Polska 5-0 Sklepikarze

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2003, 11:35

no coz wygralismy 5-0, niby zwyciescy sie nie osadza ale gra polakow wcale nie byla taka dobra o czym moze swiadczyc to ze Dudek byl 2 (!) razy zmuszony do naprawde efektownych interwencji ( zwlaszcza obrona rzutu wolnego ) i moglo roznie byc... na szczescie jest jak jest i mamy 3 pkt.. ale nie zapominajmy ze druzyna San Marino sklada sie ze sklepikarzy, kelnerow i jednego (!) profesjonalnego pilkarza ( profesjonalnego - z jakiejs 5 ligi ).... tekst basalaja mowi sam za siebie: "Teraz anestezjologo wejdzie na boisko" ... czeka nas teraz Szwecja i mysle ze remiz ze szwedami albo zwyciestwo to byla by spora niespodzianka..... oczywiscie nie myslcie ze zycze zle polsce, bo mam nadzieje ze sie myle... ale takie sa fakty...


bar_ti

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 39
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2003, 11:46

Po takim meczu praktycznie nic nie można powiedzieć, niby wysoka wygrana 5-0 ale... z amatorami nie jest to taki świetny wynik (oczywiście cieszę się z wygranej). Zgadzam się z Piechniczkiem, w meczu z takim rywalem więcej powinno być grania "z klepki" a nie tylko wrzutki i strzały z dystansu.
p.s. ciekaw jestem czy San Marino miało wogóle jakieś zgrupowanie przed meczem.


OGGI. DOMANI. SEMPRE. FORZA JUVE!!
marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2003, 18:51

Dobrze, ze wygralismy bez wiekszych klopotow. Szymkowiak pokazal, ze moze byc rezyserem gry w kadrze (fakt, ze pokazal to w meczu z bardzo slabym rywalem). Swierczewskiemu mozna wiec juz podziekowac (tylko dlaczego tak pozno??)


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2003, 19:10

w nadmierny optymizm nie ma co popadac. pewnie ze sie ciesze ze wygraliśmy az 5-0 jednak gra pozostawia wiele do zyczenia. co jestesmy warci pokarzą mecze ze szwedami i wyjazdy na łotwe i węgry. bedą to niezmiernie ciężkie mecze a zeby liczyc sie w walce o awans (ew. baraż) bedziemy musieli się nieżle napocić. jestem optymistą i wierze ze w barazach powinnismy sie znależć. no...chyba ze wygramy grupe....POWODZENIA JANOSIKI HEHE.....


Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2003, 21:03

DOBRZE BO SIĘ TROCHĘ PODBUDOWALI
NO IDWA PIERWSZE GOLE - MIODZIO MYŚLE ŻE NAWET ZAWODNICY JUVE NIE CZĘSTO STRZELAJĄ TAKIE BRAMKI(NO MOŻ EPRZESADZAM BO BRAMEK JEST SPORO I SĄ PIĘKNE)
UWAŻAM ŻE BBIORĄC NA LOGIKĘ I STSTYSTYKI TO Z GRUPY WYJDZIEMY BO U NAS WIĘKSZOSC WYGRYWA NA WYJEŻDZIE


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 03 kwietnia 2003, 22:13

San Marino nic nie pokazalo ciekawego oprocz jednego rzutu wolnego (malo brakowalo i byliby bramka). Polacy atakowali , atakowali ale i tak mogloby byc wiecej . Szymkowiak strzelil ladnie, kosowski tez. Mozna powiedziec ze wisla ograla san marino.


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2003, 22:22

Wynik cieszy,pozostaje iskierka nadziei na awans do Euro..


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
ODPOWIEDZ