Djurgarden - Juventus 1:4 (III runda el.LM)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juve_faaan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 164
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 19:49

JAK ZAGRA BUFFON TO JUVE WYGRA 5-0
JAK ZAGRA CHIMENTI TO JUVE WYGRA 5-4


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 22:48

No to plan minimum na ten sezon wykonany :D . Mecz byl niezly w wykonaniu naszych. Olivera naprawde moze zachwycic. szkoda, ze ak pozno wszedl Kapo. Dobrze ze Treze zaczal strzelac. Nedved po kontuzji jeszcze nie w pelni sil. Mila niespodzanke sprawil tez Biri, ktory sie niezle prezentowal.


Spitfire

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 457
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 22:49

mamy lige mistrzów!!!!!!!!!!!!!4-1 w rewanzu i teraz tylko czekamy na wzmocnienia i lm nasza


tylko margaryna mleczna jest na ciążę skuteczna
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 22:54

Kamień spadł mi z serca. Ktro by pomyślał że awans do ligi mistrzów mógł nas tyle kosztować. Wazne że gruba forsa nie przeszła koło nosa:) , może Moggi będzie teraz bardziej rozrzutny ( :lol: :lol: bez komentarza :lol: ). Cieszą bramki ,,wielkie" trójcy:), a w szczególności Davida , czyżby zapowiedź walki o tytuł króla strzelców? Tak w lidze mistrzów jak i w serie A :) . Poczekamy , zobaczymy.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 22:54

Poprostu miodzio.powiem szczerze, że nie wierzyłem w te słowa Moggiego "napewno wygramy", ale jednak okazało sie, że należało mu uwierzyć.
Teraz trzeba sie powzmacniać i i czekać, aż Capello coś z nimi zrobi.

Wierze, żę ten sezon nie jest stracony i powalczymy o najwyższe cele.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 22:57

Tak jak sie można było spodziewać, mecz nie zakończył się żadną niespodzianką 8)
Jsteśmy w LM, tam gdzie nasze miejsce. Wkońcu pokazaliśmy się jako zepół. Osiągneliśmy bardzo dobry wynik, na trudnym terenie.
Cieszy dobra dyspozycja strzelecka naszych napastników, Treze i Alexa. Nedved powracający po kontuzji też dołozył swoją bramkę. Ogólnie można sie cieszyć z postawy JUVE.

Teraz czas na losowanie no i kolejne wzmocnienia, bo bez tych się nie obejdzie :twisted:

GRAZIE JUVE!


Obrazek
Mati21pi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 listopada 2003
Posty: 80
Rejestracja: 17 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 22:59

Wynik 4:1 jest bardzo przekonujacy i pokazujacy kto powinien grac w juve ciesza bramki davida:) kiedy szwedzi strzelili na 1:1 troche sie balem ale juve to potega w tym meczu to pokazali


A najlepszym klubem jest Juventus Turyn:d
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 23:01

No i z glowy. Dzieki Bogu. Nie wyobrazam sobie LM bez Juve i na szczescie w tym sezonie nie bede musial na cos takiego patrzec :]. Najbardziej mnie cieszy ze gole wreszcie zaczeli strzelac napastnicy, a nie orboncy i pomoc (no Nedved swoje strzelil :P). Moze wreszcie to oni wezma na siebie ciezar trafiania do bramki. Pomoc niech sie zajmuje podawaniem, a obrona bronieniem dostepu do Gigiego ;]. W piatek losowanie. Ciekawe na kogo trafimy. Tak czy siak, z grupy wyjsc tez musimy.

ps. i TomekW nie zobaczyl jak awansujemy do PUEFA :P:P:P


srali muszki będzie wiosna
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 23:04

Swietnie zagrali. Szczerze mowiac obawialem sie tego meczu.... postawilem na 0:1 :D ale jak juz bylo 1:3 to bylem pewny zwyciestwa naszych gwiazd. Jutro losowanie, ale po takim meczu nie powinnismy sie niczego obawiac .


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 23:17

No i formalność dopełniona :wink: co do tego czy Juve awansuję byłem pewien :D w każdym razie cieszy wynik (gry nie widziałem niestety :( )
No i teraz bójcie się wszyscy - Juve rozpoczęło marsz po wszystkie trofea :twisted:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 23:21

Szczerze mówiąc awansu byłem niemal pewny,ale nie spodziewałem się tak wysokiego wyniku i dobrej gry naszych piłkarzy.Nie zawiodła tym razem defensywa,gol dla Szwedów padł po dobrej akcji i znakomitym strzale.Oliveira natomiast pokazał,że jego dobra gra w pierwszym meczu nie była przypadkiem,niespodziewanie ten piłkarz może stać się jednym z naszych najlepszych piłkarzy.Cieszy gol wracającego po kontuzji Nedveda,ktory nie grał rewelacyjnie ale z czasem na pewno wróci do pełni formy.Coraz lepiej gra nasz atak czyli Del Piero i Trezeguet.Ten mecz pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość,choć Capello czeka jeszcze sporo pracy.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
MoreLL_FTL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 244
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 23:23

co moge powiedziec? jestem zadowolony!


M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 23:29

No, no, no, teraz dopiero widać siłę Juventusu. Na szczęście potwierdzili, że pierwszy mecz był tylko wypadkiem przy pracy. Może Moggi teraz się szarpnie na jakiegoś klasowego obrońcę :wink:


:roll:
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 23:35

Innego rozstrzygniecia jak nasz wygrana nie bralem pod uwage i caly czas bylem tego pewien. Nawet przy stanie 1-1 wogole sie nie denerwowalem bo wiedzilem ze napewno awansujemy. Ciesze sie ze zrobilismy to w takim stylu, wygralismy wysoko i po dobrej grze. Awansowalismy tam gdzie nasze miejsce i czekam teraz na obiecane transfery, bo mimo wszytsko sa one potrzebne(zwlaszczca w obronie). Wracaja do meczu to bardzo cieszy mnie gol powracajacego po kontuzji Nedveda i dobra gra napastnikow. nie mozna zapomniec o naszym mlodym Oliverze ktory pokazuje to czego bylem pewien jeszce przed wypozyczeniem go do Atleticko, ze to naprawde bardzo dobry zawodnik


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Guthwine

Juventino
Juventino
Rejestracja: 15 sierpnia 2004
Posty: 2
Rejestracja: 15 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 sierpnia 2004, 23:42

Buffon gral czy nie? Nigdzie nie moge tego znalezc :////


Zablokowany