Obecnie najlepszy pilkarz Polski ?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Kto wedug was jest najlepszym Polskim pilkarzem ?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
2MAN

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2003
Posty: 344
Rejestracja: 14 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2004, 15:28

Polscy piłkarze mnie interesuja tyle co nic :D ale jak już to tylko i wyłącznie Jacek Krzynówke ... takie jest moje zdanie :)


"Dla wszytkich fanow Nintendo DS . Zapraszamy ! http://www.dsinfo.yoyo.pl/news.php
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2004, 15:49

Konkurs na najlepszego piłkarza Polski podzieliłbym na dwie kategorie:
- najlepszy piłkarz ogólnie (umiejętności techniczne, strzał itp.)
- najbardziej przydatny piłkarz

W pierwszej kategorii według mnie bez wątpienia zwyciężyłby Maciej Żurawski. Od lat nasz najlepszy napastnik w Ekstraklasie, zdobywca wielu bramek. Jednak drugą kategorię wygrałby Jacek Krzynówek. Dużo wnosi do reprezentacji, jest jej liderem zupełnie inaczej niż Żuraw, który w reprezentacji gra dosyć słabo. Ale jeśli miałbym wybrać tego naj to zostałby nim Maciej Żurawski.


:roll:
Michael (L)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 66
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2004, 15:54

Najlepszy bez watpienia jest Krzynówek inni praktycznie sie nie licza moze
poza Dudkiem kiedy jest w dobrej formie i Zielinskim.Bo co mozna poruwnywac takiego Zurawskiego który w polskiej lidze postrzela pare(nascie) bramek takim lejbom jak swit bez obrazy a jak przyjdzie do reprezentacji to chłopak nie istnieje.Zeby mówic o polskim piłkarzu ze jest dobry to musi wyjechac za granice do porzadnego klubu i stanowic jego wzmocnienie a nie ogrywac ogurków w polskiej lidze. :D


mario1116

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 65
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 15:26

Do ścisłej czołówki zaliczają sie Maciej Żurawski , Jacek Krzynówek , Sebastian Miala :D


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 16:40

Heh ,w sumie niby mamy równy poziom ,ale szkoda ,że nie z najwyższej półki :/ heh Krzynówek jest chyba na chwilę obecną najlepszy.


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 16:46

Moim zdaniem jest to Jacek Krzynówek.Gra on zawsze na jednym poziomie, ma silny strzał i jest szybki....


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:06

Zgłosowałem na "inny". Moim zdaniem najlepszym i najbardziej perspektywicznym graczem z polskim paszportem jest Artur Boruc. Świetnie grający już teraz i rozwijający swoje umiejętności bramkarskie w piorunującym tempie. Nie raz już uratował Legię i reprezentację. Tylko czekać kiedy Janas (albo nowy selekcjoner) obdarzy go większą dozą zaufania i Artur wygryzię z pozycji Dudka.


Obrazek
uszaty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 kwietnia 2004
Posty: 111
Rejestracja: 18 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:25

O to my mamy wogóle dobrych piłkarzy, bo coś ostatnio nie zauważyłem może i mamy piłkarzy z nazwiskami ale ci piłkarze to kompletnie nie nadają się do gry w zachodnich dobrych klubach jedynie w Polsce są uznawani za dobrych na zachodzie to grają w klubach walczących o utrzymanie w lidze. Można jedynie powiedzieć że mamy wyróżniających się piłkarzy ale napewno nie to że mamy dobrych zawodników.


Juve The Best

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 360
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 17:38

Wydaje mi sie że Żurawski on oprucz tego że strzela potrafi wypracować sobie akcje


Obrazek
fredi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 września 2003
Posty: 174
Rejestracja: 20 września 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 20:59

Ja głos oddalem na Jacka Krzynówka.. miałem swoje powody.. Oglądałem mecz Bayeru Leverkusen z Banikiem Ostrawa ten pierwszy mecz (5:0).. Do przerwy było 1:0 a kiedy w drugiej połowie Krzynówek wszedł gra Bayeru się orzywiła, Jacek miał dwie asysty i strzał w poprzeczke.. Kiedy obejrzałem ten mecz uświadomiłem sobie że Jacek jest obecnie najlepszym piłkarzem Polski.. Można jeszcze rozmyślać nad Milą i Smolarkiem..


Obrazek
PROmilky
Juventus Turyn - Tobie Chwała na wieki !!
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 września 2004, 21:17

No panowie rzeczywiście Krzynówek jest dobry ale obecnie podkreślam obecnie najlepszy jest FRANEK!!! Tylko ten OBRAZA janas go nie powołuje do kadry!!! SKANDAL!!!!! Jakiś rasiak i włodarczyk grają a on nie!!! Normalnie skandal!!!!!


Zlamales punkt 3 i) Regulaminu. Radze go przeczytac. A teraz 4. ostrzezenie, czyli zapraszamy za 5 dni. Narka
kouba


Wessal

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 sierpnia 2004
Posty: 294
Rejestracja: 27 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 17:56

Jeśli chodzi o tych z listy to zdecydowanie wygrywa Jacek Krzynówek bardzo się cieszę że przeszedł do Bayeru Leverkusen :D . Z innych piłkarzy to bym z pewnością wytypował Ebiego Smolarka i... chyba Korzyma. Ebi dlatego, ponieważ jest on silnym szybkim dobrze strzela i jesat jeszcze młody a wystepuje w takim dorym klubie ja Feyenord Roterdam a Korzym dlatego bo w młodym wieku wziął się za intesywne treningi i już dzisiaj w wieku 16 lat jest wielkim piłkarzem :shock: przeciez chciało go Monaco i Chelsea :!: Bycię obserwowanym przez takie kluby nie jest niczym strasznie dziwnym dla piłkarza takiego jak np. Krzynówek czy Żurawski ale 16 latek w dodatku będący na testach w tych klubach :!: Szkoda że wylądował tylko w CWKS Legia :(


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 18:01

Oczywicie odpowiedz może być tylko jedna, Jacek Krzynówek.
Strzelił wspaniałą bramkę w meczu z Realem i zaliczył asystę, jego drużyna wygrała 3-0, magazyn Kicker określił go mianem piłkarza meczu.
Te argumenty chyba wystarczą choć jest ich jeszcze więcej, tuż za Krzynówkiem ustawiłbym Żurawskiego i Dudka.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2004, 18:18

dla mnie bez watpliwosci Krzynowek :D :D po tym co pokazal w meczu z Realem i nie tylko po tym meczu. reprezentacja zawsze moze na niego liczyc... :-D z reszta wasze glosy tylko potwierdzaja moja racje...a bramki strzelonej krolewskim nie powstydziliby sie najlepsi pomocnicy swiata (nie mowie ze Krzynowek jest jednym z nich :D jest dobry ale to wciaz nie klasa swiatowa... :( )


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 września 2004, 10:54

Zdecydowanie Jacek Krzynowek !!!!!!!
Podobala mi sie jego gra w Norymberdze a teraz podoba mi sie on w Leverkusen :D To naprawde nie byle co przebic sie do podstawowego skladu Bayeru Leverkusen, a w Nurnbergu byl pierwszo planowa postacia :-D I ten gol z Realem- poprostu miodzio.... Krzynowek pokazal na co go stac i ze warto na niego stawiac !!!!! Bylo juz duzo Polakow w Bundeslidze, ale sadze ze zadnemu z nich sie tak nie powiodlo czy nie powdzi jak wlasnie Krzynowkowi.
Na drugim miejscu usytuowal bym Zurawskiego !!!!!!
Ale on ma latwiejsze zadanie ze tak powiem, bo gra w duzo slabszej- Polskiej lidze.


ODPOWIEDZ