POLSKA-WĘGRY 0-0

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Giov@ni

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 120
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 12:06

Co powiecie o meczu


no ja jestem pod wrażeniem
1.swietnym zagraniem taktycznym by wkurzyć węgrów było nie zagranie ich hymnu :lol: (sic :!: )
2.świetny był wariatny rozgrywania obroną i te zagrania do tyłu świerczewskiego no naprawde nowa era piłki nadchodzi
to był przełomowy moment w rozgrywaniu piłki
3.posatwienie kałużnego i świerczewskiego na rozgrywaniu tez było świetne no bo którz by to przypuszczał żeby wpuścić takich zawodników z TAKĄ FORMĄ na boisko(zapewne dlatego janas nie chciał o tym powiedzieć tak prędko przed meczem)
4.PROTESTUJE-czemu świerczeski nie dostał jeszcze złotej piłki przecież za te jego zagrania do tyłu na leży mmu się ona :wink:
5.drugi raz prostetuje- czemu wegrzy grali tak jak grali przecież jak się przyjeżdża jako goście to wiadomo że nie mozna się tak panoszyć na boisku i dobre wychowanie uczy że goście powinni mieć respekt przed gospodarzami(jak oni śmieli tak zrobić :twisted: :o)
6. i jeszcze jedno ja wiem że pan janas tak chciał wszystkich zmylić tymi środkowymmi pomocnikami i faktycznie mnie to rozbawiło ale potem zaczołem się zastanawiac (wiem ze janas ma wielkie poczucie humoru)ale czemu ich zostawił rozumiem że to miało byc takie smieszne i było ale czemupotem ich nie zmienił a może zapomniał
chyba tak zapomniał no cóżz kazdemu sie zdarza :lol:


CO BY NIE BYŁO I TAK ZAWSZE
JUVE RZĄDZI!!!!!!!!!!!!!!
lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 13:35

hehehee
nie ogladalem naszego meczu ale po wyniku domyslam sie ze byl bardzo "ciekawy" :D

na polsacie sport w tym czasie lecial mecz holandia-czechy i wolalem obejrzec nedveda i edgara w akcji niz naszych amatorow :D
swoja droga mecz w rotterdamie byl bardzo dobry i z przyjemnoscia sie go ogladalo 8)


marw

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2003
Posty: 34
Rejestracja: 27 lutego 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 14:18

krotko mowiac obejrzelismy dzisiaj "kolejny" "dzien swira" [to tak odnosnie naszego wspanialego rozgrywajacego]; Żenada !!!


"zyj tak, aby twoim znajomym zrobilo sie smutno, gdy umrzesz"
**********************************
AVE JUVE
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 14:48

mi sie podobal tylko Zajac i Oli ( chociaz zmarnowal dwie setki)


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 15:04

Szczerze mówiąc nie oglądałem meczu gdyż domyślając się jak bedzie wyglądało to spotkanie wolałem spotkac się z ekipą i sie troche rozerwać


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 15:12

Po prostu cianiusko !!


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 15:56

Ehhhhhh zenada przemecyzlem sie przez ten mecz jakos chociaz juz mialem ochote przelaczyc ... :P coz mozna powiedziec? Kolejny trener, kolejna koncepcja, kolejna porazka..... i pomimo zmarnowanych (dwu)setek Oliego to on wydawal mi sie najlepszym zawodnikiem kadry bo naprawde widac ze chial strzelic i TYLKO on dochodzil do sytuacji streleckich.. no ale co z tego skoro juz sie praktycznie pozegnalismy z euro ?


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 16:01

Mistrzostwa Europy nie dla Polaków...przy takiej grze nie mamy co marzyc o awansie!Jedyni piłkarze którzy zagrali jako taki mecz to Zając i Oli.Trzeba zacząć budowac reprezentacje od nowa i pożegnac sie z kilkoma piłkarzami.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 18:17

Co tu duzo mowic czarny lep nie mogl trafic do bialej bramki :D (no i czarna noga tez oczywiscie)


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 22:35

Meczu nie widziałam, ale śledziłam "przebieg wydarzeń" na czacie: jednym okiem na monitor drugim na TV gdzie był mecz Włochów (nic dziwnego, że świruję :lol: )
Z tego co tam pisali i co Wy napisaliście to faktycznie możemy sie już praktycznie pożegnać z ME.
Dopóki nie będzie dobrego trenera i piłkarzy którzy będą mocniejsi na boisku niż w gębie, to możemy sobie po marzyć :?


matiso

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 190
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 22:41

Poprostu nienadajemy się do gry w Euro.Jeżeli tam jakimś cudem się zakwalfikujemy to byloby wielkim nietaktem w stosunko do wielu ekip choćby Węgrów czy Łotyszy.NIemam poprostu srodków(dobrych piłarzy)aby grać dobrze i uważam że nie mamy czego szukac w Euro.Poczekajmy 20lat wyszkolmy jakiś przyzwoitych piłkarzy i moze wtedy spróbujmy.Powinnien zostac wniesiony podział na dywizje tak jak w hokeju.Wtedy przynajmniej górowalibyśmy nad naszymi przeciwnikami(Andora,Lichtensztain,Wyspy Owcze).Kibicom tez przyjemniej ogladaloby sie takie mecze przynajmniej nasi strzelali by bramki,mam nadzieję...


adrian11c

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 listopada 2002
Posty: 41
Rejestracja: 13 listopada 2002

Nieprzeczytany post 31 marca 2003, 14:44

jak wy możecie tak pisać o naszej ukochanej POLSCE
wstyd ...
że grali jak łajzy - rozumiem
że nie potrafili wykorzystać akcji - przeboleje
... ale jednego nie rozumiem czemu oni nie potrafili wygrać z madziarami
no przecierz to sie skończy totalną klęską jeżeli chodzi o nasze występy w euro ...
no nie co to był za mecz - jakby go nie było
nawet mój dziadek - wieloletni zapaleniec i fan rep. POLSKI wolał oglądać " POWÓDŹ "- na jedynce
to przekracza moje wyorażenia - panowie dajcie se siana

P.S.Jeżeli czyta to nasz trener to gratulacje - wirtulacje odwaliłeś kawał dobrej roboty jeżeli chodzi o Zająca za reszte idż sie powiesić
Na przyszłość ... stwórz rep. na podstawie graczy z Odry Wodzisław , Groclinu i Polonii Warszawa bo oni są teraz na fali ...

z poważaniem
FLOG


"Każdego dnia nie tylko raz , trzeba żyć na pełny gaz" /K.Koźwicki/
Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 31 marca 2003, 16:55

Nie wiem jak wy, ale ja uwazam ze powienien zostac powolany jeszcze raz Engel. On naprawde przyczynil sie dla reprezentacji, i co z tego ze nie wyszlo mu na MS ? Przeciez teraz wie jakie bledy popelnil i co ma naprawic ... Poza tym lubilem braci Zewlakow, ktorzy teraz nie sa powolywani do s-kadry. Jerzy wracaj (!) i zrob cos z nasza reprezentacja !


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 31 marca 2003, 17:01

Wy tu wszyscy o awansie do Euro( zapszepaszczonym ).
Mimo szczerego dopingu dla naszej reprezentacji uważam że nie było szans na awans.
Przypomnijecie sobie jak zakwalifikowaliśmy się do M. Ś. ?!
Wprawdzie było pare zwyciężstw ale i porażki które gdyby nie niezliczone remisy naszych przeciwnikówmiały by decydujący wpływ na brak awansu Polski. Poprostu mielismy szczęście ( szczęście sprzyja lepszym :D )i tyle. Polska musi liczyć teraz już tylko na następne pokolenie bo Ci co teraz grają już nic nie zrobią.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 31 marca 2003, 17:52

JA proponuje podziekowac za to wszystko co sie dzieje z polska pilka naszym "wspanialym" dzialaczom w PZPN, ktorzy po wystepie Polakow na MS stwierdzili, ze jest "tak zle, ze juz gorzej być nie moze". Oj moze moze jak widac zreszta wlasnie teraz!
Choc i sam Engel popelnil blad, ze rozbudzil za bardzo nadzieje.
Powrot Engela juz raczej mozecie sobie wybic z glowy. Szczerze powiem, ze ja tez sie ludzilem ze wroci, ale po tym co powiedzial kiedys szanowny pan listkiewicz: "Powrot Engela to przyznanie sie do naszego bledu", czego oczywiscie najwyzsze glowy w polskiej pilce nie moga zrobic.
Powolanie Janas bylo chyba jeszcze wieksza klapa niz powolanie Bonka. Z calym szacunkiem do pana J. ale wyglada on jakby rano zapomnial odwiedzic kibelka w wiadomym celu 8)
Co do wypowiedzi 3andita: skoro oni remisowali i tracili punkty to tym bardziej nie zaslugiwali na awans!
Ale ja z wyniku z Madziarami sie ciesze. Wprawdzie przespalem druga czesc, to sadzilem ze przegramy... Zatem! VIVA LA POLOGNA (sic!)


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
ODPOWIEDZ