Jakże to tak?

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 13:26

Do Martina- rzadam usuniecia Rasiego z funkcji moderatora!!!! To co napisal DamKamowi bylo skandaliczne !!!!!!! DamKam mial calkowita racje i wogole wszyscy co odwazyli sie tu pisac o zachowaniu modow!!!!!
To co powiesz na posty DjJuve,ktorego wypowiedzi w 100% ironizuja i wedlug ciebie ponizaja drugie osoby?Przypatrzyles sie jego postom,a postom Rasiego?Pewnie roznicy nie widzisz.Moze Rasi troche przesadzil wedlug was,ale jest to jeden z najlepszych moderatorow,ktory poswiecil duzo czasu,aby w poszczegolnych pokojach bylo czysto i nie bylo burdelu.Tego to juz nie zauwazyles,bo po co nie? :evil: Pewnie nawet nie wiesz o ktore tematy chodzi,bo nie czytales ani regulaminu,ani podpisow pod pokojami,ani tematow (przyklejonych! - najbardziej widocznych) w ktorych wypisane jest co mozna w danym pokoju,a czego nie.Nie pofatygowales sie!Nie zaprzeczaj.
Mowisz,ze wchodzisz tutaj tylko czasami,bo jestes fanem Bayern'u.Zauwazyles po raz pierwszy jego post i od razu skarga?Przypatrz sie dokladniej,a nie rzucaj oskarzen.
Tyle jak na razie :evil:
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2004, 13:30 przez ToMeK, łącznie zmieniany 1 raz.


Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 13:29

Ja. Słowa , których używamy codziennie powinno się pisać poprawnie ortograficznie , ale jak widać nawet nie znasz zasad pisowni.. Dla ścisłości podam konkrety , żeby nie było ... Wyrazy ,, uwaRZacie '' i ,, poŻądku '' , 20 - latek nie popełnia takich błędów , a jeśli nawet to świadczy to tylko o nim...Cóż , nikt nie jest doskonały jak się okazuje... Cóż za udana ironia prawda ?


Go hard, or go home.
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 13:35

Jamal_TH pisze:Kurde a jednak się skuszę i wpiszę po raz kolejny .... Rasi , skoro argumenty DamKam'a Cię rozśmieszyły to może zostaw to dla siebie co ? Bo jakby każdy tak postępował jak Ty i ironizował inne wypowiedzi użytkowników to też nie byłoby ciekawie , nie dajesz należytego przykładu , wyśmiewasz zarzuty jakie Ci stawiają , po prostu wszystkich traktujesz z góry , tak nie powinno być ... Poza tym już kilka osób na Ciebie narzeka , pewnie Cię to mało obchodzi , łagodnie pisząc , ale to już nie mój problem.
O i to jest wypowiedź na która moge odpisać normalnie bo i argumenty są powazne.
Tak wiec: ja po prostu mam juz taki charakter. Ogólnie rzez biorąc jestem złośliwy i lubie dokuczac. Przyznam sie, że ironia to moja ulubiona broń.
hmmm czy daje zły przykład ?? Nie wydaje mi sie. W żadnym miejscu nie zaatakowałem bezposrednio autora. Wydaje mi sie tez, że reszta moich postów stoi na przyzwoitym poziomie ;) czasem zdarza mi sie może przesadzić ale równierz jestem tylko człowiekiem.
Czy traktuje ludzi z góry. Cięzkie pytanie. Pewnie czasem sie zdaży. Wydaje mi sie, że każdy kto ma jakąs władze czuje sie pewniej. Moge jedynie zapewnic, że nigdy jej wykorzystywałem do walki z kimś. Nie mam żadnych uprzedzen czy coś takiego. Mam chyba opinie tego "złego". No cóż - bywa. Staram sie być obiektywny i wykonywac swoje najlepiej jak umiem - ale pewnie czasem nie bardzo wychodzi;)

Narzeka na mnie pewnie wiecej osób niz "kilka". Czy to mnie obchodzi ?? Zalezy od tego kto nazeka. Jesli jest to ktoś kto raz na miesiąc łapie bana to prawde mówiąc nie. Jesli natomiast robi to ktos szanowany i uczciwy to obchodzi mnie i to bardzo. Proponuje zróbcie ankiete. Zobaczymy ile osób chce mojego odejscia :)

pozdrawiam - rasi :)

EDIT
Jamal_TH---> dysortografia nie zalezy od wieku ;) niestety mam te przypadłośc i błędy zdarzają mi sie często. Zazwyczaj czytajac posta po raz drugi potrafie je wyłapac ale nie zawsze ;)
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2004, 13:40 przez Rasi, łącznie zmieniany 1 raz.


Chmura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2003
Posty: 93
Rejestracja: 24 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 13:39

ToMeK pisze:
Do Martina- rzadam usuniecia Rasiego z funkcji moderatora!!!! To co napisal DamKamowi bylo skandaliczne !!!!!!! DamKam mial calkowita racje i wogole wszyscy co odwazyli sie tu pisac o zachowaniu modow!!!!!
To co powiesz na posty DjJuve,ktorego wypowiedzi w 100% ironizuja i wedlug ciebie ponizaja drugie osoby?Przypatrzyles sie jego postom,a postom Rasiego?Pewnie roznicy nie widzisz.Moze Rasi troche przesadzil wedlug was,ale jest to jeden z najlepszych moderatorow,ktory poswiecil duzo czasu,aby w poszczegolnych pokojach bylo czysto i nie bylo burdelu.Tego to juz nie zauwazyles,bo po co nie? :evil: Pewnie nawet nie wiesz o ktore tematy chodzi,bo nie czytales ani regulaminu,ani podpisow pod pokojami,ani tematow (przyklejonych! - najbardziej widocznych) w ktorych wypisane jest co mozna w danym pokoju,a czego nie.Nie pofatygowales sie!Nie zaprzeczaj.
Mowisz,ze wchodzisz tutaj tylko czasami,bo jestes fanem Bayern'u.Zauwazyles po raz pierwszy jego post i od razu skarga?Przypatrz sie dokladniej,a nie rzucaj oskarzen.
Tyle jak na razie :evil:
ToMeK tu nie o to chodzi. Nikt nie podwaza tego, że Rasi włożył dużo pracy i dużo czasu poswięcił dla tego forum, ba chwała mu za to. Ale to nie usprawiedliwa jego zachowania wobec innych userów, to ze jest on modem nie oznacza że może okazywac brak szacunku innym uzytkownikom jak np. DamKamowi. Co do DjJuve to zwisa mi jego ironia, on nie jest modem, a modzi reprezentują władze i mają dawać przykład, a Rasiego wzorem nie można nazwać.


Juve Rulezzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!!!!
East Side Is The Best !!!
general_ciapura

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 sierpnia 2004
Posty: 8
Rejestracja: 25 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 13:42

Dobrzy Admini i Użytkownicy, to co się tutaj dzieje jest wyłącznie moją winą, gdyż to ja rozpętałem to piekło. Ale widać mój głos nie jest jedyny i grzmi w tłumie innych. A grzmiałby pewnie razem z głosami Adiego666, grg666 i Dzikiego Dzika gdyby nie otrzymali oni kary. Jeżeli jest to możliwe chciałbym sie dowiedzieć na łamac tego forum dlaczego zostali ukarani. Czyż obrona własnego zdania zasługuje na kare? Mam więc do was prośbe. Jeśli jest to możliwe pozwólcie im nadal głosić to co głosić pragną. Niech bany znikną a ci dobrzy fani wspaniałego klubu z Turynu wreszcie bedą mogli uczestniczyć w tworzeniu tego forum i czata. Bo przecież już niedługo bedzie kolejny mecz, a jakże można spędzić mecz inaczej niż na czacie juvepoland? Osoba która dała bana Adiemu666 powinna sie wstydzić i to bardzo. Bardzo, bArdzo, bardzo. grg666 bronił przyjaciela, a dziki dzik chciał jedynie rozbudzić forum Inne Tematy. To że ten człowiek pragnie zielonego nietoperza jest przestępstem? To że nazwał kogoś analfabetą wtórnym gdyż tamten źle pojął sens zdania jest zbrodnią? Faktycznie użył moze mocnych słów. Ale czy otrzymał chociaż ostrzeżenie? Czy został poinformowany o otrzymaniu bana? Sprawa kolejna, ile trwa ban? miesiąc? rok? 2 lata? Toż to śmieszne. Osobnicy o których pisze nie obrazili żadnej świętosci, nie propagowali perwesji czy Bóg jeden wie czego. Oni po prostu zbłądzili, a czy za zbładzenie strzela sie w głowe? Gdzież sa czasy gdy każdy mógł pisać to co chciał? Gdzież podziała sie sprawiedliwość i dobre forumowe wychowanie? Nie wyrzucajmy adminów, oni też popełniają błędy. Mam nadzieje że owe błedy da sie naprawić. A wy admini pamietajcie że za monitorem siedzi żywy odczuwający cżłowiek i boli go wasze postępowanie. Boli jak drzazga wbita prosto w serce które ukochało juventus. Serce które bije w rytm hymnu Bianconeri. Czy nie możemy żyć w miłosci i współczuciu? Czyż nie lepiej jest rozmawiać i starać sie rozwiązywać sprawy polubownie? Zaprzestańcie bandyckich ekscesów zarówno wy Użytkownicy jak i wy Admini. Bo racja leży po środku. Mam nadziej że moje słowa trafią do was i zrozumiecie co chciałem przekazać. Smutno mi że z powodu mojego posta rozpoczęliscie tą niesłuszną batalie. A moze jednak jest ona słuszna? Niech osądzi nas historia.

SZCZĘŚĆ WAM BOŻE.


opis w tym miejscu jest oznaką chamstwa
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 13:44

Ta dyskusja powoli zaczyna przypominać polski sejm! Stancie obok i zastanówcie się co wy wyrabiacie! Wszyscy! Począwszy od userów kończąc na moderatorach! Z jednej strony narzekacie na naszą sztywność z drugiej strony gdy moderator w sarkastyczny sposób odpowie na śmieszne petycje userów macie wielkie pretensje! Musicie wziąć pod uwagę jedną ważną rzecz! Przy takiej liczbie userów musimy wprowadzać takie a nie inne zasady. Po drugie każdy powinien się szanować. Userzy zwracają uwagę na każde podknięcie moderatora ale tak jakby nie zauważali swoich błędów i przewinien innych użytkowników.
Ludzie proszę was! Myślcie! Wchodząc na forum MUSICIE respektować regulamin! Jakikolwiek by on nie był. Jeśli wam to nie odpowiada to macie do wyboru albo zgłosić kwestię zmiany jakiegoś punktu albo do niego się dostosować... albo wylogować się z forum i nigdy tu nie wracać!
Rasi kiedyś był takim samy userem jak wy a teraz? Wg niektorych przeszedł na drugą stronę! Czy o to Wam chodzi? O podziały? Moderatorzy dbają o porządek a wy uważacie, że robią źle? Faktycznie, niektorzy mają taki a nie inny styl zwracania uwagi ale to jest wliczone w tą pracę. Ja osobiście staram sie wszystkim tłumaczyć spokojnie, ale jak niektorych widze to mam ochote tylko lać po pysku! Wierzcie mi, że mi osobiście zaczyna się powoli to wszystko nudzić. Te ciągłe narzekania. Te ciągłe uwagi, że forum jest ble, że kiedyś było fajnie a teraz jest tak a nie inaczej. Trudno. Gdyby wszyscy przestrzegali regulaminu wiem, że 75% kartek wogóle by nie było. Zanim zaczniecie narzekać przemyślcie na spokojnie to co zrobiliście. Nie mówie, że nie macie racji, ale musicie wziąć pod uwagę, że tak jak mówiłem mamy pod sobą prawie 400 aktywnych userów. Jacyś chętni do moderacji? Proszę bardzo. Staramy się dobierać moderatorów dokładnie. Jednak niestety ludzie mają różne charaktery. Tak samo jak różni są userzy tak samo różni są moderatorzy. Przecież nie będziemy robili regulaminu dla każdego z 4000 userów!
Moderatorzy są wybierani przez adminów i innych moderatorów i ewentualne zniesienie moderatorstwa też bedzie miało miejsce w ten a nie inny sposób.
Mam nadzieję, że sprawa ta zostanie szybko zakończona bo nie chcecie poznać mojego gniewu. Jeśli ta groteska się nie skończy to po prostu ograniczymy forum i będzie ono dostępne tylko dla wybranych, albo po prostu je zlikwidujemy. KONIEC KROPKA!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 13:45

ToMeK hehe... Nie o to chodzi i bardzo dobrze o tym wiesz. Chodzi o celowe doczepianie się mod-ów do użytkowników , zarzucające nieznajomość ortografii i wysławiania się , ogólnie stylu pisowni , a jaki przykład dają sami krytykujący ? Musiałeś się przyczepić do mnie hehe ((-; nie mogę wymiękam... pozdro 4You
~~~
Po prostu Cie lubie :D
~~~


Hehe , spoko ja też lubię jak się przyczepiasz bezsensu :P ... Ogólnie to szanujmy się , niech każdy patrzy i ocenia siebie , działa na rzecz dobra forum i chata [tam ostatnio coraz gorzej (Martin i znowu narzekania :P)] , a wszystkie problemy znikną SAME.

~~~
Juz taki mam charakter :D A serio,to tego posta skasowalem,bo Rasi juz odpowiedzial i nie chcialem sie zbytnio przyczepic do Ciebie :P
~~~


Spoko już luz , ale i tak wiem że lubisz się mnie czepiać :P hehe menda ((-;
~~~
Kazdego lubie sie czepiac,bo juz taki jestem :) A tak w ogole to dopiero pierwszy raz to byl :lol: Ale juz ciiii 8)
~~~

Rasi , zaskoczyłeś mnie , przyznałeś się , że po prostu masz taki charakter.. Szacunek , nie każdy to potrafi . Z drugiej strony wybrnąłeś z większości zarzutów pod Twoim adresem.. Każdy jest jaki jest , ale jeśli udzielasz się w jakimś większym skupisku ludzi , to może warto czasem się powstrzymać i trochę załagodzić sytuację , zamiast ironizować ? Korona Ci z głowy nie spadnie , a nikt nie będzie pokrzywdzony...

ps.Sonda to zły pomysł wg mnie.Wielu ludzi Cię nie zna , no prawie wszyscy heh.. Więc jak moga Cię ocenić , czy masz odejść czy nie , wszyscy wybiorą opcję ,, obojętne mi to '' i tak wyjdzie na Twoje i tak :)

Rasi , jeśli masz dysortografię to przepraszam nie wiedziałem , zwracam honor.. pozdro

***
ano mam. Na codzien specjalnie nie przeszkadza ale kiedy coś pisze musze mocno sie skupić ;) 95% błedów moge wtedy wyłapac. Niestety posty w tym temacie pisałem "na szybko" i sie wydało ;)
a przepraszac nie musisz ;) nie obrazam sie za takie rzeczy ;)
pozdro - rasi
***


Nie zmienia to faktu , że mogłem się po prostu domyślić ... Przepraszam , ale w tym ferworze i chaosie , oskarżeniach itp. poniosło mnie. Sorry jeszcze raz , a te uśmiechy bagatelizują całą sprawę :) pzdr
Ostatnio zmieniony 26 sierpnia 2004, 14:37 przez Jamal_TH, łącznie zmieniany 2 razy.


Go hard, or go home.
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 14:03

Jamal_TH pisze:
ps.Sonda to zły pomysł wg mnie.Wielu ludzi Cię nie zna , no prawie wszyscy heh.. Więc jak moga Cię ocenić , czy masz odejść czy nie , wszyscy wybiorą opcję ,, obojętne mi to '' i tak wyjdzie na Twoje i tak :)
Gorzej, jak wyniki zostaną wypaczone. A może to nastąpić, gdy jakaś osoba, bądź przychylna Rasiemu, bądź nie, założy sobie kilkanaście nowych kont. Wtedy będzie mógł głosować w ankietach, ale nie będzie pisał postów, co sprawi, że nie będzie można po IP poznać, że to ta sama osoba. Tak więc Rasi zostaje na swojej funkcji bez żadnej sondy, ale musi zmienić avatar, bo ma brzydki. :wink:


I need a girl that I can train.
Jamal_TH

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 249
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 14:41

No i wszystko ucichło... No i dobrze , chociaż dyskusja była gorąca :) , Martin nie denerwuj się tak złość piękności szkodzi :P hehe . 3997 userów chce , żeby to forum istniało , dziękujemy Wam za to , że dajecie nam taką możliwość , a te trzy osoby są nowe , szukają rozgłosu , cholera wie czego... Ale traktujmy się wszyscy równo , uczciwie i bez pogardy ( lub ironii ) a wszystko znowu zacznie dobrze współdziałać... No ... popatrzcie obiektywnie , nawet Juve zaczęło wygrywać , Leggro na ławce ... Żyć nie umierać :) pozdro @LL Juve Fan's


Go hard, or go home.
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 14:50

Dobra panowie ja tez juz uwazam ze dalsze rozmowy na ten temat nie maja sensu i moga nam wszystkim tylko zaszkodzic !!!!!!
Ja z mojej strony wysuwam reke do pojednania i nawet przepraszam jak kogos urazilem w swoich wypowiedziach... choc w pewnym momencie naprawde czulem sie mocno urazony, ale trzeba o tym zapomniec !!!!!
W koncu wielu z nas pisalo w zdenerwowaniu i szale emocji wziely gore !!!!! W koncu wszyscy jestesmy Tifosi Juve i musimy dojsc do porozumienia i zyc w zgodzie !!!!! A wiadomo ze jest tu duzo ludzi i ze sa rozne osobowosci, kazdy jest inny i roznie postrzega rozne sprawy...
Mysle ze przez ta burzliwa rozmowe nikt do siebie nie bedzie mial wzajemnych pretensji a co gorsze jakichs zlosliwosci !!!!!

Forza Juve !!!!! Pokoj wszystkim !!!!! :wink:
Mysle ze tyle wystarczy.....


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 15:18

To jeszcze ode mnie 2 grosze :)

Sytuacja jaka zaistniała, już od pewnego czasu wisiała w powietrzu. Nagle opadła i zrobilo sie wielkie ,,Bum''.

Dziwią mnie spostrzeżenia niektórych unserów, który wyraźnie zarzucają złe sprawowanie roli moderatorom, a w żaden sposób nie dokumentują tego argumentami :? Przecież to nie ma sensu. Łatwo jest napisać ,,ten i ten zamkną mój temat'' czy ,,Ten moderator się na mnie uwziął''. Tylko gdy już ktoś porosi o argumantację, wtedy zaczynają sie schody...

Ok teraz oglónie. Smuci mnie, że na pracę adminów i modów są tak wielkie zażalenia. Spójrzcie. Przecież ten porządek, ktorego pilnujemy robimy dla nas wszystkich. By było, spokojnie, kulturalnie i bysmy pisali w przyjaznej atmosferze. Powinniśmy tworzyć jedność, ale nie wszyscy tak potrafią.
Czy to nasza wina, że 95% nowych użtkowników, zamiast zapoznać sie z regulaminem i klimaten forum, odrazu zabiera siedo nabijania licznika w dziecinny sposób? Czy tak cieżko jest poświęcic 5 min. na zapoznanie się z zasadami?

Myślę, też , że nietrafne jest sformułowanie, że niektórzy nadużywają władzy. To nie jest tak. Poprostu mamy mozliwość, dawania kartek, zamykania tematów itp. To jest nasz obowiązek i staramy się go wypełniać jak najlepiej. I zapewniem ,że niczego nie karamy za darmo. Ja osbiście zawsze podaję przyczynę zamknięcia tematu. Ale to już iiny wątek.
Jak wspomniał Martin, praca moda nie jest łatwa. Jednak my staramy się jak możemy, by to forum było wizytówką wspanialej atmosfery jaka tu panuje.

Jeszcze 2 słowa co do Rasiego. Wasze pretensje mijają sie z celem. To wzorowy unser. Zaatakowaliście go przez 1 posta. Naprawdę dziwne. Liczy się jego ogólny udział jaki bierze w JP. Naprawdę zrobił i napewno jeszcze zrobi wiele dobrego dla forum!

Pozdrawiam.


Obrazek
Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 16:07

Oskar8 pisze: Ja mysle że Moderatorzyw as lubią nie raz wam zapewne odpuszczali kartki za błachostki.
Zawsze patrzą czy ktos jest nowy - choć nie powinni zwracac uwagi bo że ktos jest nowy nie zwalnia go ze znajomości regulaminu przeglądnbecia forum itd.
To akurat ładny LOL :D w 2 pierwsze dni mojego pobytu na forum dostałem 2 żółte kartki :lol:

temat mi jak narazie(jestem dopiero na 2 stronie będe cytował pewnie :D ) przypomina ten: http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=5739 można by je skleić można :)

zgodzę się z tym ,że modowie zachowują się nie na miejscu ironizując lub obrażając ( :roll: ) w odpowiedziach zwykłego usera ,bo gdyby on tak napisał od razu by został ZAPEWNE ukarany żółtą kartką :wink: heh postawcie się na naszej sytuacji 8)
Rasi po raz który już pisze:Proponuje zróbcie ankiete.
Hehe ,zróbmy też ankietę "Czy lubisz obrażać lub kpić z kogos :?:
Nie zdziwiłbym się gdyby w znaczącym procencie były odpowiedzi typu NIE ,ale ja bym na pewno zrobił na TAk , bo co tu ukrywać :?: :D
JA tam wiem swoje :wink:

Błędy ortograficzne - zdarzają się i tym u władzy (zostali wybrani do tego by robić porządek na forum ,a nie by mieć słownik ortograficzny w głowie ,choć mimo wszystko takie błędy nie przystają :P ) ,jak i userom

to lócka żecz zrobidź błond ortograficzny :lol:

hehe przypomina mi się pewien news zaistniały w pewnych okolicznościach :wink:

dla modów BiG RE5PECT za to ,że starają się by na forum był ład i porządek :) wszystko oki :D

pozdrawiam

P.S. Ja wiem jedno : Balcerowicz musi odejść :!:


Bad_Magick

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2004
Posty: 299
Rejestracja: 21 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 21:32

Az dziwie sie ze niektorzy z was nie maja avatarow z krawatami w czerwono-biale pasy...
Nie bede komentowal tutaj wypowiedzi netgatywnych na temat moderatorow, bo az mi zal dla was klawiatury.

Tak wam wszystkim przeszkadza to ze mamy tu porzadek ? Jestem na tym forum od dobrych kilku lat i jest ono jednym z niewielu ktore przegladam tak dlugo, a jedynym na ktorym postanowilem sie wypowiadac(niech nie myli was data zalozenia tego konta).

Policzcie ilu z was przed przystapieniem do dyskusji przeczytalo regulamin ?
Ilu z was popelnilo blad rozpoczecia zlego tematu w nieodpowiendim pokoju, co jesli byliscie nowi czesto nawet nie zakonczylo sie zolta kartka(choc powinno) ?
Policzcie ile jest idiotycznych wypowiedzi na forum ?

A teraz policzcie sobie ilosc blednych decyzji moderatorow...

Zadacie od moderatorow wyrozumialosci, a sami na siebie nie patrzycie. Az sie cisnie na jezyk to co przytoczyl nasz general_ciapura(choc troche to znieksztalcil): "Wy obłudnicy, widzicie źdźbło w oku brata swego, ale belki we własnym oku nie dostrzegacie?" (Łk 6, 41).


Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 22:14

bo na forum szczakowianki nie siedzą normalni ludzie a pozatym niemam nic do tematu towjej wypowiedzi ale jak patrze na styl to czuje ze mamy do czynienia z dziwnym przypadkiem choroby mózgu


wojti-s

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 lipca 2003
Posty: 741
Rejestracja: 15 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2004, 22:30

hm.. nie no moim zdaniem temat co byśzrobił jakbyś znalazł xxx$ jest troche ebzsensu. To nie ejst jakaś strona www.pogaduchy.pl tylko www.juvepoland.com wiec na forum powinny sie znajdowac topici jedynie zwiazane z juve a nie jakims pierdułami które jedynie je zaśmiecają. W tym wypadku od rauz usunąłbym takiego postaa autorowi udzieliłbym sotrzeżenia gdyż naprawde nie ma sesnu zakładanie takich tematów. Po co gdybać :?: Podobnie ejst z tematami: kogo juve ma kupic itp.. Przecież to nie ma sensu bo i tak nikt z zarzadu Juve was nie posłucha.

A co do moderatorów to jest ok. Poza jednym wyjątkiem. Ostatnio bardzo mnie zdenerwował Rybeq. Podczas rewanżowego meczu Juve z Djurgarden przebywałem na czacie JP podobnie jak i on. Dionizos napisał ze wygrywamy 1-0 ale na Live Score dlaej było ze ejst 0-0. Po 3 minutach jak oznajmij dionizos ze wygrywamy 1-0 dlaej nie wierzyłem i napisałem ze LS podaje, iz jest 0-0. Nagle otrzymałem kicka.... Kiedy ponownie wszedłem i czat i zapytałem za co to było nie otrzymałem odpowiedzi. Rybeq napisał: " wydaje mi sie ze rozdaje dzisiaj za dużo kicków ( ilez ironii byłow tej jego wypowiedzi :evil: ) i nagle puf znów dostałem kicka. Kiedy próbowałem ponownie wejśc na czata okazało sie, ze mam zablokowane ip. Cóż rozłączyłem się z netem i połaczyłem ejszcze raz ( zeby ip zmienić) i ponownie wszedłem na czat i podjąłem rozmowe z Rybeq domagajac się wyjasnień za co ten kick. Odpowiedź jaką otrzymałem : za nic napewno nie wyleciałeś. No i jak to wytłumaczyć?? To chyba jednak było za nic. Cóż pozostawie to wam do skomentowania...


ODPOWIEDZ