Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
Dzium

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 sierpnia 2010
Posty: 631
Rejestracja: 22 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 18:52

Netiux pisze:Potrzeba mi partnera dla Kielona. Bonu i Barzagli grają w kartkę a Sorensen to niewiadoma. Polecacie kogoś w miarę taniego?
Astori, bardzo tani i u mnie grał na poziomie Chielliniego, noty powyżej 7.50


Szilgu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 2240
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 18:55

srilanka pisze:
Szikit pisze: Mam nietypowe pytanie. Czy ktoś wie jak sprawić by fm schowany do paska kontynuowal grę? Tzn jeśli rozgrywam mecz i chowam do paska to automatycznie włącza się pauza, gra rozpoczyna się na nowo kiedy znowu zmaksymalizuje managera. W poprzednich częściach tak nie było. Wie ktoś czy da się to zmienić?
Jedyne wyjście to gra w oknie.
Dzięki za radę ;) Może być w oknie.

Nie rozumiem jak dla Was ta gra moze być łatwiejsza. W poprzedniej edycji moje taktyki skutkowały (głownie 4-0-2-3-1) i mogłem wystawić nawet młodzika na szpicy, a on i tak zostawał królem strzelców. W tym fmie niestety, najpierw miałem Bitona, który grał w kratkę, ale złapał kontuzje na pol roku i oddałem go do macierzystego klubu. Pozniej gral Genkov to nic nie strzelał. Teraz mam Kezmana to nic nie strzela, zeby nagle ustrzelić hattricka. Mistrzostwa już raczej nie zdobędę, więc gra mi się trudniej ;)


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 19:19

Na srodek polecam Boulahrouz'a. Lepszy niz Bonucci i Barzagli a dalem za niego tylko 3,6mln. Jeszcze na rezerwe od tych dwoch lepszego udalo mi sie wyrwac za friko, darmoche nic nie placac Sol Campbell'a :D

W ogole kogo polecacie na szpic? Matri jakos mi goli nie chce strzelac...Quagliarella ma u mnie inna role a Vucinic po statach sie nie nadaje...;/

I mam pytanie, gram 4-1-2-3 i chcialbym aby skrzydlowy nr 2 podszedl pod linie koncowa boiska i oddal pilke do pomocnika nr 1 a ten w tym momencie strzelal z dystansu. Kombinowalem w poleceniach dla druzyny, pilkarzy i nie umiem tego ustawic. Da sie jakos takie stale zagrania wycwiczyc im?
Foto

Nie wrzucamy tak dużych obrazków kolego, regulamin się kłania, tym razem ostrzeżenie słowne. /Dragon





KLIK ==>www
kosciu88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 1405
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 22:49

Kara z Tromso na srodek obrony. Koles do wyciagniecia za 1mln a atrybuty, noty lepsze niz Astori.


"Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie." - Giampiero Boniperti
Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 11 listopada 2011, 23:24

Ej, czy ja cos robie zle, ze po meczach reprezentacyjnych mam 2/3 skladu kontuzjowanego ? Za duze tepo gry, treningu i sa potem zmeczeni czy to jest po prostu nieludzkosc tej gry? ;/





KLIK ==>www
Netiux

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2010
Posty: 52
Rejestracja: 27 listopada 2010

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 01:14

Sprawdzę tego "Kara z Tromso" jak i Astoriego. Choć Sorensen po rocznym wypożyczeniu dałem go do podstawowego i z rożnych wbija tyle brameczek główką że to poezja. A z tyłu też dobrze.

A co do szpicy to Vucinić. Jeśli dasz mu kompletnego napastnika lub klasyczną 10 to będzie grał przyzwoicie. U mnie przez sezon jako jedyny napastnik wbił ponad 20 bramek przez sezon. (W samej lidze)


Prusor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2009
Posty: 97
Rejestracja: 24 września 2009

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 11:16

:think: Pewnie wtrącę teraz nie wiadomo z skąd pytanie no ale...
Ma ktoś może jakieś spoko skiny Juve do FM ? 2012 oczywiście :)

ps. ja 2 sezon pykam w 12 ( w końcu LM) ;p


No Del Piero No Party Noo !..
xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 12:11

U mnie na obronie gra młody Romario 17 lat ma, wymiata jak smok.

Dziwi mnie tylko sytuacja sprzedaży klubu miliarderowi, który na wejście dał mi 40 mln euro na transfery, a 80 ma dać latem.

Del Piero przedłużył kontrakt do 2014 roku.
Ostatnio zmieniony 12 listopada 2011, 12:30 przez xam, łącznie zmieniany 1 raz.


johnnybgoode

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lipca 2010
Posty: 406
Rejestracja: 04 lipca 2010

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 12:17

Bartek88 pisze:Ej, czy ja cos robie zle, ze po meczach reprezentacyjnych mam 2/3 skladu kontuzjowanego ? Za duze tepo gry, treningu i sa potem zmeczeni czy to jest po prostu nieludzkosc tej gry? ;/
Zbyt duże obciążenie na treningach, trening indywidualnych zadań, trening gry na nowej pozycji - jeżeli zawodnik ma małą wytrzymałość i jest podatny na kontuzje (nie widzisz tego parametru ale jest taki) to będzie często się łamał czy to na treningu, czy w reprezentacji.


Bartek88

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 1289
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 12:23

johnnybgoode pisze:
Bartek88 pisze:Ej, czy ja cos robie zle, ze po meczach reprezentacyjnych mam 2/3 skladu kontuzjowanego ? Za duze tepo gry, treningu i sa potem zmeczeni czy to jest po prostu nieludzkosc tej gry? ;/
Zbyt duże obciążenie na treningach, trening indywidualnych zadań, trening gry na nowej pozycji - jeżeli zawodnik ma małą wytrzymałość i jest podatny na kontuzje (nie widzisz tego parametru ale jest taki) to będzie często się łamał czy to na treningu, czy w reprezentacji.
No u mnie jak u Capello i nie ma przepros.

Jak brzmi pelne imie tego Kara bo nie widze nikogo takiego :?
Btw. czym wy sie kierujecie przy kupowaniu tych graczy? bo tak patrze, ROmario odbior -10 cos slabo :think:





KLIK ==>www
probeert

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2011
Posty: 179
Rejestracja: 12 marca 2011

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 12:50

Bartek88 pisze: Jak brzmi pelne imie tego Kara bo nie widze nikogo takiego :?
Serigne Modou Kara Mbodj :wink:


In Marotta I trust...
xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 13:55

Po pół sezonu gry u mnie odbiór ma już na poziomie 12.
Conti daje mu szansje na najlepszego prawego obrońce.
Dodatkowo sprawność i szybkość ma większą od Lichtsteinera, a jest o 10 lat młodszy. Smiem twierdzić, że za 2-3 sezony będzie już moim czołowym obrońcą.

Po sezonie gry w Lidze jestem lepszy niż... Barcelona haha
http://zapodaj.net/d97e721867f1.png.html


Robert 10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 418
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 16:45

wie ktos moze w jaki sposob moge jeszcze bardziej przyspieszyc szybkosc rozgrywania meczu ? dalem juz szybkosc meczu na maksa, bez powtorek itp.. jednak dla mnie to i tak za dlugo trwa .. :doh:


xam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 czerwca 2006
Posty: 124
Rejestracja: 17 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 16:56

Zmień jeszcze ilość sytuacji


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 listopada 2011, 18:37

Wyłącz całkiem podgląd. Chyba, że tak już masz, to wtedy nic więcej się nie da zrobić.


ODPOWIEDZ