NOSTALGIA ZA LM!!!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 17:45

nie wiem jak wy, ale ja jak czytam newsy dotyczące losowania par LM i widze ze brakuje Juve to sie głupio czuje, qrzce tak mi przykro, poprostu wolałbym zeby Lm w tym sezonie już nie było! Trudno mi to przełknąć, nasze GRANDE JUVE nie gra dalej :( :( :( Ludzie pomóżcie bo doła dostane!


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 17:48

Ohh a jak mi brakuje....tak patrze na pary 1/4 i nie moge doszukać sie Juve :? :? Pozostaje nam tylko mieć nadzieje że....może za rok :roll:


Alexa Del Piero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 608
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 17:54

Kiedy dzisiaj rano czytałam pary w 1/4 to aż mi się łezka w oku zakręciła. To straszne, że taka drużyna jak Juve nie gra dalej.
Pociesza mnie tylko to, że w następnym sezonie będzie lepiej.
W każdym razie mam taką nadzieję...

Chyba się popłacze :cry: :cry: :cry:


Fieri dopo la vittoria, fedeli dopo la sconfitta

FORZA JUVE !
Tomusmc

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 18:01

Ja juz nie mam po co ogladac LM! teraz to juz mnie tak n aprawde nie interesuje! Kibicuje Monaco (co nie znaczy ze jestem ich kibicem! Moja jedyna miloscia jest Juve!) teraz po odpadnieciu ale nie chce mi sie ich ogladac tak jak Bianconerrich bo to nie bedzie to samo! coz trzeba puchar odlozyc na nastepny rok i teraz grac o Scudetto i Puchar Włoch...


<-=JuventuS=->OldSchool!! Kochamy Cie i na zawsze bedziesz w naszych sercah :D
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 18:04

Mnie tez troche dziwnie ogladalo sie dzis losowanie...

Bez Juventusu... Mam nadzieje, ze mimo iz Deportivo wyeliminowalo Juve to w meczach Milanem bedziecie za gelicyjska druzyna...

Chociaz odpadniecie Juve z CL oszczedzi mi nerwow... :wink:


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 18:05

JA podobnie jak Tomusfc już tam nie zaglądam bo wiem że nie ma poco. Dla mnie w tym roku LM porostu już się skończyła, no bedę sie jeszcze interesował jak Monaco sobie poradzi z Realem, ale jak znam życie to sobie nie poradzi.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 18:19

To nie pierwszy raz i nie ostatni, kiedy Juventus odpada z Ligi Mistrzów. Wiem, że dla "fanow", ktorzy sa z nami od roku, trudno sie z tym pogodzic. Jezeli wytrzymacie jako bianconeri nastepnych kilka sezonow, to prawdopodobnie doswiadczycie tego jeszcze.
Ostatnio zmieniony 12 marca 2004, 18:21 przez Dionizos, łącznie zmieniany 1 raz.


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 18:19

Dionizos pisze:To nie pierwszy raz i nie ostatni, kiedy Juventus odpada z Ligi Mistrzów. Wiem, że dla "fanow", ktorzy sa z nami od roku, trudno sie z tym pogodzic. Jezeli wytrzymacie jako bianconeri nastepne kilka lat, to prawdopodobnie doswiadczycie tego jeszcze.


BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 18:36

Dionizos pisze:To nie pierwszy raz i nie ostatni, kiedy Juventus odpada z Ligi Mistrzów. Wiem, że dla "fanow", ktorzy sa z nami od roku, trudno sie z tym pogodzic. Jezeli wytrzymacie jako bianconeri nastepnych kilka sezonow, to prawdopodobnie doswiadczycie tego jeszcze.
Mi tam zawsze tak samo szkoda jest......jak odpadli z Celtą w UEFA, potem jak nie wychodzili z grup LM. Nadzieje są zawsze duże a jak coś nie wychodzi to boli tak samo zawsze.


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 18:56

BIGGI pisze:
Dionizos pisze:To nie pierwszy raz i nie ostatni, kiedy Juventus odpada z Ligi Mistrzów. Wiem, że dla "fanow", ktorzy sa z nami od roku, trudno sie z tym pogodzic. Jezeli wytrzymacie jako bianconeri nastepnych kilka sezonow, to prawdopodobnie doswiadczycie tego jeszcze.
Mi tam zawsze tak samo szkoda jest......jak odpadli z Celtą w UEFA, potem jak nie wychodzili z grup LM. Nadzieje są zawsze duże a jak coś nie wychodzi to boli tak samo zawsze.
Ja rowniez jestem zalamany tym odpadnieciem, ale porazki sa wkalkulowane w sport, trzeba sie z tym pogodzic, jako kibic Juve musialem przezyc wiele porazek, ale ta mnie zalamala szczegolnie gdzy liczylem bardzo na triumf w CL gdyz jeszcze jak kibic Juve nie cieszylem sie ze zdobycia tego trofeum ( w meczu z Ajaxem bylem jeszcze za Holendrami )


Lubczyk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 listopada 2003
Posty: 96
Rejestracja: 08 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 19:10

El_chico_a_Coruna pisze:Mnie tez troche dziwnie ogladalo sie dzis losowanie...

Bez Juventusu... Mam nadzieje, ze mimo iz Deportivo wyeliminowalo Juve to w meczach Milanem bedziecie za gelicyjska druzyna...

Chociaz odpadniecie Juve z CL oszczedzi mi nerwow... :wink:

wolałbym sie denerwowac byleby JUVE gralo wlidze mistrzow.


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 19:21

El_chico_a_Coruna pisze:Mnie tez troche dziwnie ogladalo sie dzis losowanie...

Bez Juventusu... Mam nadzieje, ze mimo iz Deportivo wyeliminowalo Juve to w meczach Milanem bedziecie za gelicyjska druzyna...

Chociaz odpadniecie Juve z CL oszczedzi mi nerwow... :wink:
Ja także mam nadzieje, ze Deportivo pokaże swoją klase z meczu z Juventusem i rozniosą Milan w dwumeczu.Jeżeli dali rade Juve to dadzą rade i Milanowi.


Lypsky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 grudnia 2003
Posty: 4747
Rejestracja: 22 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 19:45

Ja dzisiaj znalazlem gazete sprzed pol roku a tam Milan z Pucharem Mistrzow od razu przypomnial mi sie tem mecz :cry: Przypomnialem sobie jak zaczalem plakac kiedy Treze karnego nie strzelil :cry: Mialem ogromna nadzieje ze teraz wygramy i sie rozczarowalem.Jestem pewien ze gdybysmy awansowali i grali z Milanem zemsat bylaby slodka ale niestety.......... :cry: Moze za roczek a moze za dwa lub.......... :cry:


a ja kocham gołe baby, gołe baby do przesady
Juvetomek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 stycznia 2004
Posty: 62
Rejestracja: 03 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 20:13

Ja sobie dzisiaj całkiem przypadkowo wlączylem hymn ligi mistrzów, łzy leciały mi ciurkiem kiedy zaczął się refren a ja znów pomyślałem że Juventus już w tym sezonie tej melodii nie usłyszy na swoim meczu :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Pozdrawiam
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 12 marca 2004, 20:17

Raz na wozie raz pod wozem głowa do góry i optymistycznei patrzec na świat :P


Zawsze Wierni ! ! !
ODPOWIEDZ