Wielki turniej kibiców!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
dawidpln

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 203
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 08:58

W dniach 24-25 kwietnia na warszawskim Bemowie odbędzie się międzynarodowy turniej kibiców piłkarskich. Będzie to pierwsza tego typu impreza w Polsce.

Z Polskich udział wezmą sympatycy: Zagłębia Sosnowiec, BKS Stal Bielsko-Biała, Pogoń Szczecin, Olimpia Elbląg oraz Legia Warszawa(gospodarze). Z zagranicznych ekip przyjadą do Polski kibice-piłkarze takich zespołów jak: Juventus :D , Den Haag, Werder Brema wraz z Vfl Bochum, Zenit Sankt Petersburg oraz Węgrzy z Miszkolca.

Byc może skład ten zostanie jeszcze uzupełniony przez kilka ekip m.in. PSG, AIK Sztokholm, Koszyce i Rapid Wiedeń.

Dodatkową atrakcją ma być potyczka dziennikarzy z parlamentarzystami.

Źródło: Dziennik Zachodni

Czy ktoś z was wybiera sie może na ten turniej a może znacie kilka innych szczegułów. Piszcie.


Forza Juventus
Juvetomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 03 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 09:07

Super! Ja bym moze pojechał jak bede mial wolne. Może kibice Juve z Juvepoland mogliby zrobić swoją druzyne i pojechać i razem z innymi kibicami Juve rozgromić wszystkie inne kluby.:)


Pozdrawiam
Juve_Siamo_Noi_Per_Sempre

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2004
Posty: 64
Rejestracja: 29 marca 2004

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 09:07

Ja pojadę na 100% jak na 100% muszę zobaczyć tifosi Juve w akcji może się gdzieś załapie :wink: nie no żartuje ale najlepsze będzie Dziennikarze-Parlamnciści :D :D :D


Juve_Siamo_Noi_Per_Sempre :D !!
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 kwietnia 2004, 12:22

Też o tym czytałem. Żałuje tylko, że to turniej kibiców a nie piłkarzy 8) Bravo dla Legii za zaproszenie kibiców Juve :D


misz3u_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 24
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2004, 21:10

Ja moge jechac.....moglibysmy zrobic jakas wlasna paczke z juvepoland i jechac. ja sie polecam.....

niechwalac sie jestem w gazie....gram w szczakowiance w juniorach starszych ale od wrzesnia ide do pierwszej druzyny.....ciekawe jaki nowy walek wykrecimy hehehehee,,


juve_for_ever
Manifestos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 stycznia 2004
Posty: 108
Rejestracja: 25 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 21 kwietnia 2004, 22:54

http://legia.net/news.php?id=6163 - tu wiecej info na ten temat. to nie beda kibice Juve z polski czy skadis tam, tylko z Włoch. Mają sztame z Den Haag, to z nami też:) juz kiedys mieli przyjechac na Legie, potem do Den Haag, ale cos im wypadlo...(final LM:) :P
fajnie, zaciesniamy przyjaznie, to jest w 100% super trafiony pomysł, ten kto to wymyslil powininen dostac skrzynke wodki:)


too bad she won't live....but than again, who does

:--{======>cannibal holocaust<======}--:
BiancoNerri_

Juventino
Juventino
Rejestracja: 25 lutego 2004
Posty: 273
Rejestracja: 25 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2004, 18:52

Świetny pomysł, ale ja nie wezme udziału.Szkoda bo napewno byśmy wygrali(hehe)


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2004, 19:06

dawidpln pisze:W dniach 24-25 kwietnia na warszawskim Bemowie odbędzie się międzynarodowy turniej kibiców piłkarskich. Będzie to pierwsza tego typu impreza w Polsce.
czy byl ktos z Was na tym??jakie relacje?;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2004, 21:21

Bardzo się cieszę że kibice Juve przyjadą do Polski na taki turniej, tym bardziej że na zaproszenie kibiców mojego ulubionego klubu z Polski, czyli Legii.
Ja raczej nie pojadę na ten turniej, ale mam nadzieję na finał Legia-Juve, wynik finałowy już jest dla mnie nie ważny.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2004, 21:40

Ludzie !!! Mam dla was złą wiadomość... Nie ma cie po co jechać na turniej kibiców, ponieważ owy turniej będzie zamknięty http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=10718... Tak, niestety będzie on niedostepny dla "zwykłych" kibiców. Stowarzyszenie przekazało 15 zaproszeń które były do wygrania na www.legialive.pl lista szcześciarzy tutaj http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=10719 Jeżeli nie ma was na tej liście nie macie co iśc na turniej. Niestety zorganizowanie turnieju fajna sprawa szkoda że niemożna popatrzeć a to już nie fajna sprawa :P


Obrazek
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 22 kwietnia 2004, 21:45

W sumie to mnie za bardzo nie chciałoby się iść na ten turniej (jestem leniem), bo to jednak nie to samo co mecz zawodowców, dal mnie najwarzniejsze jest to że może między Legią i Juve powstanie przyjaźń.
A to wszystko dzięki Den Haag, dziękuje im za to...


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 kwietnia 2004, 00:07

nookie pisze:
dawidpln pisze:W dniach 24-25 kwietnia na warszawskim Bemowie odbędzie się międzynarodowy turniej kibiców piłkarskich. Będzie to pierwsza tego typu impreza w Polsce.
czy byl ktos z Was na tym??jakie relacje?;)
A co? Ktoś ma dar jasnowidzenia że wie co się wydarzy za dwa dni? :twisted: :twisted: :twisted:


ODPOWIEDZ