Włochy-Finlandia

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 16:16

Trap powołał 20-stu piłkarzy na mecz z Finlandią, który odbędzie sie 29 marca:

bramkarze: Buffon, Toldo
obrońcy: Cannavaro, Nesta, Panucci, Legrottaglie, Ferrari, Birindelli
pomocnicy: Camoranesi, Fiore, Zambrotta, Perrotta, Pirlo, Tommasi, Zanetti
napastnicy: Corradi, Vieri, Totti, Miccoli, Del Vecchio

Nie został powołany Del (i bardzo dobrze, niech spokojnie dochodzi do formy) złości mnie natomiast brak Taccha, który sobie zasługuje :evil:


lipa

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 248
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 16:20

grrrrrrrrrrrrr i znowu ten patalach del wekio :evil:
co on takiego zrobil ze ma pewne miejsce w skladze???

szkoda ze nie ma baggio :?


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 16:24

Trapattoni ma swoja koncepcje gry,swoich faworytów i żadko się ugina pod wpływem prasy czy kibiców.Uparcie powołuje bezbarwnego Delvecchio czy Crystiano Zantettiego...Dziwi mnie że zabrakło w kadrze Inzaghiego,który jest na pewno lepszy od Delvecchio.Szkoda że Tacchinardi mimo dobrej formy został po raz kolejny powiniety przez Trapa :? Na powołanie Baggio juz dawno przestałem liczyc,wiem ze nie zostanie pwołany :( Kolejną zagadka jest dla mnie powoływanie Birindelliego...Wiem ze brzmi to troche dziwnie w koncu jestem kibicem Juve ale wiem jak gra Birindelli i wiem że jest on w Juventusie rezerwowym!Trap jest dziwny,ale cóz licze ze Włosi ograja Finów i wogóle zaczną wygrywac.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 16:46

BIANCONERI pisze:Dziwi mnie że zabrakło w kadrze Inzaghiego,który jest na pewno lepszy od Delvecchio.
Inzaghi jest podobno kontuzjowany, albo w nie najlepszej formie po meczu z Juve ( na drugi raz troche stemperuje zamiast sie egzaltować jak idiota po strzelonym golu).


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 18:17

tez slyszalem ze inzaghi jest kontuzjowany pewnie dla tego nie zostal powolany szkoda ze nie ma tacchinardiego gra na prawde dobrze ale zero odzewu ostatnio ferrara tez nie gral zle moze by pomyslec o jego powrocie :D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 19:52

Ja wogoole sie ostatnio troche zniechecilem do reprezentacji wloch - a wszystko przez Trapa - nie trawie tego czlowieka i jego decyzji... co do inzaghiego to fakt - nienawidze jak on sie cieszy po strzeleniu gola ... a co do kadry to nie wymagajmy powolania baggio oraz ferrary bo kadra to miejsce dla graczy doswiadczonych ale w wieku do 32-33 lat.. wiekszosc selekcjoneroowstara sie odmlodzic karde wiec tu akurat rozumiem trapa... a do do del wekio to tez nei rozuiem jego powolania


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 20:47

YoUri` pisze:Ja wogoole sie ostatnio troche zniechecilem do reprezentacji wloch - a wszystko przez Trapa - nie trawie tego czlowieka i jego decyzji... co do inzaghiego to fakt - nienawidze jak on sie cieszy po strzeleniu gola ... a co do kadry to nie wymagajmy powolania baggio oraz ferrary bo kadra to miejsce dla graczy doswiadczonych ale w wieku do 32-33 lat.. wiekszosc selekcjoneroowstara sie odmlodzic karde wiec tu akurat rozumiem trapa... a do do del wekio to tez nei rozuiem jego powolania
o powolaniu ferrary mowilem troch zartem ale nie mial bym nic przeciwko a jezeli chodzi o osobe trapattoniego to ja tez goscia bardzo nie lubie (po porazce z walia zrobilem sobie tapete na kompie zeby wywalic go :D ) i wracajac do zawodnikow ktorych powolal trap to od perrotty sa chyba lepsi a ostatnio to juz mu szczegolnie nie idzie


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 22:17

[quote="juveluck]o powolaniu ferrary mowilem troch zartem ale nie mial bym nic przeciwko[/quote]

hehe rozumiem i tesh nie mialbym nic przeciwko zwlaszcza ze Ciro prezentuje ostatnio wysmienita forme ale blizej mu jush do prowadzenia kadry jako selekcjoner nish gry w niej jako zawodnik :( ale wazen ze gra dopshe w JUVE !!! :>


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 24 marca 2003, 23:13

juveluck pisze: wracajac do zawodnikow ktorych powolal trap to od perrotty sa chyba lepsi a ostatnio to juz mu szczegolnie nie idzie
No fakt, z pomocnikami Trap chyba najbardziej wtopił, Perrotta nic ostatnio nie pokazał a Tommasi grzeje ławę. lepsi byliby Tacchi i Ambrosini (który zresztą w ostatnim meczu kadry zagrał bardzo dobrze).


Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2003, 00:16

Prawdopodobny skład na jutro:

(4-2-3-1): Buffon; Panucci, Nesta, Cannavaro, Zambrotta; Perrotta, Zanetti; Camoranesi, Totti, Delvecchio; Vieri.

ława: Toldo kontuzjowany, na jego miejsce Trap powołał Abbiati; Birindelli, Legrottaglie, Tommasi, Fiore, Miccoli, Corradi.


Semi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 246
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2003, 09:19

Medi pisze:Prawdopodobny skład na jutro:

(4-2-3-1): Buffon; Panucci, Nesta, Cannavaro, Zambrotta; Perrotta, Zanetti; Camoranesi, Totti, Delvecchio; Vieri.

ława: Toldo kontuzjowany, na jego miejsce Trap powołał Abbiati; Birindelli, Legrottaglie, Tommasi, Fiore, Miccoli, Corradi.
To chyba żarty :!: Delvecchio i Perrotta w pierwszym składzie :?: :evil:


Juve4ever

gg 3417094
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2003, 10:03

Dziwne,że Trap powołał drugiego bramkarza Milanu :? Co w pierwszym składzie robi Delvecchio??Ja chyba nigdy nie zrozumiam Trapa :evil:


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2003, 11:00

Mnie już nic nie zdziwi, jeśli Trap powołał Delvecchio to było jasne, że go wstawi do pierwszego składu, choć nie spodziewałam się Perrotty. Nie rozumiem też tej awersji do piłkarzy, którzy grają w innych ligach. Zamiast Abbiati mógłby powołać Cudiciniego.
Problem Trapa, jak przegrają to poleci........mah...

Ps. Mała poprawka, Toldo nie jest kontuzjowany tylko chory... :oops:


ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2003, 11:10

A wedlug mnie juz dawno go powinni zwolnic i poszukac nastepcy !! Wiem ze to nie na temat ale juz go mam dosc !! :D


juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 marca 2003, 11:15

wystawienie perrotty i delvechio ktorzy w lidzie niec nie graja to glupota, tak samo jak powolanie abbiatiego zamiast cudiciniego i to dziwaczne ustawienie. :?


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ODPOWIEDZ