Euro 2004 // Del Piero zły na Trapattoniego

ME 16' // MŚ 14' // Euro 12' // MŚ 10' // Euro 08' // MŚ 06' // Euro 04'
Zablokowany
Majkel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 listopada 2003
Posty: 310
Rejestracja: 24 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 20:42

Mam nadzieje ze jesli to prawda to nie bedzie zadnych represji w stosunku do Alexa :? Ale Trap powienien uwazac co mowi, i mogl przewidziec taką reakcje Del Piero. Ale Alex powienien sie pilnowac- Cassano czeka(Totti i tak jest gorszy niz naszAlex)


Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 20:44

Peruzziemu niepodoba się rola trzeciego bramkarza i drze morde Gattusa wpienia się na Trapa, Canna wchodzi w konflikt z dziennikarzami, a jak Del Piero coś powie, to odrazu się podnoszą głosu 'jak on mógł' itd. do usranej śmierci :!: ACMichał poczekaj do Euro, wtedy pogadamy, moze i Del Piero nie wyjdzie turniej, ale się o tym przkonajmy.

Pozatym kogo chcesz przekonać, Ci co w niego wierzą wierzyc będą, a ci co nie to nie. :idea:


Obrazek
Dejwid23

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 maja 2004
Posty: 21
Rejestracja: 20 maja 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 20:46

Cassano ?? kim on jest? Jest młody ale do pięt nie dorasta Alexowi, A ci co najezdzaja na alexa to sei wogole chyba na futbolu nie znają i nie znacie jego kariery. On miał w swoim zyciu tyle kontuzji ze sie w pale nie miesci i po kazdej wraca z bardzo dobrym skutkiem i nie gadajcie ze sie uzala w mediach bo poprostu pokazujecie swoja glupote


Włochom gratulujemy JUVENTUSU
Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 21:08

Del Piero pokaże na ME na co go naprawdę stać, mam nadzieję że Trap nie zmieni decyzji i nie posadzi go na ławce.Mnie również denerwuje to że Trap tak faworyzuje Tottiego, cały czas tylko Totti,Totti i Totti.A ci co najeżdzają na Alexa lepiej niech się nie odzywają, bo Alex naprawdę dużo zrobił dla tej reprezentacji, wiele razy ratował zespół przez porażkami i strzelał ważne gole ratując skórę Trapowi.Więc wywody przeciwników Alexa są nieuzasadnione.


Silent

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 15
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 21:15

"Dziś Fabio Cannavaro w imieniu całej drużyny zagroził dzinnikarzom, iż jeśli Ci nadal będą stwarzać problemy, których nie ma, to wszyscy zawodnicy przestaną z nimi rozmawiać". I wszystko wiadomo, zas nie maja o czym pisac.


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 21:29

To są słowa przekręcone o 360 stopni. Najlepsze jest źródło informacji : "inf. własna", a jak ja napisałem do onetu, że to jest żenada nagle pokazło się " TK / inf. własna " dziwne i troche słowa się zmieniły ... Ale nadal to wygląda jakby Del Piero nawyrzucał Trapowi. A newsa nie szukaj. Jeden z newsów z ... JP brzmi ( lukratywne źródło :wink: ) :
" Alessandro Del Piero nie czuje się gorszy od Francesco Tottiego. Wczoraj Giovanni Trapattoni porównał gwiazdora Romy do Michela Platiniego.
"Totti nie ma takiej rzeczy, której ja bym nie miał. Nie biorę sobie do serca wypowiedzi Trapa. Totti to Totti, a ja jestem Del Piero. Gramy w jednej drużynie i musimy uważać siebie za równych."
(...)
"
Dziecinada onetu...


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 21:30

Maly pisze:
booyak pisze:
Maly pisze:przecierz to z onetu jest...
No oczywiście że z onetu przecież sam sobie tego nie wymyśliłem...
PS. Mógłbyś przynajmniej skomentować...
to byl moj komentarz
onet to, jakby to powiedziec, "pewne" zrodlo informacji... :)

No tak źle odczytałem Twoje intencje... Myślałem że chodzi Ci o to że skopiowałem newsa z onetu 8)

Martin pisze:Oj chyba musze sie postarac o odszukanie orgynalnego newsa (najlepiej wloskiego) bo cos mi sie wydaje ze tym razem onetowcy troche przekrecili slowa. To nie w stylu del piero. Ma slaba forme czy nie on raczej nie zwykl tak otwarcie krytykowac trenera czy innego pilkarza.
Cos tu smierdzi.
Ten news przypomina mi news który ukazał się ostatnio na stronce co Alex nawijał o tym że nie czuje się gorszy od Tottiego... Może więc...


★ ★ ★
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 21:33

Alexxxxx pisze: Dziecinada onetu...
Widac ze tam nie lubia alexa ot co!


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Chip

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 lutego 2004
Posty: 240
Rejestracja: 24 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 21:36

to wszystko przez dziennikarzy, przekrecają słowa a potem na tym niektórzy muszą cierpieć.


Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 21:42

ACMichał pisze:Del Piero powinien zamknąć jadaczkę i dziekować Trapowi że go wogóle wziął, z taka formą powinien zostać w domu przed telewizorem a nie psuć atosferę jeszcze przed rozpoczęciem ME-kolejny rozkapryszona pseudogwiazda.
Teraz to rozzlosciles mnie! Pseudo gwiazda to jestes ty! Del Piero moze i mial slabysz sezon ale juz dochodz do siebie! Ciekawe jak ty bys gral majac 2 kontuzje w 1 sezonie! Alex stara sie jak moze jest wazna czescia druzyny Azzurrich i wypraszam sobie takie koemntarze! Badz co badz to 1 z 23 zawodnikow ktorzy pojechali na Euro a to cos oznacza! Alex jest bardzo dobrym zawodnikiem mimo swojego wieku wiele zrobil... Razem z Tottim i Vierim wyprawiaja cuda na boisku!

ACMichał pisze:Czego on chce? Zająć miesce Tottiemu? Wolne żarty-jak już to wielokrotnie powtarzałem jego czas już minął i pora wreszcie skończyć z powoływaniem "za nazwiska" a zacząć stawiać na profesionalistów i zawodników w formie a nie wypalonych piłkarzyków o mentalności panienek i formie baletnic operowych.
Wiesz co jestes zalosny! Panienka to ty jestes... jestem tak wq*** ze juz nawet nie patrze na to czy dostane BANA za tego posta (a pewnie tak sie stanie) Alex pojechal zasluzenie na EURO a nie za nazwisko! Swietnie gral w eliminacjach do EURO 2004 i za to poejchal! Miejsca Tottiemu nie zajmie bo Trap ustawil tak taktyke ze obaj maja inna role na boisku wiec wclae nie musza sie bic o miejsce... jedynie Cassano ale Trap stawia na niego w kluczowych sytuacjach... jako mloda krew ktora wniesie cos na boisko kiedy tempo gry opada! I nie pier** mi tu farmazonow!
ACMichał pisze:Jak mu się coś nie podoba to niech wraca do domu i czeka na zgniłe pomidory. Nie jestem jakimś zapalonym fanem Tottiego i nie traktuje Del Piero jako największe zło ale mógłby sobie odpuścić i zacząć zachowywać się jak reprezentant a nie wylewac swoje żale przed prasą jeszcze przed rozpoczęciem ME.
Wierz we wszystko co pisze ONET.pl a daleko zajdziesz! Alex nigdy nie byl konfliktowy i zawsze przyjmowal wszystko z pokora! Ale ma prawo do swojej wlasnej wypowiedzi! Poza tym watpie by wyzywal i awanturowal sie z Trapem!
ACMichał pisze:Del Piero nie zasługuje na miejsce w pierwszej 11 ponieważ są po prostu lepsi którzy wolą jednak pracować na treningach a nie płakać nad okrutnym losem i Złym trenerem- (tak zazwyczaj tłumaczą swoje nieudane zagraniczne wojaże polscy eksportowi piłkarze).


Skoro sa lepsi to dlaczego Alex jest w pierwszej?? Bo Trap uwaza ze Alex gra bardzo dobrze! Poza tym Trap i Alex bardzo sie lubia... to Zoff nie lubil Alexa! Brak mi slow na Ciebie!!

ONET PL to same brednie!


PS. kto wielokrotnie ratowal Reprezentacje? chociazby mecz z Meksykiem na MS2002? no kto? wystarczylo mu 10 minut gry by zrobic to czego cala reprezentacja nie potrafila zrobic bez niego przez caly mecz...

Korea - Włochy --> poki gral Wlosi wygrywali 1:0 gdy zeszedl nagle zrobilo sie 1:1 a jak mecz sie zakonczyl kazdy wie...

Alex wielokrotnie pokazywal ze jest wazny dla druzyny! Jest waleczny, stara sie i zawsze gra do ostatku sil! Zostawia pluca na boisku! Jest wspanialym zawodnikiem!

Ja nie pozwole zeby ktos Alexowi "plul w twarz" !!


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 22:22

Philby ---> nie powinieneś się tak wściekać :? Przecież ACMichał nie pierwszy raz chciał nas sprowokować :? A poza tym to do fanów Milanu można mówić jak do ściany :? Przecież gdyby nie Alex to nawet Włochów nie byłoby w ME. Wogóle gdzie był Totti kiedy był tak potrzebny :lol: Wtedy Alex pokazał swoją klasę :D Albo te avatary z przekreślonym Alexem na forum Milanu :lol: narzekają na powołanie Del Piero, i jeszcze mędzą, że nie powołano Ambrosiniego, za argument podali, że był częścią reprezentacji, wcześniej! Legrotagllie też był :lol: :lol: To skoro uważają że za to ma się jeżdzić na ME no to ja nierozumiem ich złości, że nasz kapitan jedzie (Co jest tylko ich zdaniem, a nie naszym prawda ??) :lol: nazwę to jednym słowem "Faworyzowanie swoich ulubieńców" a przecież każdemu przyda się odrobina obiektywnośći. Pozdro dla wszystkich tych, którzy nadal uważają Alessandro za świetnego piłkarza !!!!!


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 22:37

ACMichał pisze:Sting a czego ty sie spodziewasz ? Naglej zwyżki formy Del Piero, może jeszcze powiesz że ten turniej bedzie należał do niego? Albo jesteś strasznie naiwny albo za dużo oglądałeś z Archiwum X. To nie jest z mojej stony żadna obsesja to prostu uważam że on nie nadaję sie do gry w pierwszej 11 tylko i wyłącznie ze względu na formę a w dodatku psuje atmosferę swoimi wypowiedziami- a Ty piszesz że to pierdoły(brakuje Ci argumentów)
Co do Gattuso i jego wypowiedzi to nie sadze aby miala negatywny wpływ na drużynę-walczy o swoje po udanym sezonie zarówno dla siebie jak i Pirlo, ma do tego prawo.
Słuchaj ACMichale to zupełnie nie tak. Po pierwsze to słowa Alexa zostały zinterpretowane przez brukowców z onetu zeby wzbudzic sensacje. Po drugie jeśli nazywasz Alexa rozkapryszoną gwiazdą to puknij sie w łeb i spójrz na Tottiego który na boisku zachowuje sie chamsko i arogancko. Po trzecie wiadomo ze co onet to onet- nie wime skad oni wzieli taki text bo jeszcze rano czytałem ze del Piero uwaza ze wszyscy w reprezentacji są równi i nie powinno być gwiazd a tu po południu okazuje sie ze to "skandal" i ze Alex jest wściekły na Trapa.
Zwykłe szukanie sensacji i tyle.


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 22:44

Silent pisze:"Dziś Fabio Cannavaro w imieniu całej drużyny zagroził dzinnikarzom, iż jeśli Ci nadal będą stwarzać problemy, których nie ma, to wszyscy zawodnicy przestaną z nimi rozmawiać". I wszystko wiadomo, zas nie maja o czym pisac.
No i bardzo dobrze!!! Zurnaliści- brukowcy muszą skończyc z szukaniem sensacji i przekręcaniem wypowiedzi. A poza ym widze ze Fabio to mądry chłopak a więc Moggi do roboty i bierz go do juve!!!!


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 10 czerwca 2004, 22:50

Obaj sa dobrzy.Ale ci dziennikarze gadaja.Jedni tak drudzy tak.A jaka jest prawda??


Lubczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2003
Posty: 96
Rejestracja: 08 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 czerwca 2004, 10:16

Del Piero w niczym nie ustępuje Tottiemu i nie ma gadania.
Na Euro pokaże kto jest liderem Azzurrich.
3mamy kciuki za Alexa :-D :-D


Ile mam palców?!
Zablokowany