Wasze hobby.

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 22 maja 2005, 19:18

1.Juve
2.Grać na kompie
3.spotykać się z przyjaciółmi
4.jeździć na rowerku
5.Oglądać się za dziewczynami :D :D
6.grać na gitarze(niezbyt dobrze mi idzie ale to są szczegóły:dance:
Poza tym miło jest se pograć w noge z kumplami w noge :prochno:


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
Gibon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 maja 2003
Posty: 274
Rejestracja: 22 maja 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2005, 19:34

Będę się różnił od większości z Was, gdyż nie wymienie tutaj Juventusu. W moim przekonaniu jest to coś więcej niż zwykłe hobby, lecz to już sprawa na kolejny topic. Nie mniej jednak jako hobby określam kolekcjonerstwo piłkarskich koszulek związanych z Juventusem. Chodzi tu oczywiście o oryginały, lecz z sentymentu zostawiłem sobie jedną, starą bazarówke.

Muzyka
Dużo czasu przeznaczam sztuce. Głównie jest to muzyka i w tą stronę jestem ukierunkowany, lecz w ramach możliwości staram się nie ograniczać. Z tego zajęcia wyrosło drugie hobby, które zaczyna co raz bardziej mnie pochłaniać.

Publicystyka
Zaczęło się od kilku recenzji płyt, a skończyło na regularnych felietonach cieszących się niezłym uznaniem. Nie widzę w tym jednak sposobu na życie, choć parę osób mi to proponowało. Jest to moja zajawka, piszę dla przyjemności i własnej satysfakcji. jestem ścisłowcem, a do pisania mogę powrócic zawsze. Póki co mam inne pomysły na życie, głównie związane z następną pasją.

Sport
Towarzy mi od pierwszych lat życia i ciągle dostarcza mi mnóstwo radości. Mimo że uprawiałem wiele dyscyplin, moje zainteresowania skupiają się głownie na piłce nożnej. Nigdy sobie nie wybacze faktu, że kiedyś przestałem trenować i zmarnowałem szansę na związanie się z futbolem na lata, lecz mam zamiar nadrobić to swoją działalnością. Póki co jest to zajawkowy sklepik internetowy, lecz marzy mi się w dalekiej przyszłości własny pub i fizyczny sklep. Może kiedyś dostanę taką pracę, że uda mi się zarobić na kapitał.

Socjologia
Być może jest to jakaś dewacja, lecz interesuje mnie obserwacja zachowań ludzkich i analiza ich w kontekście całego społeczeństwa. Trudno to wyjaśnić, lecz czasem widząc więcej, chce się to wykorzystać.

Zaskakiwanie ludzi
Uwielbiam to, szczególnie przy moim stereotypie w życiu codziennym. Uwielbiam widzieć miny zgaszonych pseudo-mądrych ludzi, którzy z opowiadań lub nadto luźnej postawy mają mnie za błazna, którzy myśleli, że przegadają mnie w intelektualnej dyskusji, lecz z każdym słowem uświadamiają sobie, że tak nie bedzie. Mało osób mnie tak na prawdę dobrze zna, wiele osób mnie nie rozumie, więc lubie im pokazywać swoją prawdziwą twarz.


Tigmar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2005
Posty: 804
Rejestracja: 20 lutego 2005

Nieprzeczytany post 22 maja 2005, 21:01

Moje hobby to brydż, filozofia, piłka nożna i ogólnie sport.
Ostatnio zmieniony 24 czerwca 2009, 19:28 przez Tigmar, łącznie zmieniany 1 raz.


rokfor

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 22 maja 2005, 21:22

moje hobby:
1.JUVE i ogolnie pilka nozna :twisted:
2.imprezy :dance:
3.gra w managery pilkarskie :bravo:
4.muza :bravo:
5.TV :-D


Koner

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 33
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 maja 2005, 21:23

1. Juventus, piłka nozna, generalnie sport, gra w pilke nozna
2. zycie towarzyskie, wspolne wypady z przyjaciolmi
3. muzyka, przede wszystkim rock, gra na gitarze basowej
4. akwarystyka
5. lubie sie uczyc angielskiego

dziekuje :)


gerardt1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2005
Posty: 64
Rejestracja: 09 lutego 2005

Nieprzeczytany post 23 maja 2005, 15:18

chajek5 pisze:SAMOCHODY!!!! :D Autka cenie chyba nawet bardziej niz dziewczyny!
No nie szarżowałbym aż tak... :D


koksu_klb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2004
Posty: 404
Rejestracja: 26 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 00:46

więc tak
juve
muza, czasami sobie tworzę we FL STUDIO
filmy
kompy (gry, internet, programy)
piłka nożna


Browaks

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 01:24

Moje hobby (oczywiście Juve na pierwszym miejscu, reszta bez kolejności):
historia, programowanie, książki, piłka nożna, sieci neuronwe i generalnie sztuczna inteligencja, picie na umur itp. :)


koki90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 października 2004
Posty: 1045
Rejestracja: 15 października 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 07:28

1. Ciochanie w gałe i Juventus
2. Muzyka
3. Film (głównie komedie)
4. Troche geografia...


stefan590

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 150
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 07:59

1. Juventus
2. Terrarystyka
3. Internet
4. Piłka nożna


Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 08:25

1. Ajax(kocham ten klub moze sie tu wszystkim naraze :D ale bardziej niz Juve)
2. Juve(zaczolem im kibicowac podczas pamietnego finalu z Ajaxem gdzie niestety Ajax przrgral :( ale od tego momentu te 2 kluby sie dlamnie licza i im jestem wierny co nie zmienia faktu ze w zeszlym sezonie jak grali w grupie LM kibicowalem Ajaxowi :twisted: )
3.Granie w pile uwielbiam grac szkoda ze ostatnio nie ma juz z kim pograc :( ale od czasu do czasu jakis osiedlowy meczyk jest :)
4. Lubie inne sporty- siata, troche kosz (jak nikt niegra w noge to na osiedlowym koszu zawsze ktos ciora)
5. Historia (najbardziej lubie Imperium Rzymskie ale i dziejami IIWŚ tez troche interesuje sie)
6. Lubie filmy najbardziej komedie i kryminaly

i to chyba wszystko jak cos sobie przpomne to napisze :-D


Lopez

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 sierpnia 2005
Posty: 118
Rejestracja: 18 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 10:30

[quote="Mario_166"]1. Ajax(kocham ten klub moze sie tu wszystkim naraze :D ale bardziej niz Juve)

jak bardziej niż JUVE nie ma nic bardziej niż JUVENTUS :naughty:

a co do hobby to:
1. Juventus (to tak formalnie)
2. Piłka nożna :)
3. treningi
4. treningi
5. komputerki (składanie coś.. :wink:


Obrazek
Aaadrianna

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 sierpnia 2005
Posty: 10
Rejestracja: 31 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 11:43

Ja tu chyba będę jak narazie najorginalniejsza jeśli chodzi o barwy klubowe :wink: .
Oto moje hobby:
1. AC Milan - to nie jest nawet zwykłe hobby. TO JEST MIŁOŚĆ
2. Muzyka - rock w większości nurtów. Ale inną muzyką (nawet techno) nie pogardzę. Co do muzy jestem baaaardzo tolerancyjna.
3. Film - dobry film. Nienawidzę oper mydlanych. Najlepiej komedie, thrillery lub obyczaje. Jak chcę się uspokoić oglądam kreskówki (byle by śmieszne :) )
4. Komp - szczególnie internet. Nie gardzę FIFĄ i grami strategicznymi.
5. Podróże - uwielbiam podróżować. Chyba moim ulubionym miejscem w jakim byłam (najsympatyczniejszym) była mała mieścina we Włoszech - Riccione. W Mediolanie nie byłam :cry:
6. Języki obce - jestem w klasie z podwyższonym angielskim, będę się uczyć włoskiego i podbierać siorze zeszyt od francuskiego :wink: .
7. Sport - najchętniej gram w piłkę kopaną i kosza. Nienawidzę (i nieumiem) skakać na skakance. Nie lubię takich 'babskich' sportów.
Kocham MotoGP i trial.
I reszta to już takie szczegóły... :whistle:


Jedna z nielicznych często udzielających się na forum JP Milanistka. Ale w 101% Milanistka ;)).
Tomek1900

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2004
Posty: 82
Rejestracja: 31 lipca 2004

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 11:58

Moim najwiekszym hobby jest oczywiśice piłka nozna w którą kocham grac i oglądać w telewizji. A drugim to gry RPG


Juve Master

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2005
Posty: 420
Rejestracja: 11 marca 2005

Nieprzeczytany post 01 września 2005, 13:19

1. Oczywiście JUVENTUS Wszystko dotyczące piłki nożnej :twisted:
2. Ogólnie sport :twisted:
3. Muza Lubię głównie rocka techno electro dance house toleruję hip-hop zagraniczny nie toleruję polskiego :angry:
4. Sztuki walki
5. Kino
6. Czasem ksiązki i impry :dance:

Myślę, że raczej popularne hobby :wink:


ODPOWIEDZ