Aborcja .........

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Czy popierasz zabieg aborcji

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 25 marca 2004, 23:46

Kiedyś nba forum gry-online był temat dotyczący aborcji. Jeden z użytkowników podał link do pewnej stronki.
Zaryzykuje podać tutaj ten link.
Ale!!!
OSTRZEGAM!!!!!
WCHODZIĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. ZDJĘCIA SĄ NAPRAWDE MAKABRYCZNE.
Zobaczcie co robią z nienarodzonymi dziećmi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Ktoś powie że jak zalegalizują aborcje to już tak nie będzie i będą humanitarne sposoby. Ja powiem tak: to będzie wersja oficjalna , a po za tym zabijanie nigdy nie jest humanitarne!!

http://chling.oursky.com/silent/silentcry.htm

Jeszcze raz ostrzegam , wchodzicie na własną odpowiedzialność , żeby mi tu znowu mody nie rozsyłaly ostrzeżeń.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 06:40

aborcja jest deską ratunku dla niektórych kobiet, i niestety po nią sięgają
Na takei sprawy powinny odpowiadać kobiety a nie my ale ja mówie stanowczo NIE!!


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 07:16

Dla ludzi którzy zagłosowali na tak polecam film Niemy Krzyk i link dany pzre Yariego a Kobieta która zostałzgwałcona mozę ponmosic dziecko 9 miesiecy i oddaćje do domu dziecka które przyjmuj.a własnie takie dzieci a takze dzieci niechciane które gosciówa urodziął zachodzać w ciaże z przypadku Godzać sie na ten zabieg kobieta zabija swoje dziecko A dzieci z domu dziecka tezpotrafia dobeio radzićw Domach Dziecka w których jest spokoj miał atmosfera moga czucsie jak w rodzinei i poradzą sobei w codziennym zyciu 8)


Zawsze Wierni ! ! !
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 07:57

Rybeq pisze:
A wogole wszystkiemu jest winien Kościół, który usilnie tworzy ciemnogrod w Polsce nie dopuszczajac do szkół nauczania o sexie.
Ten wiecznie zły Kościół....
Czy Ty naprawdę wierzysz że w dzisiejszych czasach nastolatki nie wiedzą skąd się dzieci biorą, itp. ?
Gdyby faktycznie wszyscy byli uswiadomieni nie byloby tylu ciąż nastolatek. A w niektorych przypadkach juz nie chodzi o to zeby wlozyc i wyciagnac, ale o odpowiedzialnosc. Mlodzi ludzie, ktorzy zaczynaja wspolzyc musza wiedziec ze dziecko to nie zabawka, ktora mozna porzucic.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
J1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2003
Posty: 923
Rejestracja: 05 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 09:14

ja uważam, że aborcja powinna zostać zalegalizowana :!: :!: :!:
kobieta powinna mieć wybór, urodzić, czy nie :!: :!: :!:
to jest tylko i wyłącznie decyzja kobiet, bo to one muszą z tym póżniej żyć :!: :!: :!:


Obrazek
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 10:48

Yari pisze: http://chling.oursky.com/silent/silentcry.htm
Jeszcze raz ostrzegam , wchodzicie na własną odpowiedzialność , żeby mi tu znowu mody nie rozsyłaly ostrzeżeń.
Po pierwszych zdjeciach podziekowalem 8) . Teraz trzeba zastanowic sie nad tym czym jest aborcja. To co widzialem na stronce podanej przez Yariego, to nie bylo usuwanie ciaży, to bylo morderstwo. Ludzie, ktorzy wykonuja takie zabiegi, powinni ginac w meczarniach :? . No ale to wszystko wina Kosciola... Najłatwiej własna glupote zwalic, na klechy nie? Kto tu szerzy ciemnote?


Szymeq

Juventino
Juventino
Rejestracja: 27 lutego 2004
Posty: 112
Rejestracja: 27 lutego 2004

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 11:17

Ja jestem na nie z aborcją!!!!!!!!
Przecież to zabicie małego człowieka!!!!!!!!!!!!!!


KOCHAM KAJĘ RADZKĄ
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 11:20

Martin pisze:
Gdyby faktycznie wszyscy byli uswiadomieni nie byloby tylu ciąż nastolatek. A w niektorych przypadkach juz nie chodzi o to zeby wlozyc i wyciagnac, ale o odpowiedzialnosc. Mlodzi ludzie, ktorzy zaczynaja wspolzyc musza wiedziec ze dziecko to nie zabawka, ktora mozna porzucic.
Racja. Ale nienarodzone dziecko to nie zabawka żeby je można było zabijać.

Polecam przeczytać opinie niejakiego ,,pawkaza" z innego forum :wink:

,, Osobiście jestem przekonany, że aborcja jest czymś złym i nie należy dążyć do jej pełnego ukonstytuowania. Każdy powie - ale gwałt, wady wrodzone czy trudna sytuacja społeczno-ekonomiczna powinna być wystarczającym usprawiedliwieniem... No cóż, moim zdaniem aborcja to pójście na łatwiznę. Ileż problemów spada nam z głowy - niechciane dzieci w domach dziecka, rehabiliatacja trisomików, domy samotnej matki! Warto zadać sobie pytanie czy dziecko z zespołem Downa może przeżyć szczęśliwe życie, co dla niego stanowi pełnię życia, czy fakt upośledzenia jest wystarczający aby nie dać mu szansy... Jak fakt macierzyństwa zmienia kobietę (porozmawiajcie, jeśli macie okazję, z kobietami, które chciały dokonać aborcji a jednak podjęły się urodzenia i wychowania dziecka i znajdźcie mi taką, która powie, że popełniła bład)."


Albo wypowiedź ,,Atreusa".

,,Każdy lekarz zgodnie z przysięgą powinien "służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu". A więc lekarzowi nie godzi się ani dokonywać niszczenia poczętego życia ani przekazywać środki powodujące poronienie.

Sytuacji, w których przerwanie ciąży stanowi jedyny środek ratowania życia matki, jest obecnie bardzo niewiele. Medycyna w takim tempie się rozwija, że tych przypadków w niedalekiej przyszłości może nie być wcale. Lekarz może jednak w sytuacjach krańcowych zastosować środki (ale nie dzieciobójcze) niosące z sobą wraz z ratunkiem dla matki, ryzyko śmierci płodu.

Jeśli chodzi o gwałt, to zrozumiała jest niechęć matki do nienarodzonego dziecka. Może domagać się ukarania gwałciciela. Ale ona nie ma prawa wydać wyroku śmierci (niezależnie od prawa państwowego) na zupełnie niewinne dziecko. Przecież zawsze może oddać je małżonkom niepłodnym, którzy chcą je adoptować.

Upośledzone dziecko ? Prawo do życia powinno być nienaruszalne. I bardziej bezsensowne jest niszczenie upośledzonego płodu niż opiekowanie się nim po jego urodzeniu. Opieka nad niepełnosprawnymi może pomóc, a nie szkodzić w dobrym funkcjonowaniu życia społecznego"


Zgadzam się z tymi wypwiedziami w 100% i nie ma sensu nic dodawać.


pajzano

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2003
Posty: 351
Rejestracja: 01 marca 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 14:08

A ja jestem zdecydowanie na TAK. Lepiej usunąć dziecko, niż skazywać je potem na ewentualne życie pozbawione miłości, w domu dziecka itp. Oczywiście najlepiej to zrobić, kiedy dziecko jest jeszcze płodem i raczej nie ma świadomości - generalnie uważam, że śmierć w nieświadomości jest lepsza niż całe życie w swiadomości, że jest się niekochanym, niechcianym. Takie dzieciństwo to zgroza.


You may know the name, but the game has changed. - Police Story (1985)
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 14:20

Nie chciałam sie wypowiadać na ten temat ale jak czytam niektóre posty to mnie krew zalewa.
Zawsze sie zastanawiałam dlaczego 95% osob będących przeciw usuwaniu ciąży to ..... mężczyźni... może dlatego, że to nie oni zachodzą w ciąże i nie muszą ponosić żadnych konsekwencji w trakcie ciąży i po narodzeniu niechcianego dziecka? (bo tylko o takich przypadkach mówie)

Wyskakujecie tutaj z jakimis filmami, zdjęciami i moralizmami kogośtam a nie macie zielonego pojęcia co to jest ciąża, jak zmienia kobiete pod względem fizycznym i psychicznym.
Nie ma mowy o tym żeby ktoś zabronił zgwałconej nastolatce usunięcia ciąży!

Jak wy to sobie wzobrażacie??? Noszenie w sobie dziecka, które ma jej krew i krew jej kata?!? A co z jej życiem?? jak wy sobie wyobrażacie życie tej dziewczyny która podejmuje decyzje donoszenia ciąży i oddanie dziecka w szpitalu?? zakładając , że będzie miała normalną ciąże ( a jak wiadomo kobiety bardzo często mają poważne problemy - i nie próbujcie mi wmówić, że to znikomy procent bo to bzdura!), ale przecież obnoszenie sie z brzuchem 16-latki po okolicy to normalka, a na pytania ludzi odpowie: zostałam zgwałcona, dziecka nie chce , iwec po porodzie je oddam..." - cóż w tym dziwnego, prawda??? tym bardziej, że przecież ludzie są bardzo wyrozumiali!!!
Ewentualnie jeśli chce to zachować w tajemnicy to może zabarykadować sie w domu na 9 miechów i przed porodem zostać odwieziona do szpitala w innym mieście tak żeby jej nikt nie rozpoznał!!
Wydatki na lekarzy i badania pokryją rodzice ( a może kościół?!?!) a stracony rok szkolny może przecież zawsze powtórzyć! :evil:


El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 14:29

Olszan pisze:Dla ludzi którzy zagłosowali na tak polecam film Niemy Krzyk i link dany pzre Yariego a Kobieta która zostałzgwałcona mozę ponmosic dziecko 9 miesiecy
Tak? A jak kobieta nie wytrzyma porodu i przy nim umrze? To co wtedy? Czemu ona biedna ma cierpiec? Jestem za aborcja ale tylko w dwoch przepadkach:
1) ciaza jest wynikiem przestepstwa
2) ciaza jest grozna dla zdrowia lub zycia kobiety


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 14:30

Martin pisze:
Rybeq pisze:
A wogole wszystkiemu jest winien Kościół, który usilnie tworzy ciemnogrod w Polsce nie dopuszczajac do szkół nauczania o sexie.
Ten wiecznie zły Kościół....
Czy Ty naprawdę wierzysz że w dzisiejszych czasach nastolatki nie wiedzą skąd się dzieci biorą, itp. ?
Gdyby faktycznie wszyscy byli uswiadomieni nie byloby tylu ciąż nastolatek. A w niektorych przypadkach juz nie chodzi o to zeby wlozyc i wyciagnac, ale o odpowiedzialnosc. Mlodzi ludzie, ktorzy zaczynaja wspolzyc musza wiedziec ze dziecko to nie zabawka, ktora mozna porzucic.

Młodzi ludzie, którzy współżyją ze soba na pewno mają świadomość co robią i do czego może to doprowadzić. Nie chodzi o to, że kościół zabrania mówienie o sexie w szkole, bo każdy wie co się stanie gdy ktoś uprawia sex bez zabezpieczenia. Najczęściej młode kobiety zachodzą w ciąże, na różnego rodzaju imprezach kiedy są pod wpływem alkoholu, narkotyków itp. więc uważam, że kościoł nie ma z tym nic wspólnego.


SonGopik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2003
Posty: 88
Rejestracja: 29 listopada 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 14:50

Ja jestem zdecydowanie na NIE... Niema co dlugo mowic to zabojstwo w bardzo brutalny sposob takiego małego dziecka, ktore jeszcze nie zdazylo poznac swiata... Jesli jestescie za aborcja to postawcie siebie na miejscu tego dziecka. Pomyslcie o swoim zyciu i o tym, ze wasi rodzice tez mogli nie chciec dziecka, jednak was wychowali i napewno sa szczesliwi z tego powodu.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 15:23

UlTrAs pisze:
Martin pisze:
Rybeq pisze:
Ten wiecznie zły Kościół....
Czy Ty naprawdę wierzysz że w dzisiejszych czasach nastolatki nie wiedzą skąd się dzieci biorą, itp. ?
Gdyby faktycznie wszyscy byli uswiadomieni nie byloby tylu ciąż nastolatek. A w niektorych przypadkach juz nie chodzi o to zeby wlozyc i wyciagnac, ale o odpowiedzialnosc. Mlodzi ludzie, ktorzy zaczynaja wspolzyc musza wiedziec ze dziecko to nie zabawka, ktora mozna porzucic.

Młodzi ludzie, którzy współżyją ze soba na pewno mają świadomość co robią i do czego może to doprowadzić. Nie chodzi o to, że kościół zabrania mówienie o sexie w szkole, bo każdy wie co się stanie gdy ktoś uprawia sex bez zabezpieczenia. Najczęściej młode kobiety zachodzą w ciąże, na różnego rodzaju imprezach kiedy są pod wpływem alkoholu, narkotyków itp. więc uważam, że kościoł nie ma z tym nic wspólnego.
Oj przestan idealizowac. Czy ty naprawde uwazasz ze 100% naszego spoleczenstwa jest uswiadomione? Jesli tak to czemu wlasnie kosciol tak zaciekle broni niewprowadzenia do szkol oficjalnego nauczania o sexie?? Aaaa wiem. Wszyscy wszystko wiedza. To w takim razie wogole zlikwidowac szkole.. przeciez wszyscy wiedza wszystko. A jak nie to koledzy na podworku powiedza. Co jest takiego zlego w sexie ze kosciol nie daje sie przekonac.
W holandii i belgii zalegalizowano aborcje, wprowadzono nauczanie o sexie i od razu liczba dzieciakow nieuswiadomionych spadla drastycznie.
Przeciez kazdy wie ze zakazany owoc smakuje najlepiej.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 26 marca 2004, 15:28

pajzano pisze:A ja jestem zdecydowanie na TAK. Lepiej usunąć dziecko, niż skazywać je potem na ewentualne życie pozbawione miłości, w domu dziecka itp. Oczywiście najlepiej to zrobić, kiedy dziecko jest jeszcze płodem i raczej nie ma świadomości - generalnie uważam, że śmierć w nieświadomości jest lepsza niż całe życie w swiadomości, że jest się niekochanym, niechcianym. Takie dzieciństwo to zgroza.
Ja sie z toba wogol nie zgadzam!!!Jezeli matka nie chce dziecka niech go nie zabija!!!Dlaczego ona ma decydowac o zyciu tego dziecka???Ona nie wie co to smierc jak wielka krzywde wyrzadza dziecku poprostu zabjajac je!!!Ja ci gwarantuje ze male dziecko gdyby umialo mowic i zostaloby spytane czy chce zyc w domu dziecka czy umrzec odpowiedzialoby zycie!!!Mowisz ze ''Oczywiście najlepiej to zrobić, kiedy dziecko jest jeszcze płodem i raczej nie ma świadomości'' a powiedz mi co to za roznica!!!Smierc to jest smierc!!!Odbira sie zycie i nie wazne czy w swiadomosci czy nie!!!Zabira sie zycie malemu czlowiekowi ktory nie jest niczemu winien!!!Bo co on zrobil???Dlaczego ma umrzec???Bo mama i jej chlopak nie wiedzieli co robia???A moze dlatego ze jakis bandzior zgwalcil niewinna kobiete???To nie wina dziecka ze maniacy chodza po ziemi!!!W takim przypadku decyzja nalezy do matki ale moim zdaniem sa inne mozliwosci niz zabicie czlowieka!!!Czym rozni sie aborcja od mordersta (np.zastrzelenie, zasztyletowanie,lub inne mordersta z premedytacja)???Moim zdaniem tylko wiekiem osoby ktora zginela!!!To jest smierc!!!To jest morderstwo!!!Ja nigdy nie bede za zabijaniem newazne czy to jest aborcja czy zastrzelenie!!!Po obejrzenu zdjec ktore dla Yari jestem wstrzasniety!!!

Moje wazne zdania na koniec!!!Zyc mozna tylko raz!!!Zycia nie dostaje sie pod choinke!!!Osoba idaca na zabieg aborcji odbiera szanse mlodemu czlowiekowi!!!
Nikt nie napisal najwazniejszej dla mnie rzeczyZYCIE DAJE BOG I TYLKO ON MOZE JE ODEBRACDlatego nigdy nie bede za aborcja i kara smierci!!!Moze moja religijnosc wyda wam sie glupia ale to jest moje zdanie!!!


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
ODPOWIEDZ