"ptak pozostaje ptakiem"

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 07:33

http://www.pogon.v.pl/

ptak wzial sie za niszczenie pogoni. webmasterom postawil ulitimatum.
nierozumiem co tacy ludzie robia w polskiej pilce ? naprawde zal mi tych paruset wiernych kibicow ktorzy znow beda przezywac niszczenie klubu.
a ptak robi co umie. odstawia swoje fanaberie, szantazuje, po czym zniknie zostawiajac po sobie bajzel.
teraz naprawde doceniam kozminskiego.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 09:51

Taką pomoc to on sobie powinien wsadzić w dupę i spadać na drzewo banany prostować. Co za człowiek... Każdy inny byłby lepszy od tego... pana.


Obrazek
pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 09:57

Widzę że znowu mu szajba odpija...Nie rozumiem Ptaka....to po co przenosił Piotrcovię do Szczecina ??? Pogoń to piękny klub wiem bo byłem na stadionie. Na mecz przychodzi kilkanaście tysięcy widzów tak jak na Lecha. Taki facet jak Ptak powinien zostać rozszarpany przez kibiców :twisted: :evil:


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 10:04

kiedyś w jakimś temacie, o ulubionych klubach wszyscy kibice MKS Pogoń Szczecin wielbili p. Antoniego Ptaka :evil: i wcale się nie dziwie, bo my też wiązaliśmy z nim wielkie nadzieje, ale mówiłem wtedy, że zrobi z waszym klubem to co wcześniej z ŁKS Łódż, a potem z Piotrcovią... prędzej, czy później tak właśnie się stanie... on czeka na szybki zarobek, a potem wszystko olewa... zarobi "trochę" i ucieka, przenosi klub do innego miasta... jakby jeździł z cyrkiem... ten człowiek to oszust i szuja... nie wiem, jak PZPN zezwala mu na działalność... tego człowieka już dawno powinni wywalić na zbity pysk...
PRECZ Z A. PTAKIEM :!: :!: :!:
Taki facet jak Ptak powinien zostać rozszarpany przez kibiców
pamiętam, jak po przeniesieniu Piotrcovii do Szczecina nasi kibice zrobili mu pogrzeb... zrobili przemarsz przez miasto z kukłą prezesa :twisted: od tamtego momentu nie pokazał się już w P-kowie...


Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 10:38

Bebik pisze:kiedyś w jakimś temacie, o ulubionych klubach wszyscy kibice MKS Pogoń Szczecin wielbili p.Antoniego Ptaka
Nie wszyscy.

To, co ptak zrobił teraz jest po prostu śmieszne. Postawic takie ultimatum nieoficjalnej stronie to po prostu parodia. Szuka on (ptak) po prostu wymówki, aby jak najszybciej odleciec ze Szczecina, bo nie sądze, że jeden artykuł mógłby wywołać tak wielkie zmiany. Pogon.v.pl jest tylko przykrywką :? redaktorzy strony zamykając swój serwis pkazali, że dobro klubu jest dla nich najważniejsze, tym samym zyskali przychylność kibiców. Za pogon.v.pl wstawiła się nawet konkurencyjna strona o Pogoni, poruszono ten temat na wielu forach. Jeżeli ktoś ma ochote poczytąc to pod tym adresem (http://forum.pogononline.pl/temat.php?did=1&id=6156) można poczytac opinie kibiców Pogoni. Jak można się domyślić nie są to zbyt przychylne komentarze :wink:

Najgorsze jest to, że ptak proboje zniszczyć już któryś klub z kolei :? Czy do ŁKSu i Piotrcovii dojdzie wkrótce POGOŃ (która już od kilku lat miała "wspaniałych" prezesów :lol: ???...

Na oficjalnej stronie Pogoni panuje za to cenzura, jak za dawnych lat. Komentarze nieprzychylne są praktycznie nie publikowane. Na tes stronie mozna jedynie wyrażać swój zachwyt :lol:


Mejgus

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 lipca 2004
Posty: 71
Rejestracja: 23 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 11:51

ludzie to jednak glupieja jak frajer chcial tylko na chwile do pogoni przyleciec to mogl w ogole tam sie nie ladowac :evil: :evil: :evil:


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 11:52

Hm może ktoś wyjaśni o co wogóle chodzi ?! Neutralni kibice, którzy nie interesują się polską extraklasą nie wiedzą za wiele, ze mną na czele :?


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 12:12

Słabo jestem zorientowany w sytuacji Pogoni i zasiadającyh w jej zarządzie Ptaszysk, ale tego się nie da nazwać słowami znajdującymi się w słowniku kulturalych ludzi. Strona napisała jakiś kontrowersyjny artykuł o nowym nabytku Pogoni i odrazu Ptak wyskoczył że się wycofa ze sponsorowania kulbu.
Kibice nie mogą wyrażać sowich opinii, chyba że są pozytywne, bo na stronie oficjalnej panuje cenzura, a jak widać nawet strony nieoficjalne są szantażowane :!:


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 12:12

Wajron pisze:Hm może ktoś wyjaśni o co wogóle chodzi ?! Neutralni kibice, którzy nie interesują się polską extraklasą nie wiedzą za wiele, ze mną na czele :?
Ptak zamyka internetowy serwis Pogoni

Antoni Ptak właściciel Pogoni Szczecin zagroził serwisowi internetowemu pogon.v.pl, że wycofa się z piłki w Szczecinie jeśli strona nie zakończy swej działalności. Kibice prowadzący ten nieoficjalny serwis szczecińskiego klubu poinformowali o zakończeniu działalności.

Powodem ultimatum Ptaka były informacje pogon.v.pl o karierze Urugwajczyka Claudio Milara, którego Pogoń reklamowała jako gwiazdora II ligi brazylijskiej. Redaktorzy serwisu odkryli, że Milar grał w II lidze stanowej w Brazylii, która odpowiada naszej "okręgówce".

W ten oto sposób właściciel Pogoni, który z klubem tym ma do czynienia od nieco ponad roku zlikwidował jedno z popularniejszych źródeł informacji o szczecińskim klubie. Serwis pogon.v.pl istniał od ponad 5 lat, tworzony był przez wiernych fanów szczecińskiej piłki nożnej.

http://www.pilkanozna.pl/admin/news2.php?id=32252

Powodem jest podobno artykuł o Milarze. Może Ptak poczuł się urażony, że ktoś podważył jego zdanie :roll: Liczył po prostu na to, że uda mu sie ukryć niektóre fakty i reklamować Milara jako gwiazdora II ligi brazylijskiej. Niestety zapomniał o tym, że w Polsce ludzie też potrafią myśleć i dociekać niektórych rzeczy...

Sterwis ten miał już wczesniej problemy z Ptakami, jako że potrafił otwarcie (jednak słusznie) skrytykować działaczy POGONI. Poźniej zabrano im akredytację, a ostatecznie postawiono ultimatum.

EDIT - czy słowo "o.k.r.ę.g.ó.w.c.e" jest niecenzuralne??? :lol:

Forum cenzuruje łańcuchy znaków zaczynające się od "g.ó.w" :-D /swiergot


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 12:21

Wajron pisze:Hm może ktoś wyjaśni o co wogóle chodzi ?! Neutralni kibice, którzy nie interesują się polską extraklasą nie wiedzą za wiele, ze mną na czele :?
Chodzi o to: http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=11992

Po przeczytaniu tego newsa byłem (nadal jestem) w wielkim szoku, nie potrafie zrozumieć, jak można coś takiego zrobić, chociaż nie wiem czy on by sie naprawde wycofał z Pogoni. Widać, że dla redaktorów strony najważniejsze jest dobro klubu, poraz kolejny sprawdza się powiedzenie. "LEGIA to MY", w tym przypadku- "POGOŃ to MY", właśnie taka jest prawda, że kluby piłkarskie to są kibice, a dopieru później cała reszta! Bez nas, nie było by piłki nożnej!

ptak, zygo - na stos ! chętnie bym ich wykastrował :twisted: , trzeba ich wywieźć na taczce! :twisted: :evil:

Coż, wielka szkoda, że strona zawiesiła działalność :( , ale tak to jest jak klubem rządzi idiota :|
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2004, 00:21 przez Ironek, łącznie zmieniany 2 razy.


mario1116

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 65
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 12:54

Ptak kolejny klub niszczy . Najpierw ŁKS , potem Piotrcovia która już nie istenieje no i teraz POGON . Ciekawe który następny /??


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 13:38

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem. To prawdziwy skandal. Nie interesuję się zbytnio Polską ligą, co nie zmienia faktu, że obok owej sytuacji nie można przejśc obojętenie.

Podziwiam kibiców Pogoni, którzy w pełni pokazali swego oddanie i więź jaka łączy ich z klubem.

Co do pana o śmiesznym nazwisku. To człowiek w nieodpowiednim czasie i miejscu :evil: Takich trzeba tępić!


Obrazek
wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 13:43

Oto Polska ...
Hm ale dlaczego PZPN nie robi niczego w tej sprawie ?
Rzeczywiście współczucie dla kibiców Pogoni ... :evil:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 14:24

Co za sk.....
Tego jeszcze w Polsce nie było. Strona ma zakonczyc działalność, bo wykazała się rzetelnoscią? No i jeszcze teksty Dawida Ptaka - "nie piszcie więcej na tej swojej stronie, bo sie na tym ne znacie" - co za prostak. Za takie teksty, zachowanie i obłudę powinno sie lac w mordę. Gdy słucham większosci polityków takie własnie mam odczucia.
I jeszcze jedno - kiedys widziałem kilka zdjęć Ptaszyska i na każdym z nich mial zamknięte oczy, nie wiedziałem dlaczego. Ostatnio w "PN Plus" pojawiły się jego zdjęcia zrobione z ukrycia. Okazało się, że ów jegomość ma zeza rozbieżnego i widać chciał to ukrywać przed ludźmi, którzy widują go tylko w gazetach....żałosne.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2004, 15:00

Nieoficjalna strona Pogoni,która przestała istnieć była według mnie i wielu kibiców najlepszym serwisem dotyczącym Pogoni Szczecin.Jej redaktorzy zawsze wykazywali sie obiektywizmem i dociekali prawdy.Cała sprawa dotyczyła Claudio Milara urugwajskiego napastnika,który miał wzmocnić Pogoń.Kiedy okazało sie,że ów zawodnik przejdzie do Pogoni redaktorzy pogon.v.pl zaczeli szukać dokładnych informacji na temat jego poprzedniego klubu w Brazylii.Napisali oni,że klub ten znajdował się w lidze równoległej do naszej okręgówki.Niedługo po tym fakcie na stronie oficjalnej pojawiło sie oświadczenie,w którym napisano,iż serwis Pogoni źle wpływa na atmosfere klubu,a jego redaktorzy podburzają nieusannie kibiców przeciwko Ptakowi.Na meczu z Lechem spiker Pogoni Piotr Baranowski także wspomniał jacy to wredni ludzie pracuja na nieoficjalnej stronie Pogoni i apelował do wszystkich aby nie uznawali tego co na tej stronie sie pojawia.W meczu zagrał Milar i zagrał on bardzo dobrze;strzelił gola i zaliczył asyste.Dawid Ptak bardzo się z tego ucieszył,poczuł się mocny o odebrał prawa dziennikarskie redaktorom pogon.v.pl.Na drugi dzień ukazał sie bardzo szczegułowy artykuł na temat Milara,w którym jego gra w Brazylii została dokładnie opisana.Nie pomogło to jednak w niczy,ponieważ Ptak w sposób bardzo perfidny przyczynił sie do zlikwidowania strony www.pogon.v.pl .Prezes 1-ligowego klubu grozi,że jeśli strona interenetowa nie zostanie rozwiązana to on odejdzie z klubu...jest to działanie śmieszne,dziecinne i zupełnie nieprofesjonalne!


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ODPOWIEDZ