Euro 2004

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2004, 12:06

:
KwiAtek pisze:
juve21 pisze: Możesz powiedzieć z jakiej strony zassałeś Euro??
Kumpel mnie obdarowal :wink: Ale na pewno nie sysnal z zadnej stronki tylko z jakiegos ftp'a. Nestety nie podam z jakiego, bo to juz wie tylko on.
Tylko on wie co ? :D sam załozyłes temat o demie i tam podałes link :wink: oto on:
http://www.gamershell.com/download_5602.shtml


Dawniej Virus[Mauro].
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2004, 13:25

Virus[Mauro] pisze::
KwiAtek pisze:
juve21 pisze: Możesz powiedzieć z jakiej strony zassałeś Euro??
Kumpel mnie obdarowal :wink: Ale na pewno nie sysnal z zadnej stronki tylko z jakiegos ftp'a. Nestety nie podam z jakiego, bo to juz wie tylko on.
Tylko on wie co ? :D sam załozyłes temat o demie i tam podałes link :wink: oto on:
http://www.gamershell.com/download_5602.shtml
juve21 chodzilo chyba o pelna wersje Euro :wink: ktora dostepna jest juz prawie 2 tygodnie.


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2004, 13:32

juve21 chodzilo chyba o pelna wersje Euro :wink: ktora dostepna jest juz prawie 2 tygodnie.[/quote]

Dokładnie:) A swoją drogą może ktoś zna zagraniczne strony gdzie znajdę FULL wersję tej gały?


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2004, 21:33

juve21 pisze:juve21 chodzilo chyba o pelna wersje Euro :wink: ktora dostepna jest juz prawie 2 tygodnie.
Dokładnie:) A swoją drogą może ktoś zna zagraniczne strony gdzie znajdę FULL wersję tej gały?[/quote]
znajdziesz na whttp://www.bsa.org/usa/antipiracy/ lub na www.okradajproducentowapotemnarzekajnan ... eciagry.pl !!!! Brak słów....


Obrazek
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 15 maja 2004, 23:56

KwiAtek pisze:
pizmak pisze:
KwiAtek pisze: Wiem natomiast jedno - w sierpniu premiera Winning Eleven 8 na PS2. Modlmy sie o jak najszybsza konwersje na nasze pecety. Amen.
W sierpniu już będzie WE 8 ?? na PS2 ?? Skąd wiesz ??
Pozwolisz, ze przytocze tekst pochadzacy z serwisu www.issonline.pl:

World Soccer Winning Eleven Soccer 8 [PS2] w sierpniu
Niedziela 9.05.2004 o 11:23 | dodał Brat_N
"Tak to prawda na kilku japońskich stronach poświęconych tej grze oraz zakupom online pojawiło sie info dotyczące daty premiery tej oto gry. Posiadacze "czarnulek" już mogą zacierać ręcze gdyż zapewne niebawem będzie mozliwość zamówienia gry w Europie. Przygotowaliśmy dla Was kilka istotnych informacji, które towrzyszą tej grze i jej przyszłym cechom. Oto i one :


- zwiększenie ilości drużyn klubowych biorących udział w Master League z 64 do 138 (!)
- autentyczne nazwy klubów z Anglii, Hiszpanii, Włoch, Niemiec, Francji i Holandii
- w sumie ponad 200 klubów i reprezentacji
- więcej opcji treningu młodych graczy w Master League
- kombinacje przy rzutach wolnych, teraz będziemy mieć możliwość wybrania 2 graczy do wykonania wolnego
- zmodyfikowany system podań na dobieg oraz dośrodkowań, pozwalający na przejęcie większej kontroli nad tymi elementami gry
- nowe zwody
- brudzące się koszulki oraz ślady zostawiane po wślizgu na murawie
- w końcu sędzia będzie biegał wraz z zawodnikami po boisku
- możliwość edycji nazw pucharów oraz lig
- licencjonowana reprezentacja Japonii

Jak widać panowie z KCET bardzo się postarali. Wprowadzili kilka istotnych nowinek, które zapewne ucieszą koneserów najlepszej piłki nożnej na świecie jaką są niewątpliwie serie PES/WE. Pozostaje mieć nadzieje, że do końca roku kiedy to wyjdzie PES 4 na PC dokona się jeszcze większy przełom w tej dziedzinie. Nie wiem jak Wy ale czytając te informacje jestem bardzo dobrej myśli, a co za tym idzie, nie moge już się doczekać nowego PES'a. "
No nie wiem czy to takie pewne>interesuje sie rynkiem gier konsolowych (sam mam Ps2)i dotad nigdy w Europie nie byla dostepna seria
Winning Eleven zamiast niej wychodzily Pes-y.Ogromna ilosc zmian jezeli ta informacja okazaloby sie prawda bylbym bardzo szczesliwy.Nie wiadomo czy wyjdzie konwersja na Pc-ty z tego co slyszalem nie ma duzych szans na kolejne konwersje po srednio udanym Pes3 na pc a nie wszystko stracone moze nastapi zmiana i osoby nie majace Ps2 takze beda mogly zagrac w kolejne czesci tej znakomitej serii.W tym artykule jest napisane ze bedzie mozliwosc zamowienia w Europie co znaczy ze nie bedzie mozna kupic w sklepie lecz bedzie trzeba zamowic lecz wiadomo jak jest w Polsce jeden kupi a pozniej kilkunastu kopiuje i sprzedaje na Stadionie x lecia
KwiAtek pisze:
Virus[Mauro] pisze:No to napewno tak jednak na PC pczekasz troche na tą wersje najpierw ukaze sie w Japan potem na PS 2 i po tej wersji z Playstation 2 jakies 2 miesiące po dostaniesz europejską wersje chyba że piractwo zadziała , ja mam oryginalnego PES'a 3 i nie żałuje
Pewnie tak, troszke czasu musi uplynac zanim zrobia konwersje. Mam jednak nadzieje, ze piractwo zadziala :D i bede juz niedlugo cieszyc sie produktem KCETu. Na pewno warto zaczekac 8)
Tak jak wczesniej napisalem nie jest pewne czy wogole bedzie konwersja na Pc ale miejcie nadzieje :wink:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 00:34

Juverulez! pisze:
juve21 pisze:juve21 chodzilo chyba o pelna wersje Euro :wink: ktora dostepna jest juz prawie 2 tygodnie.
Dokładnie:) A swoją drogą może ktoś zna zagraniczne strony gdzie znajdę FULL wersję tej gały?
znajdziesz na whttp://www.bsa.org/usa/antipiracy/ lub na www.okradajproducentowapotemnarzekajnan ... eciagry.pl !!!! Brak słów....[/quote]

A mnie brak mi słów jak czytam że jakiś burak wydal 130 zł na gierkę ktorą za miesiąc odloży na pólkę. Mam neta i dużo czasu ,a forsy nie mam a już na pewno nie 130 zł ,takie pieniądze wole władować w kino lub na inne przyjemnośc z dziewczyną, więc brak słów to do Ciebie kolego.....


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 00:50

juve21 pisze:
Juverulez! pisze:
juve21 pisze:juve21 chodzilo chyba o pelna wersje Euro :wink: ktora dostepna jest juz prawie 2 tygodnie.
Dokładnie:) A swoją drogą może ktoś zna zagraniczne strony gdzie znajdę FULL wersję tej gały?
znajdziesz na whttp://www.bsa.org/usa/antipiracy/ lub na www.okradajproducentowapotemnarzekajnan ... eciagry.pl !!!! Brak słów....
A mnie brak mi słów jak czytam że jakiś burak wydal 130 zł na gierkę ktorą za miesiąc odloży na pólkę. Mam neta i dużo czasu ,a forsy nie mam a już na pewno nie 130 zł ,takie pieniądze wole władować w kino lub na inne przyjemnośc z dziewczyną, więc brak słów to do Ciebie kolego.....

Sorry winnetou , ale jak możesz nazywać UCZCIWEGO obywatela burakiem?? Żle że chce zapłacić za gre sume która należy się jej autorom?? Jeśli stac Cie na neta , na kino ( różne przyjemności) i jeśli chcesz grać w euro 2004 to świadczy że masz w miare dobrego kompa i Ty mówisz że nie masz kasy. To ogranicz wydatki. Nie chodzi mi tu o kupowanie piratów czy oryginałów bo sam robie i jedno i drugie. Bezczelnością jest nazywanie uczciwych ludzi burakami!!!!


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 14:29

Yari pisze:
juve21 pisze:
Juverulez! pisze:

znajdziesz na whttp://www.bsa.org/usa/antipiracy/ lub na www.okradajproducentowapotemnarzekajnan ... eciagry.pl !!!! Brak słów....
A mnie brak mi słów jak czytam że jakiś burak wydal 130 zł na gierkę ktorą za miesiąc odloży na pólkę. Mam neta i dużo czasu ,a forsy nie mam a już na pewno nie 130 zł ,takie pieniądze wole władować w kino lub na inne przyjemnośc z dziewczyną, więc brak słów to do Ciebie kolego.....

Sorry winnetou , ale jak możesz nazywać UCZCIWEGO obywatela burakiem?? Żle że chce zapłacić za gre sume która należy się jej autorom?? Jeśli stac Cie na neta , na kino ( różne przyjemności) i jeśli chcesz grać w euro 2004 to świadczy że masz w miare dobrego kompa i Ty mówisz że nie masz kasy. To ogranicz wydatki. Nie chodzi mi tu o kupowanie piratów czy oryginałów bo sam robie i jedno i drugie. Bezczelnością jest nazywanie uczciwych ludzi burakami!!!!
THX Yari za wstawiennictwo ;). Ja kupuje tylko 2-3 gry do roku- FIFY, World Cupy tudzież Euro... Ew. jakieś hity typu Splinter Cell... Przykro mi ze bedąc złodziejem uciekasz sie do takich prymitywnych wyzwisk... Kupuję grę i gram w nią tyle ile mi sie podoba, a zazwyczaj w przypadku kopanych to jest cały rok! Nie porównój więc ludzi swoimi kategoriami. Gry to nie towar pierwszej potrzeby, obejdzie się- wolę mieć tą satysfakcje i nadzieje ze moje pieniadze idą na rozwój gier ze stajni EA- firmy przez której gry mam coraz słabsze oceny ;)


Obrazek
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 20:04

[quote="Juverulez!"][quote="Yari"][quote="juve21"]

Złodziejem...to musisz przeprosić 90 % fanow Juve na tym forum ,którzy na pewno nie grają w oryginały.I nie wierzę że grasz caly rok ,ja też jestem wielkim fanem FIFY ,ale taka jest prawda że po miesiącu ostrego grania nudzi się.I nie rozsmieszaj mnie że twoje pieniądze ida na rozwoj EA.Oni mają tyle forsy że Twoje 130 mają gdzies i na pewno nie zubożeją jak sobie ściągne gierke za darmo. HOWHG (to do Yari'ego)


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2004, 20:19

To wiecie wkoncu z jakiej strony mozna ja sciagnac, lub jaki jest najlepszy program do sciagania gier ?


Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 14 czerwca 2004, 22:21

BiancoNerri_ pisze:To wiecie wkoncu z jakiej strony mozna ja sciagnac, lub jaki jest najlepszy program do sciagania gier ?
Najlepszy do ściągania czego kolwiek, nie tylko gier jest DC++.

Teraz pytanko, mam EURO, nie jest zachwycające, ale mozna troszke pograć, ale po każdym meczu, nieważne w jakiej opcji gry, nawet rzuty karne, wychodzi mi z gry. Nie wiecie dlaczego tak się dzieje ?? z tych samcyh płyt mojemu qmplowi działa bez problemu i nic nie wychodzi.



juz działa :)


BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2004, 12:26

Marcin-IRONEK pisze:
Teraz pytanko, mam EURO, nie jest zachwycające, ale mozna troszke pograć, ale po każdym meczu, nieważne w jakiej opcji gry, nawet rzuty karne, wychodzi mi z gry. Nie wiecie dlaczego tak się dzieje ?? z tych samcyh płyt mojemu qmplowi działa bez problemu i nic nie wychodzi.



juz działa :)
Tobie dziala ale jak by inni mieli ten sam problem to to jest wina cracka :)

tez tak mialem, ale juz mam dobry crack

ps: oczywiscie zachecam do kupna oryginalnej gry, piractwo jest zabronione :D


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2004, 18:38

Ja EURO mam już od dawna i nie ma co się zachywać jak dla mnie wielka kopia FIFY 2004 ,dodali tylko kilka nowości i wielka mi rzecz :!:
nie ma sensu kupować tego po prostu :!: PES 3 wymiata i taka prawda po prostu ...


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 15 czerwca 2004, 23:47

A ty Pawciosss kupiles czu sciagnoles ??Jak tak to skad ?


Pawciosss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 maja 2004
Posty: 669
Rejestracja: 02 maja 2004

Nieprzeczytany post 17 czerwca 2004, 00:15

BiancoNerri_ pisze:A ty Pawciosss kupiles czu sciagnoles ??Jak tak to skad ?
nie ściągałem ,nie kupowałem, tylko kumpel mi przegrał ,a on raczej legala nie miał :wink:
a o ściąganie - hmm chyba bym znalazł jakieś linki ale czy działające to nie wiem :roll: ale to na priva dam ci takie jedne forum 8)


ODPOWIEDZ