Zlot fanów Juve (Poznań 2003, 25-27 lipiec)

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 20:57

Hej!
Chyba od 3 lat staramy sie aby zorganizowac zlot fanow Juve z obowiazkowym rozegraniem meczu i popijaniem piwska! :D
Dlatego chcialbym aby zaczac drazyc temat, ale tak na powaznie. Wszelkie maile typu "fajnie ale ja nie moge" "łe no super ale nie wiem czy mnie mama pusci", "pojechalbym ale za daleko", "moge ale tylko u siebie w miescie" :D itp itd odpadaja i beda NIE MILE widziane.
Chcialbym konkretow. Czyli wypowiedzi zainteresowanych osob. Jesli mialyby sie spotkac nawet 5-6 osob to spoko. Wazne zeby sie spotkac.

Jesli chodzi o mnie to na razie oczywiscie wchodzi w rachybe okres letni. Miejscowosc nie gra roli. Ilosc dni (prawdopodobnie bedzie to weekend), ale moze uda mi sie wygospodarowac wiecej czasu.
Jak to widzicie?
Najwazniejsze to oczywisice ustalenie miejscowosci. Tak aby kazdy mial szanse przenocowac (oczywiscie w jakichs cywilizowanych warunkach a nie na dworcu).
Jak znajde troche czasu to pochodze po miescie i poorientuje sie jak to wyglada w Poznaniu.
Jacys chetni?
Ostatnio zmieniony 22 maja 2003, 10:39 przez Martin, łącznie zmieniany 2 razy.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 21:12

Jezeli bylo by to w okolicach poznania to ja napewno, jezeli dalej to nie bo niestet nie puszce mnie z chaty(dopiero 16 lat :( ) I mam nadzieje ze udalo by sie to zorganizowac, bylo by super :!: :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 21:18

ja na 100 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......... pod warunkiem ze bedzie w lublinie lub okolicach :D :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 21:18

Hee wypzredziłeś mnie Martin z tym tematem o kilka godzin :DNo nareszcie świetna propozycja! Wspaniały pomysł! Myślę, że takie spotkaniema dużą szansę powodzenia i to zależy tylko od nas! Wystarczy trochcę ambicji, rozsądku i wiary w te spotkanie! Wiadomo problem to miejsce ale....ja dla rodziny z JUVE zrobiłbym co w mojej mocy! Ja wyobrażam sobie to tak:
Wszystko oczywiście ustalone wcześniej i zlot. Chciałbym , żeby bło chociaż ok 15 prawdziwych fanów. Na forum jest zarejestrowanych 188 osób i myślę, że prawdziwa 15 by sie znalazła. Moim marzeniem jest takie spotkanie już od dawna. Myślę , że najlepiej byłoby sie spotkać podczas ostaniego meczu z Chievo i mam nadzieję świętować razem 27 scudetto :twisted: ! W tym przypadku( mówię serio) z takich emocji i wrażeń spokojnie nieprzespalibyśmy nocy świętując do rana! Myślę, że u kogoś kto by był u siebie w mieście trzeba by załatwić jakieś TV na wynos , żeby sprawdfzać TG na żywo. Martin dobrzepoweidział naprawdę pomyślcie nad tym poważnie a nie , że jeden,,za daleko'' albo rodzice mnie niepuszczą''. Bardzo mi zależy na ty spotkaniu jak cholera! Mimo , że mam 16 lat wyjazd dalszy mnie skreśla ale wiecie.......mam nadzieję, że w tym przypadku mój kumprl z Lublina Biggi zapewne też by chciał się spotkać a wtedy pewnie razem byśmy sie zabrali razem zawsze raźniej :wink: A co wy na to tylko potraktujcie to poważnie!


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 21:30

Martin pisze:
(...) Wszelkie maile typu (...) "moge ale tylko u siebie w miescie" itp itd odpadaja i beda NIEMILE widziane. (...)
juveluck pisze:Jezeli bylo by to w okolicach poznania to ja napewno, jezeli dalej to nie bo niestet nie puszce mnie z chaty(dopiero 16 lat :( ) (...)
BIGGI pisze: (...) pod warunkiem ze bedzie w lublinie lub okolicach (...)
NO COMMENTS!!!!!!
Po prostu NO COMMENTS!!!!
Ludzie jesli macie stawiac warunki tego typu to lepiej nic nie pisac! Ale nie!!! Napisze cokolwiek! Bede mial jednego posta wiecej! LUdzie!
W temacie napisalem (POWAZNIE)!!! Czyli czekam na propozycje typu: "Mozna by w .... bo jest fajne boisko, piwo tanie, a niedaleko mojej chaty fajny tani hotelik...." albo "Moze u mnie w ... bo mam chate na 50 ludzi i zarcia w brud, a obok boisko ze sztucznym oswietleniem". itp itd!!!
Czy wy taka ciemna masa jestescie ze nie kumacie co sie do was piszE????

PS. Pytanie to bylo retoryczne i nie pragne na nie slyszec odpowiedzi! Zwlaszcza w tym posciee!!!!!
PS2. Oj jak tak dalej pojdzie to sie bany posypia za bedzie trzeszczalo! Troche inteligencji panownie, prosze!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 14:35

Bardzo dobry wrecz wspanialy pomysl mimo ze takze mam 16 lat postaram sie jak moge. Mam pytanie co bedzie jak bedzie kolo 30 osob moze zrobimy pare druzyn? ale to nie takie wazne narazie. Jezeli beda to wakacje to bardzo dobrze bo napewno wiecej osob bedzie moglo pojechoac w tym i ja. No coz jak chcecie mozecie przyjechac do Szydlowca lub okolic Radomia. Mamy tu pare fajnych ladnycyh boisk nie oswietlonych i jest schronisko mlodziezowe. Miasto jest spoko mamy zamek i nawet fajny rynek mam takze paru kumpli ktorzy takze sa wielbicielami JUVE i mogli by mi pomoc.
Powiedzcie czy wam to pasuje. A jak nie to mam inny pomysl mogli bysmy wziasc namioty i gdzies je rozbic oczywiscie nie koniecznie kolo mnie gdzie kolowiek w Polsce gdzie sa warunki do tego.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 16:52

BIGGI pisze:ja na 100 % !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!......... pod warunkiem ze bedzie w lublinie lub okolicach :D :D
Nie, intelignencji nie brakuje, wystarczy podejsc odpowiednio do tego postu.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 17:40

Szydlowiec??? Hmm. NIe lepiej jednak jakies wieksze miasto, do ktorego nie bedzie problemu dojechac. Trzeba wziac pod uwage ze jednak ludzie beda z roznych rejonow.

Powyzszy post (ten pierwszy rozpoczynajacy temat) zapuscilem rowniez na liste mailingowa.
Tam juz zglosily sie dwie osoby, ktore z checia i bez problemow przyjada do Poznania. Dlatego na razie jest to najpowazniejsza kandydatura. Wiem ze byl jeszcze Krakow ale to upadlo bo nie ma kto tam wziac sie za organizacje.

Podsumowujac na razie na 95-100% mamy 3 osoby:
Radmor
Lidka
Me.

Z tego co orientuje sie na 75% jest chetny Behemot - czyli nasz glowny newsman!
To juz razem 4 osoby (wiem ze moze i u niego znalazlo by sie z jedno dwa miejsca do noclegu). Ale lepiej niech on sam sie o tym wypowie

Powoli mozna by sie zastanawiac nad terminem.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 18:12

Ja bym wolal zeby to bylo troche blizej, ale jeszcze nigdy nie zwiedzalem Poznania, bylem tylko przejazdem. Ja bym byl za inna miejscowoscia no ale w ostatecznosci niech bedzie :)


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 18:53

Mam pytanie czy Medi tez tam bedzie.(na tym zlocie) ja sie odbedzie oczywiescie ale wierze w organizatorow


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 20:55

MishaAveJuve pisze:Mam pytanie czy Medi tez tam bedzie.(na tym zlocie) ja sie odbedzie oczywiescie ale wierze w organizatorow
hehe :D :D a co ? masz jakies szczególne zamiary w "stosunku" do niej ?? eeehhhhhehh :shock: :shock: :wink: (joke of korz)


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 21:39

Jezeli ustalimy termin spotkania na sierpien to jest szansa, ze bedzie i Medi.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 22:05

Ja tez chcem ja tez chcem :D Ja tez chcem jechac :D


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 23:22

Ja pieprze Philb..... Sorry..... ale to czy chcesz nas nie obchodzi. My sie pytamy czy ty mozesz? Zatem szybciutko, szybciutko smykaj do mamusi zeby ci pozwolenie na kartce napisala.

PS. Zolta kartka tym czasem dla ciebie. Jesli chesz jakies wyjasnienia to na priv.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 kwietnia 2003, 02:09

MishaAveJuve pisze:Mam pytanie czy Medi tez tam bedzie.(na tym zlocie) ja sie odbedzie oczywiescie ale wierze w organizatorow
Medi bardzo by chciała ale nie wie czy to jest możliwe :(
Narazie mam w planach przyjazd do Polski w sierpniu, ale nie mogę być nawet tego pewna bp przeważnie jak coś planuję wcześniej to zaraz mi się wszystko wali :(
Ustalcie termin i miejscowość jak Wam będzie wygodniej a jeśli w tym czasie będę w Polsce to na pewno zrobię najazd :wink:


ODPOWIEDZ