Olisadebe i reprezentacja

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 września 2004, 10:58

Coz tu dozo mowic!! Oli to bardzo dobry gracz ktory walnie przyczynil sie do Udzialu Polskich pilkarzy w MS 2002 ale teraz pokazuje sie ze zlej strony!! Jego przekrety sa widoczne i pewnie bardzo swiadome!! No coz kiedys go bardzo lubialem teraz pozostaje On dla mnie neutralny!
P.s MAmy bardzo dobrych napsatnikow np. Drewno RAsiak :twisted:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 19:24

No jest w formie juz zdrowy i oby mogł zagrać w spotkaniach do NIEMCY 2006 życzyć mu można zdrowia i oczywiście skuteczności no i zeby do nas jak najszybciej wrócił


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 19:40

Bob Sapp pisze:No jest w formie juz zdrowy i oby mogł zagrać w spotkaniach do NIEMCY 2006 życzyć mu można zdrowia i oczywiście skuteczności no i zeby do nas jak najszybciej wrócił
nie wiem ja Wy, ale ja w to juz nie wierze :( jedna z gazet po spotkaniu z Arsenalem napisala "Chory dla Polski, zdrowy dla Aten!" i z tym sie zgadzam. Nie wierze w to, ze przed kazdym (!) spotkaniem reprezentacyjnym On ma kontuzje. Gdyby jeszcze nie byl 'zrobionym' Polakiem, to bym Go zrozumial, ale przeciez gdyby nie Polska (Polonia), to biegalby dalej po stepach Afryki za zwierzetami...


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 19:56

Prześledzcie jego ostatnie wystepy w lidze greckiej. On wychodzi na gora 20-30minut w meczu. Zarowno w tym jak i w zeslzym sezonie. Ma powazne problemy z kolanami i nie wiadomo czy w ogole bedzie mogl sobie pozwolic na takie obciazenie jak caly mecz, nie mowiac juz o regularnej grze w sezonie. Gdy w gre wchodzi zdrowie to dla jego dobra rezygnuje sie nawet z meczow Reprezentacji.


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 20:40

Zawsze się wykręcał jakimiś kontuzjami. Fakt zapewnił nam udział w WC 2002 ale... Jak nie chce to nie. Szkoda, bo to zawodnik dobry. Nie wiem czy wiecie ale kiedyś był przymierzamy do... Juventusu. :lol: Mam artykuł do dzisiaj pt. "Oli do Juve, tak jak Boniek???" Szkoda, że nie przyszedł. :lol:


WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 21:15

A czy ktos oglądał skróty Ligi Mistrzów wczoraj?
Mówili tam, że Olisadeba ma naprawdę chore kolana i nie jest w stanie zagrać całego meczu...Sądzę, że to prawda.
Nie widzę większego sensu powoływania zawodnika na zgrupowanie kadry, kiedy nie jest on wstanie zagrać całego meczu...Niech Oli dba o swoją zdrowię, żeby nie musiał przedwczesnie kończyć swej kariery.


2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 21 października 2004, 21:59

On nie musi "całkowicie" poczuwać sie do Reprezntowania Polski , ponieważ nie jest 100 % Polakiem ... jesgo sytacja zdrowotna jest trudna ,ale popatrzcie na to z drugiej strony : nie chce grać żeby nie dostać kontuzji czy coś ... jeśli gra w Reprezentacji miała mu pomoc w wypromowaniu się , to mu sie to udało ... Gra w piłke daje mu $$ , a te $$ ma tylko w klubie - stanie mu się coś w Reprezentacji to straci gre w klubie ,bo nikt nie będzie chciał kontuzjowanego i niepotrzebne zawodnika :?

Ja go nie bronie ,tylko mówie jaką mógł obrać opcje ...


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2004, 10:23

Olisadebe dla mnie skończył sie juz w reprezentacji. To niemożliwe, żeby tyle razy co był powoływany zawsze miał poważna kontuzje, która uniemożliwi mu gre. Nie mówie, że on nie ma problemów zdrowotnych, no ale bez przesady.
Tylko Engel potrafił nakłonić Oliego do tego, żeby ten grał w kadrze. I trzeba przyznać, że to głównie dzieki niemu awansowaliśmy do Mundialu 2002. Jego bramki w eliminacjach były bezcenne.
Po odejściu Oliego do Panathinaikosu wg mnie stracił duzo ze swojej formy. Owszem - czasami coś strzeli w Grecji, ale nie jest tych bramek dużo.
Tak sie składa, że byłem na ostatnim meczu Polski w którym zagrał Oli. Było to w Bydgoszczy Polska-Irlandia. Mecz zakonczył sie 0:0. Gdy piłkarze byli witani to Oli odrazu po Dudku dostał najwoiększe brawa, ale już po 1 połowie każdy chciał zejścia Olisadebe z boiska - grał poprostu fatalnie - żadnego zgrania z kolegami (no bo niby po czym??, jak z nimi prawie wogóle nie gra), żadnego porządnego strzału na bramke. Jeśli Oli tak miałby grac w kadrze, jak w tamtym meczu, to dziękuje - mamy lepszych napastników.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 22 października 2004, 14:57

kouba pisze: "Chory dla Polski, zdrowy dla Aten!" i z tym sie zgadzam...
Dokładnie, zawsze gdy przychodzi do jakiegoś meczu to Oli albo ma kontuzje, albo jakies wymowki...
Owszem, kiedys grał dobrze i przysłuzył się reprezentacji, ale szczerze mowiąc nie wierze w jego powrót i dobrą gre nawet na MŚ 2006... :?


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 23 października 2004, 16:11

On dla mnie nigdy nie był gwaizdą i zaufania zbytnio do niego nie mam choć teraz jest dobry i powinien pograć dla reprezy, ale chyba teraz Janas go niechce. On dla Polski zrobił wiele i powinien jeszcze zrobić . Przykład jest np. taki W meczu z Arsenalem strzelił piękną brame. Może i Panathinajkos czy co tam nie jest najlepszym klubem świata ale on tak gra i mu jest dobrze a do Polski widocznie niechce. Trudno


BOOM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 347
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 23:10

Wedlug mnie on troche sobie lekcewazy Polske! obywatelstwo mu przyspieszyli (no bo mial grac w reprezentacji) faktem jest ze troche pogral ale.... mysle ze za malo! Przeciez szlo mu bardzo dobrz w polskich barwach, a teraz on w Atenach smiga po boisku, a dla reprezentacji nie ma czasu. Mysle ze to przesada! Polscy kibice zaufali mu, a on teraz powiedzmy sobie szczerze... olewa nas. Zalatwil sobie obywatelstwo, potem pogral troche dla picu (+ MŚ zeby sie pokazac :/ )

Niestety nic nie mozna na to zaradzic i to jest najgorsze :(


Obrazek
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 09 lutego 2005, 23:21

To juz sie robi smieszne,a Janas jeszcze go powoluje do kadry.Strzelił kilka goli dla kadry i co ??Teraz aby sie miga i jeszcze chcial miec obywatelstwo greckie aby móc grac dal ich kadry,tylko mój drogi Emanuelu to jest juz nie mozliwe.Jeszcze w dodatku nie umie po polsku gadac, nawet hymnu nie umie. Ja bynajmniej go nie powolal wiecej do kadry chocby byl krolem strzelcow LM.


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 09:12

Janas powiedział że go raczej nie powoła już bo ma inny napastników którzy grają i się od kadry nie migaja. A po za tym Oli nawet PAO nie gra chyba że same końcówki. Jak narazie działacze PAO chcą go sprzedać bo on nic nie robi tylko kase bierze. Więcej miesiecy spędzil u lekarzy niż na boisku.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 09:39

No więc myślę że Selekcjoner Paweł Janas nie potrafi docenić gry i talentu Oliego i nie ma zamiaru szlifowac dalej tego diamentu który wykopał Jurek Engel , nie oszukujmy się 50% awansu an Mundial 2002 to zasługa Olisadebe reszta to wkład Trenerów i piłkarzy Olisadebe zdobył wiele ważnych bramek dla naszej reprezentacji , i widać że w Grecjii idze mu nieźle a przecież gra w nie byle jakim klubie , Panathinaikos to drużyna która prawie regularnie występuję w rozgrywkach Ligi Mistrzów a Oli strzela gole nawet takiemy zespołowi jak Arsenal więc moim zdaniem w 100% zasługuję na grę w podstawowej jedenastce biało-czerwonych
aleksander18ps1 pisze:nawet hymnu nie umie
Ale to że nei umie Hymnu to tylko i wyłącznie jego sprawa , a do gry hymn mu nie potrzebny :lol:


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2005, 14:33

BOOM pisze:Przeciez szlo mu bardzo dobrze w polskich barwach, a teraz on w Atenach smiga po boisku, a dla reprezentacji nie ma czasu. Mysle ze to przesada! Polscy kibice zaufali mu, a on teraz powiedzmy sobie szczerze... olewa nas.
trudno, żeby grał w reprezentacji skoro w klubie grywa ogony. powrót po tak cieżkiej kontuzji, jaką przeszedł Oli, nie następuje z dnia na dzień. to musi trochę potrwać. myślę, że jeśli powróci do dawnej dyspozycji, to będzie otrzymywał powołania do kadry....


ODPOWIEDZ