Copa Libertadores

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 22:52

Na polskim eurosporcie leca obecnie transmisje z meczy tego poludniowoamerykanskiego odpowiednika naszej Ligi Mistrzow. powiem wam ze naprawde warto ogladac te mecze, bo mozna obserwowac gre mlodziutkich, ale jakze wielkich talentow i ogladac mecze, naprawde nieraz bardzo efektowne i emocjonujace. Ja dzieki temu obserwowalem zawodnikow z "celownika" Juventusu, takich jak Cavenaghi D Alessandro, czy rewelacyjnego Robinho. Ten mlodz brazylijczyk grajacy w Santos ma naprawde wysmnienita technike i niespotykana wrecz latwosc dryblingu. KUPIC ROBINHO !!! :D :D a moze wy kogos wypatrzyliscie ? albo macie jakis faworytow ?


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 13:00

YoUri` pisze:Na polskim eurosporcie leca obecnie transmisje z meczy tego poludniowoamerykanskiego odpowiednika naszej Ligi Mistrzow. powiem wam ze naprawde warto ogladac te mecze, bo mozna obserwowac gre mlodziutkich, ale jakze wielkich talentow i ogladac mecze, naprawde nieraz bardzo efektowne i emocjonujace. Ja dzieki temu obserwowalem zawodnikow z "celownika" Juventusu, takich jak Cavenaghi D Alessandro, czy rewelacyjnego Robinho. Ten mlodz brazylijczyk grajacy w Santos ma naprawde wysmnienita technike i niespotykana wrecz latwosc dryblingu. KUPIC ROBINHO !!! :D :D a moze wy kogos wypatrzyliscie ? albo macie jakis faworytow ?
Hheeh Youri' własnie chciałem założyć ten temat :D Racja warto oglądać te mecze! Właśnie wczoraj tak o przełączyłem , leciał mecz Nacionalu i Santusu. Ogladałem mecz od 75 min.! Świetne widowisko! Wynik 4:4 Nacional wyrównał w '96 minucie! He na meczu było doslownie ok.15 kiboli Santosu :D Śmiesznie cieszyli sie po golu tak mała garstka(cisza na stadionie :D ). W morde widziałem Robinho, chyba źle go oceniłem boże jak technika :!: :shock: strzelił nawet gola ale niewidziałem :( . Widziałem jeszcze urywki z CL piękny ten najsławniejszy zwów pzrez głowę zrobił koleś. Mmmmmm. I patrzę a to koleś taką sztukę wywalił rywalowi w ryj. Heeh śmieszne :lol: Dużo sie dzieje ciekawych rzeczy w tych rozgrywkach!


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 14:31

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Hheeh Youri' własnie chciałem założyć ten temat :D Racja warto oglądać te mecze! Właśnie wczoraj tak o przełączyłem , leciał mecz Nacionalu i Santusu. Ogladałem mecz od 75 min.! Świetne widowisko! Wynik 4:4 Nacional wyrównał w '96 minucie! He na meczu było doslownie ok.15 kiboli Santosu :D Śmiesznie cieszyli sie po golu tak mała garstka(cisza na stadionie :D ). W morde widziałem Robinho, chyba źle go oceniłem boże jak technika :!: :shock: strzelił nawet gola ale niewidziałem :( . Widziałem jeszcze urywki z CL piękny ten najsławniejszy zwów pzrez głowę zrobił koleś. Mmmmmm. I patrzę a to koleś taką sztukę wywalił rywalowi w ryj. Heeh śmieszne :lol: Dużo sie dzieje ciekawych rzeczy w tych rozgrywkach!
No dzieje sie wiele i pieknie i smiesznie :D a Robinho to nie ma wyjscia + tzlko do Juve !!! I to JUZ !!! :D :D :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 25 kwietnia 2003, 14:42

YoUri` pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: Hheeh Youri' własnie chciałem założyć ten temat :D Racja warto oglądać te mecze! Właśnie wczoraj tak o przełączyłem , leciał mecz Nacionalu i Santusu. Ogladałem mecz od 75 min.! Świetne widowisko! Wynik 4:4 Nacional wyrównał w '96 minucie! He na meczu było doslownie ok.15 kiboli Santosu :D Śmiesznie cieszyli sie po golu tak mała garstka(cisza na stadionie :D ). W morde widziałem Robinho, chyba źle go oceniłem boże jak technika :!: :shock: strzelił nawet gola ale niewidziałem :( . Widziałem jeszcze urywki z CL piękny ten najsławniejszy zwów pzrez głowę zrobił koleś. Mmmmmm. I patrzę a to koleś taką sztukę wywalił rywalowi w ryj. Heeh śmieszne :lol: Dużo sie dzieje ciekawych rzeczy w tych rozgrywkach!
No dzieje sie wiele i pieknie i smiesznie :D a Robinho to nie ma wyjscia + tzlko do Juve !!! I to JUZ !!! :D :D :D
No jeśli Olivera gra u nas to czemu niemiakby grać Robinho.
Piękne są te jego zwody! typowo latynoskie! w Europie takich jeszcze niewidziałem :lol:


Obrazek
Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 01:33

genielny roninho i jego partner z druzyny który gra na srodku pomicy i jest z rocznika 85 hehe :-D

naprawdze ciekawe rozgrywki


Glory Glory ManUtd!!!
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 22:35

Marek pisze:genielny roninho i jego partner z druzyny który gra na srodku pomicy i jest z rocznika 85 hehe :-D

naprawdze ciekawe rozgrywki
Tam zawsze sa ciekawe rozgrywki :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 21 czerwca 2003, 14:56

Nie wiem czy ogladaliscie moze rewanzowy mecz pofinalow DIN-Santos. Ale jezeli nie to mozecie tylko zalowac. Co to byl za mecz :!: :!: Chyba najlepszy w calym turnieju. Piekne akcje, bramki, zagrania, brutalne faule ogromne emocje. Wszystko czego potrzeba do piekne spektaklu. Z tym meczem moze sie rownac tylko Juve-Real


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ