EUROWYBORY

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Zdzichu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 listopada 2003
Posty: 5
Rejestracja: 09 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2004, 23:52

Czy macie zamiar isc na pierwsze w Polsce eurowybory???
A jesli tak to na jaka partie bedziecie glosowac???


ja bede glosowac na PiS.


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 12 czerwca 2004, 23:57

Ciiiiii, obowiazuje cisza wyborcza :P


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
Martinblack

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 125
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2004, 00:29

Odnośnie tematu.: moim zdaniem to jest osobista sprawa kazdego i nie musi tego wyrażac tutaj. Zaraz zaczna sie dywagacje czego nie na SLD czy Samoobrone czy PiS, a rozmów na temat polityki na tym forum raczej bym nie chciał.
Sądze, że żadna z partii nie zrobi nic dobrego. Dlatego wszyscy powinni odejść :wink: , a jako kandydaci powinni wystapic ludzie po studiach, młodzi. A nie wujkowie <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, ochroniarze, sprzataczki, gwiazdeczki, które tylko maja znajomości we władzach partii, a nic nie wiedzą o Unii.... Wiecie że profesor Miodek nie mógł sie znależć na żadnych listach, ponieważ nie spełniał "warunków "... żałosne.... Ale co tam - nasza polityka to jeden wielki cyrk ,wiec dlaczego w Europie mamy sie pokazywac inaczej...


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2004, 00:32

Ja na wybory sie nie wybieram nie z lenistwa lecz z racji wieku.Mam pewne obawy co do wyboru zdesperowanych ludzi.Nie chcialbym zeby w Europie reprezentowali nas kraj pajace z Samoobrony czy innych Lig :wink: Jezeli ludzie wybiora Lepperow to cyrk rozszerzy sie to co mamy u nas w sejmie (blokowanie mownicy itp.)moze zaczac zdazac sie w Europie a jakie konsekwencje beda nie trzeba chyba pisac.Tak jak mowie najwazniejsze aby nie zwyciezyly osoby takie jak Lepper ja bede chcial aby najwiecej przedstawicieli w europarlamencie mialy PiS i PO a inne komuchy i Samoobrony do domu :D


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ĐjMilka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 września 2003
Posty: 93
Rejestracja: 08 września 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2004, 00:42

ja sobie pojde i tak mysle ze zaglosuje na UPR. Jestem Eurosceptykiem (zawsze bylem :P), unia to jedne wielkie maniupulowanie naszym krajem...


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2004, 09:00

Ja też pojdę ,ale mam dylemat.Z racji mniejszego zła będe głosował na PO,ale oni też nie mają się czym pohwalić..ech w jakim kraju przyszło mi życ:(


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Bakuś

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 134
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2004, 09:10

ja tez nie ide ze względu na wiek nawet jesli to i tak niewiem czy by mi sie chciało
_________________
Andrzej Lepper Naszym Przyjacielem Jest Jego Duch Tkwi Pośród Nas


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2004, 10:01

Ja zagłosuję na LPR !


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2004, 10:39

jeżeli pójde (w co wątpie :wink: ) to zagłosuje na PO, ponieważ wydaje mi się, że oni w odpowiedni sposób będą reprezentować Polskę. Choć pewni i tak się zawiode :? jak zwykle :evil:


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 13 czerwca 2004, 11:17

Ja tam nie pojde bo nie mam odpowiedniej liczby lat. A nawet jesli bym miał to i tak bym nie poszedł bo nie ma na kogo głosowac. Wszyscy chcą tylko kasy... Wejdzie tam taki Lepper i przyniesie glosnik do europarlamentu i bedzie wstyd na całą Europę albo i świat...


3d_man

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2003
Posty: 248
Rejestracja: 25 maja 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2004, 00:42

idem jak pan Zambrotta :wink:


la Lazio é il rifugio di noi sognatori...
di noi innamorati, poeti, cantori...
di noi che incendiamo e spegnamo la sete...
per quell'esplosione all'ennesima rete...
Edgar Davids

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 stycznia 2004
Posty: 110
Rejestracja: 11 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2004, 09:20

u mnie parentsy na PO glosowali ;)
w ogole sie przerazili, ze samoobrona jest na drugim miejscu :shock:
a to zle :P
mnie zszokowala frekwenja glosujacych tylko 20% naszego narodu.....ech, malo :?


Mio cuore sempre sara bianco-nero :*
Rasi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 461
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2004, 10:13

Poszedłem i zagłosowałem. Na PO bo to najmniejsze zło spośród tych którzy startowali :?. Spytacie sie dlaczego wogóle poszedłem głosowac ?? Bo ludzie którzy nie zagłosuje nie maja prawa później narzekać. Jeżeli ktoś zagłosuje to będzie przynajmniej pewien ze zrobił wszystko co mógł aby wybrani zostali ludzie właściwi. Pozatym na tym polega demokracja. O to walczyli nasi rodzice i dziadkowie - abysmy mogli sami o sobie decydować. Ale wygląda na to ze 80% woli aby to jednak ktos żadził numi bez ich udziału :?


Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2004, 13:13

To jest właśnie polski naród nie dośc ze 20% idzie gosować to jeszcze tuż za PO wybieramy takich oszołomów jak LPR czy Samoobronę, szkoda słów.


Obrazek
bandit

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 maja 2004
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2004, 14:49

Widze, że niektóre osoby na tym farum mają w dupie polskie prawo i osoby tworzące tą strone.Czy w zdajecie sobie sprawę z faktu tego ze złamaliście ciszę wyborczą i że właściciel tej strony może pociągnięty do odpowiedzialności karnej?
"a jako kandydaci powinni wystapic ludzie po studiach"-Dlaczego szanowny Martinku uważasz że kandydować powinni tylko ludzie po studiach.Moim zdaniem powinny startować osoby kompetentne a nie osoby które są profesorami ale nie mają zielonego pojęcia co to jest Parlament Europejski i czym się zajmuje.A po za tym każdy mógł zgłosić swój komitet wyborczy oraz swoją kandydature i każdy miał równe szanse,ponieważ wybierał cały naród,więc powiązania rodzinne bądź koleżeńskie nie grały tu żadnej roli.
Najlepszą i jedyną godną zaufania partią jest UPR.A co się tyczy samych wyborów to jak usłyszałem jaka była frekwencja to mnie zamurowało.Az tak niskiej chyba nikt się nie spodziewał.


ODPOWIEDZ