Włochy-Finlandia

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Gianluigi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 226
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 marca 2003, 16:11

Mam nadzieje ,ze Miccoli cos strzeli :-D


Mee_too

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 lutego 2003
Posty: 169
Rejestracja: 07 lutego 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 14:06

Miccoli nie strzelil nic , ale i tak wlosi wygrali 2:0
Vieri 2 bramki ,


I think love is something we create to make ourselves feel better
'Dandelion'
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 14:32

Włochy wygrały 2-0 (2x Vieri) i w zasadzie trudno powiedzieć czy to dzięki świetnej grze gospodarzy czy beznadziejnej gości.
fakt jest faktem, że zarówno skład jak i rozstawienie okazały się strzałem w dziesiątkę.
Dwaj cofnięci pomocnicy defensywni zanetti i perrotta odwalili kupę dobrej roboty, odzyskując niezliczoną ilość piłek, praktycznie zero zagożenia w pierwszej poł. pod bramką Włochów a i obrona specjalnie namęczyć się nie musiała.
świetnie skoordynowani trzej ofensywni w linii: Delvecchio (bardzo dobry mecz :shock: ), Totti i Camoranesi. To właśnie dzięki doskonałej gry wszystkich trzech Vieri realizuje oba gole. Znakomity Totti: zapał, determinacja, podania z pierwszej ,asysty...(przy pierwszej bramce Vieri strzela na pustą bramkę po podaniu Tottiego)
Zupełnie odwrotnie Finowie, nieskładna gra i brak pomysłów, źle rozstawieni ( przy drugim golu Vieri przeszarżował sam połowę boiska zostawiając w tyle za bardzo wysuniętą do przodu obronę).
W drugiej poł. Finowie próbowali reagować ale Włosi nie tracili koncentracji. Praktycznie tylko jedna interwencja Buffona.
Dla Finów mogło być gorzej, karniak negowany Włochom po faulu na Delvecchio (sędzia odgwizduje karnego, ale liniowy podnosi chorągiewkę: błąd bo spalonego wcale nie było).
Oprócz tego słupek Tottiego.
Włosi zagrali bardzo dobry mecz, ale na wysuwanie jakichkolwiek wniosków myślę, że trzeba poczekać na jakiegoś mocniejszego rywala :?


YoUri`

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 października 2002
Posty: 492
Rejestracja: 12 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 15:03

No tak wynik 2:0 to bardzo dobry wynik, co prawda meczu nie ogladalem ale z tego co slyszalem, czytalem i co mowila Medi to dopra gra wlochof moze zdecydowanie cieszyc, zwlaszcza ze w kadrze azzurich ralo kilku naszych :) ... moze na kolejne mecze bedie gotoof alex :)


3andit

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 listopada 2002
Posty: 189
Rejestracja: 22 listopada 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 15:13

Ciekawe zainteresowanie meczami na naszym forum:
Polska - Węgry.............. 4 posty
Włochy - Finlandia .........18 postów
Ale nie ma się chyba czemu dziwić :cry:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 15:59

Włosi wygrali pewnie 2-0 a mogło byc więcej..ogladałem tylko druga połowe a wtedy Włosi kontrolowali gre,mieli kilka okazji do strzelenia gola.Włosi nie maja wyjścia muszą teraz wygrywać.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 18:14

Stworzyli sobie duzo akcji i mogli wyzej wygrac, ale zawsze tak graja strzela ze dwie i kontroluja mecz dalej, swoja droga to asysta tottiego przy drugiej bramie to bardzo mi sie podobala, swietnie to zrobil. Mam nadzieje ze teraz juz beda same wygrane :!:


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 30 marca 2003, 21:17

3andit pisze:Ciekawe zainteresowanie meczami na naszym forum:
Polska - Węgry.............. 4 posty
Włochy - Finlandia .........18 postów
Ale nie ma się chyba czemu dziwić :cry:
Nio poziom pilki swiadczy o liczbie pisanych postow !! Jedni mysla a co tu pisac jak i tak przegraja :D (chodzi mi tu o Polska-Wegry) a inni o napisze bo wygraja :D (oczywiscie Włochy - Finlandia !! )A tak na powaznie to Wlochy spokojnie moga walczyc o glowna nagrode :P a Polska juz praktycznie nie ma szans !! :D


Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 14:36

Medi pisze:Trap powołał 20-stu piłkarzy na mecz z Finami!

bramkarze: Buffon, Toldo
obrońcy: Cannavaro, Nesta, Panucci, Legrottaglie, Ferrari, Birindelli
pomocnicy: Camoranesi, Fiore, Zambrotta, Perrotta, Pirlo, Tommasi, Zanetti
napastnicy: Corradi, Vieri, Totti, Miccoli, Del Vecchio

Brak Tacchinardiego który sobie zasługuje :evil:
No to można porobić korekty ... oto zawodnicy, którzy nie powinni być w reprezentacji

Corradi (jeszcze nie dawno zupełnie przychylnie mówiłem o tym piłkarzu, teraz już nie wiem czy ma jakiś dołek, ale gra bardzo słabo i nie powinien być przynajmniej na razie w reprezie)
Delvecchio (lubię gościa, ale trudno powiedzieć czy powołać kogoś, kto nie ma miejsca w AS Roma)
Ferrari (kompletne nieporozumienie, w Interze grał znacznie lepiej, w Parmie gra słabo ... popełnia za dużo kiksów, niech czeka na swoją szansę)
Legrottaglie (i tutaj się waham, może zasługiwał na powołanie, ale są od niego lepsi, chociażby Iuliano)

W sumie zauważyłem że skład Juve mógłby być podstawowym składem reprezentacji Włoch :D

Buffon-Pessotto, Ferrara, Iuliano, Birindelli-Zambrotta, Camoranesi, Zenoni, Conte-Di Vaio, Del Piero

choć niektórzy mają już swój wieczek ..


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 15:17

Ravanelli pisze:
Medi pisze:Trap powołał 20-stu piłkarzy na mecz z Finami!

bramkarze: Buffon, Toldo
obrońcy: Cannavaro, Nesta, Panucci, Legrottaglie, Ferrari, Birindelli
pomocnicy: Camoranesi, Fiore, Zambrotta, Perrotta, Pirlo, Tommasi, Zanetti
napastnicy: Corradi, Vieri, Totti, Miccoli, Del Vecchio

Brak Tacchinardiego który sobie zasługuje :evil:
No to można porobić korekty ... oto zawodnicy, którzy nie powinni być w reprezentacji

Corradi (jeszcze nie dawno zupełnie przychylnie mówiłem o tym piłkarzu, teraz już nie wiem czy ma jakiś dołek, ale gra bardzo słabo i nie powinien być przynajmniej na razie w reprezie)
Delvecchio (lubię gościa, ale trudno powiedzieć czy powołać kogoś, kto nie ma miejsca w AS Roma)
Ferrari (kompletne nieporozumienie, w Interze grał znacznie lepiej, w Parmie gra słabo ... popełnia za dużo kiksów, niech czeka na swoją szansę)
Legrottaglie (i tutaj się waham, może zasługiwał na powołanie, ale są od niego lepsi, chociażby Iuliano)

W sumie zauważyłem że skład Juve mógłby być podstawowym składem reprezentacji Włoch :D

Buffon-Pessotto, Ferrara, Iuliano, Birindelli-Zambrotta, Camoranesi, Zenoni, Conte-Di Vaio, Del Piero

choć niektórzy mają już swój wieczek ..
Zenoni?!??!? Rav, nie żartuj! :shock:
Z Birindellim też bym sie wstrzymała.
ja bym dała taki:

Buffon, Panucci, Nesta, Canna,Zambrotta
Tacchinardi, Ambrosini, Camoranesi, Totti, Del Piero,Vieri

Na ławie: Toldo (w razie kontuzji Cudicini), Legrottaglie (jest świetny w polu karnym z główki), Pessotto, Zanetti, Fiore, Corradi, Miccoli.


Ravanelli

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 kwietnia 2003
Posty: 106
Rejestracja: 02 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 15:48

Spox Medi, nie mówiłem że taką reprezentację bym widział, ale zauważyłem że można by ze składu Juve zrobić taką reprezentację .. oczywiście nie na serio, żeby taka właśnie grała w każdych meczach, ale zauważyłem to, ci wszyscy wymienieni piłkarze grali choć raz w reprezentacji Włoch. Jednak obecnie taki widzę składzik: Buffon-Panucci, Nesta, Negro (Iuliano), Cannavaro-Camoranesi, Tacchinardi, Totti (Ambrosini), Pirlo-Del Piero, Vieri (Miccoli). Na ławie pewne miejsce mieliby tylko F. Inzaghi i ewentualnie Maccarone z Tommasim.


Fabrizio Ravanelli is the king of Juve
NAJLEPSZE FORUM JUVE!
Juve, Juve cara gloriosa societa ...
FORZA JUVE!
Medi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1485
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2003, 16:54

Ravanelli pisze:Na ławie pewne miejsce mieliby tylko F. Inzaghi i ewentualnie Maccarone z Tommasim.
O żesz w mordę, zapomniałam o "Pippie" :shock: :oops:
No,więc Pippa na ławie a Corradi i Maccarone w razie jakiejś kontuzji.


ODPOWIEDZ