Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 21:45

http://nowe.pl/modules/mydownloads/sing ... =1&lid=377
tu jest program za pomoca którego możesz otworzyć pliki bin.
Obsługa jest łatwa więc chyba nie ma potrzeby tłumaczyć , ale jakbyś miał prolbemy to psiz na priv.
Ostatnio zmieniony 21 listopada 2004, 21:58 przez Yari, łącznie zmieniany 1 raz.


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 21:54

1.Ej prosze daj link do teog programu nobo to nie jest lnk nei whcodiz mi nic :(


O korde , sorks , pomyliły mi się adresy:). teraz już jest dobry link :) :wink:
Yari


2.Sory wiem ze dales dobry link ale ktory to program i gdzie go poszuakc Very Happy

3.przprazam jeszcze raz jest wszyki oki ale ja bede musail angrac na plyte to czy nie???

4.Dzieki ci swerdeczne Yari jestesm spoko kumplem!!!!!


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 22:08

Jej , nie tyle postów naraz. Korzystaj z opcji ,,zmień" !!

Natomaist wracając do sprawy . Po ściągnięciu i zainstlaowaniu , uruchom program , pojawi się ikonka na pasku szybkiego uruchamiania ( koło zegara). Kliknij na nią. Następnie kliknij na opcje ,,Device 0: [?] no media "
Jak dasz na to , to wskaż plik .bin . Program stworzy wirtualną kopie cd z grą. I będizesz mógł już instlaować albo wypalać na płytke.


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 22:15

1.neichodzi mi manager pisze tzreb plyte powiedz oc ma zrobic albo trzbea cracka jak takmto podaj sakd go mgoe siagnoac!!!!plis

2. yari pomoz mi nobo pisze ze mam wlozyc plyte chyba tzreba craka powidz skad go moge sciagnac odpsiz syzbko prosze!!!!!


Nie wiem skąd wziąśc cracka , może ktoś inny Ci pomoże , ja np w swojej wersji nie miałem cracka i był niepotrzebny.
PS: Używaj opcji ,,zmień" !!!!!!!!!!!!!
Yari


3.Nobo wiesz pisze zeby wlozyc plyty wiec chyba trzeba Cracka tak mi sie wydaje.

Tak wiem , ale ja nic na to nie poradze , przykro mi , poczekaj może ktoś poda link do cracka.
Yari


Obrazek
miccoli

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 253
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 21 listopada 2004, 22:54

Miolli pisze: No i jeszcze 1 fajną opcje wybadałem...
Po dobrym meczu jekiegos Szwajcara dostałem kasete od jego menagera który zachęcał mnie do kupna :lol:
To males bardzo duze szczescie ,ze na niego trafiles :) bowiem oni niestety sie pojawiaja w grze bardzo zadko :?


...
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 09:27

Z tych linkow sie nie da pobrac cracka wiec grzecznie prosze zebys wyslal mi to na emaila.


Mój Email:Cameron10@o2.pl


I potzzebuje tesz spolszczenia nobo ja scignolem po francusku prosze podajcie mi ktos skad moge sdcignac spolszczenie mam versje.5.0


Obrazek
Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 10:25

ja tam od paru dni pykam w polskiego FMa. podoba mi sie tryb 2d, komentarze po meczach narodowych i że inni trenerzy sie wypowiadają o tobie. no i szybkość jest niezła!!!

a najbardzoej mi się podobało to --> http://www.gorzow.mm.pl/~bobryt/fm.jpg
(buffon przysnął na bramce w drugiej połowie i dopiero gwizdek końcowy go obudził, daltego tylko 7ke dostał :D :D :D :D )

(chcecie polską wersje to na torrent.org.pl jest do ściągnięcia. tyle że należy ją zainstalować deamonem lub alcoholem, wtedy działa bez cracka, chyba że wypalicie i skąbinujecie cracka wtedy)

zobaczymy co pokaże CM5 :D


Obrazek
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 10:41

Bobryt pisze: http://www.gorzow.mm.pl/~bobryt/fm.jpg
(buffon przysnął na bramce w drugiej połowie i dopiero gwizdek końcowy go obudził, daltego tylko 7ke dostał :D :D :D :D )
Taa, też umiem dodać managera do klubu przeciwnika i wystawić w jego skladzie rezerwy, do tego gdzies po bokach poustawiać i do tego bramkarzowi dac strzalke do konca boiska. Ale pewnie byś bramkarza wcale nie wysawił, z tym, że się nie da tak jak np w CM0102.
Nie wiem, jaką w tym masz satysfakcję ?? :roll:


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 12:29

Mam małe pytanko jak długo będzie mi się ściągał z Torrenta wczoraj ściagałem cały dzień i ściągneło mi 37.8 % dzisiaj ściagam od 8 rano i mam zaledwie 38.1% nie wiem od czego to zależy transfer mam dobry i tak wolno :?


Miolli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2004
Posty: 112
Rejestracja: 23 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 14:22

Pelson pisze:Mam małe pytanko jak długo będzie mi się ściągał z Torrenta wczoraj ściagałem cały dzień i ściągneło mi 37.8 % dzisiaj ściagam od 8 rano i mam zaledwie 38.1% nie wiem od czego to zależy transfer mam dobry i tak wolno :?
Mi np. Torrent zawsze rozkręca się wieczorem albo w nocy , wtedy dla mnie rozpoczyna sięprawdziwe ściąganie :D

Marcin-IRONEK :arrow: Ty sie nie śmiej bo ja bez oszustwa wygrałem 5-0 z Romą i 8-0 z Regginą tylk że nawet wtedy moi zawodnicy nie mieli takich not :roll:

Aniolek :arrow: wysłałem crak już powinien być u Ciebie w skrzynce...


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 15:40

Marcin-IRONEK pisze:
Bobryt pisze: http://www.gorzow.mm.pl/~bobryt/fm.jpg
(buffon przysnął na bramce w drugiej połowie i dopiero gwizdek końcowy go obudził, daltego tylko 7ke dostał :D :D :D :D )
Taa, też umiem dodać managera do klubu przeciwnika i wystawić w jego skladzie rezerwy, do tego gdzies po bokach poustawiać i do tego bramkarzowi dac strzalke do konca boiska. Ale pewnie byś bramkarza wcale nie wysawił, z tym, że się nie da tak jak np w CM0102.
Nie wiem, jaką w tym masz satysfakcję ?? :roll:
stary, od 3 lat gram w ceema i sie nie bawie w takie rzeczy! wiec raz na 3 lata takie rzeczy mogą sie zdarzyć. (tak jak kiedyś 5 czerwonych kartek w meczu :D ale to w ceemie). poza tym FM ma wiele bugów i jednym z nich jest zbyt duża liczba bramek w meczach.


Obrazek
Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 18:39

Znacie moze jakies talenty w tej grze jak znacie to prosibym zebyscie mi podali.


EDIT:
Dzieki ci za ta liste


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 listopada 2004, 18:45

Aniolek pisze:Znacie moze jakies talenty w tej grze jak znacie to prosibym zebyscie mi podali.
http://www.fcmc.pl/talenty.php?menu=fm5

Tu mas liste.


Ja osobiście nie lubie tkaiego podawnaia talnetów ,,na tacy" . Lepiej samemu poszukać wartośiowych młodych graczy.


Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 16:33

Plizzzz dajcie linka do spolszczenia(torrent odpada :wink: ) albo ktoś mi wyślij na kurt_@op.pl plizzzzzzzz


non mollare mai
Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 24 listopada 2004, 18:52

ten link to torrent.org i tam to wyszukaj bo wątpie żebyś tam to znalazł bo sam szukałem i włączyłem żeby wyszukać. A no i mam pytanie czy u was też jest tak że nie ma żadnego zdjęcia piłkarza juve a są np. smolarek czy radomski :?:


ODPOWIEDZ