Czy chciałbys umiescić ta gre w download JP

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ

Czy chciałbys umiescić ta gre w download JP

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 18:25

Gra nazywa sie "Yoda Soccer" i dotyczy oczywiście piłki nożnej. Co oferuje ta gra?? Oto wymienie jej zalety:
- duża grywalnośc
- zajmuje mało miejsca i łatwo ją sciągnąć - 2,5 MB
- w miarę aktualne składy zespołów
- możliwośc gry zespołami z wielu lig (nawet z niektórych drugich)
- mozliwosc rozgrywania meczy reprezntacjami
- gra jest w jezyku polskim !! (wystarczy w opcjach ustawić)
- przyzwoita grafika
- mozna ustawiać taktyki, składy itp.

Minusem jest to, że nie da sie rozgrywac meczy w lidze tj. grac całego sezonu, bo nie ma rozgrywaek ligowych...

Myślę, że każdy z chęcią zagra Juve i zrewanzuje się Milanowi, Romie lub innym zespołom... :D
Czekamy na opinie (tylko nie piszczie w dwóch słowach "fajna gra", bo potraktujemy to jako nabijanie :D )

Oto link: http://swiergot.intersec.pl/Yoda_soccer.rar

Miłej zabawy i wielu goli :D


Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 18:45

Oczywiscie ze tak! Wszystko co wymieniłeś sprawdziło sie. Musze powiedziec ze w dziale download jest wiele plików o wielkim rozmiarze. W grze tak jak chciałeś to dokopałem Romie, Milanowi.Gra fajna (tylko bez ostrzezenia prosze).
P.S. Jest to mój 100 post. Napisałem go w dzien gdzie do Igrzysk Olimpskich dzieli 100 dni. Podwójny jubileusz.


Shadow_Alex

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 373
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 19:01

A u mnei wyskakuje blad "Memory access violation" :(


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 19:06

Shadow_Alex pisze:A u mnei wyskakuje blad "Memory access violation" :(
Z tego co mówi mi Świergot to "naruszenie ochrony pamięci"... To raczej nie jest wina gry - być może cos nie tak z Twoim kompem, może windowsem. Zrób restart kompa i zainstaluj ponownie. Powinno być oki

P.S. Dodam, że mam Win XP i u mnie ładnie chodzi bez problemów...

Ja trochę sprostuję. Otóż powiedziałem "raczej windows", co nie jest jednak równoznaczne z "raczej nie gra". W takich niekomercyjnych (a wręcz często powstających w domowych warunkach) grach/programach brakuje nakładów na solidne ubezpieczenie się od niespodzianek, jakie przygotował Microsoft. Dlatego nie tylko może to działać powiedzmy na Win98, a nie działać na WinXP, ale też może działać na jednym Win98, a na innym nie. I praktycznie niemożliwe jest stwierdzenie bez specjalistycznych narzędzi, dlaczego to nie działa. Taka natura Windowsa...

swiergot
Ostatnio zmieniony 05 maja 2004, 19:28 przez Ulisses, łącznie zmieniany 1 raz.


Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 19:15

można ją umieścic w dziale Download ;] oczywiście odrazu mozna zrobić dział Gry i umieszczać tam jakie inne związane wiecej lub mniej z piłką nożną 8) ale oczywiście w rozsądnych rozmiarach..... :D tylko zeby pozniej nie było że wszyscy chcą darmowe filmy XXX jak juz mowiłem swiergotowi :D :D:D 8) :lol: :lol:


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 19:26

wojtom11 pisze:można ją umieścic w dziale Download ;] oczywiście odrazu mozna zrobić dział Gry i umieszczać tam jakie inne związane wiecej lub mniej z piłką nożną
To odpada... Nie będziemy umieszczac gier (chyba :D ), zwłaszcza nie zwiazanych z piłką nozna (i Juve oczywiście)... Nie bedzie też osobnego działu... Ta ankieta jest informacją dla "pracowników" i nie gwarantuje, że nawet ta gra znajdzie sie w download... Jeżeli by się znalazła w jakimś dziale to w "teledyski, reklamy i gry"... Wszystko zależy od Adminów :D


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 20:02

Po zainstalowaniu gry na pulpicie miałem plik w Windows Media Player, było napisane, że tego rodzaju pliku nie obsługuje. :x

Co robić :?: :?:


ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 935
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 20:02

Może zróbcie download an forum 8) na moim forum tak było że download był na forum :) a co do gry ciekawa fajna gra :) lubie takie tanie produkcje ... duży plus to mała pojemność gry szybko sie sciąga a jak na 2.5 MB to grywalność świetna :D możeby tak więcej gier o tematyce piłkarskiej tego typu ... ??


Dawniej Virus[Mauro].
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 20:04

Ha Ulisses niech ja Cie ucałuje ( bez skojarzeń mi tu prosze :lol: ). Przeciez to prawie stary dobry sensible soccer z amigi z lekko poprawioną grafiką :D :D . Ileż to w dzieciństwie godzin z kuze\ynem zarywałem tłukąc w te gre na amidze 600:D. Wypas nie z tej ziemi :wink: .
Ta gra powinna być obowiązkowo zamieszczona:). Historie trzeba pielęgnować:):):)


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 20:12

Yari pisze:Ha Ulisses niech ja Cie ucałuje ( bez skojarzeń mi tu prosze :lol: ). Przeciez to prawie stary dobry sensible soccer z amigi z lekko poprawioną grafiką :D :D . Ileż to w dzieciństwie godzin z kuze\ynem zarywałem tłukąc w te gre na amidze 600:D. Wypas nie z tej ziemi :wink: .
Ta gra powinna być obowiązkowo zamieszczona:). Historie trzeba pielęgnować:):):)
Ucałuj Martina jak się zgodzi umieścić ją w dziale download - bo ma duuuże opory... Nie słucha chyba co lud jego mówi :lol: Zatem czekamy na stanowisko oficjalne samego Prezesa :)


vojtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 stycznia 2004
Posty: 59
Rejestracja: 21 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 20:54

A mnie sie nie podoba ta gra.Straszna cienizna,co wy w niej widzicie???[/img][/quote]


Jan Paweł II - na zawsze w naszych sercach
Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 05 maja 2004, 21:03

vojtek pisze:A mnie sie nie podoba ta gra.Straszna cienizna,co wy w niej widzicie???
No pewnie, że jak sie gra w FIFE 2004 (tak na marginesie to chała :D ) to ta sie wydaje cienka... Dla nas jednak liczy sie grywalnośc, a jest ona bardzo duża. Jednak jak widać zawsze się znajdzie ktoś kto narzeka :D <== typowy Polak. Oczywiście szanuję Twoje zdanie :)


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 23:02

Aj. Mój wcześniejszy zapał został ostudzony :? .
Gra ma kilka głupich bugów , a najważniejszy jest taki że zdobycie gola to pestka- wystarczy wejsc graczem z piłką do bramki , zawsze mi się to udaje , więc strzleanie na bramke rywala mija się już z celem:). Drugi problem to bardzo niski poziom trudności ( jeśli komp pozwala wejsc z piłką do swojej bramki :lol: :lol: ).
Ale gra jest ciągle aktualizowana o czym świadczy wczesna jej wersja. Mam nadzieje że zostanie to poprawione:) , bo grywalność jest bardzo wyskoa:)


Ulisses

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 października 2002
Posty: 673
Rejestracja: 11 października 2002

Nieprzeczytany post 07 maja 2004, 00:06

Przecież nikt Ci nie każe wchodzic do bramki :D Mówisz bug- owszem, ale jak ktos gra uczciwie to mu to nie przeszkadza. Poza tym do innych gier sa rózne kody i ludzie też z nimi graja :P Mnie nie przeszkadza ten bug, bo ja nie korzystam z niego. Nawet go nie zauważyłem ;) Co do wersji - jest to 68-sma przeróbka tej gry :D Niebawem kolejne poprawione. Ja nie narzekam...

P.S. Chyba jedyny zauwazyłeś ten błąd ==> widać kto kombinuje :D:D:D :lol: :lol:


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 07 maja 2004, 00:13

Ulisses pisze:P.S. Chyba jedyny zauwazyłeś ten błąd ==> widać kto kombinuje :D:D:D :lol: :lol:
heheheh ale to przez przypadek :D
Oczywiście pierwszym który wszedł w bramke Didy :D był nasz taran ( Nedved:)). Stało się to przez przypadek :wink: .
O ile dobrze pamiętam to w starym dobrym sensilbe soccer można było podkręcac piłke, tutaj jak narazie mi to nie wychodzi:) .


PS: lubie wykorzystywac małe błędy w grach:):)( nie mówie tu o graniu na kodach bo to największa głupota). Problem w tym że tutaj psuje to zabawe , więc stosuje gdy mocno dostaje po .... zadku :wink:


ODPOWIEDZ