IO Torino 2006

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 lutego 2006, 10:33

P!otr pisze:Już od piewszych dni tych igrzysk było widać że nie będą one zbyt szczęsliwe dla Polaków. Ja tam nie bardzo przywiązuje uwage to tego że nie zdobywamy medali ale to co dzisiaj pokazała gazeta "Fakt" to już przesada. Nazywa naszych jak by nie było olimpijczyków "patałachami". Nie czytam takiego gazety po mi szkoda tej zetki :shock: Ja rozumiem że można być nieco razczarowanym postawą co niekórych naszych zawodników ale no bez przesady jak to pokazano na 1 stronie tej gazety http://www.e-fakt.pl/ http://grafika.redakcja.pl/wydania.okla ... 213142.jpg
Artykułu nie czytałem bo szkoda tracić czas na takie rzeczy. Ciekawe czy autor tego artykułu zastanowił się nad tym co pisze? :?
Zgadzam sie z Toba. Dla mnie ta (anty)gazeta Fakt to po prostu jeden wielki skandal :!: Co jak co, ale zaslabniecie Justyny Kowalczyk nie powinni traktowac jako jej "nieudacznictwo" :angry:
Co do wystepow Malysza to ja na nic wiecej nie liczylem bo wiadomo bylo od dawna, ze nie jest w najwyzszej formie. Po prostu skakal przecietnie i stad zajal na obu skoczniach przecietne miejsca :ok: Zreszta on juz zrobil swoje. Teraz czas na innych sportowcow, ktorych niestety nie widac :roll:


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2006, 16:28

No i proszę Justyna Kowalczyk zdobyła dziś brązowy medal w biegu na 30 km stylem dowolnym :!: :!:
Jak dla mnie to ogromna niespodzianka wkońcu to nie jest Jej koronny dystans no i ta cała sprawa z zasłabnięciem w biegu na 10 km nie wróżyła dobrze.Polka jeszcze 70 m przed metą prowadziła.Niesamowite przyspieszenie Neumanovej i Czepałowej spowodowało że Polka spadła na 3 pozycje ale co tam.Czas na większe sukcesy tej zawodniczki nadejdzie niebawem i nie będziemy już liczyć na sukcesy Małysza czy Sikory tylko właśnie na kolejne medale Justyny Kowalczuk :wink:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2006, 17:46

Ja bym ten brazowy medal Justyny Kowalczyk nazwal: na otarcie łez :wink: Rowniez nie spodziewalem sie, ze po dramacie jaki przezyla na dystansie 10 km moze zajac jeszcze jakies dobre miejsce, a co dopiero medal... brawo :bravo: Jak dowiedzialem sie o tym medalu to musze przyznac, ze mi jakby ulżyło. Nie mozna juz powiedziec, ze ta Olimpiada to kompletna katastrofa i blamaz Polakow. Choc i tak nie jest dobrze... ale chocby jeden medal to juz jest cos :!:
Juz tylko dwa dni dziela nas od zakonczenia IO Torino 2006...


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2006, 19:28

Wspaniale Justyna to zrobiła. jestem pełen podziwu, prowadzić przez 29,5 km i nie odpuszczać rywalkom. Coś pięknego :bravo: :bravo: Szkoda jedynie, że sama nie wytrzymała tego tempa i spadła na trzecie miejsce, ale przecież to sie nie liczy. Ważne, że w ogóle mamy ten medal i te igrzyska nie będą takie chude. Rozpaliła we mnie wielkie nadzieje, jeśli będzie tak dobrze nadal jeżdzić w swojej karierze, to następny medal na IO w 2010 mamy zapewniony. Gratulacje! :happy: :bravo: :bravo: :bravo:


piotrek147

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 169
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 24 lutego 2006, 21:45

Bardzo się cieszę z brązowego medalu Justyny. Wszyscy liczyli na medal u Małysz i Marczułajtis, a tu proszę niespodzianka. Jestem pełen podziwu dla niej. Po tym zasłabnięciu na trasie 10km nawet nie śniło mi się, że zdobędzie medal.
Za dwa dni koczą się IO Torino 2006... :płaczę:

P.S.: Jeżeli tutaj mówimy o wyczynie Justyny to ja zarzucę linkiem.
Justyna Kowalczyk (ostatnie metry biegu + dekoracja medalowa) DivX
http://torrent.net.pl/download.php/8a2e ... vX.torrent


www.HotKomp.pl - internetowy sklep komputerowy oraz serwis
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 09:43

Wreszcie mamy medal :happy: CHociaz jeden nam sie nalezal, szkoda ze ten medel niejest zloty tylko brazowy, mogła przycisnac ostatnie metry i byłaby zlota medalistka igrzysk olimpijskich, ale i tak lepszy braz niz zaden medal. Mam nadzieje ze zdobedziemy jeszcze jakis, ale szanse sa juz bardzo znikome.


Obrazek
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 09:47

...
Ostatnio zmieniony 22 stycznia 2009, 20:04 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 2 razy.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 10:57

Tego co się dzisiaj wydarzyło na trasie Biathlonu zupełnie się niespodziewałem :!: Tomasz Sikora otarł się o najwyższy stopień podium i wywalczył srebrny medal!Na 20 strzałów 19 było celnych :bravo: Nie chce się wierzyć do tej pory ale jednak.Mamy 2 medale, które zupełnie niespodziewanie nam przyszły więc kto wie może dzisiaj Gwizdoń jeszcze nam wywinie niezły numer :wink:


Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 11:14

:happy: :happy: Jupii kolejny medal, szkoda ze niebyl to zloty, Tomek Sikora bardzo sie wzruszyl podczas wywiadu dla Telewizji Polskie. Napewno jest to dla niego wielki sukces, Tomek powiedzial ze lubi bardzo sprinty, teraz czekamy na kolejne igrzyska w ktorych mam nadzieje ze Tomek wystapi. Jeden nie celny strzal zdecydowal ze niezdobył złota :doh: .

Brawo Tomek :dance: :happy:


Obrazek
Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 11:28

:dance: Srebro SIKORY!! :dance: . Liczyłem na niego, zawsze lubie oglądac biathlon. Dobrze Tomkowi wszyło strzelanie, chocć ostatni stzrał spudłował( jakby trafił byłoby złoto). Ostatnie strzelanie Bjoerndalen 2 pudła a Greis trafia wszytko. Na końcówce juz nasz reprezentat trcohe starcił sił i Greis, który w biegu jest w lepszej formie wyprzedził Sikore. Ale duże brawa dla Tomka!! :D


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 12:26

Bardzo pięnie. Wielkie brava. Pokazywali jak wzruszył się wywalczeniem tego srebra, zresztą mu sie nie dziwie, czekał na to tyle lat. Szczerze gratulacje i powodzenia w dalszej karierze! Dziękujemy! :bravo: :bravo: :bravo: :happy:


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 14:18

Kolejne pozytywne zaskoczenie... bo kto by sie spodziewal takiej koncowki tych Igrzysk :-D Brawo, brawo Tomek Sikora :bravo: Chyba mozna smialo powiedziec, iz z fatalnego wystepu zrobil nam sie naprawde dobry wystep Polakow na tej Olimpiadzie :ok: A w klasyfikacji medalowej to juz wyglada calkiem przyzwoicie :wink:

EDIT:
To juz 8 medal Polski... w calej historii Zimowych Igrzysk Olimpijskich :prochno: A dokladnie sa to 20 zimowe IO :|


Gooray

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2004
Posty: 600
Rejestracja: 30 lipca 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2006, 15:25

Takiego zakończenia Igrzysk się chyba nikt nie spodziewał! Po nieudanym starcie Jagny wszyscy przestali wierzyć w jakikolwiek medal, a ty niespodzianka! Na początku ta co zaczęła fatalnie najpierw 18 miejsce potem dramat na trasie czyli Justyna Kowalczyk zdobywa brąz!!! I dzisiaj także po nieudanych poczatkowych startach, miło zaskakuje nas Tomek Sikora. Jakie emocje towarzyszyły temu występowi!!! Najlepszy był komentator: "niech widzowie przed ekranami teraz podzwonią po sąsiadach żeby włączyli dwójke i dopingowali Tomka" :D Wielkie brawa dla Tomka i dla Justynki :bravo:

P.S. Jeśli ma ktoś może linka do występu Tomka i jego wypowiedzi to mógłby go tutaj wrzucić :D


Obrazek
Buri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2005
Posty: 684
Rejestracja: 04 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 26 lutego 2006, 23:16

No i po igrzyskach :( Mam do was wielką prośbe, jeżeli posiadacie filmiki z ciekawych momentów ceremoni otwarcia czy też zamknięcia Igrzysk, warte obejżenia fragmenty z rywalizacji czy też śmieszne zdarzenia podajcie linki :D Mi osobiście utkwiło w pamięci min. "jazda na jednej narcie" chyba Bode Miller'a i zacięta walką Defrase z Bierdalenem (nazwisko piszę ze słuchu) oraz popisówka Lindsey Jacobellis, która kosztowała ją złty medal.
Pozdr. :ok:


"Kocham te barwy i nie wstydzę się tego powiedzieć. Kocham je i wszystko, co z nimi związane." - Alessandro Del Piero
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lutego 2006, 17:12

Ciao e grazie Torino 2006 :!:
Mysle, ze to byly udane Igrzyska jesli chodzi o kwestie organizacyjna, ale i nie najgorsze pod wzgledem startow Polakow :) Ceremonia zamkniecia Igrzysk prawie tak samo piekna jak rozpoczecie :wink: Jedynie sytuacja z tym gosciem, ktory wtargnal na mownice i wyrwal mikrofon byla malo zabawna, ale na szczescie dosc szybko sobie z nim poradzili. Tylko jakim cudem ten koles sie tam dostal :shock: Ale podsumowujac: ogolnie wszystko bylo ok...

Teraz pora na Mundial w Niemczech, ktory zapewne bedzie sie cieszyl o niebo wiekszym zainteresowaniem na forum :prochno:


ODPOWIEDZ