wasze "zdobycze"

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 11 kwietnia 2003, 23:17

Ciekaw jestem ilu udalo wam sie "nawrocic" kibicow innych druzyn lub ludzi neutralnych na manie Juve :) ja mam 3 tego rodzaju "zdobycze".
1 z barcy na juve 2 z MILANU (!) na Juve 8) (dopry jestem nie ? ) i 1 neutralny na Juve 8). To takie moje male "trofea". a jak wam idzie w szerzeniu milosci do Bianconerich ?


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 01:20

Mi w ogóle nie idzie :(
Mieszkając w Rzymie nie mam szans, raczej na odwrót, to ja muszę się zawsze bronić rękami i nogami, żeby mnie ktoś na "złą drogę" nie sprowadził :wink:


Patryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2002
Posty: 52
Rejestracja: 18 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 09:47

Ja mam dwóch takich kolesi:
1. Z INTERU na JUVE ! troche się upierał, ale kiedy widział jak Juve wygrywa przekonał się
2. Z REALU na JUVE ... nie pamietam jak tu do tego doszło, ale chyba gdzieś na ognisku "gadalismy" sobie i tak jakos zeszło na temat piłki nożnej, wtedy mu powiedziałem kilka słow na temat Realu i Juve. Przekonał się ... :twisted:


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 10:56

Wowowow to tak mozna? Tak sie da??? Nawracac niewiernych. Nigdy nie probowalem... I chyba nie zaczne. Kazdy musi sie sam przekonac... Ale tak czy inaczej nasza krucjate musimy prowadzic wiecznie.
Moim pierwszym lupem chyba bedzie moj syn (lub corka :D ). Juz dostalem pozwolenie zony :-D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Patryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 grudnia 2002
Posty: 52
Rejestracja: 18 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 11:23

Jeszcze chciałem dodać ze 3 osobą jest moja dziewczyna :) Odkąd jestesmy ze sobą (3 miesiące minęły 3 kwietnia) ona kibicuje Juve i przezywa kazdy mecz równie bardzo jak ja :) Wczesniej kibicowała Manchesterowi United ... ale teraz ONLY JUVENTUS ! :)


bar_ti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 39
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 11:47

To ja spróbuję nawrócić mojego brata, który za MU dałby sobie rękę uciąć :-D


OGGI. DOMANI. SEMPRE. FORZA JUVE!!
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 12:38

Mi sie udalo paru neutralnych przekonac do kibicowani Juve (moze z 3) . Ale taki kibic to nie jest prawdziwy kibic bo zeby kochac jakis klub i byc z nim na dobre i zle to samemu trzeba go sobie wybrac, a nie ulec czyjejs presji


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 16:47

juveluck pisze:Mi sie udalo paru neutralnych przekonac do kibicowani Juve (moze z 3) . Ale taki kibic to nie jest prawdziwy kibic bo zeby kochac jakis klub i byc z nim na dobre i zle to samemu trzeba go sobie wybrac, a nie ulec czyjejs presji
Ja na nikim nie wywieralem presji :D poprostu moj zapal i chec kibicowania Juve sa zarazliwe 8)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 17:10

YoUri` pisze:Ja na nikim nie wywieralem presji :D poprostu moj zapal i chec kibicowania Juve sa zarazliwe 8)
Zeczywiscie moze presja to zle slowo, ale chyba wiesz o co mi chodzilo


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 17:46

ja dopadlem se kurna z chlopakami paru takich bruduf z dlugimi wlosami i my do nich jestescie za juve a oni ze nie to my ich kurna tego bejsbolem przez plecy i sie pytamy jerzcze raz czy oni som kurna za juve a oni kurna powiedzieli ze som no to ja wtedy tylko jerzcze jednemu z dynki poprawilem i poszlem se na piwo z chlopakami no i wlasnie tak udalo mi sie nawrocic na juve paru bruduf i tera jak jush mnie widzom takie brudy i ja muwie im czy som za juve to oni odrazu muwia ze som bo jak by nie powiedzielo kuna to bym im jeszcze z dynki raz przyswirowal no bo wiecie adidaskuw mi sie brudzic na takich nie chce












;)))


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 18:14

Ja nie moge sie pochwalic taki "zdobyczami" bo kazdy sam wybiera sobie klub. Jestem jedyna osoba w mojej szkole, ktora kibicuje Juve, i po mecz w tv wszyscy przychodza mi pogratulowac jakie to juve jest dobre lub jacy oni sa ciency.


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 20:10

ja mam o tyle źle ze jako jedyny w klasie kibicuje (tak na śmierć i życie) jakiejś druzynie. No i zawsze po przegraniu meczu przez juve słysze "AAAA ALE ZIEJA Z JUVE" a jak wygrają to mówią "EEEE JUVE DOBREEE"....dzięki Bogu juz za kilkanascie dni mam zakonczenie roku i BYE BYE szkółka juz na zawsze..... :D


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 20:50

juveluck pisze: Zeczywiscie moze presja to zle slowo, ale chyba wiesz o co mi chodzilo
Pewno ze rozumiem :) wiec spokz z lojalnym skladem damy rade ( :?: ) ( tylko se nei pomyslcie ze jestem jakis haj - hop'iarz 8)


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 20:57

BIGGI pisze:ja mam o tyle źle ze jako jedyny w klasie kibicuje (tak na śmierć i życie) jakiejś druzynie. No i zawsze po przegraniu meczu przez juve słysze "AAAA ALE ZIEJA Z JUVE" a jak wygrają to mówią "EEEE JUVE DOBREEE"....
U mnie tak samo, a jak sie tak glebiej zastanowie to nawet chyba nie znam nikogo kto jest takim prawidzwym(wiernym i wogle) fanem jakiejs druzyny. Paru kumpli lubi jakis klub ale tylko lubi, inni nie lubia zadnego a jeszce inni co chwile inny. Tylko ja z posrod wszystkich moich kumpli czy znajomych kibicuje z calego serca, duszy i sil jednemu klubowi


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 12 kwietnia 2003, 21:37

Ja tam nawet nie próbuje. To trzeba samemu poczuć miłość do klubu. Choć kilka osób i tak mi się udało zarazić Juventusem, bez namawiania. Tak samo z siebie wyszło. Jedną z tych osób jest moja mama :!: Już teraz mogę z nią podyskutować jak z każdym innym prawdziwym fanem Juve!


ODPOWIEDZ