Footbal Manager - TUTAJ WSZYSTKO

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 17:27

kupuje do ataku
Marco Petresini i Pazzini (zawsze go kupuje)

Buffon

sicignano-kompany-darmian-mariotti

ch ronaldo-diego(adu)-appiah-nedved

del Piero-Bonassi(na tej pozycji nie mam pewniaka)


w przerwie zimowej przychodzi Petresini za 61mln ,Pazzini 36mln i Snaijder 40mln. Plauje kupic jeszcze de Rossiego z Romy i bede mial kompletny sklad !!!!!


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 17:44

Ja ma problem. Mowicie o jakichs bugach, patchach i innych cholerstwach. No wiec, juro wigilija. Wiem, ze dostane fm'a w wersji polskiej (sam wybieralem, ale trzeba zachowac konwenanse, wiec cieszysz sie gra, bede dopiero od jutra), gra jest oryginalna. Mam wiec pytanie, czy mimo wersji oryginalnej bede mogl uzywac tych patchow? Bo wygrywanie po 15 do zera to nudna sprawa i kasa wyrzucona w bloto. A moze oryginalna plytka jest juz bez bugow??


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 18:08

z tego co ja slyszałem to orginalne płytki są bez ubytków. Przynajmiej moi dwaj kumple, którzy kupowali orginaly mówili, że gra jest dość trudna.


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 18:45

wydaje mi sie ze bedzie mozna uzywac patchy ponieważ one podobno wydawane sa przez wydawce gry. Wiec musi dac sie je zainstalowac.


K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2004, 19:50

PABLO pisze:w przerwie zimowej przychodzi Petresini za 61mln ,Pazzini 36mln i Snaijder 40mln. Plauje kupic jeszcze de Rossiego z Romy i bede mial kompletny sklad !!!!!
De Rossi'ego mi nie chcieli oddac nawet za 50 mln euro. =P

Pazzini'ego tez oczywiscie zawsze kupuje =), tym razem za 25 mln. Drugi genialny zawodnik z Atalanty to Ricardo Montolivo - [AM LC - 'midfield playmaker'], aż szkoda, że Nedved po trzech sezonach utrzymuje swietną formę 8).

W czwartym sezonie wyglada to tak:

GK - Buffon - Capodici - Pulice
DR - Glen Johnson [Chelsea] - Ed Brand [Chelsea]
DC - Daniele Bonera [Parma] - Igor Tudor
DC - Michael Dawson [Nottingham Forrest] - Philippe Senderos [Arsenal]
DL - Maxwell [Ajax] - Giorgio Chiellini [Fiorentina]

MR - Andrea Gasbarroni [Palermo] - Alexander Farnerud [Rennes]
MC - Matteo Brighi [Chievo] - David Pizzaro [Udinese]
MC - Manuele Blasi [Chievo] - Claudio Marchisio
ML - Pavel Nedved - Ricardo Nontolivo [Atalanta]

SC - Jermaine Defoe [Tottenham] - Bonassi [Milan]
SC - Gianpaolo Pazzini [Atalanta] - Alejandro Sanchez Fernandez [Real Madrid]

Z ciekawostek to Cassano i Corvia z Romy przyszli za darmo. Ale Cassano jak to Cassano, co chwilę - player has personal problems.8)

=========================================
Dionizos pisze:Ja ma problem. Mowicie o jakichs bugach, patchach i innych cholerstwach. No wiec, juro wigilija. Wiem, ze dostane fm'a w wersji polskiej (sam wybieralem, ale trzeba zachowac konwenanse, wiec cieszysz sie gra, bede dopiero od jutra), gra jest oryginalna. Mam wiec pytanie, czy mimo wersji oryginalnej bede mogl uzywac tych patchow? Bo wygrywanie po 15 do zera to nudna sprawa i kasa wyrzucona w bloto. A moze oryginalna plytka jest juz bez bugow??
Po s'patch'owaniu gra śmiga jak przedtem, jedyny problem to piratki. Do każdego patch'a potrzebna jest inna wersja no-cd patch'a[cracka]. Ja zresztą używam no-cd patch'y także do orginalnych gierek.

gamecopyworld.com


Obrazek
PABLO

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 626
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2004, 21:22

nie moge znalesc tych zawodnikow Capodici - Pulice
i jeszcza paru !
ja szukam mlodych talento max 18lat i wlochow srednia wieku moiej obrony to jakies 17-18lat


K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 00:40

PABLO pisze:nie moge znalesc tych zawodnikow Capodici - Pulice
i jeszcza paru !
ja szukam mlodych talento max 18lat i wlochow srednia wieku moiej obrony to jakies 17-18lat
Fabrizio Capodici ['86] i Salvatore Fagone Pulice ['84] bramkarze z rezerw albo z U20. Możliwe, że są na wypożyczeniu.


Obrazek
Zdun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 grudnia 2003
Posty: 571
Rejestracja: 03 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 20:41

Napiszcie jakas super taktyke ktora malo raci goli i duo strzela!
bo ja zaraz zwariuje mam taki sklad a w sparingu z Salerantina 2-2 :evil:


gustlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2004
Posty: 37
Rejestracja: 01 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 25 grudnia 2004, 21:38

Gram Juve, sprowadzilem wszystkich nastolatkow z U-20 Milanu ...bo im sie kontrakty skonczyly.....a niektorzy z nich sa lepsi od ziomkow z podstawowego skladu.A poza tym kupilem jeszcze Robinho i Teveza...ale u mnie graja w U-20 i sa najlepszymi strzelcami w lidze U-20. A u mnie na ataku Ibrahimovic - Trezeguet i jest spx...po pierwszym przegranym meczu w lidze...(probowalem taktyk wiec przegralem) ale pozniej w lidze i Champions League...wygrywalem wszystkie mecze od 4:0 w gore.Ta gra jest zdecydowanie za prosta. :D CZekam za CM 5


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 00:56

kyle666 pisze:
Z ciekawostek to Cassano i Corvia z Romy przyszli za darmo. Ale Cassano jak to Cassano, co chwilę - player has personal problems.8)
ja do juve sprowadziałem tottiego za darmo. i to pod koniec drugiego sezonu. tak samo jankulowskiego i crespo :D

crespo to jest ziom. w trzech meczach pod rząd strzelił hattricki :D no potem sie zablokował na kilka spotkań :]


Obrazek
K.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lutego 2004
Posty: 676
Rejestracja: 17 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 01:06

Bobryt pisze:
kyle666 pisze:
Z ciekawostek to Cassano i Corvia z Romy przyszli za darmo. Ale Cassano jak to Cassano, co chwilę - player has personal problems.8)
ja do juve sprowadziałem tottiego za darmo. i to pod koniec drugiego sezonu. tak samo jankulowskiego i crespo :D

crespo to jest ziom. w trzech meczach pod rząd strzelił hattricki :D no potem sie zablokował na kilka spotkań :]
Tottiego, to bym nawet za darmo nie chciał. 8)

Teraz jeszcze Gilardino po 4 sezonach przyszedł za free. =)


Obrazek
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2004, 15:56

Właśnie zakończyłęm pierwszy sezon Juventusem. Zdobyłem podwójną koronę. Wygralem Wloską Serie A i zdobyłem Lige Mistrzow. O ile to pierwsze trofeum nie przyniosło mi wielu nerwów i walki do konca to w LM było bardzo ciężko. W ćwierćfinale trafiłem na ManUtd. u siebie remis 1-1 i u nich ledwo 2-2. W półfinale gralem z Arsenalem. Po wysokim zwycięstwie u siebie 4-1 w drugim meczu nie wystawiłem całkowicie podstawowego skłądu. To się prawie zemścilo... przegrałem 3-1, choć mogło być znacznie gorzej, gdyby nie Buffon. W finale jednak gładko ograłęm Real 3-1. Co do piłkarzy to najlepszy napastnik zdecydowanie Zlatan. Zostal on królem strzelców LM (12 goli) i zajął 3 miejsce w klasyfikacji strzelców Serie A (17 goli). Oprócz niego znakomicie spisywałsie Kapo, Olivera a także obrońcy Canna i Thuram. W tym momencie mam przerwe i szukam wzmocnień :wink:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2004, 14:09

Ja postanowilem, ze bede oryginalny i nie zagram Juve 8). Prowadze zespół Sampdorii :D . Transfery raczej sie nie udaly. Za moje 6 milionow zakupilme Legro za 1mln i Mesto a 5... Problem w tym, ze Legro nie jest mi potrzebny, a Mesto po 6 meczach ligowych, w ktorych sie pokazal, ma srednia ocen 5.00 :shock: :shock: :shock: ... Skrytykowalem go w mediach, on przeprosil za swoja postawe, obiecal poprawe i nadal gra kaszane 8) . Moj najwiekszy sukces to zwyciestwo na LF z Lazio... 7:0 :D .
Ogolnie gierka o wiele ustepuje poprzedniej czesci. Jest kompletnie nierealistyczna. Nie istnieje cos takiego jak odbior pilki przez obronce. Akcja konczy sie zawsze strzalem, celnym badz nie. Zachowania bramkarzy sa czasem naprawde glupie. A dwa karne w ciagu 5 minut, dla mojej druzyny, to raczej jakas pomylka 8) . Szczerze mowiac, jestem lekko zawiedziony...


Aniolek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2004
Posty: 299
Rejestracja: 16 listopada 2004

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 12:51

Ja tak gralem 6 sezonow Juve i mialem cudny sklad niewiedzialem nawet kogo mam wystawic ale ile mozna grac jednym klubem wiec postanowilem pojsc na emeryture i zagram sobie jakims innym klubem :D


Obrazek
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2004, 20:04

No ja dopiero co zaczalem w to grac :wink:
Gram oczywiscie Juventusem...

Oto moj podstawowy sklad:

--------------Trezeguet--------------Del Piero---------------
---Olivera----Tacchinardi----Emerson-----Camoranesi----
----Zambrotta-----Cannavaro-----Thuram-----Zebina-----
-----------------------------Buffon-----------------------------

Niestety narazie Nedved ma caly czas kontuzje :(

Oto moje dotychczasowe osiagniecia:
3:0 z TOP (sparing)
6:0 z Vitesse (sparing)
1:0 z Heerenveen (sparing)
3:0 z Crvena Zvezda (3 runda kwal. LM)
6:0 z Valladolid (sparing)
1:1 z Osasuna (sparing)
5:0 z Crvena Zvezda (3 runda kwal. LM)
oczywiscie same wygrane Juve zeby nikt nie mial watpliwosci :D
Jak narazie nie robie zadnych transferow !!!

Moj super strzelec: Alex Del Piero w 7 meczach 11 bramek 8)


ODPOWIEDZ