PŚ dla Ahonena

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 23 marca 2005, 23:08

ja mysle ze po prostu Adasiowi znudzilo sie juz to wygrywanie :D:D:D


Boss

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2004
Posty: 285
Rejestracja: 01 listopada 2004

Nieprzeczytany post 24 marca 2005, 09:56

Cóż w tym sezonie nikt nie mógł wygrać z Ahonenem, bo on dokonał niesamowitej rzeczy wygrywając 13 konkursów w jednym sezonie PŚ. Po drodze zdążył zdobyc jeszcze złoto i brąz MŚ. Ahonen wygrał już 2 razy z rzędu klasyfikacje generalną PŚ, ciekaw jestem czy i w przyszłym sezonie uda mu sie wygrać i wyrównać rekord 3 trumfów z rzędu Adama Małysza :shock: . Fin przez wiele lat był w światowej czołówce (od 1993r.) i aż dziw bierze, że dopiero przed rokiem wygrał poraz pierwszy klasyfikacje generalną PŚ. Ahonen to świetny i sympatyczny zawodnik i mam nadzieje , że za rok w Turynie stoczy z Adamam fantastyczną walkę o olimpijskie złoto :D


Marelinho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 12
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 21:55

Ahonen najlepszy skoczek bez zadnego ale w tym sezonie i tyle, trzeba a nawet wypada mu tylko przyklasnac i pogratulowac ale mam nadzieje ze w Turynie za rok Adas bedzie lepszy.


Juve zawsze wierni
farmer16

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 sierpnia 2004
Posty: 369
Rejestracja: 12 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 marca 2005, 22:12

No można powiedziec na Ahonena w tym sezonie nie było mocnych sam zastanawiałem się czy nie brał środków antydopingujących ale kiedy przegrał z Malyszem w Harrachovie to od raz zmieniłem zdanie pięknie skakał na mamutach normalnie byłem pod zachwytem jak skoczył te 240 metrow :shock: przestraszyłem sie jak upadł :shock: ale później wszystyko było dobrze , ale skończyło się na rekordzie świata dla Bjoerna Einara Romoerna 8)


Alessandro Del Piero 202 gole! i wszystko jasne !
ODPOWIEDZ