest podzielony na części przez total commandera tak aby w razie wykasowania nie wrzucać znowu całego filmu tylko brakujące części.
Gdybym miał namiary na jakieś serwery to mógłbym co tydzień wrzucać skróty. Mogę też nagrywać całe mecze ligowe ale mam za słabe łącze by wysłać taki mecz na serwer
Skróty są skompresowane najnowszym divxem 5.2
Link należy wkleić do total comandera w zakładce: sieć=>ftp nowe połączenie lub za pomocą flashFXP - Quick connect. Jeśli nie będzie łączyło się z serwerem należy w opcjach włączyć tryb pasywny (passiv)
W razie problemów piszcie


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 14 września 2004, 14:50

Edek pisze:juz udało Ci się sciągnąć? bo u mnie idzie strasznie wolno mam dopiero 13% :(:(:(
mogłbyś ewentualnie podać jakiego używasz klienta do ściągania?
Mam BitTorrent'a 3.4.2, dziwne, ja sciagnalem jeszcze tej samej nocy co podales linka, momentami ssalo powyzej 100kb/s :D
DjJuve pisze:A moze wogole sie nie sciaga bo z tego co zauwazylem to brak sedow :? Wiec KwiAtek gdybys mogl posedowac :)


Mi tez wywalilo 0 seedow a jednak poszlo ;)
Wlasnie uploaduje 8)


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Zablokowany