Fiorentina sie pnie

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 maja 2003, 11:13

BIANCONERI pisze:Dobrze,że ten zasłuzony dla włoskiej piłki klub awansował o jeden szczebel wyzej.Mam nadzieje,że kiedys zagra w Serie A.
Ja też bym chciał, żeby Viola wróciła do Serie A. Jeżeli jakiś klub ma spaść do takiej niskiej ligi, to powinno to być wynikiem słabej gry, a nie problemów finansowych :!:


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2003, 12:14

Myślę, że Fiorentinie należy się powrót do Serie A 8) Nie czuję do nich urazu.... pomimo, że nasi kibice i ich się zwalczają jak tylko mogą. To że spadli tak nisko, to tylko i wyłącznie wina finansów. Życze sobie także powrotu Napoli ( oby sie utrzymali w tym sezonie w B ) i Sampdori ( to juz prawie fakt, że są w A ). Zyskuje tylko na tym liga - jest bardziej ceniona. Jak by wyglądała np. liga angielska jakby spadła Chelsea? ( i to na dodatek z winy finansowej) Napewno straciłby na tym cały futbol angielski...


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2003, 12:57

Ulisses pisze:Myślę, że Fiorentinie należy się powrót do Serie A 8) Nie czuję do nich urazu.... pomimo, że nasi kibice i ich się zwalczają jak tylko mogą. To że spadli tak nisko, to tylko i wyłącznie wina finansów. Życze sobie także powrotu Napoli ( oby sie utrzymali w tym sezonie w B ) i Sampdori ( to juz prawie fakt, że są w A ). Zyskuje tylko na tym liga - jest bardziej ceniona. Jak by wyglądała np. liga angielska jakby spadła Chelsea? ( i to na dodatek z winy finansowej) Napewno straciłby na tym cały futbol angielski...
Jezeli chodzi o Napoli to tez jestem za ich powrotem, to samo z Sampdoria(ona juz wrocila) dodal bym jeszc Genoe(wkoncu to 9 krotny mistrz Wloch). Ale jezeli chodzi o Fiorentine to NIE niech zostanie tam gdzie jest, jej brak wcale nie obniza klasy ligi, a wrecz odwrotnie :twisted:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2003, 14:17

Nie zgadzam sie z ostatnim stwierdzeniem juveluck:
"Ale jezeli chodzi o Fiorentine to NIE niech zostanie tam gdzie jest, jej brak wcale nie obniza klasy ligi, a wrecz odwrotnie"
To parokrotny mistrz Włoch! Tak nie można. Lepiej mieć satysfakcję z ich ogrania niż z tego, że sa w 3 lidze.
Genoa też powinna powrócić. Brakuje jej tylko jednego mistrzostwa do gwiazdki. Niestety jej powrót nie nastapi długo, gdyż teraz spadnie najprawdopodobniej do Serie C:( [/quote]


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 18 maja 2003, 15:18

Ulisses pisze: To parokrotny mistrz Włoch! Tak nie można. Lepiej mieć satysfakcję z ich ogrania niż z tego, że sa w 3 lidze.
Fiora to zaledwie dwokrotny mistrz wloch,(o dwa mistrzostwa za duzo). Dla mnie jednak wieksza satysfakcja jest to ze paletaja sie gdzies po 3 ligach, niz to ze Juve mogl by ich ograc.
Viola, Viola vaffanculo


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 18 maja 2003, 22:33

malchik pisze:a ja zycze Florencji powrotu do erie A bo wole zeby byl tam taki klub niz np. Regina czy Como.Aha chcialbym tez powrotu do Seie A Sampdorii i Napoli
Ztego co wiem Samddoria awansowała


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2003, 13:58

Ja bym chciał żeby Firentina awansowała do serie A, bo mecze Juve-Fiorentina są zawsze interesujące.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
ODPOWIEDZ