orginalne koszulki JUVE

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2004, 19:54

hej, ja kce kupic ze swoim nazwiskiem, wiedzieliscie gdzies taką mozliwosc?


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2004, 20:05

Juverulez! pisze:hej, ja kce kupic ze swoim nazwiskiem, wiedzieliscie gdzies taką mozliwosc?
ja widzialem i sobie cos takiego zrobie. W sasiedniej miejscowosci (zwykla hurtownia sportowa) biora 2 zl od literki i wszystko ladnie i bez zadnych zniszczen koszulki napisza. Za niedlugo (dokladnie jak bede mial czas :D ) ide tam z dwiema koszulkami (Juventusu i Pogoni Imielin :D :D) do napisu kouba :]


juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 października 2004, 23:35

No to troszke mnie podbudowaliscie z tymi cenami :D ja sobie zakupiłem w Anglii koszulke reprezentacji Włoch oczywiscie (są genialne nie ten szajs co robi nike :evil: ) kosztowało mnie to 35funtów i w podobnej cenie widziałem koszulki Juve. Zależnie od przelicznika będzie to więc 220-240 PLN :D


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 14:07

Rybeq pisze: 1. oryginaly sa wykonane z dri-fitu czyli materialu przepuszczajacego
Ostatnio dowiedzialem sie ze dri-fit to jest system szycia nike :wink: a akurat obecne orginalne Juve sa z 100% poliester (mozna o tym przeczytac na Juvestore TU ).
Ja koszulke zamowilem niedawno (chyba w poniedzialek) a dostalem ja expresowo (juz dzis :D poniewaz gosciu ktory jest sprzedaje mial jedna w Lodzi).
Poczatkowo jak ja zobaczylem mialem lekkie obawy bo material wydal sie mi dziwny, ale juz jest ok :)
Koszulka dokladnie taka sama jak TU .
Sa wszystkie metki naszywki naprasowanka Sky Sport wyglada bardzo dobrze. Mimo wczesniejszych obaw koszulka bardzo fajna :)
Bede mogl w niej zasiasc juz przy okazji meczu Juve-Bayern :)

p.s.
teraz zaluje ze dalem gosciowi od ktorego kupilem ja na allegro komentarz neutralny :roll:

p.s2
jezeli wygramy CL kupuje niebieska 8)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 14 października 2004, 15:25

Bardzo chętnie kupiłbym sobie tą koszulkę http://www.juvestore.com/Foto/New_Magli ... lia_sm.jpg ale 70 Euro za koszulkę nie dam. Około 120 zł to by się szarpnął, ale w takiej cenie dostanę tylko w sprzedaży wysyłkowej, czyli kupując kota w worku. A w oryginalnych sklepach jeszcze z taką koszulką się nie spotkałem.


:roll:
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2004, 15:15

Ja nieco nie na temat :wink:
Wie ktos czy dostane gdzies koszulke Italii z nazwiskiem Baggio?? :roll:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 października 2004, 19:31

DjJuve pisze:Ja nieco nie na temat :wink:
Wie ktos czy dostane gdzies koszulke Italii z nazwiskiem Baggio?? :roll:
na eBat pewnie moze cos być , albo kup ze swoim nazwiskiem ^_^ które będzie brzmiało "Baggio" san


Dawniej Virus[Mauro].
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 10:38

Znalazlem cos ciekawego :)

http://www.taniekoszulki.com/product_in ... cts_id=599

Ale nadal nie wiadomo czy ten sklep jest pewny?? :roll:

A TO chyba jest jakis zart :?


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
M.

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2004
Posty: 2167
Rejestracja: 26 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 10:45

DjJuve pisze:Znalazlem cos ciekawego :)

http://www.taniekoszulki.com/product_in ... cts_id=599

Ale nadal nie wiadomo czy ten sklep jest pewny?? :roll:

A TO chyba jest jakis zart :?
Chyba im się sponsorzy pomylili :-D . Ciekawe czy jak się skapną, że coś jest nie tak, to czy to zmienią. Bo niebieską koszulkę bym chętnie wziął. Ale oczywiście z logiem Tamoil a nie SkySport :wink:


:roll:
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 10:49

W pierwszej nie zgadza sie sponsor a w drugiej jest stary herb :lol:
Dziwny sklep :roll:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 13:51

Na allegro nie ma oryginalnych koszulek!!!!!!!!Są tylko dobrze zrobione podróbki!!Ci kolesie kupuja koszulki na aukcjach ebay.com!!!!Wiem bo dzisiaj dostalem taka koszulke sprawdzilem na allegro i na ebay i sa takie same!!!Zaplacilem 100 zl a na ebay taka sama kosztuje 18 dolarów.Koles mi mowil ze zamawia z hurtowni z tajlandi,paczka przyszla z tajlandi ale znalazlem na ebay taka sama!!Koles mieszkal w tajlandi!!Nawet mial takie same zdjecie jak osoba od ktorej kupilem koszulke na allegro!!Tak wiec jak chcecie kupic fajna podrobke to znajdziecie na allegro!!!!Oryginalnej koszulki raczej nie znajdziecie!!!!!!
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2007, 16:15 przez Wiatrak, łącznie zmieniany 1 raz.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 16 października 2004, 14:00

To ze byc moze ciebie ktos oszukal nie znaczy ze wszyscy maja byc oszukani :roll:
Ja z mojej koszulki jestem bardzo zadowolony do tego mam wszystkie metki :)
Ciebie oszukala byc moze jedna osoba co nie znaczy ze wszyscy ktorzy sprzedaja koszulki sa oszustami :?

Na ebay znalzlem cos pieknego http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vi ... 71457&rd=1
Ogolnie jest tam wiele ciekawych rzeczy zwiazanych z Juve :)


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Wiatrak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2004
Posty: 599
Rejestracja: 22 lipca 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2004, 01:51

A gdzie kupiles swoja koszulke DjJuve?????Sprawdziłeś ją dokładnie???Jak kupiłeś ją na allegro to podaj mi link.
Ostatnio zmieniony 14 kwietnia 2007, 16:15 przez Wiatrak, łącznie zmieniany 1 raz.


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 18 października 2004, 14:54

DjJuve pisze:W pierwszej nie zgadza sie sponsor a w drugiej jest stary herb :lol:
Dziwny sklep :roll:
Moim zdaniem wszystko się zgadza oprócz herbu w wypadku drugiej koszulki (nie wiem dlaczego jest stary...). Pierwsza koszulka jest away na obecny sezon, ale na rogrywki ligowe dlatego masz SKY. W przypadku drugiej koszulki masz wyraźnie napisane UEFA, a w przypadku pucharów logo na koszulce zajmuje firma TAMOIL. Przynajmniej tak mi się wydaje :P

Mnie z tego sklepu interesuje koszulka z Ibrahimovicem home na rozgrywki ligowe (SKY). Gdyby ktoś zakupił stamąd koszulkę i może coś powiedzieć na ten temat... bo z tego co widzę sporo chętnych do zakupu z tego sklepu, ale wygląda na to, że nikt tam jeszcze z JP nie kupował.


Obrazek
Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 października 2004, 17:28

W Bydgoszczy jest kilka dużych sklepów sportowych, ale koszulek Juve nie w żadnym. :? Np. z oryginalnych gadżetów w sklepie GO Manchesteru jest koszulka, plecak, piłka, i worek. A Juve nic.


ODPOWIEDZ