Olisadebe i reprezentacja

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 16:19

Ostatnio znowu glosno zrobilo sie o karierze reprezentacyjnej Olisadebe. Niektorzy twierdza ze kiedy trzeba zagrac w kadrze Polski, Olisadebe lapie nagle kontuzje, kiedy zas trzeba grac w lidze Greckiej, nagle zdrowieje. Kolejnym dowodem na to mialaby byc nastepujaca sprawa:

Okazało się, że mieli rację ci polscy działacze, którzy drwiąco przewidywali, że poważnie ponoć kontuzjowany Emmanuel Olisadebe po powrocie do Grecji cudownie ozdrowieje – pisze „Gazeta Wyborcza”.

„14 września Olisadebe zagra z Rosenborgiem w Lidze Mistrzów” – powiedział prezes Panathinaikosu Ateny, Argyris Mitsou. To doprawdy zdumiewające oświadczenie, zważywszy na to, jak poważną kontuzję zdiagnozował u Olisadebe lekarz kadry.

Jerzy Grzywocz po przebadaniu Olisadebe stwierdził, że „z jego kolanem naprawdę nie ma żartów. Nie jest uszkodzone, ale zostało przeciążone i bez przerwy puchnie. To się wciąż powtarza”.

Lekarz kadry ostrzegł Olisadebe, że jeśli wróci na boisko wcześniej niż za dwa miesiące, będzie musiał zakończyć karierę.

zrodlo: http://sport.onet.pl/973943,wiadomosci.html

Co jest grane? Czemu Olisadebe nie chce grac dla reprezentacji? Co myslicie o jego podejsciu do gry w kadrze? Czemu mimo kontuzji zgadza sie grac dla Panathinaikosu?...


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 16:49

bardzo go lubilem jak grywal jeszcze w reprezentacji. Bardzo pomogl w awansie do Mundialu 2002. To glownie dzieki jego bramkach Polska tak swietnie grala. Inni reprezentanci rowniez grali swietnie, ale on zawsze sie wyroznial. Teraz jednak bardzo mam zimne uczucia do Niego. Nie sadze, aby te kontuzje to byly przypadki. Tym bardziej, ze w Grecji zaraz po niby 'kontuzji reprezentacyjnej' gral i to gral calkiem dobrze, a po kontuzji nie zawsze jest sie w najwyzszej formie. Moim zdaniem Oli juz nie chce grac w reprezentacji Polski, tylko nie chce tego oglosic oficjalnie. Dziwnie sa te kontuzje i wszystkie wymowki. Niech powie prosto z mostu, ze JUZ NIE CHCE :( ( a szkoda )


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 16:50

toż to cud :!: cudowne ozdrowienie :!: :lol: :lol: ten gość już mnie śmieszy... jak nie chce grać w reprezentacji to niech to powie wprost, a nie taki wykręty, że kontuzja itp. Ciekawe czy gdyby nie gra w reprezentacji Polski to grałby teraz w Panathinaikosie. Reprezentacja Polski go wypromowała a on ja teraz "olał". Jeżeli Polacy awansują do MŚ (na co licze :P ) to mam nadzieje, że Oli nie zostanie powałany na MŚ, no chyba, że wkońcu przestanie kombinowac i będzie grał w reprezentacji.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:16

Tak gadacie ze Olisadebe jest zly a nawet nie wiecie ze chcial grac w spotkaniach eliminacji.Zapowiedzial ze moze wystapic w meczach bo czuje sie dobrze tylko przy bieganiu boli go kolano natomiast Janas po konsultacji z lekarzem odeslal go do domu(podobno Oli przez 6miesiecy nie powienien wogole biegac).Zastanawiam mnie dlaczego mimo kontuzji bedzie gral w meczach greckiej druzyny.Wydaje mi sie ze chyba wladze klubu kaza pilkarzowi grac bo mowi ze sie dobrze czuje a wogole nie patrza ze ma on powazna kontuzje.Coz dziwne :roll:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
JuveSuchy

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 6
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:22

A ja zawsze mialem takie zdanie ze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie mozna wierzyc!!! :evil:


a ja mam takie zdanie, ze takich jak ty trzeba tepic. Zlamales punkt "3 i)" regulaminu. Ostrzezenie
kouba


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:23

JuveSuchy pisze:A ja zawsze mialem takie zdanie ze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie mozna wierzyc!!! :evil:
A ja zawsze mialem takie zdanie ze gosci takich jak ty jest na tym swiecie za duzo 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 20:52

DjJuve pisze:
JuveSuchy pisze:A ja zawsze mialem takie zdanie ze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie mozna wierzyc!!! :evil:
A ja zawsze mialem takie zdanie ze gosci takich jak ty jest na tym swiecie za duzo 8)
Dokładnie podzielam zdanie kolegi. Jeżeli masz pisac takie głupoty to wogóle nie pisz..

A co do tematu..

Troche się dziwie czego Oli nie chce grać dla kadry.. ta sprawa troche śmierdzi.. opuszcza zgrupowanie po to by grać w Lidze mistrzów tydzień pozniej.. :/ Oj Oli Oli..


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 21:57

DjJuve pisze:Tak gadacie ze Olisadebe jest zly a nawet nie wiecie ze chcial grac w spotkaniach eliminacji.Zapowiedzial ze moze wystapic w meczach bo czuje sie dobrze tylko przy bieganiu boli go kolano natomiast Janas po konsultacji z lekarzem odeslal go do domu(podobno Oli przez 6miesiecy nie powienien wogole biegac).Zastanawiam mnie dlaczego mimo kontuzji bedzie gral w meczach greckiej druzyny.Wydaje mi sie ze chyba wladze klubu kaza pilkarzowi grac bo mowi ze sie dobrze czuje a wogole nie patrza ze ma on powazna kontuzje.Coz dziwne :roll:
Według mnie Oli olał kadrę. W Grecji dostej nawet duże pieniądze i o przyszłośc martwić się nie musi więc po co ma gra w reprezentacji (w dodatku nie swojej :wink: ). Tylko się przemęczy 8)


:roll:
WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 22:44

JuveSuchy pisze:A ja zawsze mialem takie zdanie ze <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nie mozna wierzyc!!! :evil:
Nie ma to jak się wypowiedzieć na temat :D Szefie załóż sobie jakąs rasistowską stronką i nie przychodź tu więcej. My tu gadamy o piłce a nie o kolorze skóry.

Co raz więcej wskazuje na to, że Oli nie chce grać w reprezentacji. Ale można się tego było obawiać już przy przyznawaniu mu obywatelstwa. Czy można było się spodziewać, że na zawsze będzie oddany reprezentacji, skoro nie mówi nawet po Polsku?
Ja jednak temu panu dziękuje za wspaniałą grę za czasów Engela(czemu go wywalili :evil: ) i mam nadzieję, że jeszcze wróci do reprezentacji. Bo jest to wspaniały snajper, który może nam znacząco pomoć w awansie do Mundialu.


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 03 września 2004, 02:30

Ja od poczatku uwazalem ze Polska osmiesza sie biorac do reprezentacj murzyna. I nie chodzi tu oto, ze mam jakies uprzedzenia do innych ras itp. tylko oto, że Polska biorac kogos "z zewnątrz" mówi - "Polacy są za słabi - potrzebujemy kogoś z zagranicy"

Przykro mi, ze ma kontuzje, dobrze, ze da sie ja wyleczyc.

Wolalbym, aby ludzie odpowiedzialni za nasz football zainwestowali pieniadze w szkolenie polskich pilkazy.


rrrradek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 17
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2004, 08:14

mnie się wydaje, że z olisadebe jest trochę tak, że reprezentacja była mu trochę potrzebna do promocji. w swojej macieżystej nie mógł grać z powodu dużej konkurencji a chcąc coś osiągnąć w piłce trzeba grać w jakiejś reprezentacji. w europie jest już znany dzięki eliminacjom do MŚ, w których strzelił kilka bramek i reprezentacja trochę koliduje z jego planami. poza tym kiedys miał niezgrożoną pozycję a teraz musi walczyć z niedzielanem i żurawskim.


Olas85

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2004
Posty: 3
Rejestracja: 31 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2004, 09:53

No kurde...czyżby Oli bał się powiedzieć Polakom że juz nie chce grać w reprezentacji (ciekawe czemu :twisted:? ) wątpię żeby te kontuzje były prawdziwe, to wykręty. Przykro mi bardzo z tego powodu, uwielbialem Oliego jak grał w eiminacjach do MŚ 2002 (choć na samych mistrzostwach nie zachwycił :cry: ) a teraz...Lepiej pozostawić to bez komentarza. Choć może nawet i lepiej że on nie gra bo po co ma biegać po boisku i nic nie robić (skoro mu się nawet nie chce biegać dla reprezentacji) lepiej niech zagra Niedzielan ktory choć ostatnio w nienajlepszej formie (kontuzjowany dość długo :cry: ) przynajmniej da z siebie wszystko na boisku. Tylko czy to pomoże?! Liczę w duzym stopniu na Żurawskiego...obym się nie przeliczył...


...:::==>JuVeNaZaWsZeWmOiMsErCu<==:::...
Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2004, 12:01

Olibył dobry, szkoda go chłopak ma pecha, gdyby grał w reprezentacji napewno dużo by pomógł.


Obrazek
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 10:06

To proste Oli chciał grać w S-kadrze dla promocji. Poszedł sobie do cieplutkiej i dobrze płatnej Grecji i ma wszystko w nosie. A szkoda bo gdy chciał grać w reprezentacji to naprawde mu to wychodziło. A skoro już mówimy o niechęci do reprezentacji to nasi piłkarze też czują niechęć do reprezentacji tylko ze B

W ostatnich dniach narosły spekulacje na temat urazu kręgosłupa napastnika Legii Marka Saganowskiego. Z tego powodu "Sagan" nie zjawił się na zgrupowaniu kadry B i nie zagrał przeciwko Turcji, ale w meczu ligowym z Odrą w Wodzisławiu wystąpi.

Nie brakowało głosów, jakoby snajper Legii nie przyjechał na mecz z Turcją, bo... symulował uraz - podobnie, jak kilku innych czołowych piłkarzy ekstraklasy, którzy otrzymali powołania. Czy wszyscy nieobecni kadrowicze faktycznie symulowali, bo kadra B to dla nich za mało poważna sprawa? Zdaniem Saganowskiego - nie.

Prezes PZPN Michał Listkiewicz powiedział na łamach "Przeglądu Sportowego", że jeśli Rachwał, Jeleń, czy Saganowski uważają, iż są zbyt wielkimi gwiazdami na drugą reprezentację, to może lepiej niech nie grają w żadnej. Napastnika Legii wyraźnie poirytowały te słowa.

- Jestem zdziwiony taką reakcją. Ostatnio jakoś dziwnie pan Listkiewicz atakuje tylko mnie. A ja myślę, że powinien się zająć czymś, co do niego należy, czyli choćby sprawami organizacyjnymi reprezentacji, bo to szwankowało przed meczem z Anglią. Prezes nie jest bowiem od tego, żeby oceniać, który zawodnik jest zdrowy, a który nie nadaje się do gry. Pytam, po co pan Listkiewicz się tak wypowiada? Sugeruje, że symulowałem, bo nie chciało mi się grać w kadrze B? Proszę bardzo, mogę się poddać specjalistycznym badaniom i zobaczymy, czy jestem zdrowy. Od dwóch miesięcy gram na lekach przeciwbólowych. To nie jest żaden świeży uraz - tłumaczy poirytowany Saganowski.

źródło:http://www.gol.kylos.pl/news.php?id=247 ... 664c704634


Mejgus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 71
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 10:11

on tylko przyszedl do polski zeby dostac obywatelstwo i zeby mogl zagrac na mundialu. po tym dostal prace w grecji i terz jush nie chce mu siem grac w kadrze bo nie ma po co skoro jush dostal to co chcial.


ODPOWIEDZ