Real - Juve (Liga Mistrzów, 1/2 finału, mecz 1)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 20:15

Jezeli chodzi o statystyki to wypadamy gorzej. ale to byly dawne czasy, a jezeli chodzi teraz to tak :
Milan w dwumeczu byl lepszy i barca tez , a my jestesmy od nich lepsi wiec z tego rachunku wskazuje na to ze powinnismy wygrac, ale nie zawsze to sie sprawdza.
Forza juve


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 21:12

Mee_too pisze:Jezeli chodzi o statystyki to wypadamy gorzej. ale to byly dawne czasy, a jezeli chodzi teraz to tak :
Milan w dwumeczu byl lepszy i barca tez , a my jestesmy od nich lepsi wiec z tego rachunku wskazuje na to ze powinnismy wygrac, ale nie zawsze to sie sprawdza.
Forza juve
hehe my przegralismy w dwumeczu z Manchesterem 5-1 a real wygral 6-5 wiec nie mozna tak porownywac :P wszystko sie wyjasni na boisku...


MishaAveJuve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2003
Posty: 1367
Rejestracja: 10 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 22:27

Patrzec jak nie ktorzy ze real wygral a potem ledwo przegral z manu
a JUVE wygralo z barca a real zremisowal i co, a JUVENTUS nasz kochany ma mniej meczy rozegranych i ma wiecej punktow w lidze.
JUVENTUS satc na wygrana tylko musza grac ostroznie, skoncentrowani i madrze. Mysle ze Lippi bedzie kazal grac dlugimi pilkami zeby pilki lecialy nad pomoca odrazu do napastnikow bo real obrony zxa dobntzej nie ma, jak beidzemy grac atakiem pozycyujnym i rozgrywac to bedzie raczej musial za Egdara grac Conte bo Tudor raczej nie zbyt a Conte niegdys dobrze rozgrywal dawno go nie widzielm ale powienien sobie poradzic. BO mylsle za Zambrotta zostanie na lewej obronie i bedzie atakowal tymi swoimi zabujczymi rajdami, naprawde JUVE ma szanse i musi ta szanse wykorzystac.


Od kołyski Az po grób jedna miłość jeden klub!!!!- JUVENTUS
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 22:32

MishaAveJuve pisze:Patrzec jak nie ktorzy ze real wygral a potem ledwo przegral z manu
a JUVE wygralo z barca a real zremisowal i co, a JUVENTUS nasz kochany ma mniej meczy rozegranych i ma wiecej punktow w lidze.
JUVENTUS satc na wygrana tylko musza grac ostroznie, skoncentrowani i madrze. Mysle ze Lippi bedzie kazal grac dlugimi pilkami zeby pilki lecialy nad pomoca odrazu do napastnikow bo real obrony zxa dobntzej nie ma, jak beidzemy grac atakiem pozycyujnym i rozgrywac to bedzie raczej musial za Egdara grac Conte bo Tudor raczej nie zbyt a Conte niegdys dobrze rozgrywal dawno go nie widzielm ale powienien sobie poradzic. BO mylsle za Zambrotta zostanie na lewej obronie i bedzie atakowal tymi swoimi zabujczymi rajdami, naprawde JUVE ma szanse i musi ta szanse wykorzystac.
Co tu dodac? zgadzam sie i tyle :D


Jaro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 621
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 26 kwietnia 2003, 23:16

Dwie kontry,dwie bramki i super!


Marek

Tifoso ManU
Tifoso ManU
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lutego 2003
Posty: 43
Rejestracja: 19 lutego 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 01:37

zycze awansu, nam zabrakło skutecznosci bo sytuacji mielismy ogormna ilosc tylko jak było widzieliscie. zycze Wam awansu, bo nichce zeby te XXXXXXX swiętowały sukces na naszym obiekcie


Glory Glory ManUtd!!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 13:41

Marek pisze:zycze awansu, nam zabrakło skutecznosci bo sytuacji mielismy ogormna ilosc tylko jak było widzieliscie. zycze Wam awansu, bo nichce zeby te XXXXXXX swiętowały sukces na naszym obiekcie
Dzieki Marek :wink: Dla wyrównamnia powiem jak juz jednym z koryś moich postów, że mistrza Angli bedziecie mieli, w lidze jesteście w równej formie a Arsenal niebardzo.


Obrazek
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 21:37

A warto zwrócić uwagę, że mecz z Realem będzie mial jeszcze pewien podtekst. Bowiem po 2 latach Zidane :twisted: Spotka starych kolegów :twisted: Mam nadzieję, że choć przez sekundę pożałuje , że opuścił najlepszy klub na świecie :twisted: Zidane , popłyniecie :twisted:


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 27 kwietnia 2003, 22:05

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: A warto zwrócić uwagę, że mecz z Realem będzie mial jeszcze pewien podtekst. Bowiem po 2 latach Zidane :twisted: Spotka starych kolegów :twisted: Mam nadzieję, że choć przez sekundę pożałuje , że opuścił najlepszy klub na świecie :twisted: Zidane , popłyniecie :twisted:

Pomysli pomysli i pozaluje i to nie przez minuty ale przez caly mecz...
przez caly 2 mecz :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Juve musi dac z siebie wszystko... Wyprujemy sobie zyly ale najpierw przeciwnikom flaki i wygramy mecz!! Musimy wygrac! FORZA JUVE!!


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 22:07

rzeczywiscie juve gral znacznie gorzej od barcy w tym drugim meczu cwiercfinalowym. no ale szczescie sprzyjalo juve ktore fartownie strzelil w dogrywce.
no ale ze szczesciem to jest tak ze raz jest raz go nie ma i dlatego juve teraz dostanie baty od realu ktory oprocz szczescia ma jeszcze swietny zespol walczacy na 110% w kazdym meczu.


Juve jest dobre w tym sezonie, ale tylko za sprawą Nedveda,który sam nic nie zrobi bez wsparcia kolegów z taką druzyną jak REAL Madrid.
Real jest według mnie 100%-wym faworytem w tym dwumeczu.

OTO WYPOWIEDZI Z PEWNEGO FORUM , POPROSTU MNIE ZARAZ TRAFI SZLAG !!!!!!!! JAK REAL MA WSZYSTKICH TAKICH KIBICÓW TO WSPOLCZUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 kwietnia 2003, 22:49

BIGGI pisze:rzeczywiscie juve gral znacznie gorzej od barcy w tym drugim meczu cwiercfinalowym. no ale szczescie sprzyjalo juve ktore fartownie strzelil w dogrywce.
no ale ze szczesciem to jest tak ze raz jest raz go nie ma i dlatego juve teraz dostanie baty od realu ktory oprocz szczescia ma jeszcze swietny zespol walczacy na 110% w kazdym meczu.


Juve jest dobre w tym sezonie, ale tylko za sprawą Nedveda,który sam nic nie zrobi bez wsparcia kolegów z taką druzyną jak REAL Madrid.
Real jest według mnie 100%-wym faworytem w tym dwumeczu.

OTO WYPOWIEDZI Z PEWNEGO FORUM , POPROSTU MNIE ZARAZ TRAFI SZLAG !!!!!!!! JAK REAL MA WSZYSTKICH TAKICH KIBICÓW TO WSPOLCZUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x
Boże Biggi czytam początem i myślałem , że to Ty piszesz boże moje serce :D Jak ja Cię mogłem wogóle o coś takiego posądzić , sorki :cry: A to wypowiedzi Realowców!
Nieda sie tego komnentować :evil: To są kibice? To frajerzy z ulicy , którzy nieszanują wartości innych klubów :evil: Ah szkoda gadać. Kto się śmieje ten się śmieje ostatni! Ale będą rozczarowni , że to my zagramy w finale!


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 01:16

Hmm z jednej strony sie im nie dziwie. Gdybysmy w takim stylu wygrali z Manchesterem i po raz kolejny siegali w dobrym stylu po Champions League to jestem na 100% pewien ze wiekszosc z nas wypowiadalaby sie w podobnym jesli nie takim samym tonie.
Zreszta wystarczy przesledzic wypowiedzi po meczu z Barca. Tak jakbysmy podbili swiat.
Jedyne co mnie denerwuje w realu, to fakt, w jaki sposob do tego doszli. Nie liczac sie z kosztami (o czym pisalismy juz w innym temacie). W taki spoosob to kazdy frajer moze zbudowac druzyne. Zadluzyc sie na miliony dolarow i wykupic polowe europy. Co to za sztuka?
Sztuka jest to co robi Juve! Zero dlugow. Co chwile wynajduje mlode talenty. Pozbywa sie dobrych pilkarzy a i tak ciagle jest na topie! Jestem ciekaw czy Real, dalby rade grajac w taki sposob. Panowie z Madrytu, kibice Realu. Pokazcie ze w pilce pieniadz nie odgrywa tak waznej roli. Bo dla mnie to wy sobie te wszystkie puchary po prostu kupiliscie!
Czy to ma byc sport?
Z calego serca pragne awansu Juve. By wreszcie pokazac obludnikom, ze posiadanie kasy (nawet na kreche) nie daje gwarancji sukcesu!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 07:10

Co do długów Realu:
1.Mają je i to ogromne . Ale chcą sprzedać tereny wokół stadionu w wyniku czego chcą się oddłużyć.
2.A niezdyskfalifikowanie ich to już wina czego innego , mianowicie - G-14 . UEFA nie może zadzierać z tą grupą ( a obecnie najwięcej głosów , bo 15 , ma w niej Real Madryt) gdyż mogło by to oznaczać początek końca LM , a jednocześnie zalążek Super Ligi . Dlatego takie klubu jak Juve , Real , Mu , Milan itd. są właściwie nietykalne.


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 13:59

No wlasnie! "Reka reke myje!"


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 29 kwietnia 2003, 17:30

No i to jest lipa że UEFA nie jest najwyższą władzą która poprostu w niektórych przypadkach jest policją a nie taki Real chce robi co chce.


Zablokowany