MECZE JUVE W TV !!!

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 sierpnia 2004, 21:24

a 10.08 bedzie mecz Ligi Mistrzów z Juve w roli głównej!!!

Nawet o tym nie wiem. Będą to musiał sprawdzić. Jeśłi będzie to niewiadomo czy zakodują. Ta stacja jest chimeryczna. Raz kodują a raz nie. Mecze Trofeum TIM i Birra Moretti nigdy nie były kodowane odkąd to oglądam. Natomiast inne mecze to różnie bywa. Ostatni przykład to mecze Milanu w Stanach. Mecz z Manchesterem United był niekodowany a mecz z Chelsea był. W zeszłym sezonie w Pucharze UEFA grał Inter i Mediaset niektóre mecze kodowały a niektóre nie. Więc niewiadomo co będzie z meczem Juve z Djurgaden. Dopiero w dniu meczu dowaiduję się czy stacja Mediaset zakoduje mecz czy też nie. Więc poczekamy to zobaczymy.


HAHAHAHAH SUPER !!! zapowiada sie tez to ,że będą transmitowane mecze Seri A :
"W czerwcu 2004 roku należąca do włoskiego premiera Silvio Berlusconiego firma Mediaset wykupiła prawa na nadawanie meczów Juventusu, AC. Milan i Internazionale Milan w sieciach kablowych, cyfrowej telewizji naziemnej do 2007 roku za 86 milionów euro. "


Tu bym się nie cieszył. Za 3 kluby i to przez 3 lata za 86 milionów euro?! To świadczy, że wykupili za pokazywanie meczów towarzyskich, za ewentulanie granie w Coppa UEFA, kwalifikacji do CL i skrótów Serie A. Coppa Italia pokazuje RAI. Jak są skróty to kodują (kiedyś tego nie robili). RAI za to niekoduje skrótów.
Więc tu niechodzi o pokazywanie meczów Serie A, bo prawa ma do tego SKY ITALIA. Przecież sam Juve za pokazanie meczów u siebie dostaje bodajże 65 milionów euro za sezon. A Milan i Inter po 60 milionów. Więc kwota 86 milinów na 3 lata i za 3 kluby to może chodzić tylko o mecze towarzyskie.


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
Andinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 maja 2004
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2004

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2004, 21:52

a na cyfrze plus to jaki numer programu ma ten "canal 5" ??


Odpowiedz
"ja mam cyfre+ i juz ogladalem puchar morretti czy jakos tak na cyfrze jest to kanal 157! mam nadzieje ze nie bedzie kodowany"
Ulisses


fan99

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 sierpnia 2004
Posty: 1
Rejestracja: 11 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 14:52

nie ma czego żałować przecież to jest już koniec juve. grają coraz słabiej i zaraz spadną do 2 ligi i tyle będzie z ogladania juve. Watpię czy wogóle wejdą do Ligi Mistrzów bo nic nie pokazali w 1 meczu i nic nie zapowiada tego że pokażą coś w rewanżu.Nawet WISŁA by wygrała z takimi cieniasami!!


robson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 grudnia 2003
Posty: 82
Rejestracja: 20 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 15:02

a moze ktos mi powie na jakim kanale jest ten program w pakiecie cyfrowego polasty bo pisaliscie ze ten kanał jest tez w cyfrowym polsacie mam nadzieje ze ktos odpisze dzieki


*Fighter*

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2004
Posty: 59
Rejestracja: 25 lipca 2004

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 15:14

Ale ci zazdroszczę
Czy ktoś mi może pomóc???
mam Rai Uno, czy lecą na nim miecze ligi włoskiej??


Juventus Turyn- Tylko przed Boggiem padniemy na kolana
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 20:11

Ja na Cyfrze mam pełno włoskich kanałów. Mam SKY Italia, kilka Rai, Canale 5 i jeszcze tam pare czy ktoś mógłby mi powiedzieć co na jakim kanale leci? Na Canale 5 oglądałem już mecze towarzyskie Juve i mecz z Djungaren czy coś takiego. Czy na SKY będzie można oglądać serie a bo oni podobno wykupili prawa


Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2004, 22:51

Peja pisze:Ja na Cyfrze mam pełno włoskich kanałów. Mam SKY Italia, kilka Rai, Canale 5 i jeszcze tam pare czy ktoś mógłby mi powiedzieć co na jakim kanale leci? Na Canale 5 oglądałem już mecze towarzyskie Juve i mecz z Djungaren czy coś takiego. Czy na SKY będzie można oglądać serie a bo oni podobno wykupili prawa
Tak można oglądać na SKY Italia mecze Serie A. Tylko powiedz mi skąd masz te SKY Italia?


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
Peja

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 listopada 2003
Posty: 478
Rejestracja: 12 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 10:32

Jacol pisze:Tak można oglądać na SKY Italia mecze Serie A. Tylko powiedz mi skąd masz te SKY Italia?
Jak kiedyś przeczytałem że mecz Juve będzie na Canale 5 i znalazłem ten program to postanowiłem zobaczyć jakie jeszcze mam włoskie kanały i było wsród SKY ITALIA


ACMichał

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 18:48

Jedynym sposobem oglądania pakietu SKY za darmo jest posiadanie karty DVB np. Skystar lub przerobionego dekodera najczęściej po Cyfrze(Pioneer). Szczególnie polecam karte DVB, umożliwia ona odbiór wielu kodowanych programów nie tylko włoskich ale także hiszpańskich.


x_men_1988

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 października 2003
Posty: 701
Rejestracja: 26 października 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 19:05

ACMichał pisze:Jedynym sposobem oglądania pakietu SKY za darmo jest posiadanie karty DVB np. Skystar lub przerobionego dekodera najczęściej po Cyfrze(Pioneer). Szczególnie polecam karte DVB, umożliwia ona odbiór wielu kodowanych programów nie tylko włoskich ale także hiszpańskich.
A gdzie możan kupić taką kartę i jakie sa ceny ?


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2004, 19:07

Na cyfrze + lecą często szlagiery Seria A i tam zawsze oglądam Juve. czasami coś też dadzą na Eurosporcie ale to rzadkość.


Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 00:42

Jak kiedyś przeczytałem że mecz Juve będzie na Canale 5 i znalazłem ten program to postanowiłem zobaczyć jakie jeszcze mam włoskie kanały i było wsród SKY ITALIA

Na Cyfrze+ znalazłeś SKY ITALIA? Ja mam Cyfrę, ale nie mam SKY. Jaki numer kanału mam ten SKY u Ciebie? A może masz lewą kartę albo przerobiony dekoder?


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
Jacol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 389
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 00:47

ACMichał pisze:Jedynym sposobem oglądania pakietu SKY za darmo jest posiadanie karty DVB np. Skystar lub przerobionego dekodera najczęściej po Cyfrze(Pioneer). Szczególnie polecam karte DVB, umożliwia ona odbiór wielu kodowanych programów nie tylko włoskich ale także hiszpańskich.
O przerobieniu dekodera co nieco wiem o tym. Ale powiedz mia na czym polega posiadanie karty DVB. Czy to polega na zastąpieniu dotychczasowej karty Cyfry+ na tą DVB? Jeśli tak to powiedz ile ona kosztuje i gdzie można ją zdobyć?!


"Juve jest miłością całego mojego życia. Jest powodem do radości i dumy, ale i przyczyną frustracji i rozczarowań. Jest źródłem niesamowitych emocji, tworzącym prawdziwą i niekończącą się opowieść o miłości." - Gianni Agnelli
ACMichał

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 21 maja 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 08:33

O przerobieniu dekodera co nieco wiem o tym. Ale powiedz mia na czym polega posiadanie karty DVB. Czy to polega na zastąpieniu dotychczasowej karty Cyfry+ na tą DVB? Jeśli tak to powiedz ile ona kosztuje i gdzie można ją zdobyć?!
Kartę DVB instaluje się w kompie na PCI (mozna powiedzieć że jest to karta telewizyjna ale pozwala odbierać sygnał cyfrowy, umożliwia również dostęp do internetu-Casablanca). Jeżeli posiadacie dobry monitor o przyzwoitych parametrach to może on zastąpić telewizor. Niestety operatorzy często zmieniają systemy kodowania i klucze (jest to trochę kłopotliwe).Kartę mozna kupić w sklepach internetowych poświęconych tematyce satelitarnej, allegro,koszt około 300-350zł(polecam SkyStar2)
Linki dla zainteresowanych:
http://www.skystar2.cnet.pl/
http://www.amokk.jawnet.pl/!dvbzone/?id=nowosci


Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2004, 09:42

Mam pytanie na jakim numerze w cyfrze + jest Sky Italia


ODPOWIEDZ