Czy jesteś zadowolony z pracy Moderatorów?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ

Czy jesteście zadowoleni z pracy Moderatorów?

Czas głosowania minął 10 września 2004, 14:18

tak
78
56%
nie
61
44%
 
Liczba głosów: 139
MAGIK- DEL PIERO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 32
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 12:38

Jak dla mnie jest to żałosne, że 2 czy 3 osoby niedawno weszły na to forum JP nie udzielały się zbyt dużo, a już mają jakieś bunty, ja ich całkowicie nie rozumiem :!: :!: Zagłosowałem na TAK bo uważam, że tutejsza władza :D wykonuje bardzo dobrą pracę, ja też nie mam za dużo postów ale to z powodu, że nie mam dużo czasu, a na JP wchodzę i wszystko czytam ale nie udziela się tak często, a i jeszcze jedno dla tych co założyli ten temat, jak wam tu nie pasuje to proszę bardzo droga wolna, nikt was tu nie trzyma, jest duzo stron o JUVE ale według mnie ta jest najlepsza i bez względu na wszystko ja się podporządkowuje :!:


FORZA JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRANDE ALEX DEL PIERO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 16:17

Afery końca nie widać :P

Tak jak napisałem wcześniej, chyba umkneło uwadze. Gdzie są Ci tchórze głosujący na NIE? Tych, którzy głośno o tym powiedzieli, można policzyć na palcach 1 ręki! Naprawdę zatrważające :? Boicie sie wdać w polemikę. W sumie to dobrze bo sensu w tym większego nie widzę...

Często spotykamy opnię, że praca moda jest trudna. Oj z pełną odpowiedzielnością mogę to potwierdzić.
Nieukrywam , że zawsze chciałem być modem i pilnować porządku. W końcu osiągnełem swój cel z czego jestem bardzo zadowolony. Cieszę się, że mogę mieć swój wkład w dobro forum. Bardzo mi zależy na jego przejrzystości i klimacie, dlatego robię wszystko co mogę by było jeszcze lepiej.
Kiedyś wchodziło się do tematu, który interesował. Dziś trzeba przeglądać dokładnie , wszystko po kolei, i nie ma, że owy temat nas nie interesuje. praca i jeszcze raz praca. Mnie osobiście odpowiada :wink:


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 17:43

Juz nie mam sily do takich ludzi :roll:
Z takich osob nalezy sie smiac :lol:

Czytanie regulaminu nalezy do zadkosci na tym forum za to krzyk o tym jak modzi sa zli i jak to niesprawiedliwie rozdaja kartki jest dosyc powszechne.

Nie mam nic wiecej do dodania :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 18:19

Heh, kolejny temat z cyklu "mod barbarzyńca" :lol:

Na Tym forum stało się to juz niemal tradycją, że raz na jakiś czas ktoś musi wzniecić bunt przeciwko 'grupie trzymającej władzę'. Jednak te wszyskie tematy zawsze łączy jeden wspólny element: Wszyscy buntownicy to przeważnie osoby, które udzielają się na forum od bardzo niedawna. Są oni oburzeni traktowaniem, wręcz dyktaturą modów i adminów. Ci natomiast, którzy są już starymi 'wyjadaczami' tego forum nie mają jakoś o nic pretensji, nie czują się pokrzywdzeni...Zwykły przypadek? :roll:

Forum jest niejako miejscem publicznym. A żeby móc się wypowiadać w takim miejscu trzeba przede wszystkim myśleć. Czy naprawdę tak trudno napisać niektórym posta bez przekleństw? Czy naprawde tak trudno dodać źródło do newsa? Czy wreszcie naprawdę tak trudno przeczytać regulamin?

Forum JP trzyma, jak na ta liczbę uzytkowników, naprawdę wysoki poziom i utrzymuje się na tym pułapie własnie dzięki konsekwetnym modom i adminom. Przy tylu użytkownikach nie można sobie pozwolić nawet na małe ustępstwa bo może to sie skończyć naprawdę źle.

Moim zdaniem 95% przypadków skarg to skargi nieuzasadnione, a spowodowane nie przeczytaniem regulaminu, bądź po prostu bezmyślnością. Jestem prawie pewien że za pare miesięcy taki temat znów powstanie i po raz kolejny będziemy prowadzić zawziętą dyskusję :wink: A jeżeli komuś nie odpowiada regulamin, czy inni użytkownicy, droga wolna - nie słyszałem aby użytkownicy trzymali tu kogoś na uwięzi :wink:


MaTe-

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 130
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 20:39

Ja dlugo myslalem na d tym na co zaglosowac i.... wybralem opcje druga czyli nie, poniewaz nie mam nic do moderatorow, ale raz mnie rozwalil poprostu jeden moderator.... Ktordy dal mi sotrzrezenie na forum za to ze zbluzgalem jednego kolesia z milanu(na ircu), a tak nic wiecej nie powiem :P


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 20:51

to znowu pewnie o mnie chodzi :]

Musicie przyjąc do wiadomosci, że idąc na inne fora, chaty czy kanały jako kibice Juve wpływacie na ogólną opinie Juventinich. U Ciebie za Twój wybryk skonczyło sie na ostrzezeniu. Jenak były juz osoby które dostały bana za to, że weszły na forum Milanu i napisały po 10 postów zawierających jedynie "Milan to ****" albo "Pie*** Milan".

Tak wiec od razu mówie: w skrajnych przypadkach możecie zostac ukarani za rzeczy, które zrobiliscie na innym forum.


Lizard

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2003
Posty: 270
Rejestracja: 27 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2004, 22:02

Ja tam do modów nic nie mam. Tak naprawdę to trzeba się obyć z życiem na forum. Ja na początku byłem, można by powiedzieć, post - lamerem jeśli chodzi o JP, dostałem ostrzeżenie, ale z czasem poznałem reguły rządzące tutaj i się do nich dostosowałem. Także opinie o tym, jak się tu zachowywać, głoszone przez bardziej doświadczonych forumowiczów okazały się przydatne. Wielu modów dało się poznać jako ludzi serdecznych i sympatycznych, których posty nie zawierały tylko kolejne ostrzeżenia :wink: A krytyka wobec nich.. na pewno jest potrzebna ( o ile jest konstruktywna i podparta argumentami ), bo wskazuje kierunek, w którym powinno iść to forum i ich praca wkładana tutaj. Jak coś mi nie będzie pasować, to dam wam znać :wink:


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 11:38

Tak jestem zadowolony-jakoś mam prawie 500 postów i kartki nei dostałem chociaż mogłem ale akończyło sie na słownym upomnieniu-ale jak ktoś będzie szukał zastrzeżeń do pracy modów to na pewno je znajdzie.Ale takie szukanie na siłę nie ma sensu tylko psuje tutejszą atmosfere.


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 14:22

no to ja tez się wypowiem 8) Widząc ile osób oddało swój głos na "NIE" aż dziw, że około 90% z nich siedzi cicho i nie chce napisac co takiego złego jest w "naszych" modach. A może zmusili ich do przeczytania regulaminu :?: ja przyznam się, że przeczytałem regulamin po około 3 miesiącach pobytu na forum (jak zresztą większość :wink: ). Zmusiłą mnie do tego żółta kartka (teraz zastąpiona czerwoną) Po przeczytaniu regulaminu jakoś wszystko się ukłądało i nie miałem już wiele ostrzeżeń. Oczywiście zdarzały się, ale za głupie wpadki. Np. za to, że miałem zbyt duży podpis. Jak już ktoś wcześniej słusznie zauważył, gdyby każdy na początku przeczytał regulamin byłoby sporo mniej ostrzeżeń, kartek i oczywiście mniej pretensji do modów :wink: Ogólnie ja jestem zadowolony z pracy modów 8)


PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 14:28

ja jestem zadowolony ale z malymi wyjatkami nie bede mowil tutaj nic wiecej bo tylko wyjatki wiedza o co choci !!


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 19:12

PABLO pisze:ja jestem zadowolony ale z malymi wyjatkami nie bede mowil tutaj nic wiecej bo tylko wyjatki wiedza o co choci !!
O co "choci"?Moglbys podac przyklady?Jak juz masz odwage napisac,ze cos jest nie tak i cos nie pasuje to prosze argumenty i dane sytuacje,ktore zostaly nieslusznie potraktowane przez nas - modow,a nie tylko "wyjatki".Nie wiem jak to rozumiec.

Powiem szczerze,ze twoje posty sa na poziomie pierwszoklasisty.Przyklad widac powyzej,jak skleciles ta swoja wypowiedz.Bana dostales takze za post bez sensu,ktory nadawal sie tylko na "nagrodzenie".
Czekam na dalsze twoje posty z argumentacja i z przykladami,chyba,ze ich nie ma,to nie ma o czym mowic 8)


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 20:25

Ja dałem na "nie" z wiadomych przyczyn. Sorry, że popsułem wam średnią :D :D :D


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 20:44

BiancoNerri_ pisze:Ja dałem na "nie" z wiadomych przyczyn. Sorry, że popsułem wam średnią :D :D :D
Watpie zeby ktos liczyl sie ze zdaniem takiego goscia jak ty 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 20:48

hehe wiedziałem .A powinniście, bo przecież też jestem użytkownikiem.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 06 września 2004, 20:55

DjJuve pisze:
BiancoNerri_ pisze:Ja dałem na "nie" z wiadomych przyczyn. Sorry, że popsułem wam średnią :D :D :D
Watpie zeby ktos liczyl sie ze zdaniem takiego goscia jak ty 8)
No widzisz jacy ludzie sa zmienni :wink: TUTAJ napisales do jednego usera, zeby atakowal poglady, a nie uzytkownika, a tym czasem sam to w tym poscie zrobiles. I co tez mam sie teraz obronic regulaminem :?:
Pozdrawiam :)


ODPOWIEDZ