NBA 2004/2005

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 stycznia 2005, 18:06

No patrzac na To co rakiety dzisiaj pokazały to Zgranie T-maca z Yao pozostawia wiele do zyczenia... :wink: Nie wiem czemu ale znowu sie pokosilem ze Rakiety pojada i sie z nowu na nich przeliczyłem... ALe porazka.. Dzisiaj w Nocy z Indiana :wink: Ciekawi mnie kto wygra ale raczej Indiana :wink:


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2005, 13:08

Tak tak, niestety dwie porażki z rzędu. Z Indianą też :( szkoda. MUSI BYĆ LEPIEJ MUSI!!!

A tak wogóle to Tracy McGrady został graczem tygodnia :):):) więcej na www.rockets.e-basket.pl


Obrazek
aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 19 stycznia 2005, 16:55

Ostatnio niezłą passę mają Ci z Phoenix,4 porażki z rzędu,a myślałem że są najsilniejsza druzyna w NBA na ten czas.Martwi mnie postawa Timberwolves graja w kratke,niby wygrywaja ale duzo meczy ostatnio przegrali.Chicago Bulls mnie zadziwia wygrali 7 mecz z rzędu.Houston tesh graja w kratke ale McGrady utrzymuje wysoką forme.


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 14:09

aleksander18ps1 pisze:Ostatnio niezłą passę mają Ci z Phoenix,4 porażki z rzędu,a myślałem że są najsilniejsza druzyna w NBA na ten czas.
No i jest 5 porażka z rzędu tym razem katem Memphis Grizzles widać że koledzy Lampego mają małą zadyszkę!
aleksander18ps1 pisze:Martwi mnie postawa Timberwolves graja w kratke,niby wygrywaja ale duzo meczy ostatnio przegrali
No i niech Cie dalej martwi tym razem Wolves ulegli Lakersom!! osłabionym bez Brayanta a kto ich załatwił?? Butler-Odom-Atkins!
Byłem pewien porażki a tu prosze moi pupile zrobili mi miłą niespodziankę


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 20 stycznia 2005, 16:56

Nio masz racje Pelson,Timberwolves cieńko zagrali z Lakersami zwłaszcza że nie grał Kobe.Sixers znowu dzięki Iversonovi wygarli mecz tym razem z Bobcats.Niedlugo jak dalej bedzie gralo tak Phoenix to Miami Heat ich dogoni,ładnie grają,dzięki Shaqowi i Wade'owi wygrali tym razem ze słabiutką Atlantą Hawks.Nareszcie się rozkręca Carter zdobył 33 punkty i New Jersey wygrało z Milwaukee.Memphis zasługuje zas na najwyzsze uznanie wygrali kilka meczy w ladnym stylu w ostatnim czasie.Licze jednak ze Minesota sie przebudzi.


Solaris

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 lipca 2004
Posty: 201
Rejestracja: 27 lipca 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2005, 16:53

HAAAAAAAAAAAA SAS już liderem są najlepsi :twisted: :!:
Do potegi Pheonix brakuje 2 dobrych rezerwowoych i nowego trenera :!:
Moim zdaniem oni odpadną w 1 rundzie Play-off
A do potegi LAL brakuje rozgrywającego...
--II-- Rockets-zgrania


aleksander1986

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 sierpnia 2004
Posty: 267
Rejestracja: 02 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 21 stycznia 2005, 23:17

Ello nie wiecie czasami gdzie mozna znalezc dotychczasowe wyniki glosowania na mecz gwiazd.


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2005, 09:05

Jedyny Polak występujący w koszykarskiej lidze NBA, 19-letni Maciej Lampe, zmienia klub. W piątek został sprzedany z Phoenix Suns do New Orleans Hornets – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Phoenix zdecydowało się na wymianę, bo walczy o jak najlepsze miejsce w lidze - i szefowie klubu uznali najwyraźniej, że jeden doświadczony strzelec jest dla nich wart więcej, niż trzech młodzianów (w tym Lampe). Z kolei klub z Nowego Orleanu tak naprawdę nic nie ryzykował - Jim Jackson nie miał ochoty grać w najgorszej drużynie ligi i po prostu nie stawiał się na mecze i treningi.

New Orleans Hornets będą już trzecim klubem Macieja Lampe w NBA. Latem 2003 Polak został wybrany w drafcie przez New York Knicks. Pół roku później sprzedano go do Phoenix.

Więcej w "Gazecie Wyborczej"

http://sport.onet.pl/1041792,wiadomosci.html

:shock:

Super!! Lampe będzie więcej grał w najgorszej drużynie!! Super transfer!! Wkońcu sobie pogra :D


leniup

Redaktor
Redaktor
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2003
Posty: 1829
Rejestracja: 07 listopada 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2005, 10:48

aleksander18ps1 pisze:Ello nie wiecie czasami gdzie mozna znalezc dotychczasowe wyniki glosowania na mecz gwiazd.
Oto obecne wyniki z nba.com:

Yao Ming (Hou.) 2,153,039
S. O'Neal (Mia) 2,099,201
K. Garnett (Min.), 1,755,124
T. McGrady (Hou) 1,688,159
Kobe Bryant (LAL) 1,551,177
Vince Carter (N.J.) 1,505,169
Tim Duncan (S.A.) 1,446,824
L. James (Cle.) 1,351,369
Allen Iverson (Phi) 1,341,824
Grant Hill (Orl.) 1,273,846


Teraz co do Maćka. Będzie grał w słabej drużynie, pewnie więcej pogra niż w Suns, ale o PO nie ma co marzyć. Ta wymiana może wyjść na dobre mu, ale poczekamy zobaczymy....

Dziś w nocy Rockets wygrali z NY Knicks 92-91,(co mnie bardzo bardzo raduje :D :D :D ) dzięki rzutowi z końcową syreną Scotta Padgetta. Tracy zdobył 35, a Ya 22 punkty. Więcej na www.rockets.e-basket.pl


Obrazek
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2005, 10:57

Lampe w New Orleans Hornets!! spoko przynajmniej pogra może wkońcu pokaże że Polacy też umią grać w kosza! Rockets wygrali!! ładnie już są na 7 miejscu gonią Lakersów !! ale moje LA im ucieknie bo świetnie sobie radzi jak narazie bez Kobyego! dzisiaj rozpykali GSW a Solaris pewnie skacze z radości bo jego SAS pokonało Phoenix Suns po dogrywce Ginobilli ładnie 48 pkt!


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 22 stycznia 2005, 14:36

Ciekawi mnie najbardziej ile dostała kasy za ta wymine $$ czy w ogole cos dostał czy to bylo na zasadzie wymiany i klub musial doplacic drugiemu... Hmm z jednej strony to szkoda ze odszed z Pheonix bo to jeden z lepsiejszych klubow ale napewno w Charlote bendzie mial wiecej szans na Gre.. :wink: Zycze mu jak najlepiej:]


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2005, 17:33

45 pkt;. Iversona w meczu z Miami Heat :wink: Ale dokonal wyczynu hoho... moze nie ejst to rekord ale jak na jego warunki fizyczne to jest to nie małe osiagniecie.. Jego druzyna wygrała 106:98.... Do tego Eve zainkasował 11 zbiorek co tesz jest nie małym Wyczynem..


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2005, 18:58

FanJuventusu pisze:45 pkt;. Iversona w meczu z Miami Heat :wink: Ale dokonal wyczynu hoho... moze nie ejst to rekord ale jak na jego warunki fizyczne to jest to nie małe osiagniecie.. Jego druzyna wygrała 106:98.... Do tego Eve zainkasował 11 zbiorek co tesz jest nie małym Wyczynem..
Mhh z tego co wiem to Iverson nie ma partnerów którzy mogli by go wspierać! dlatego gra sam jest może niski ale wymiata czasem rzuci kilka trójek zrobi jakieś akcje i się tego uzbiera!

DZIŚ LA - SUPERSONICS liczę na zwycięstwo chociaż będzie potwornie cięzko!


kimlady

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 lutego 2005
Posty: 6
Rejestracja: 24 lutego 2005

Nieprzeczytany post 24 lutego 2005, 10:48

Chris Webber przenosi się z ciepłej Kalifornii w znacznie bardziej chłodne rejony Stanów Zjednoczonych. Philadelphia 76ers pozyskała skrzydłowego z Sacramento Kings w wymianie, w której udział wzięło sześciu graczy.


Transfer został dokonany tuż przed upłynięciem czasu wyznaczonego przez władze ligi na dokonywanie zmian personalnych. Termin upływa w czwartek 24 lutego.

W ramach umowy zespół z Filadelfii zasilili jeszcze Matt Barnes i skrzydłowy Michael Bradley. Sixers, w których Webber będzie teraz partnerem Allena Iversona, musieli poświęcić aż trójkę solidnych zawodników: Kenny'ego Thomasa, Corlissa Williamsona (wraca do Kings po pięciu latach) oraz Briana Skinnera.

Na transfer bardzo pozytywnie zareagował Iverson. - Był podekscytowany - stwierdził prezydent Sixers Billy King. - Mówił: "muszę zadzwonić do żony oraz do mamy i powiedzieć im, że C-Webb jest z nami" - wyjaśnił King.

Od sezonu 1996-97 żaden z zawodników występujących wspólnie z Iversonem w barwach Sixers nie zdobywał średnio ponad 20 punktów w meczu. Wówczas, w debiutanckim roku A.I. czynił to Jerry Stackhouse.

Webber, który w następny wtorek kończy 33 lata, w tym sezonie może pochwalić się następującemu średnimi zdobyczami: 21,3 pkt, 9,7 zb i 5,5 asyst. "Królom" z Sacramento z pewnością będzie brakować jego dobrej ręki, ale z drugiej strony oszczędzą sporo pieniędzy. W tym sezonie Webber zarobi 17,5 mln dolarów, a do zakończenia kontraktu zostały mu trzy lata i 62 mln do wypłaty.

- Myślę, że wymiana pozwala nam na większą elastyczność i dodaje głębi w składzie - powiedział wiceprezydent Kings Geoff Petrie. - To jest na pewno zmiana kierunku.

http://nba.interia.pl/news?inf=595987


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 25 lutego 2005, 19:29

Jeżeli Webber zgra się z Iversonem to ''Szóstki'' moga być nie do powstrzymania !! Webber gra teraz trochesłabiej niz chociażby rok temu kiedy to ze Stojakovicem i Bibim prowadzili Sacramento do pasna zwycięstw. Jednak to nadal ten sam Webber , geniusz który potrafi zapakować piłkę do kosza jeżeli zgra sie z Iversonem to Phila może wszystykich zgniesć , ale wprawdzie tak samo miało być z Carterem Kiddem i Jeffersonem! i nic z tego nie wyszło :lol:


ODPOWIEDZ