Nowy Admin

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 16:09

Zauważyłem ze na naszej stronie mamy nowego Admina ;) Jest nim Oskar8. Mam pytanie jak bardzo różni sie praca admina od moda? I czy bedą nastepowały jeszcze takie zmiany? I takie jeszcze dodatkowe pytanie Czy trzeba być Qualita Juventino by byc modem.

Gratuluje awansu Oskar8 ;)
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2004, 19:43 przez Dziadek, łącznie zmieniany 1 raz.


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 16:21

nie trzeba mieć Q żeby zostać modem.

Admin ma dostęp do wszystkiego na forum, a Modzi dbają o porzadek. Mod moze przenosić, kasować i zmieniać tematy/posty. A Admin to co Mod tylko, ze więcej :)


EDIT:
oczywiscie to jest tak skrótowo :)
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2004, 16:25 przez kouba, łącznie zmieniany 1 raz.


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 16:21

To gratulacje dla niego :lol: , niech działa na korzysc tego forum 8) . Admin ma wiecej funkcji do roboty, zarzadza forum, wprowadza zmiany, robi nowe pokoje itp., itd. Moderator przenosi tematy, kasuje, blokuje...Zreszta mozesz o tym poczytac w FAQ.


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 16:29

To prawda, mamy nowego admina. Wobec rosnącej popularności forum potrzebowaliśmy jeszcze jednej osoby z większymi uprawnieniami. A jakie to uprawnienia? Przede wszystkim większe możliwości zarządzania użytkownikami.
Wobec awansu Oskara, a także mniejszej aktywności niektórych moderatorów, a większej użytkowników, mamy też nowego moderatora. Jest nim Ti_Amo_Juventus_Dragon. Można się spodziewać, że wkrótce jeszcze jedna osoba zostanie moderatorem.

Oskarowi i Dragonowi gratuluję.


Obrazek
mnowo

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 7470
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 16:40

Oskar8 powinienes powiedziec: "A teraz, jak mawial Napoleon, bede dzielil i rzadzil"... :D

Congratulations Stary. Zobaczymy czy bedziesz mial ciezka reke ;) Powodzenia.

PS. Pij mleko - bedziesz adminem.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 16:43

mnowomiejsky pisze:PS. Pij mleko - bedziesz adminem.
Uważaj co mówisz, bo teraz tysiące kibiców Juve przepuści szturm na sklepy spożywcze w całej Polsce.


Obrazek
OskarG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 17:05

Dzięki dzięki

Praca różni się tym że można dać stałego ban :)

:)

Pozatym narazie to samo karteczki, przenies, usuń, zamknij, itd.

:)


Obrazek
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 17:07

Gratulacje Oskar zycze Ci milej pracy i Ty tam mi za wiele zoltych kartonikow nie przyklejaj cio :p hehe


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 17:12

Oho, grupa "trzymająca władzę" powiększa się :wink: Ja ze swojej strony chciałem szczególnie pogratulować Smokowi. Jest to jeden z moich ulubionych forumowiczów i był moim cichym faworytem do objęcia tej jakże zaszczytnej :wink: funkcji.

Oskarowi oczywiście rownież gratuluję i życze sukcesów :P

PS. swiergot - skoro można się spodziewać kolejnego moda, może warto zorganizować konkurs? Myślę, że byłaby to dobra forma wyboru.(oczywiście ostateczny głos mieliby admini i inni moderatorzy, jednak warto by wiedzieć kogo chciałby wybrać "lud" :wink: )


Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 17:24

JuveQL pisze: PS. swiergot - skoro można się spodziewać kolejnego moda, może warto zorganizować konkurs? Myślę, że byłaby to dobra forma wyboru.(oczywiście ostateczny głos mieliby admini i inni moderatorzy, jednak warto by wiedzieć kogo chciałby wybrać "lud" :wink: )
Nawet na to nie licz. Tak naprawde w tej sprawie nawet moderatorzy nie mają prawa głosu. W tej dziedzinie w swoją "Boską" nieomylność więrzą admini i to tylko i wyłącznie oni decydują kto bedzie nowym modem


JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 17:42

Heh, rozumiem, to była tylko mała propozycja :P

Pomysł zaczerpnąłem z forum rowerowego. Tam zdał on egzamin i dlatego o tym wspomniałem. No, ale trudno, niech się dzieje wola adminów :wink:


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 18:01

Jezesi chodzilo o nowego admina odrazu na mysl przyszedl Oskar (no i jeszcze Rasi 8) )
Powieksza sie scisla grupa trzymajaca wladze na forum :P i dobrze czas wytepic nabijaczy i innych piszacych glupoty.
Nabijacze bojcie sie Oskar bedzie w was czerwonymi kartakmi rzucal :wink:
Gratulacje!!

Jeszcze jedno.Widze ze mamy nowego moda Smoku 8) Po zjezdzie duzo sie zmienilo a nie bylo mnie tylko 3 dni :P Niedawno Q teraz gwiazdki brava dla Dragona choc po cichu liczylem na to ze Rybeq takze dostanie range moda :P


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 18:38

DjJuve pisze:choc po cichu liczylem na to ze Rybeq takze dostanie range moda :P

Podobno zaproponowano mu to na forum AS Romy gdyż cieszy się tam niepodważalnym szacunkiem i ogromnym autorytetem 8) Zaznaczam że jest to nieoficjalna i niesprawdzona wiadomość :wink:

A tak na poważnie to uwarzam że Oskar zasłużył w pełni swoją postawą na to by zostać adminem... Oby był tak dobrym adminem jak kiedyś był modem czego mu szczerze życzę...

Oskar8 powodzenia na nowej drodze życia 8)

EDIT: :oops: Jezu zapomniałem pogratulować także Dragonowi... [Tylko prosze bez żółtej za to :wink: ] Gratuluje i pozdrawiam 8) Oby dzięki Tobie na forum było jeszcze lepiej 8)
Ostatnio zmieniony 27 lipca 2004, 19:49 przez booyak, łącznie zmieniany 2 razy.


★ ★ ★
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 19:37

Dzięki panowie za miłe słowa :wink:

Co do awansu Oskara8 chyba nie ma żadnych wątpliwości :wink: Jest to człowiek na właściwym miejscu. Nie trzeba go reklamować, każdy ma już o nim wyrobione zdanie. Cieszę się niezmiernie, że miałem okazję poznać go osbiście.

Pozatym również pozytywnym aspektem, który ostanio rzucił mi się w oczy, jest to, że na lini modzi admini a inni userzy, nie widać jakiś większych zatargów i konfliktów. To cieszy, ponieważ dobra atmosfera na forum powinna być na porządku dziennym. Tak dalej chłopaki :)

Oczywiscie są wyjątki ale szkoda wspomniać :x


Obrazek
bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 27 lipca 2004, 20:13

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Dzięki panowie za miłe słowa :wink:
Nie ma za co :wink: (chyba reszta sie ze mna zgodzi).
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Tak dalej chłopaki :)
A co z dziewczynami. Mamy ich kilka na naszym forum :wink: i bardzo dobrze sie sprawuja. Pozdro dla nowej "grupy trzymajacej władze" :!:

Upss, jak mogłem zapomnieć o naszych dziewczynach :oops: Chyba przez to, że coś ostanio mało piszą. Jakby nie było 2 przedstawicielki płci pieknej mają znaczek Q, jedna jest modem, to mówi samo za siebie :wink:
-Dragon-


NOI VOGLIAMO LA VERA JUVE!
ODPOWIEDZ