Real - Juve (Liga Mistrzów, 1/2 finału, mecz 1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 22:22

A więc czas na Real. Szkoda ze nie zagra davids (w obu meczach), montero i tacchi (w jednym). ale za to (mam nadzieje) zagra treze !!!!.......... musimy sie zrewanzować realowi za finał w 1998 roku. Mam badzieje ze wyjdziemy z tego dwumeczu zwycięsko tym bardziej ze pierwszy mecz gramy na wyjeździe. Chociaz z realem to nigdy nic nie wiadomo (jakby patrzec na gre juve i realu przeciwko MU to mozna powiedziec ze nie mamy szans) jednak myśle ze damy rade mimo ze gramy pare dni po meczu wyjazdowym z Lazio :? !!!! FORZA JUVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............aha gramy we wtorek czy srode ?? (chyba wtorek ale nie jestem pewien)...ehh to bedzie 6 maj...matura....ale co tam.... :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2003, 22:58

No to tera Real Barce odprawilismy Depor tez mam nadzieje ze teraz real odprawimy. Sadze ze lepiej iz trafilisy na Real niz ManUtd. Szkoda Davidsa ale mamy innych dobrych pilkarzy, w Realu nie bedzie Raula(w rewanzu chyba tez).
Pierwszy mecz 6 maja(wtorek) w Madrycie


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 00:43

Lepiej, że gramy pierwszy mecz na wyjeździe, choć będziemy poważnie osłabieni (Lippi pewnie rozkarze zamórować bramkę :D )
Ciężko będzie bez Davidsa (waleczność) i Taccha (inteligencja taktyczna i dyktowanie tempa), jak sobie pomyślę o Tudorze na pomocy to mi sie słabo robi :shock: , mam nadzieje, że sie mylę i walnie piękną brameczkę jak z Depor :D
W obronie zabraknie Montero który świetnie dyryguje naszą obroną, nie widze innej możliwości jak Iuliano jeśli Tudor zagra na pomocy (a raczej zagra).
Na wyjeździe widzę to raczej słabo, optymistyczniej w rewanżu po powrocie Taccha, Montero i atutu boiska.
Ogólnie przyznam, że mam pietra :oops:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 01:23

Nie ulega zadnym watpliwosciom, ze czeka nas wspaniale widowisko. Od razu mozna przewidziec, ze pierwszy mecz bedzie mial podobny przebieg co rewanz z Barca. Real bedzie chcial sobie zapewnic awans juz w pierwszym meczu, ale nie z nami takie numery :D
Z dnia na dzien coraz bardziej wierze w Juve i tym razem czuje, ze mimo iz to real jest murowanym kandydatem na pierwsze miejsce to bedzie powrot Juve na salony! Mowie wam. Bedzie ciezko ale damy rade! Damy bo sie zalozylem o flache ze Juve wejdzie do finalu. A ja nie lubie przegrywac flaszek 8)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 02:01

Martin pisze:Bedzie ciezko ale damy rade! Damy bo sie zalozylem o flache ze Juve wejdzie do finalu. A ja nie lubie przegrywac flaszek 8)
Mocny argument Martin, przekonałeś mnie :D


Gofer

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 64
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 08:12

Juve zniszczy real!
Juve ma dobrą obronę, a real nie ma pojęcia o grze obronnej. Zabójcze kontry JUVE w hiszpani pozwolą rozwalić tych skur...!!! :D


.::WWW.JUVENTUSTURYN.COM::. - POLSKI SERWIS STAREJ DAMY
Morales

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2003
Posty: 29
Rejestracja: 03 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 08:52

Jak ja nie nawidzę realu :evil:
Wybaczę Wam nawet catenaccio jak wyeliminujecie ten śmieszny prowincjonalny klubik z pseudogwiazdami chciwymi na kasę. Niech Del Żel zacznie grać na normalnym poziomie, niech Trez wraca i strzela brameczki, niech Lippi zrobi wszystko, żeby weliminować pedalski mandril.
Mam nadzieję, że juda$z i cała reszta mandrilstwa wyjedzie z Turynu z płaczem.

Cała Barcelona jest z Wami!
Pozdrowienia.


Visca el Barça!!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 09:32

BIGGI pisze:A więc czas na Real. Szkoda ze nie zagra davids (w obu meczach), montero i tacchi (w jednym). ale za to (mam nadzieje) zagra treze !!!!.......... musimy sie zrewanzować realowi za finał w 1998 roku. Mam badzieje ze wyjdziemy z tego dwumeczu zwycięsko tym bardziej ze pierwszy mecz gramy na wyjeździe. Chociaz z realem to nigdy nic nie wiadomo (jakby patrzec na gre juve i realu przeciwko MU to mozna powiedziec ze nie mamy szans) jednak myśle ze damy rade mimo ze gramy pare dni po meczu wyjazdowym z Lazio :? !!!! FORZA JUVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!............aha gramy we wtorek czy srode ?? (chyba wtorek ale nie jestem pewien)...ehh to bedzie 6 maj...matura....ale co tam.... :D
Nio to powodzonka na maturze (wiem ze powiesz nie dziekuje wole nie zapeszac :D Skad ja to wiem nie ? :P ) Co do Reallku to mysle ze beeedzie bardzo ciezko a w szczegolnosci z Ronaldem ktory klupnal az 3 bramki ManU a my tylko 1 cala druzyna ...... :o Bedzie cieko , gramy bez 3 zawodnikow ..... ale my mamy Buffona .. DAMY RADE :))


bar_ti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 39
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 10:16

Nie wiem jak jest u Was koledzy i koleżanko :-D ale ja w swoim otoczeniu nie znam fana Realu. I powiem wam jeszcze jedno, czy to fan MU, Milanu, Barcy mówią mi jedno : wreszcie ktoś skopie tyłek tym zarozumialcom z Madrytu. Wiecie, gdy cała Europa łączy się w jednym celu :-D to nie może być innego wyniku jak awans Juve !!!!!!!


OGGI. DOMANI. SEMPRE. FORZA JUVE!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 11:16

No na ten mecz czekałem od 1998 roku :twisted: :!: To będzie widowisko niedoopisania . Ahh..niewyobrażam sobie JUVE bez Davidsa :cry: ale czy napewno dostal absensję aż w 2 meczach :!: Czasem dostje sie tylko na 1 mecz :cry: Poweim krótko śweitnie , że 1 mecz gramy na wyjeździe. Najlepiej w tak osłabiony składzie będzie wywieść remis bramkowy. U siebie już w pełniejszym składzie pokażemy Realowi :twisted: Z moich znajomych niema takiego cwel. co by niekibicował fiejom z Madrytu :twisted: Boże tak liczę na ten awans! Mamy ogromne szanse na finał! A w finale bylby jakiś ,,mediolańczyk'' a z Interem i z Milanem pokazalismy , że damy spokojnie radę tym bardziej , że Inter to już wogóle rzadki jeszcze bez Vieriego a Milan fatalny kryzys wczoraj wymęczony awans w'91 minucie! Ale najpierw Real my to musimy wygrać :!: Pokażmy światu kto rządzi :!: I kto jest najlepszym klubem w Europie :twisted: :twisted: :!: :!: Bianconeri jaseteśmy z wami niezawiedzcie nas :!: :!: Tak szczerze to sie boję Realu :? :( :oops:
P.S Nareszcie Martin więcej wiery w JUVE :D A co do twojego zakładu to....ja też sie założyłem z kleżanką o McDonaldsa a z tatą o czyszczenie butów przez misiąc SERIO :!: :wink: A więc Martin my to musimy wygrać :!:


Obrazek
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 13:19

No kurde to bedzie piekny mecz. Real ma swietny atak i pomoc ale, co tu duzo mowic, BEZNADZIEJNA NA MAKSA obrone, A my mamy Nedveda ktory znakomicie potrafi rozmontowac nawet najlepszych defensorow. Ciezko bez Davidsa ale czemu w obu go nie bedzie ? Licze na Trezegueta i wreszcie na Del Piero. A co do fanow to ja nie mam tego szczescia co wy i u mnie jest pelno kobicow Realu ( BLEEEEEEH ) i tylko co chwile slysze jak to w dupe dostaniemy. Ale ja im odpowiadam "zobaczymy" ( tak samo mowilem kolesiowi z Barcy przed rewanzem na Camp Nou :D :D ). Malo tego ten wlasnie ziom od barcy tera kibicuje realowi (ewenement ? :-D ) i mi marudzi ze nam skopia dupy.... zobaczyyymyyy... ja wieze i to mocno....


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 15:47

Błagam chłopaki skopcie tyłki hiszpańcom bo mi żyć w szkole nie dadzą. :D A proposito absencji to .... mamy problem. Ale jeżeli Del Piero wróci do formy, to jesteśmy w finale. A owym finale właśnie wpadniemy na jakąś Wloską drużyne. A w pokonywaniu druzyn z Włoch mamy pewną praktykę. 8) Musimy to wygrac!
Tak jak Camp Nou , Santiago Bernabeu utonie we łzach rozpaczy hiszpańskich kibiców, albo utopimy go we krwi graczy Realu. :twisted:


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 15:50

A jeszcze coś wrazie gdyby nasi napastnicy nie mogli strzelić bramki, zawsze są obrońcy Realu :D
Santiago Bernabeu na kolanach.


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:28

Komunikat z dnia 6.V.2003 godz. 23
"Twierdza Santiago Bernabeu zdobyta.Piłkarze Juve wygrali z Realem 2:1 :D"


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 24 kwietnia 2003, 16:36

Gofer pisze:Juve zniszczy real!
Juve ma dobrą obronę, a real nie ma pojęcia o grze obronnej. Zabójcze kontry JUVE w hiszpani pozwolą rozwalić tych skur...!!! :D
Widze ze jestes tu nowy, dlatego tylko dam ci ostrzezenie. To nie jest pub ani knajpa gdzie mozna sie tak wyrazac. Lepiej nastepne tak obrazliwe wypowiedzi wykropkuj!
TO samo tyczy sie Moralesa!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Zablokowany