Czy reprezentacja Polski zagra w Mistrzostwach Swiata 2006?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy reprezentacja Polski zagra w MŚ 2006?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 11:13

Chwila prawdy. Ilu naszych rodakow wierzy w sile naszej reprezentacji pod wodza Janasa?...
Czy reprezentacja zdola przebrnac przez pieklo eliminacji? :roll:


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 12:49

Co za pytanie ... oczywiście, że nie zagra przecież to normalne w tym kraju, że sukcesy odnoszą wszyscy wogół nas, a my spalamy się ze wstydu.
Forza Janas ;]


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 13:48

Badzmy realistami - z obecna dyspozycja naszych "orlow" nie mamy co myslec o mundialu. W najblizszym czasie nie widze zadnego swiatelka w tunelu dla polskiej reprezentacji.


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
MediapuntA

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 324
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 13:52

Mi się wydaje że "Polaczki" uwierzą w siebie i w końcu wezmą się do roboty :!: Będą chcieli się zrehabilitować za Eliminacje ME.


POLSKA BIAŁO CZERWONI


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 14:03

Polakom daję 40% szans na awans do Mundialu w Niemczech. Mam nadzieję, że im się uda, ale nadzieja to nie wszystko...

ps. Mecz z Anglią będzie narodowym świętem, nie mogę się doczekać :D


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 14:08

Póki Janas trenerem... to nie ma szans na awans :evil: :evil: :evil: Mam nadzieje że Anglicy nam na szybkości wkopia ze 4-0 i Janas powoła się do dymisji, wtedy jeżeli trenerem nzowu zostałby Engel albo ktoś tak kompetentny jak on, to Polska ma bardzo duże szanse na awans. Taka grupa i jak tu przynajmniej 2 miejsca nie zająć ???? ...


Obrazek
mario1116

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 65
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 14:17

Awansują . Zajmą 2 miejsce w grupie i zagrają w barazach . No a z barazami oczywiscie se poradza .


Iver.pk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 307
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 14:29

jedyna szansa to baraze! ale z kim to sie okaze! Mam nadzieje ze awansuje szczerze im tego zycze-poprosy niech uwierza w siebie!!
"Do boju Polsko..."


Obrazek
Szczepa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 5
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 15:02

Witajcie!

Czy reprezentacja Polski zagra w MŚ 2006?
Na tak zadane pytanie odpowiedz w obecnej chwili moze byc tylko jedna.
Oczywiscie NIE!
Jest jednak cien szansy na baraze, a tam moze zdarzyc sie wszystko (przyklad Lotwy). Anglia jest oczywiscie poza zasiegiem!
Jezeli po dwoch pierwszych nieudanych spotkanich wyleci Janas i zostanie powolany nowy selekcjoner. Powinien zostac powolany czlowiek z poza ukladu, ktory sam bedzie decydowal kto bedzie gral. Nie bedzie trzymal sie nazwisk, a u niego beda grali najlepsi. Dobrze byloby gdyby byl to ktos z zagranicy.
Mysle, ze tylko w takim wypadku mozemy myslec realnie o barazach.

Pozdrawiam!


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 15:49

Nawet przy slabej grze Polakow, teoretycznie powinnismy zajac 2. miejsce, ale ostatnio nasze orly nie zachwycaja i obawiam sie ich wystepow. Mecz z Anglia da duzo do powiedzenia. Nie daje Polakom wielkich szans na wygranie tego meczu, ale remis mozna urwac, choc to bedzie bardzo trudne. Mecze z Austriakami powinni wygrac i zajac drugie miejsce. Jednak w barazach na pewno nie trafi sie slaby rywal, wiec wg mnie Polacy odpadna w barazach :( To szczyt mozliwosc polskiej pilki na dzien dzisiejszy. A moze Janas blysnie umiejetnosciami trenerskimi?


mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 16:00

No wiec wlasnie... :? Ja tez uwazam, ze baraze dla naszej reprezentacji "to max, co moze z nich byc"... :?
Ale zeby zagrac w barazach, tez trzebaby bylo niezle sie napracowac. Teraz reprezentacji... wyraznie sie nie wiedzie, jesli mozna tak powiedziec. Janas mial prosic o pomoc Piechniczka - zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak na te chwile - mysle ze odpadliby nawet bez barazy... :(


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 16:47

Na chwilę obecną trudno stwierdzić. Niby nie gramy najlepiej ,ale na pewno grupa jest do przejścia ,a baraże są w naszym zasięgu więcej niż możliwe. Zobaczymy czy dostaniemy baty czy zobaczymy walkę z Anglią.
To może być kluczowy mecz w tych eliminacjach.


uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:32

Szczerze mówiąc to ja nie widze naszej kadry w MŚ2006. Nawet nie chce ich tam widzieć bo po co mają jechać do Niemiec i zajmować tylko miejsca dużo lepszym drużynom. Nasza kadra za którą się zaczynam wstydzić poprostu nie dojrzała do gry na wielkich imprezach. Przydało by sie w tym zespole powymieniać takich zawodników jak Dudek, Hajto i reszte starzyzny bo dla mnie to banda cwaniaków którzy myślą że są najlepsi a nawet porządnie piłki nie potrafią kopnąć a co dopiero ją przyjąć.
Powinniśmy zacząć grać młodzieżą i pomyśleć np o EURO 2008 i narazie dać sobie spokój z mistrzostwami świata które są dla piłkarzy potrafiących grać w piłke a nie dla cwaniaków udających wielkich piłkarzy.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:36

Jeżeli Janas dalej będzie trenerem to nie zagramy w MŚ.


Obrazek
Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:37

a ja mysle ze zagra...ale jak zatrudni kogoś od motywowania,zeby janasowi pomogl a nie p[iechniczka.bo pilkarze niezli a trener tez taktyk dobry tylko ze nie umie zmoitywowac


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
ODPOWIEDZ