Inter - Juventus 3:2

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:03

dno, zenada, smiech na sali.... bol....


srali muszki będzie wiosna
juveni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 225
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:12

RadeKas pisze:dno, zenada, smiech na sali.... bol....
Mozna to ujac krocej : brak slow :evil:


Don't hear the bell but you answer the call
It comes to you as to us all
We're just waiting
For the hammer to fall
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:13

Ja sie ostatnio zastanawiam co ja oglądam??Patrząc wczoraj w TV nie widziałem w ogóle Juventusu, tylko jakiegoś bezbarwnego średniaka.Nawet nie komentuje gry....


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 17:52

Aja powiem tak.Juve przegralo trudno i trzeba sie z tym pogodzic.Szanse na zdobycie Pucharu Wloch sa nikle ale zawsze jakies sa.Nie mamy wielkich szans na drugie miejsce ale musimy walczyc do samego konca.Nie ogldalem meczu ale patrzac na wynik na telegzecie bylo mi bardzo przykro ze przegrywamy bo nie ukrywam ze pokladalem w tym meczu dosc duze nadzieje.Z waszych opisow dowiaduje sie ze Juve gralo slabo wiec teraz nie ma mowy o wymowkach ze to przez kontuzje lub brak szczescia.Teraz jestem pewien ze potrzebna jest rewolucja w naszej druzynie.Szczerze powiem ze przed tym meczem myslalem ze w twkim skladzie mamy szanse z przecietnym Interem ale okazalo sie inaczej i zmiany sa niezbedne.Nie bede ich wypisywal bo robilem to juz kilkakrotnie.Mowi sie trudno ja nadal wierze w Juve bo to ze wczoraj przegrali nie zmniejszylo mojej milosci do tej druzyny!!!Na dobre i na zle czy przegrywaja czy wygrywaja ja zawsze z nimi bede!!!

Forza JUVE :!: :!: :!:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2004, 19:48

Zgadzam sie z Tomaszem Lipińskim,który komentował ten mecz i powiedział,że gra Juventusu to obraz nędzy i rospaczy.Tak własnie wyglądała gra naszej drużyny,a w szczególności w drugiej połowie.Zawodnicy grają tak jagby nie mieli motywacji,a sam wynik był dużo lepszy niż gra.Gole zdobyte przez Juve były dziełem przypadku,a nie składnych akcji.Przestaje wierzyć w zdobycie drugiego miejsca na koniec sezonu;Roma jest po prostu od nas lepsza..Pozostaje wierzyć,że w finale Pucharu Włoch stanie się cud i zdołamy wygrać z niezwykle niewygdonym dla nas Lazio.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
herr_braun

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 kwietnia 2004
Posty: 701
Rejestracja: 01 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 15:35

prosze o linki bramek strzelonych przez juve w tym meczu ( do ściągnięcia)


Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 kwietnia 2004, 15:49

herr_braun pisze:prosze o linki bramek strzelonych przez juve w tym meczu ( do ściągnięcia)
http://www.juvefc.com/Vsser03.htm


Zablokowany