Marihuana

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Czy jestes za zlegalizowaniem marihuany

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
WladeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2004
Posty: 125
Rejestracja: 22 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 20:28

Chodziło mi o to, że wiele osób jak słyszy słowo "narkotyki" to od razu mysli o Aids, dawaniu w żyłę i że ogólnie to jest główno...
A marihuana taka nie jest (jej zażywanie jest w miarę bezpieczne), i jest trochę źle postrzegana przez społeczeństwo.
Jak ktos starszy słyszy, że ktos sobie zajarał to od razu mysli: "Co za ćpun, już po nim"
I takie myslenie mnie mnie denerwuje...


Przemyś(L)ak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 listopada 2003
Posty: 175
Rejestracja: 11 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 20:45

Jak można być za legalizacją narkotyku????To jakaś paranoja!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 10 października 2004, 22:21

WladeK pisze:Chodziło mi o to, że wiele osób jak słyszy słowo "narkotyki" to od razu mysli o Aids, dawaniu w żyłę i że ogólnie to jest główno...
A marihuana taka nie jest (jej zażywanie jest w miarę bezpieczne), i jest trochę źle postrzegana przez społeczeństwo.
Jak ktos starszy słyszy, że ktos sobie zajarał to od razu mysli: "Co za ćpun, już po nim"
I takie myslenie mnie mnie denerwuje...
dokładnie! Czy jakiś palacz czy pijak jest traktowany jako odnoga społeczeństwa? NIE ! Bo to teraz jest upowszechnione. Jakby wszyscy palili zioło to byście nie myśleli ,że to jakiś <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> czy co !?
Ja osobiście trzymam się ustalonych zasad i nie zamierzam poza nie wykraczać. Czy marihuana uzależnia? Od wszystkiego można się uzależnić. Na pewno nie wchodzi Ci ona jakoś znacznie w umysł.
Nie czujesz popędu do niej. Jak nie brałeś to nie mów ,że uzależnia!

A tak wogle to jakim sposobem można dostasć HIV od marihuany?
No ,nie wiem ,ale chyba ktoś by musiał wsadzać penisa do lufki (przepraszam za wyrażenie).


DHL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2004
Posty: 80
Rejestracja: 24 września 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2004, 09:41

W sumie jest mi to obojętne czasem można skręcić jakiegoś lolka ( tak z 3 razy w tygodniu :lol: . Ale wątpię czy ceny po ewentualnej legalizacji będą mniejsze (VAT na zioło hehehehe) ale i to nie jest problemem gdy otworzy się własną hododwlę. Tak więc sprawy legalizacji są mi obojętne - jak będę chciał zapalić to nic i nikt mi w tym nie przeszkodzi. Nawiasem mówiąc nie wyobrażam sobie w Polsce coffee shopów - już Młodzież Wszechpolska i LPR się o to postarają heheheheh
___________
FORZA JUVE
Będzie Lepiej


_Jah

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 czerwca 2004
Posty: 813
Rejestracja: 28 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 11 października 2004, 22:21

nie ma sensu dalsza konwersacja w tej sprawie, gdyż głos ponownie zabierają osoby, które nie mają o tym żadnego pojęcia. na podstawie zachowań swoich kumpli potrafią rozwikłać zagadkę.. to jest śmieszne. jeżeli macie trudności z porozumiewaniem się z byłymi kumplami to sorry, ale przyczyny szukajcie gdzie indziej.


Wielkie romanse, żadnych pocałunków, w ogóle niczego. Bardzo czyste! A jednak wielkie. Uczucia, niewypowiedziane uczucia są niezapomniane... La Vecchia Signora, czyli Stara Dama!
ODPOWIEDZ