Pamiętacie Juve-River Plate?????

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
Pavel87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 262
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 13:47

Kto z was pamięta mecz o Puchar Inter komtynentalny z River Plate. Ja mecz oglądałem ale nic zabardzo nie pamiętam poza bramką Alexa. To było już strasznie późno coś po 85 minucie. Był róg i Alex zamykał z lewj strony. Piłka przeleciała całe pole karne Alex przyją lewą nogą, przerzucił na prawą i odrazu przywalił. Aaaaaa była niezłą brama. A poza tym to jeszcze pamiętam że na ten mecz sie urwałem z ostatniej lekcji żeby zdążyć.

A wy pamiętacie jeszcze ten mecz?????


Forza Squadra Bianconera
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 14:00

Oczywiście, że pamiętamy. Mecz o Puchar Interkontentalny w 1996 roku (po zwycięstwie w LM z Ajaxem). Alex strzelił gola w 81 minucie. Pamiętam, że było to po rogu wykonywanym z prawej strony. Alex został wybrany najlepszym piłkarzem meczu i dostał za to Toyotę. Miałem wtedy 8 lat :wink:
Ostatnio zmieniony 16 sierpnia 2004, 14:33 przez M., łącznie zmieniany 1 raz.


:roll:
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 14:04

Czy pamietamy? Co to za pytanie? :D
To bylo 26 listopada 1996 roku. Rzut rozny dla Juve. Do kornera szykuje sie Di Livio. W chwile pozniej nasz "maly zolnierzyk" posyla pilke w pole karne River. Ktos zgarnia ja glowa, po czym futbolowka laduje pod nogami Alexa. Ten nie ma zadnego problemu, aby umiescic ja w siatce obok bezradnie interweniujacego golkipera 8)

Eh, az musialem sobie zapuscic filmiki z ta slynna bramka D.P. :wink:


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2004, 14:32

KwiAtek pisze:Czy pamietamy? Co to za pytanie? :D
To bylo 26 listopada 1996 roku. Rzut rozny dla Juve. Do kornera szykuje sie Di Livio. W chwile pozniej nasz "maly zolnierzyk" posyla pilke w pole karne River. Ktos zgarnia ja glowa, po czym futbolowka laduje pod nogami Alexa. Ten nie ma zadnego problemu, aby umiescic ja w siatce obok bezradnie interweniujacego golkipera 8)

Eh, az musialem sobie zapuscic filmiki z ta slynna bramka D.P. :wink:
Jak masz ten filmik to może podasz link do niego, albo mi prześlesz e-mailem?? :wink:


:roll:
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 21 sierpnia 2004, 15:16

JA niestety tego meczu niepamietam no bo go nieogladałem a kibicuje Juve od sezonu1994/05 o i jeżeli by ktoś z was miał link do bramki Alexa to z góry dziex :wink: :D


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 01:43

Diego pisze:Jak masz ten filmik to może podasz link do niego, albo mi prześlesz e-mailem?? :wink:
Done 8) Poszlo na maila.
Bob Sapp pisze:JA niestety tego meczu niepamietam no bo go nieogladałem a kibicuje Juve od sezonu1994/05 o i jeżeli by ktoś z was miał link do bramki Alexa to z góry dziex :wink: :D
Linku niestety nie podam, bo plik juz dawno zniknal ze stronki, z ktorej go sysnalem, ale daj maila to ci go wysle :P


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Boncol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2004
Posty: 130
Rejestracja: 29 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 02:28

Pamiętam miałem 7 lat jak Alex pogrążył River i zgarnoł Toyote. Mam skrót tego meczu na twrdym


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 11:19

KwiAtek pisze:
Bob Sapp pisze:JA niestety tego meczu niepamietam no bo go nieogladałem a kibicuje Juve od sezonu1994/05 o i jeżeli by ktoś z was miał link do bramki Alexa to z góry dziex :wink: :D
Linku niestety nie podam, bo plik juz dawno zniknal ze stronki, z ktorej go sysnalem, ale daj maila to ci go wysle :P
Co prawda są jeszcze strony gdzie pozostał ten gol, jednak w slabej jakości i dość krótkie, ok 5 sek.
Ale jeśli ktoś by chciał :P

1. http://sport.supereva.it/alessandrodelpiero/Film03.zip
2. http://www2.raisport.rai.it/mcalcio/cop ... ro2611.mov

Ja tam mam tę brameczkę, która trwa ponad minutę i sie nie chwalę 8)


Obrazek
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 13:09

Ja samego mecu nie pamiętam. ALe pamiętam artykuły przed i po meczu. Mam nawet jeszce jakis. To byl jeden z tych pierwszych meczy Juve dzięki ktorym jestem z Juve do dziś.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
krystiank

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 570
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 15:09

pamietam ten mecz !! miałęm wtedy 8 lat :D po tym meczu juve stało sie moim ukochanym klubem i alex piłkarzem =] i tak jest do dziś :) no pamietam tą bramke po rogu :D ładnie walnol :))) i jego klucz do toyoty :D albo jak peruzzi go na barana wziol :d


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 15:30

KwiAtek pisze:Eh, az musialem sobie zapuscic filmiki z ta slynna bramka D.P. :wink:
Czy mógłbyś tą brameczkę wysłać mi na maila?? :wink:

A co do meczu Brameczkę Alexa oglądałem tylko na powtórkach... dobrze, że udało się ją zdobyć bo moglbyśmy ten mecz przegrać. A tak mamy 2 puchary Interkontynentalne. Wtedy mieliśmy "pake" Szkoda, że Alex nie ma już tej formy co kiedyś :?


KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 16:01

Machnes pisze:Czy mógłbyś tą brameczkę wysłać mi na maila?? :wink:
Poszla. Swoja droga moznaby wrzucic to na serwer JP, wtedy wszyscy mieliby okazje ja obejrzec, to juz dzisiaj prawdziwy klasyk 8)


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2004, 19:14

KwiAtek pisze:
Diego pisze:Jak masz ten filmik to może podasz link do niego, albo mi prześlesz e-mailem?? :wink:
Done 8) Poszlo na maila.
Bob Sapp pisze:JA niestety tego meczu niepamietam no bo go nieogladałem a kibicuje Juve od sezonu1994/05 o i jeżeli by ktoś z was miał link do bramki Alexa to z góry dziex :wink: :D
Linku niestety nie podam, bo plik juz dawno zniknal ze stronki, z ktorej go sysnalem, ale daj maila to ci go wysle :P
Dzięki. Jak miło przeżywać wspaniałem chwile jeszcze raz. Aż mi się łezka w oku zakręciła. Ale niestety to już nie ten sam Alex co dzisiaj :(


:roll:
Włodar

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2003
Posty: 197
Rejestracja: 01 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2004, 13:45

Boncol dużo zajmuje ten skrót? Może masz linka skąd go ściągnąłeś? A może byś mi przesłał na maila? :wink:


ODPOWIEDZ