Inter - Juventus 3:2

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 14:18

W niedziele gramy z Interem. Mamy nad nimi aż 16 punktów przewagi, ale to nie oznacza, że można ich zlekceważyć. Po chwilowym słabszym okresie inter wrócił do niezłej dyspozycji. Pokanał w lidze Reggine i awansował do 1/4 finału PUEFA zostawiając w tyle Benfice. W rundzie jesiennej przegraliśmy z nimi 1-3. Honorową bramkę strzelił w 89 minucie Montero. Ale wtedy nie grali, ani Zambrotta, ani Maresca, wyróżniający się teraz zawodnicy Juventusu. W zeszłym sezonie na San Siro padł remis 1-1. Bramki zdobywali wtedy Del Piero w 89 z karnego i Vieri( tak naprawde Toldo) w 95 :x W sezonie 01/02 padł natomiast remis 2-2. Gole strzelali Tudor i Trezeguet. Spotkaliśmy się w tym sezonie z Interem także w półfinale PW. Oba mecze zakończyły się remisami 2-2, ale na wyjeździe w karnych wygraliśmy 5-4. Jedną z bramek zdobył wtedy Tudor. Widać, że ma szczęście do Interu. Czy teraz będzie tak samo? Nie koniecznie, bo może w ogóle nie zagrać. Jednak z nim, czy bez niego Juventus musi zawalczyć o zwycięstwo, bo tylko taki wynik daje nadzieje na scudetto. Ja przewiduje wynik 3-2 dla nas.


I need a girl that I can train.
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 14:29

Ja stawiam 1-1 lub 1-2 dla JUVE...Inter gra coraz lepiej tak jak sam powiedziales jest w cwiercfinale PUEFA a JUVE poza wygraniem meczy ze Siena :wink: nie wiadomo co soba prezentuje....bedzie ciezko..tego jestem pewien...ale mam nadzieje ze powracajacy po kontuzji gracze pokaza co potrafia.. :twisted: :twisted:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 14:36

Czeka nas ciężki mecz. To chyba wie każdy. Dla mnie w tym meczu punkty nie są ważne. Walczymy o honor ( nie polecam w tej chwili czytać podpisu Dionizego :D :D :D :D ). Inter mimo ostatnich dwóch wygranych jakoś mnie nie przekonuje i uważam że grają dalej w ,,kratke". Na mecz z Juve będą jednak maksymalnie zmobilizowani. Dla nich liczy się każdy punkt , zresztą tak jak i dla nas.San Siro stanie się areną na której walke toczyć będą dwa poranione lwy. I My i Oni zostali(śmy) w tym sezonie wielokrotnie boleśnie zranieni. Pora na dobicie jedneo z drapieżników.
Mecz będzie napewno niezwykle widowiskowy. Stawiam oczywiście wygraną Juve:):):). Powiedzmy 0-2....
Forza Juve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 14:38

wrócili Zambrotta, Treze i Maresca :!: :!: :!:
ci dwaj ostatni strzelili bramki z Modeną w ostatnim meczu :!: :!: :!:
to napawa optymizmem przed meczem z Interem :!: :!: :!:
musimy wierzyć, że JUVE pokarze ducha walki i wygra z nimi :!: :!: :!:
2:1 dla JUVE, to mój typ :!: :!: :!:


:!: :!: :!: FORZA JUVE :!: :!: :!:


Obrazek
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 14:40

w Pucharze Uefa Inter gra bardzo dobrze ale Serie A juz mu tak dobrze nie idzie !! liczę na wygraną Juventusu !! nie odchodzi mnie ile to bedzie !! musimy wygrać !! 8)


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 14:58

Yari pisze:Czeka nas ciężki mecz. To chyba wie każdy. Dla mnie w tym meczu punkty nie są ważne. Walczymy o honor ( nie polecam w tej chwili czytać podpisu Dionizego :D :D :D :D ). Inter mimo ostatnich dwóch wygranych jakoś mnie nie przekonuje i uważam że grają dalej w ,,kratke". Na mecz z Juve będą jednak maksymalnie zmobilizowani. Dla nich liczy się każdy punkt , zresztą tak jak i dla nas.San Siro stanie się areną na której walke toczyć będą dwa poranione lwy. I My i Oni zostali(śmy) w tym sezonie wielokrotnie boleśnie zranieni. Pora na dobicie jedneo z drapieżników.
Mecz będzie napewno niezwykle widowiskowy. Stawiam oczywiście wygraną Juve:):):). Powiedzmy 0-2....
Forza Juve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Również uważam, że walczymy już jedynie o honor. I tak już niestety będzie do końca sezonu. Trzeba powalczyć o drugie miejsce, ale i spoglądać ciągle na Milan bo do póki piłka w grze...

Być może i nie będzie dobicia żadnego drapieżnika, bo może paść remis. I ten by chyba odpowiadał i jednym i drugim. Licze po prostu na dobry mecz. Będzie to w moje urodzinki, tym bardziej 18 i pójde sobie wreszcie na legalu do knajpki na mecz i na piwko :twisted: Wezme ze sobą kumpla - kibica Interu, postawie mu soczek :wink: A tak na serio to oprócz tego co napisałem, to więcej będzie można powiedzieć przed samym meczem.


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 15:22

Po meczu z Modeną moja wiara w walke z Romą o drugie miejsce w lidze nieco wzrosła.Inter jest w tym sezonie nieobliczalny..W końcu pokonali nas oni w Turynie 3-1,prowadzili z milanem 2-0 by ostatecznie przegrać 3-2,pokonali Arsenal w Londynie 3-0 a u siebie przegrali bodaj 5-1!Te wyniki mówią wszystko..Inter albo gra bardzo dobrze,albo kompletnie zawodzi.Do składu Juve wracają Trezeguet,Maresca i Zambrotta,więc głeboko wierze w zwycięstwo na San Siro.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 15:27

Ja obstawiam wynik 2-2 lub 2-1 dla nas. Wazne zeby w koncu wygrac jakis mecz z zespolem z czolowki, a nie same porazki i remisy z Interami, Romami i Milanami... :evil:
Poza tym musimy zrewaznowac sie za to 1-3...


Jelon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 206
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 15:46

4-1 dla nas treze strzeli hat ricka podpisze kontrakt juve na nastepne 5 lat i bedzie lux


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 16:08

Ciężki bój ...... ale wygramy 2-1 :P


Zawsze Wierni ! ! !
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 16:13

Bebik pisze:wrócili Zambrotta, Treze i Maresca :!: :!: :!:
ci dwaj ostatni strzelili bramki z Modeną w ostatnim meczu :!: :!: :!:
naprawde :?: sądzisz ze tylko Ty to zaważyłeś :wink:
El_chico_a_Coruna pisze:Poza tym musimy zrewaznowac sie za to 1-3...
dokładnie... Mój kumpel (Interista od siedmiu boleści :wink: ) ciagle mi to wypowima. A jak jak Mu wspomne o całści sezonu, albo chociażby meczach z ostatniego sezonu to sie wycofuje i powraca tylko do tego meczu...Dlatego chce, zeby tego nieprzegrali, bo nie chce znowu słuchać żenujacych uśmieszek tego goscia :wink:

A tak na poważnie to nie mogą tego przegrać, Juve musi walczyc o 2. miejsce (i nie tylko :wink: ) Licze na to, ze te dwie bramki (własciwie to jedna :wink: ) Trezegueta z Modeną nie były przypadkowe i pokarze cos w tym meczu. W I składzie powinien wyjsć też Maresca. Jest młody i w dodatku w ostatnich meczach był jednym z najlepszych w zespole. Mam nadzieje, ze po wielu próbach Apiaha 'załatania dziury' pozostawionej przez Davidsa zrobi to własnie Maresca i nie będziemy żałowac do końca życia ze go sprzedaliśmy :wink: Mój typ 1-2 (Treze i Maresca)


Coldsoul

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 578
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 16:32

Według mnie Juventus wygra bez większych problemów. Wróciło 3 podstawowoych zawodników a reszta bedzie podbudowana zwycięstwem nad modena. Inter nie ma wiekszych szans. Wierze też ze tym razem Buffon nie da sie pokonać. 2-0
obym sie nie mylil :wink:


Pavciooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 315
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 16:39

No napewno to będzie trudny mecz. Ale trzeba się zrehabilitować za porażkę w pierwszej części sezonu. No i teraz grają Maresca i Zambro, więc powinno być dobrze 8) ...


Batigol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 lutego 2004
Posty: 130
Rejestracja: 06 lutego 2004

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 16:45

Coz tu duzo mowic my mamy Buffona, a oni Toldo. Stawiam na remis 0-0
Choc... moze Treze strzeli gola i pokaze tym wszystkim, ktorzy juz go sprzedali, ze jest zawodnikiem najwyzszej klasy. Jezeli ktos w tym meczu ma trafic do siatki rywali, to stawiam, ze to bedzie wlasnie David!!!!!


Suchy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2003
Posty: 32
Rejestracja: 11 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2004, 17:15

Zgadzam sie z Batigolem do do Treze :!: :D ale wynik daje inny. Takie skromne zwyciestwo Juve bedzie 1-0. :D Przynajmniej mam taka nadzieje :? Bo wrocil przeciez Treze i Zambrotti i Meresca :!: :D


If man is five, then the devil is six; and if the devil is six, then God is seven...
Zablokowany