Juve - Lazio (finał PW) 2:2

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Booker

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 maja 2004
Posty: 75
Rejestracja: 01 maja 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2004, 16:50

Juventus-Lazio

Jak myslicie czy juventus zdola wywalczyc puchar wloch.


Dziadek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2004
Posty: 146
Rejestracja: 04 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 01 maja 2004, 17:47

takie pytanie jest juz postawione nastronie głownej w ankiecie. Odpowiem TAK. Puchar Włoch jest w naszym zasięgu i piłkarze odwdzieczą sie w tym meczu zasługom Lippiego. Na drugie miejsce w lidze nie ma zo liczyc, zas na Puchar Włoch jest wielka szansa.


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 maja 2004, 18:13

Dziadek pisze:Puchar Włoch jest w naszym zasięgu i piłkarze odwdzieczą sie w tym meczu zasługom Lippiego.
dokładnie. też mam nadzieję, że "chłopaki" :D nie pozwolą odejść Lippiemu z niczym :!: musimy wygrać Coppa Italia :!:
FORZA JUVE


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 19:48

Już niedługo się wszystko okarze, mam nadzieję ze piłkarze pokrzą klasę i godnie pożegnają Lippiego.
Zresztą nie bedzie to tylko pożegnanie Lippiego, dla niektórych piłkarzy będzie to pożegnanie z Juventusem, powinni się staraćc podwójnie, żeby godnie pożegnać Lippiego i żeby godnie pożegnać się z Juve.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
fighter_juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 stycznia 2004
Posty: 200
Rejestracja: 09 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 19:59

wydaje mi sie ze chlopcy sie wzieli do roboty i chca Lippi ladnym, i bardzo wazny sukcesem pozegnac.Beda sie starac, i mam nadzieje ze wygraja ten mecz dla Lippi i dla nas, kibicow Juve, zebysmy te mogli sie 3 gwiazda i bardzo ladnym pucharem pokazac.


JUVENTUS TI AMO PER SEMPRE !
=========================
I GLORIOSI COLORI SPLENDERANNO SEMPRE !
==================================
Reggie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 621
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 20:33

Nie wiem co myśleć. Wprawdzie Juventus wygrał ostatnio mecz z Sampdorią 2-0, ale podobno grał przeciętnie. Oczywiście mam nadzieję że się nasi piłkarze zmobilizują i postarają wywalczyć chociaż ten jeden tytuł. Właściwie to Lazio też ostatnio nie gra jakoś wspaniale.
Będę optymistą (co mi się często zdarza) i postawię na zwycięstwo i Puchar dla Juve. I mam nadzieję że Treze zdąży jeszcze "błysnąć"


"Ludzie wybierają najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafią być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy." Niccolò Machiavelli
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 20:48

Jak już pisałem kilka razy, na ten mecz powinna być większa mobilizacja niż w jakim kolwiek innym meczu w tym sezonie, ponieważ trzeba koniecznie godnie pożegnać MARCELLO, co to by była dla niego za chwila, zdobycie 3 gwiazdki nad herbem JUVE na pożegnanie, chociaż ostatnio gramy słabo to wierzę (zresztą jak w każdym meczu;) ), że JUVE wygra tyle, żeby zodbyć ten puchar, liczę też na kibiców, bardzo bym chciał żeby stadion nie świecił tak jak zwykle pustkami, tylko żeby na pożegnalny mecz LIPPIEGO na Delle Alpi przyszli i stworzyli mu taką oprawę, jaką robi się na LEGII ;), chyba potrafią coś wymyślić żeby MARCELLO się popłakał i żeby nigdy nie zapomniał tego meczu i tego co się działo na trybunach. Więc FORZA JUVE (piłkarze i kibice ) :!: pokażcie na co Was stać ::!::!::!::!:


bociu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 grudnia 2003
Posty: 604
Rejestracja: 07 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 20:55

Ja mysle ze PW jest raczej poza zasiegiem (teraz) pilkarzy JUVE. Kontuzje, słaba forma, ponure nastroje związane z odejsciem Lippiego. To wszystko sklada sie w szarą niestety rzeczywistość.


Danielpiero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 307
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 21:10

To bedzie najważniejszy mecz w tym sezonie dla kibiców a przede wszytkim dla WIELKIEGO TRENERA jakim jest LIPPI. Miejmy nadzieje że w tym meczu, nasi chłopcy pokaża klase i zwycięża dla nas wszytkich a szczególnie dla swego trenera. Niech kibice wypełnio stadion do ostatniego miejsca i niech Marcelo zapamięta że cały Turyn jak i my wszyscy go kochamy za to co zrobił dla nas, a zrobił wiele :wink:


,,Takich meczów nie wygrywa się piłkarzami jak Tacchinardi, ale takimi jak Zidane. Tacchinardi może pomóc, ale trzeba liczyć na mistrzów "
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 21:23

muszą to powaznie przemyslec każdy piłkarz z osobna i wszyscy razem !! pełna mobilizacja i walka do samego końca nawet po utracie gola pozwolą nam na wygranie tego właśnie trofeum !! Forza Juventus !!


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 21:41

Jak już nie jednokrotnie zarówno ja, jak i większość z nas wszystkich powtarza, to ostatnia szansa na uratowanie chociaż po części sezonu. Ten sukces jest nam bardzo potrzebny, aby po serii niepowodzeń wetchnać w tą drużynę nowy oddech. Wierze bardzo mocno, że uda nam się ten Puchar zdobyć. Dla Lippiego, dla kibiców, dla samych piłkarzy! W tym momencie wszelkie spekulacje i typowania właściwie się urywają, pozostaje tylko nadzieja...


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 maja 2004, 22:15

Marcin-IRONEK pisze:Jak już pisałem kilka razy, na ten mecz powinna być większa mobilizacja niż w jakim kolwiek innym meczu w tym sezonie,
Również na to liczę. Mobilizacja to jeden z podstawowych kłopotów jakie w tym sezonie przekreśliły nam drogę po sukcesy. Tym samym mam wielką nadzieję, że odejście Lippiego da się we znaki naszym zawodnikom w środowy wieczór, determinując i mobilizując ich w 100%.
DJ Juventinho pisze:Wierze bardzo mocno, że uda nam się ten Puchar zdobyć. Dla Lippiego, dla kibiców, dla samych piłkarzy!
Tak. Również ogormnie wierzę w ten sukces i mam nadzieję, że tym razem ta wiara nie okarze się zgubna.
Zdobycie PW za pożegnanie Lippiego byłoby naprawdę ogormnym sukcesem zważywszy na naszą formę... tym bardziej, że byłby to nasz 10 PW i oczywiście upragniona 3 gwiazdka.
DJ Juventinho pisze:W tym momencie wszelkie spekulacje i typowania właściwie się urywają, pozostaje tylko nadzieja...
Dobrze powiedziane. Niestety, ale właściwie wszystko przemawia na naszą niekorzyść. Wynik 2-0, kontuzje, słaba forma, brak wiary i motywacji. Pozostaje nam tylko żyć nadzieją i liczyć , że tego wieczoru wszystko co złego przytrafiło nam się w tym sezonie, odpłaci się w pozytywny sposób.
Również liczę na dużą frekwencję naszych wspaniałych tifosich i obyśmy wszycy razem mogli się tego wieczoru radować z sukcesu, a tym bardziej w tak wspaniałych nastojach , żegnać wielkiego Lippiego.

Forza JUVE :!:


Obrazek
ahojekk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 lipca 2003
Posty: 936
Rejestracja: 17 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 11:46

Juve wygra bo ma jeden powód :!: muszą zrobić prezent Lippiemu :!: więc gracze powinni zagrac na 200 % swoich możliwości :!: a Lippi bedzie miał ostatnie trofeum które teraz zdobędzie :!:


Dawniej Virus[Mauro].
k.d7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 17 czerwca 2003
Posty: 25
Rejestracja: 17 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 13:26

Będzie ciężko ale wierze że zdołamy strzelić 2 brameczki 8) , a potem w dogrywce lub karnych wygramy :D


FORZA JUVE!!!!!!!!!
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 maja 2004, 13:52

Latwo nie bedzie, ale dzieki temu ewentualny sukces bedzie jeszce lepiej smakowal. Hmmm.... odrobic taka strate to nie jest bulka z maslem, ale Juventus stac na kazdy wynik. Dlatego trzeba mocno wierzyc i duchowo byc w Turynie. Pilkarze powinni pozostawic na boisku kazda drobinke energii. Sezon byl straszny dla nich jak i dla kibicow. Zdobycie Copa Italia uratuje ten rok, rok ktory zaczal sie przeciez tak wspaniale, a ktory konczy sie kleska.

Zegnamy Marcello. Mam nadzieje ze zawodnicy takze chca go pozegnac z wielkim hukiem. A w tej chwili nie moze byc wiekszego huku nic "zwycieskie zwyciestwo" nad Lazio.

Pozostaje miec nadzieje...

May the Force be with Juventus...


srali muszki będzie wiosna
Zablokowany