Irlandia - Polska 0:3 (el.MS)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 12:10

No super !!!!! Ja tez sie bardzo ciesze :-D To dobry poczatek.... jestesmy na 1 miejscu w grupie !!!!! Oby tak dalej !!!!!

Wyniki grupy 6:
Irlandia Płn. - Polska 0:3
Austria - Anglia 2:2
Azerbejdżan - Walia 1:1

heheh Anglia i Walia jak narazie zadziwiajaco slabo, zmieniam moje prognozy: AWANSUJEMY :D :D


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 18:51

Dudek

Zewlakow-----Bak-----Glowacki-----Rzasa

Gorawski-----Mila-----Lewandowski-----Krzynowek

Zurawski-----Niedzielan

...poniewaz:
1.Dudek - Choc zdarzaja mu sie wpadki jest bezkonkurencyjnym i najlepszym bramkarzem w naszym kraju.Obecnie w Polsce nie ma sobie rownych.
2.Zewlakow - w meczu z Irlandia spisal sie w miare swoich mozliwosci i wedlug mnie mozna mu zaufac.
3.Bak - swietny wystep w pierwszym spotkaniu.
4.Glowacki - j.w
5.Rzasa - doswiadczony obronca,ktoremu tak jak w przypadku Zewlakowa mozna dac szanse.
6.Gorawski - zastepuje Zienczuka,ktory w pierwszym meczu niczego szczegolnego nie pokazal i niczym sie nie wyroznil.Gorawski jest w formie,choc nie bylo tego widac w ostatnich 20 minutach (?) pierwszego spotkania.
7.Mila - slaby wystep z Irlandczykami,ale moze cos pokaze z Anglia.
8.Lewandowski - j.w
9.Krzynowek - jego miejsce w podstawowej jedenastce jest pewne.Jeden z najlepszych polskich pomocnikow,ktoremu miejsce w skladzie sie nalezy.
10.Niedzielan - miejmy nadzieje,ze Janas da mu szanse.Po kontuzji powinien byc w pelni sil.
11.Zurawski - jak w przypadku Krzynowka.

Tak to moim skromnym okiem wyglada.Moze cos z tego sie sprawdzi 8)


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2004, 06:28

ooo ja teraz sie wpore wypowiem bo jakos nie zauważyłem temetu kilka tygodniu temu :D :wink:

Mecz cieszy, ponieważ my wyszliśmy z neigo zwycięsko. Dlatego użyje sobie takiego stwierdzonka: Wynik Lepsza niż gra. Tak rezczywiście bylo. Obrona popelniała sporo błedów, zbyt czesto dopuszczała przeciwnika pod bramke. Oprócz tego linia pomocy sie nie popisała... bardzo dużo niecelnych podań. Krzynówek sie tylko wyrózniał, nic dziwnego 8) najlepszy Polski piłkarz. Na koniec to wkurzyło mnie zachowanie Włodarczyka. NIe godne reprezentanta.


ODPOWIEDZ