Jakże to tak?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 09:02

Oki wojti-s. Zajme sie ta sprawa.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 09:30

Ostatnio bardzo mnie zdenerwował Rybeq
tylko sie nie frustruj.
" wydaje mi sie ze rozdaje dzisiaj za dużo kicków
kontekstu dzis juz ci nie przypomne.
"za nic napewno nie wyleciałeś"
chlopie, na chacie kicki rozdaje sie szybko. uzytkownikow jest duzo, i kazdy chce sie dowiedziec "za co ?". w 99% przypadkow wystarczyloby zobaczyc regulamin. dlatego kiedy po parunastu minutach wchodzisz nie jestem ci juz w stanie odpowiedziec za co. moze cie to zdziwi, ale wbrew pozorom nie zapisuje sobie kto i za co wylatuje.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 14:34

Bawarczyk pisze:Ja tez mam duze zastrzezenia do pracy moderatorow na tym forum!!!!!!
Juz nie raz zostalem przez nich pokrzywdzony!!! Niektorzy modowie mysla sobie ze im wszystko wolno i robia sobie co chca!!!
Juz pisalem o tym temat:
http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=7451
Do dzis mi nikt nie udowodnil ze temat ktory zalozylem o polityce transferowej juve narusza regulamin ani tez nie pokazal ze taki temat juz byl. MOdowie jedynie wykrecali sie i osmieszali mnie każąc mnie ostrzezeniem za to ze zainterweniowalem!!!!!!!!
To nie wszystko!!!! Denerwuje mnie rowniez usprawiedliwianie sie modow albo hamskie, osmieszajace wypowiedzi!!! Niektorych zachowanie jest po prostu niepowazne, takie osoby nie powinny pelnic funkcji modeatorow!!!
Forum jest dla wszystkich i kazdy moze wypowiadac sie jak chce, chyba ze lamie regulamin ale tu zamyka sie tematy ktore sa zgodne z regulaminem. Czy mamy komunizm?????? Chyba nie wiec radze sie poprawic co poniektorym moderatorom!!!!!!!
~~~[/color]
tak odbiegajac od tematu.. moglbys podac adres glownego forum kibicow bayernu? chcialbym poczytac wasze komentarze odnosnie wczorajszego losowania ; ).

***
adres stronki Bayernu a takze wielu innych klubów znajdziesz tutaj :)
http://www.acmilan.pl/forum/viewtopic.php?t=1084
rasi
***


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 14:46

absurd absur i jeszcze raz absurd. nie czytalem wszystkich wypowiedzi na bierzaco (mialem nie slusznego bana, co zaraz wyjasnie), ale juz po przeczytaniu klku postow ogarnela mnie niepochamowana chec wypowiedzenia sie w tym temacie. na poczatek sprawa mojego bana. otoz podobno konto mojej adiego i <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> zostalo zalozone z jednego ip. dziwne. bardzo dziwne. panowie moderatorzy skoro nie potraficie tego sprawdzic tak zebyscie byli pewni na 100% to dlaczego za to banujecie. otoz nasze konta zostaly zalozone z innych kont. staralem sie to wczoraj wytlumaczyc wielmoznemu panu Oscarowi i chyba podzialalo bo dzis rano wstaje a bana nie ma. wiec chyba po dokladniejszym sprawdzeniu admini doszli do wniosku ze mialem racje. wiec wnioskuje ze przyznajecie sie do bledu, czyz nie tak?? nastepna sprawa ktora mnie mocno urazila. sprawa mojego tematu o 10000000000$. widocznie niektorzy urzytkownicy i moderatorzy nie rozumieja czytanego przez siebie tekstu(nie powiem jak sie nazywa ta "wada" bo dostane znowu bana) ponieważ twierdzą oni ze temat był o zielonym nietoperzu z rogami. ciekawe, bardzo ciekawe. proponuje jeszcze raz na spokojnie przeczytać go i przemyśleć. po drugie na inny stronach jak to wczesniej ujach generał ciapura wystepuja prawie ze identyczne tematy(http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=1186) i w dodatku ciesza sie olbrzymia popularnoscia o czym swiadcza 63 posty. co wy na to?? czekam na odpowiedz bo fajnie sie z wami dyskutuje :lol:


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 14:52

dziki dzik pisze:czekam na odpowiedz bo fajnie sie z wami dyskutuje :lol:
Niestety nie moge powiedziec tego samego o Tobie. Dlatego nie zamierzam od nowa wałkować tematu nietoperza - szkoda klawiatury.
Innych userów równierz prosze o niereagowanie na te posty.
Sprawe bana wyjaśnią admini

pozdro


dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 14:57

Rasi pisze:
dziki dzik pisze:czekam na odpowiedz bo fajnie sie z wami dyskutuje :lol:
Niestety nie moge powiedziec tego samego o Tobie. Dlatego nie zamierzam od nowa wałkować tematu nietoperza - szkoda klawiatury.
Innych userów równierz prosze o niereagowanie na te posty.
Sprawe bana wyjaśnią admini

pozdro


poprostu brakuje ci argumentow inaczej bys rozmawial. pozdro


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 15:03

Argumenty masz wypisane we wszystkich poprzednich postach. Ale jak sam powiedziałes Ty ich "jeszcze" nie przeczytałes - bo po co ?? Lepiej kłapać dziobem nie wiedząc czy juz ktoś tego nie wyjaśnił.
Przeczytaj wszystkie posty w temacie, tylko postarac sie czytac ze zrozumieniem tekstu ( bo mam watpliwosci czy to modzi mają z tym problemy ) a jak juz je przeczytasz... to przeczytaj je jeszcze ze dwa razy. Dobrze by było gdybys poprzedził to dokładna lekturą regulaminu.
Jak juz to zrobisz zapraszam do dyskusji.


dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 15:28

Drogi Kolego Rasi!!!

Po przeczytaniu i dogłebnej analizie waszych frustrackich wypocin (oraz po zapoznaniu sie z regulaminem) nie stwierdzilem że to co piszecie jest sluszne. nie wytlumaczono mi za co dostalem bana to raz. dwa: sugerujecie ze ten sam tema nie jest glupi na forum Realu Madryt, a jest głupi na forum JuvePoland??


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
grg666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 grudnia 2003
Posty: 19
Rejestracja: 10 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 15:48

Chciałem sie opowiedziec przeciwko zablokowaniu Ostatniego postu Generała Ciapury, bo bardzo chciałbym sie tam wypowiedziec

***
wniosek odrzucony ;)
Nie bedziemy dyskusji rozwlekac po kilku tematach. Skonczmy to juz w tym temacie. A co do wierszyka tam zamieszczonego... żenada :roll:.
rasi
***

zgadzam sie w zupełności
Ostatnio zmieniony 27 sierpnia 2004, 19:38 przez grg666, łącznie zmieniany 1 raz.


"It's better to burn out than to fade away"
Kurt Cobain
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 15:53

Chyba jednak nie czytałes dokładnie:
Rasi pisze:Sprawe bana wyjaśnią admini

pozdro
Nie ja banowałem więc na te zarzuty odpowiedzą admini.

Druga sprawa: wiesz co to jest indywidualna ocena sytuacji ?? Pisaliśmy o tym wcześniej. Na forum Realu tolerują takie tamaty ?? Zapraszam wiec na forum Realu. U nas zgodnie uznano, że temat jest bezsensowny. Widocznie modzi na forum Realu maja wieksze poczucie humoru. Na to juz nic nie poradze


dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 16:00

Bo modzi na forum JuvePoland czegoś takiego jak poczucie humoru nie mają w ogóle. Ale nie martwcie sie i tak was lubie chlopcy :wink:


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 16:27

tylko ten temat na forum realu mial tylko osmieszyc uzytkownikow i forum. zreszta popytaj tam o osobe zalozyciela (rkoeman) i potem jeszcze raz napisz posta.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 16:42

dziki dzik pisze:nastepna sprawa ktora mnie mocno urazila. sprawa mojego tematu o 10000000000$. widocznie niektorzy urzytkownicy i moderatorzy nie rozumieja czytanego przez siebie tekstu(nie powiem jak sie nazywa ta "wada" bo dostane znowu bana) ponieważ twierdzą oni ze temat był o zielonym nietoperzu z rogami. ciekawe, bardzo ciekawe. proponuje jeszcze raz na spokojnie przeczytać go i przemyśleć. po drugie na inny stronach jak to wczesniej ujach generał ciapura wystepuja prawie ze identyczne tematy(http://forum.realmadrid.pl/viewtopic.php?t=1186) i w dodatku ciesza sie olbrzymia popularnoscia o czym swiadcza 63 posty. co wy na to?? czekam na odpowiedz bo fajnie sie z wami dyskutuje :lol:
Gdyby to ode mnie zależało to również zamknął bym temat. Powód? Był już na forum podobny , a to że było o połowe zer w nazwie tematu to chyba nie obliguje Ciebie to założenia nowego? Mimo moich usilnych starań nie udało mi się znaleść tego tematu , sam do niego się wpisywałem i miał spora popularność , ale znikł. :shock: , a szkoda , przynajmniej miałbym dowód. Ważne że Oskat go zamknął. Jeżeli naprawde jesteś nowym użtykownikiem to można zrozumieć i dlatego Oskar nie dał ci kartki. Więc o co te krzyki?? Taki temat już był!!


tawiarz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 listopada 2003
Posty: 59
Rejestracja: 30 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 17:01

osobiscie nie widzę powodów, aby zamykać temat dzikiego dzika. Chętnie wypowiedziałbym się na ten temat. Co do moderatorów, to prawdą jest, że czasem zbyt pochopnie zamykają niektóre tematy, ale też nie przesadzajmy. częsciej ich decyzje są słuszne. Kiedy czasem czytam niektóre posty, to aż mnie zatyka.


dziki dzik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 25
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2004, 18:46

Rybeq pisze:tylko ten temat na forum realu mial tylko osmieszyc uzytkownikow i forum. zreszta popytaj tam o osobe zalozyciela (rkoeman) i potem jeszcze raz napisz posta.

Jeśli kiedyś spotkam człowieka imieniem rkoeman na ulicy, w kanajpie albo w autobusie(co jest wielce prawdopodobne) to z pewnością go o to zapytam :?


"Rumcajs biegnij" - Juvefanek, 26.07.2005 19:17:55
ODPOWIEDZ