Czy reprezentacja Polski zagra w Mistrzostwach Swiata 2006?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy reprezentacja Polski zagra w MŚ 2006?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:49

Nie mamy szans na awans !!!!! Jak zwykle zreszta..... jestesmy za slabi.

Mamy bardzo ciezka grupe:

Anglia- nie mamy szans
Austria- moze remis
Walia- nie mamy szans
Irlandia Płn.- moze remis
Azerbejdżan- no wkoncu wygramy :wink:

I tak ja to widze :? :(


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 12:04

pozostaje nam walka o baraze z austria i walia. bedzie to trudne zadanie, lecz na pewno w naszym zasiegu. nam pozostaje wierzyc, ze te 2 miejsce uda im sie zajac. a pozniej? otoz to.. w barazach wszystko jest mozliwe, raczej :wink:. ja jednak wierze, gdyz z tych 2 spotkan jakie do tej pory rozegralismy jestem w zupelnosci zadowolony.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
Gieri

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 51
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 12:11

ja wierze w naszych i mam nadzieje ze wyjda. mamy kilka talentow lecz niestety nie mamy dobrego trenera przez co zawodnicy sie marnuja :(


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 12:20

Myśle że awansujemy po barażach jeśli tylko w ataku zagrają Frankowski-zurawski na bramce Dudek no i wielki Krzynówek pogromca Realu :):):)


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 12:30

jesli jakims cudem zdolamy zajac to drugie miesjce to bedzie dobrze, bo ja nie widze przyszłosci dal tej reprezentacji i z tym trenerem, on nie umie nawet dobrze kadry wyselekcjonowac, nie zdecydowany itd...


gosciu_Muranista

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 kwietnia 2003
Posty: 1008
Rejestracja: 27 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 18:54

uważam że przy obecnej grze reprezentacji to nie zagra. Nie uda się. Jestem zdania że Engel powinien jeszcze raz spróbować on miał wizje gry zespołu która przekładała się na dobrą gre. A po za tym PZPN nie ma nic do stracenia a może wiele zyskać. A czasu coraz mniej.


banan1984

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2004
Posty: 42
Rejestracja: 30 maja 2004

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 19:06

Gdyby Janas bardziej stawial na dobrych pilkarzy to by moze byly by mistrzostwa swiata , a tak tylko zobaczymy czy fartem wejdziemy czy tez nie...

Jak dla mnie trzeba by bylo spr innych bramkarzy w waznych meczach, Dudek ok jest dobry, ale wg mnie Boruc czy Szamo tez sa swietni. W defensywie trudno cos powiedziec bo tu roznie bywa..no moze Baszczu za Zewklakowa, bo ten chociaz czesem wlacza sie w akcje ofensywne. W pomocy kukielka niee, on siedzi na lawce w klubie a ma grac w pierwszym skladzie? Mila jesli nie dorosnie to jemu tez mozemy podziekowac, chcialbym zobaczyc w akcji narescie Smolarka,albo Burtharda tu tez dac Cantoro obywatelstwo :D ...a atak Zuraw OK :D , ale Kryszalowicz czy Rasiak narazie.... Wlodarczyk tez nie wiem czy jest dobry bo zazwyczaj mial szczescie przy bramkach. Mozna by sprobowac z Gorawskim czy Frankowskim! ...ale janas ostatnio troche wprowadza dziwna wizje i nie wiem ile ta nasza kadra pociagnie.... mam nadzieje ze Hajto wroci , bo co jak co on robi klimat :-D


hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 19:30

Mysle ze przy odrobinie szzcescia i konsekwencji polacy sa wstanie zagrac w barazach. Ale glownie teoretycznie. Wystepami kadry przestalam sie emocjonowac a ogladam je dla rozrywki. Jesli nie nie zdolamy awansowac nawet do barazow nie bedzie to dla mnie rozczarowanie.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
ODPOWIEDZ