Burdello bum bum!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 12:35

Drogi stingu. Bądź zatem tak mily i daj mi gotową receptę na utrzymanie porządku takiego jaki bysmy bardzo chcieli na forum gdzie jest prawie 3000 uzytkownikow z czego 3/4 wogole nie stosuje sie do regulaminu. Jesli twoj pomysl wypali z miejsca zostaniesz moderatorem.
Czekam na odpowiedz.
I jeszcze jedno. Dlaczego autorzy strony (admini) i ich wspolpracownicy (moderatorzy) maja cierpiec tylko dlatego, ze mimo usilnych prosb i licznych tematow uzytkownicy nadal zakladaja temat gdzie popadnie, o czym popadnie byle tyklo miec duza liczbe postow.
Ja tez ubolewam nad tym ze poziom jest niski. Walczymy z tym wlsnie poprzez ostrzezenia - walczymy z głupotą. Ale jak narazie to głupota nas pokonuje... ale my sie nie poddajemy i ja osobiscie wierze ze juz niebawem bedziemy mieli wysoki poziom i porzadek.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 12:35

A kto ci dał władze bymnie oceniać :D
A moze za dużo jest takich Wicorów i innych, no weź każdy ma prawo być na forum!


Obrazek
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 13:06

No przynajmniej dzięki Martinowi ktoś mnie wysłucha a nie opierniczy dla przykładu Sprawa pierwsza źle ulokowałem temat mea kulpa, nie ukrywam mea kulpa!!! Co do recepty wszyscy dobrze wiemy że nie ma recepty na wszytsko, ja też tak twierdzę, i w tym przypadku recepty nie ma ale są pomysły niektóre dobre a niektóre mniej ale zawsze są to pomysły. Otóż pomyślmy podstawowa kadra Parmy liczy 30 zawodników, Juve jest zainteresowane pięcioma, to cóż mamy zrobić, założyć 5 odrębych teamtów o tych zawodnikach czy też może jeden duży:
"Gracze Parmy do Juve", a jeśli będziemy używali ich nazwisk to raczej się nie będą mylić bo każdy zauważy róznice w pisowni pomiędzy Ferrari a Bonera. Podobna sytuacja moze byc z piłkarzami Monaco czy też Porto, bo jak wiemy nastała na nich moda. Po co wypisywać kolejne tematy o trenerach, Juve interesuję się trzema, to założmy temat "Przyszły trener", w nim każdy będzie mógł napisać kogo by wolał, kogo nie, kto zasługuje na miano trenera Bianconerri. Co do transferów dzisiaj napotakałem ok 6 tematów o niemocy transferowej Juve, ale przecież jeden temat by wystarczył, "Co się dzieje sytuacja tranferowa -Juve", co do tych co lokują posty w nieodpowiednich miejscach żółtą katkę, można również zrobić temat regulamin i każdy kto jest na forum będzie mógł go przeczytać, bo jak sądze niewiele ludzi go przeczytało. Jak kogoś bedzie ciekawiło czy regulamin łamię w danej chwli pisząc jakis niepochlebny tekst to tam spojrzy bez wychodzenia z forum. Powtarzalne tematy zamykać, Ci którym na Juve zależy się nie będą burzyć, a Ci co będą zawsze mogą forum opuścić z własnej woli. Wprowadzić dwie zółte kartki a potem czerwona na okres 14 dni, po 14 dniach bez forum, wszyscy będą znali regulamin na pamięć. Oczywiscie jeśli chodzi chamskie odzywki jest nieźle lecz można by dawać ostrzeżenia, zamiastliczby postów np. Ostrzeżenia za wojny klubowe, Ostrzeżenie na szerzenia chamstwa, okres trwania ostrzeżenia zależny od moderatorów. To tylko kilka pomysłów, do przeczytania zastanowienia się, uważam że jest to mozliwe aby forum JP mogło być tak profesjonalne jak sama strona. Dls przykładu podam adres forum, które warto obejrzeć bo zdecydowanie, można je brać za przykład. Ok tylko żebym bana nie dostał za reklamowwanie, acha dzisiaj forum jest nieczynne ale od jutra zapraszam do zwiedzania. http://cmforum.deal.pl/index.php


Obrazek
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 13:20

Co do Ligi Mistrzów czy też Pucharu Uefa, po co pisać "Monaco wygrało z Realem", kolejny temat "Depor zmiarzdzył Ac Milan", gdyby stworzyć jeden mozna by pod nim kultularnie deliberować o formie drużyn o zawodnikach, aktualizować wyniki. Ewentualnie osobny temat na najlepszych strzelców Europy itp. Tak samo sprawa się ima Rewolucji w Juve domniemanej żekłbym nawet, wiele tematów, niepotrzebnych!!!


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 13:32

Sting pisze:Otóż pomyślmy podstawowa kadra Parmy liczy 30 zawodników, Juve jest zainteresowane pięcioma, to cóż mamy zrobić, założyć 5 odrębych teamtów o tych zawodnikach czy też może jeden duży: "Gracze Parmy do Juve", a jeśli będziemy używali ich nazwisk to raczej się nie będą mylić bo każdy zauważy róznice w pisowni pomiędzy Ferrari a Bonera. Podobna sytuacja moze byc z piłkarzami Monaco czy też Porto, bo jak wiemy nastała na nich moda.
W czym ci przeszkadza ze jest jeden temat na kazdego pilkarza? Wg mnie jest to idealne rozwiazanie. Wyobraz sobie ze w jednym topiku. Dwoch gosci rozmawia o Bonerze, trzech o Ferrarim, a innych siedmiu o Gilardino. Totalny bajzel. Trzebaby wprowadzic obowiązek cytowania. Niech ktos nie zacytuje. Zacznie sie znow burdel bo nie bedzie wiadomo (przynajmniej od razu) o kim mowa.
Aktualnie jest jeden topik na jednego pilkarza. Jak narazie kazdy sie tego trzyma i jest ok. Wchodzisz tam gdzie cie interesuje i sie wypowiadasz. Nie musisz przekopywac sie przez 120 stron bo tak byloby gdybysmy zalozyli temat "gracze parmy do juve".
Sting pisze:Po co wypisywać kolejne tematy o trenerach, Juve interesuję się trzema, to założmy temat "Przyszły trener", w nim każdy będzie mógł napisać kogo by wolał, kogo nie, kto zasługuje na miano trenera Bianconerri.
Podobna sytuacja co wyzej.
Sting pisze:Co do transferów dzisiaj napotakałem ok 6 tematów o niemocy transferowej Juve, ale przecież jeden temat by wystarczył, "Co się dzieje sytuacja tranferowa -Juve",
No bo to jest tak jak sie wchodzi na forum i pisze od razu posta zeby tylko byc tym co go zalozy. Byle szybko byle gdzie. Zamiast wejsc. Rozejrzec sie... Poczytac najpierw. Zobaczyc o czym sie pisze.
Tego niestety regulaminem nie mozemy obarczyc bo to juz jest w intencji samych uzytkownikow.

Sting pisze:co do tych co lokują posty w nieodpowiednich miejscach żółtą katkę
Na wlasnym przykladzie zobaczyles ze to juz zostalo wprowadzone.

Sting pisze:, można również zrobić temat regulamin i każdy kto jest na forum będzie mógł go przeczytać, bo jak sądze niewiele ludzi go przeczytało. Jak kogoś bedzie ciekawiło czy regulamin łamię w danej chwli pisząc jakis niepochlebny tekst to tam spojrzy bez wychodzenia z forum.


Gdybys bardziej rozejrzal sie na forum to bys zauwazyl ze regulamin jest umieszczony na forum. O tutaj: http://www.juvepoland.com/forum/viewtopic.php?t=1392
W pokoju ogloszenia. Kazdy user przynajmniej raz w tygodniu powinien tam lookac czy nic nie doszlo.

Sting pisze:Powtarzalne tematy zamykać, Ci którym na Juve zależy się nie będą burzyć, a Ci co będą zawsze mogą forum opuścić z własnej woli.
To juz jest. Aczkolwiek nie zawsze moderator czy admin to zauwaza. Od tego jestescie wy. Macie karteczki, jesli cos nie pasuje kliknac, lub po prostu napisac do jakiegos moderatora lub admina podajac oczywiscie dokladna lokalizacje zdublowanego tematu. Znacznie to nam ulatawi prace.
Sting pisze:Wprowadzić dwie zółte kartki a potem czerwona na okres 14 dni, po 14 dniach bez forum, wszyscy będą znali regulamin na pamięć.
Cztery są w sam raz. przy dwoch kartkach w ciagu tygodnia forum by opustoszalo. A eliminowanie, nadmierne podkresle, userow wprowadzilo by tylko zamęt bo jestem wiecej jak pewien, ze 70% znalazla by sposob zeby ominac bana i tak po miesiacu ilosc loginow zarejestrownych wzrosla by do 5000 i to dopiero bylby balagan.

Sting pisze:Oczywiscie jeśli chodzi chamskie odzywki jest nieźle lecz można by dawać ostrzeżenia, zamiastliczby postów np. Ostrzeżenia za wojny klubowe, Ostrzeżenie na szerzenia chamstwa, okres trwania ostrzeżenia zależny od moderatorów.
Widac ze urwales sie z choinki albo przez pare ostatnich lat byles na księżycu (bez urazy :D))
Odkad istnieje to forum i ta strona chamstwo, wulgarne odzywki i rasim klubowy są ostro tempione
Sting pisze:To tylko kilka pomysłów, do przeczytania zastanowienia się, uważam że jest to mozliwe aby forum JP mogło być tak profesjonalne jak sama strona. Dls przykładu podam adres forum, które warto obejrzeć bo zdecydowanie, można je brać za przykład. Ok tylko żebym bana nie dostał za reklamowwanie, acha dzisiaj forum jest nieczynne ale od jutra zapraszam do zwiedzania. http://cmforum.deal.pl/index.php
Podsumowujac za dobre to pomysly nie są. A te co są dobre od jakiegos czasu juz sa zaimplementowane do forum. Zatem widzisz praca moderatora czy organizatora forum nie jest wcale taka prosta.
Latwo napisac, zganic, zaproponowac. jednak wprowadzenie tego i pilnowanie nie jest juz takie proste. Wystarczy zapytac sie jednego czy drugiego moderatora jakie mieli podejscie ambitne na poczatku (nie bedac jeszcze modami) a jakie teraz. Bo to co wyprawiaja niektorzy uzytkownicy to tylko woła o pomste do nieba.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 16:29

Odrazu chciałbym nadmienic że ja nie twierdzę że praca moderatora jest prosta i lekka, po drugie :

Martin napisał:
W czym ci przeszkadza ze jest jeden temat na kazdego pilkarza?
Bo na swiecie jest ponad trzy miliony piłkarzy, a gdy pisałem swój wywód o możliwości tworznie pokoju dla piłkarzy z innych klubów pojawił się temat o Jerome Rothenie, ale w Monaco jest z 10 zawodników którzy są interesujący. I co stworzymy 10 odrębych tematów mimo iż np. będą po 2 posty w nich, chyba lepiej jest mieć jeden oblegany temat niż dzięsiatki pustych. Aha jesli chodzi o cytowanie, to nie widzę problemu.
Co do chamstwa to wiem że jest tepione, lecz również potwierdzają sie twoje słowa dotyczące że nie zawsze moderator czy admin to zauważa.


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 16:51

Wg mnie tego pokoju mogloby nie byc. Czemu?
Bo po pierwsze nie jest tam toczona zadna dyskusja - wszystko sprowadza sie do stwierdzen "jestem za", "jestem przeciw". I to wszystko.
Po drugie wszystko co sie pojawia na serwisach (wlacznie naszym) to sa plotki. doslownie 1% to newsy na ktore mozna zwrocic uwage. Dlatego czy jest jakikolwiek sens roztrząsac co co raczej sie nie wydarzy.
Jak juz przyjdzie to rozumiem.
A wracajac do twojej wypowiedzi to juz nie przesadzajmy, ze nagle Juventus zacznie interesowac sie calym zespolem Monaco czy Parmą i nagle na forum pojawia sie wszyskie jedenastki zespolow europy.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Sting

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 kwietnia 2004
Posty: 165
Rejestracja: 29 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 06 maja 2004, 22:27

Sam mówisz o plotkach, ktoś usłyszy plotkę i napiszę nazwisko odpowie mu moze 8 osób potem znowu nowy temat, teraz o innym bo autor chciałbym by on się pojawił na Stadio Della Allpi i co i kolejne 8 osób się wpiszę.Ale teraz też przcież są tworzone tematy i prowadzone dyskusje o rzeczach które i tak się nie zdarza. Ale skoro pominiemy sprawę piłkarzy, to trzeba zwrócić uwagę na to że był topic "5 i 6 Maj -testy gimnazjalne" i dzisiaj zamiast pisać pod tym tematem to się zakłada nowy o wynikach, innych o przeczuciach, to wszystko by się zmieściło pod jednym. Ja nie jestem tu by coś zmienić bo władzy nie posiadam i nie jestem jak niektórzy rewolucjonistą tylko fanem, forumowiczem który wypowiada sie na temat forum tylko dla jego dobra, nie chcę wprowadzać zamętu ale jawną inteligentną dyskusję.


Obrazek
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 18:30

A ja sie w 110% zgadzam ze Stingiem.Takiego syfu na forum nigdzie nie widziałem.Powinniście wywalić tych, którzy nic nie piszą.Usówajcie stare tematy do których nikt już nic nie pisze.Będzie czyściej i ładniej.Bo teraz rzeczywiście niewiadomo gdzie pisać.


TrInItY

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2003
Posty: 111
Rejestracja: 31 października 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 19:06

no można się pogubić z tymi tematami...zwłaszcza że nie dotyczą tylko JUVE ale wszystkiego...


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 19:06

Ja to szczerze mówiąc nie wiem o co niektórym chodzi, moderatorzy starają się jak mogą żeby na forum było jak najlepiej, a oni wymagają jeszcze więcej, nierozumiem ich przecież chyba lepiej jak o piłkarzu jest jeden temat, przecież jeżeli sprawa o danym piłkarzu ucichnie to poprostu pójdzie on dalej i wszyscy o nim zapomną, a jak znów będzie głośno to wystarczy włączyć wyszukiwarkę dać nazwisko danego piłkarza i zaraz znajdzie, to wcale nie jest takie trudne.
Mnie się bardzo podoba praca moderatorów bo na forum jest czyściej, zmiany nie są potrzebne.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
TrInItY

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2003
Posty: 111
Rejestracja: 31 października 2003

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 19:24

ale nie wszyscy to rozumieja i jest lekki bajzel...to znaczy ja tego nie praktykuje bo nie zakładam tematow :D


BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 13 maja 2004, 23:26

No nieweim co o tym sądzić , ale myśle że te wszystkie tematy typu:Rothen,Morientes,Gilardino w Juve?? Powinny być raczej w jednym temacie.Ale jeśli taka jest wola PLEMIENIA (adm. i mod.:-) to bardzo to szanuje.


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 maja 2004, 07:41

Ja tam uwazam ze na forum panoje lekki nie porzadek ale jest On wywolany przez uzytkownikow!!!! Gdybysmy przestrzegali regulaminu to bysmy Mieli wszystko na miejscu!! Praca Adminow i Moderatorow tesh jest ok!!!


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 16 maja 2004, 21:21

Maly pisze:widac ze nie wiesz gdzie pisac bo masz dopiero 2 posty :)
dostalem za to zolta kartke bo: "Post nie na temat"
widze ze na tym forum nie mozna zartowac a szkoda bo kiedys (na poczatku tego forum) bylo tak fajnie i taka mila atmosfera

p.s. (do redaksji) czy sting za odpowiedz na "post nie na temat" tez dostal ostrzezenia :?:
p.s.2. wlasnie dl atego to forum staje sie... bo brak tu zycia tylko same dretwe odpowiedzi


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
ODPOWIEDZ