Irlandia - Polska 0:3 (el.MS)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
rrrradek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 17
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 09:58

ja uważam, że po bólach ale wygramy jedną bramką. irlandia chce wygrać bo gra u siebie. Polska z pewnością choć raz skontruje. obstawiam 2-1 dl polski.


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 16:56

No do przerwy narazie 2-0 dla nas.Nie gramy oszałamiająco ale skutecznie :wink: Zobaczymy jak bedzie w drugiej połowie ale Irlandczycy raczej skupią siena dalszym kopaniu po nogach naszych.Ale brama Żurawia przedniej klasy :D


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 18:06

no i prosze bardzo :!: 0-3 :!: a wy nie wierzyliście 8) Choć przeciwnik nie był zbyt wymagająccy to jednak można się cieszyć z wyniku. Jak zwykle świetnie zaprezentował się Krzynówek, który na dodatek strzelił ładną bramke. Choć napastnicy strzelili po bramce to jednak co do ich postawy mam pewne wątpliwości :? Jakoś nie przekonali mnie do siebie... ogólnie co do stylu gry polaków nie jestem nim zachwycony, ale liczy się wynik i to, że mamy pierwsze trzy punkty. Oby tak dalej :!: :-D


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 18:09

No i już po meczu. Jestem mile zdziwiony wynikiem. 3:0 to dobra zaliczka przed meczem z Anglią ,ale z nimi nie będzie tak łatwo. Ta gra w wykonaniu Polaków była rwana no i niektóre akcje były przypadkowe.
Jednak dało się zauważyć dobre strony ich gry. Ważne ,że wygrali to po pierwsze ,bo po Danii zapowiadało się to bardziej niż nieciekawie.
Oby tak dalej. W sumie nie wierzę w korzystny wynik z Angolami ,ale wierzę ,że historia się powtarza jak to było kiedyś w pamiętnych eliminacjach do MŚ'74. Wtedy również mieliśmy w grupie Walię i Anglię :wink:


jeżak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 170
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 18:09

NIEEE NO to co ten sędzia robił... On chyba na pierwszą połowę wyszedł bez kartek. Irlandczykowi należał się kartonik chociażby za faul na Dudku. Ale to już za nami. Cieszę się, że przynajmniej Włodarczykowi puściły nerwy i przysadził dzwona Irlandczykowi. :twisted: RESPECT :twisted:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 18:10

Nie ma co komentowac.
Wstydem byloby dostac z ogorkowa Irlandia polnocna.
Wszystko zweryfikuje Anglia z ktora nie wroze sukcesow :(


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 18:14

jeżak pisze:NIEEE NO to co ten sędzia robił... On chyba na pierwszą połowę wyszedł bez kartek. Irlandczykowi należał się kartonik chociażby za faul na Dudku. Ale to już za nami. Cieszę się, że przynajmniej Włodarczykowi puściły nerwy i przysadził dzwona Irlandczykowi. :twisted: RESPECT :twisted:
Dokładnie.. postawa pana w czarnej koszulce byla beznadziejna. Gwizdal jak jakis bialoruski sedzia. Irlandczycy za dobrzy w pilke nie sa, za to ciagle prowokowali klotnie i przepychanki. Wlodarczyk w koncu nie wytrzymal i machnale jednemu, jak najbardziej slusznie. Tak samo Rzasa popchnal irlandczyka. Szkoda, ze nie bylo na boiksu Hajty, to moze jakas bojka by sie wywiazala. Juz od dluzszego czasu wkurza mnie postawa polakow, nie tylko ta sportowa, ciagle obrywaja i boja sie oddac. Brawa dla Włodarczyka!


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 18:21

No więc 3-0 :) Dobra gra, przebłyski naszych piłkarzy mogą cieszyc, ale czy to wystarczy na anglików ? wątpie.
Wszystkie 3 bramki ładne, ale pierwsza Żurawskiego chyba najładniejsza, i niech Ci co nie lubia Żurawskiego niech nie usprawiedliwiają bramkarza Irlandi ze mu go słonce oślepilo, być moze ale Zurawski pokazał klase wykonując taki rzut rożny ! Warta podkreślenia bramka Włodarczyka :) Ale po bezmyślnym zachowaniu obejrzył czerwony kartonik i troche to obniżylo jego note :) Bramka Kryszałowicza również ładna. Bramke zadedykował zmarłemu ojcu ...


Mam nadzieję ze chociaż remis z anglią uda sie osiągnąc co było by niewątpliwie sukcesem.

Edit: Bramka Krzynówka oczywiscie, mała pomyłka :) i Jemu zmarł tata ...
Ostatnio zmieniony 04 września 2004, 19:58 przez paku, łącznie zmieniany 1 raz.


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 18:38

Bramka Kryszałowicza również ładna...Bramke zadedykował zmarłemu ojcu...
Nie zebym sie czepial,ale chyba Krzynowkowi zmarl ojciec 8)

Co do meczu to 3:0 calkiem niezle.
Dudek - troszke szczescia,troszke umiejetnosci.
Mila - slabo.Kilka niecelnych strzalow na bramke rywala.
Wlodarczyk - poza bramka i czerwona kartka niczym szczegolnym sie nie wyroznil.Kilka strat.
Zienczuk - jak u Wlodarczyka.
Bak - calkiem niezle sobie radzil.

Wymienilem zawodnikow,na ktorych odnioslem w/w wrazenia 8)


herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 19:09

Tak czytam te wsze posty i nie moge sie pokapować w co wy gracie!! :lol: :lol:
Czy ktoś mógłby mnie oświecić??? :-D :-D


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 19:35

Pierwsze co trzeba powiedziec to to, ze sedzia chyba bal sie zawodnikow ... :?
A co do gry, to jesli zagraja chociaz tak z Anglia to bedzie dobrze... bo na zdobycie bramki to chyba raczej liczyc nie mozemy :?

Miejmy nadzieje ze wypadna dobrze. Remis bylby zbawieniem 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 19:53

Tak wszyscy zarzekali, że Polska jest cienka, że ciężko będzio wygrać a tu taki wynik. Może nie zagrali swietnie ale 3 do 0 na wyjeździe to znakomity wynik.
Najbardziej jestem zadowolony z Krzynówka, który mimo tragedii rodzinnej pokazał, że jest zawodowcem.
Żurawski może i nie grał znakomicie, ale nie tracił głupio piłek, szukał gry i strzelił fajną bramkę :D
Bardzo dobrze według mnie spisała się obrona, szczególnie srodek, chodź i boki zagrały poprawnie. Głowacki i Bąk są swietną parą obrońców i może zapewnią nam remis z Anglią...
Gdyby lepiej zagrał srodek pomocy i Zieńczuk to mielibysmy naprawdę dobry mecz Polaków.


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 20:56

Sędzia- bez komentarza :lol: to był jego debiut?? Może myślał, że grają 5 latki ze sobą :lol: Wiem, że Włodarczyk to profesjonalista, ale jak najbardziej słusznie mu "dybnął" Wcale nie jestem na niego zły, bo każdemu czasami w grze puszczają nerwy. Bardzo prowokacyjne zachowanie Irlandczyków, bardziej interesowały ich nogi naszych piłkarzy niż piłka. Dalszych sukcesów w grupie im nie wróżę, bo wątpie, żeby któryś podskoczył do Alana Smitha, Sola Campbella czy Wayna Rooney'a :) a o graniu w piłkę już nie wspomne 8) Ja byłem pewny, że wygramy 8) wierzyłem w chłopaków. A w środe mecz na stadionie śląskim, pewnie niektórzy nie żałują teraz, że kupili bilety, bo ja nie. Nie mogę się doczekać środy :):)
POLSKA!!!


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 11:36

To, że pokonamy Irlandię było pewne. Wkońcu to bardzo słaby zepół. Jednak wynik mile zaskakujący. Sama gra pozostawia wiele do myślenia. Tylko momentami moglismy dostrzec jakieś ciekawe akcja biało-czerwonych.
Wkońcu w reprezentacji może odnajdzie się Żurawski. Ma duże ambicje i umiejętnosci, lecz do wczoraj jakoś nie mógł ich przełożyć na grę w rep.
Postawa Krzynówka godna podziwu. To naprawdę wartościowy gracz.
Szkoda kartki dla Włodarczyka, cóż dał się sprowokować.

Sędzia bez mkomentarza.
Ponadto mam dziwne wrażenie, że po meczu z Anglią będziemy na ujemnym bilansie bramkowym... :roll:


Obrazek
banan1984

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2004
Posty: 42
Rejestracja: 30 maja 2004

Nieprzeczytany post 05 września 2004, 11:46

Widze z anglikami kleske;/ ... nie wiem jak wy , ale 3:0 tylko dlatego jest ze mielismy farta przy pierwszej bramce, ktora troche zmniejszyla morale u przeciwnika i najwieksza zasluga tego wyniku....ze Irlandia ma do dupy atak, przeciez czasem wchodzili jak chcieli ..i tylko dlatego ze ich poziom jest slaby..nie strzelili bramki, a w meczu aus-ang ..austria mnie zaskoczyla pod koniec tymi strzalami...

Wg mnie powinnismy troche tez przemeblowac skald:
-baszczu za zewlakowa
-jakis mozliwy napastnik, prosze Niedzielan za Wlodarczyka..a nie jak pewnie da Janas Kryszalowicz ;/
-gortowski/kosa za zienczuka
-..no i lipa bo wiecej nie mamy w skladzie


ODPOWIEDZ