PAOLO ROSSI

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ
10 Szymon

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 października 2003
Posty: 171
Rejestracja: 30 października 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 19:45

Mam pytanie do Tych, którzy głosowali na Paolo Rossiego do 11 XX-lecia. Czym się kierowaliście wysyłając głos na Tego właśnie gracza? Przecież On zdobył zaledwie 44 bramki w 138 meczach! Jak na napastnika to bardzo mało! Dla przykładu David Trezeguet 77 bramek w 131 meczach (narazie)! I nie piszcie że Rossi był Królem Strzelców Mistrzostw Świata, bo tutaj liczy się tylko Jego gra w Juve!


Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 20:58

JA głosowałem na Vialliego, ale nie zgadzam się z toba. Trezegut nigdy nawet do pięt nie dorośnie Rossiemu, który był genialnym piłkarzem, a jakbyś nie wiedział to nie liczy się tylko ilość strzelonych bramek, ale ogólna postawa na boisku... 8)


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 21:06

zeby było smieszniej to ja głosowałem na Schillacciego, on miał swój styl. Trez i Rossi? Świetni, ale nie jak Salvatore!


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 21:11

ja głosowałem na niego głównie z tego powodu, bo zdobył wraz z Juve duzo trofeów. W przeciągu 5 lat (bo nie licze okresu 73'-75' :wink: ) Juve wraz z Nim zdobyło 6 pucharów.


Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 21:11

Ja tez głosowałem na Vialliego a co do Rossiego to był to takze świetny piłkarz był jednym z głównych zawodnikow w Juve :!:


wErOn

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 listopada 2003
Posty: 703
Rejestracja: 06 listopada 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 21:21

Człowieku myslisz ze świetny napastnik musi strzelac dużo bramek (Alex)? Widziałem go w akcji w koszulce Juve ze 4 razy i nie duzo moge o nim powiedziec, ale wiem ile i co mówią o nim inni. Na pewno Trezeguet z nim sie nie może równać :twisted:


(..)z każdą godziną, z każdą minutą uczę się ciebie człowieku.. z każdą sekundą i z każdą chwilą jestem głupszy(..)
Wolność i kapitalizm!
hania

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 grudnia 2003
Posty: 338
Rejestracja: 12 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 21:31

Ja głosowalam na Viallego bo uwazam ze razem z Ravanellim tworzyli jeden z najlepszych duetow w historii Juve. A Rossiego bym dala na 3. mijscu zanimi.


IL BELLO DEL CALCIO

Macie bowiem wiedzieć, że są dwa sposoby walczenia...

Wygraj wyjazd do Madrytu i potrenuj z Beckhamem. Moze go czegos nauczysz...
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 21:41

Heh, a czy ilość goli świadczy o klasie piłkarza? P.Rossi to wielka i zasłużona legenda JUVE. Zrobił dla nas naprawdę dużo i zawsze dla mnie będzie niezapomnianym symbolem naszego zespołu. Piłkarz kompletny. Napewno większość nie widziała go w akcji, sam widizałem go w akcji na archiwalnych kasetach i filmach na kompie, w JUVE jak i w rep. Widziałem go na tyle, by mógł mnie oczarować swoim talentem. Rzeczywiscie nie strzelał dużo goli ale zawsze przyczyniał do wygranej naszego zespołu. Warto dodać, że Rossi z JUVE w 1985r. zdobył najcenniejsze klubowe trofeum, LM czy też rok wcześniej jedyny w naszej kolekcji, nieistejący już PZP.
Ukoronowaniem jego znakomitej gry bez wątpienia było zdobycie najbardziej prestiżowej indywidualnej nagrody, mianowicie ,,Złotej Piłki'' w roku 1982.
Bez chwili wachania oddałem głos na niego.
Swoją drogą dziwi mnie, że większośc nie znając naszych znakomitych poprzednuch pokoleń piłkarzy, nie robi nic ku temu by zdobyś jakąkolwiek wiedzę na ich temat..... :?


Obrazek
Sarsik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lutego 2004
Posty: 339
Rejestracja: 12 lutego 2004

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 21:53

kouba pisze:ja głosowałem na niego głównie z tego powodu, bo zdobył wraz z Juve duzo trofeów. W przeciągu 5 lat (bo nie licze okresu 73'-75' :wink: ) Juve wraz z Nim zdobyło 6 pucharów.
Dogładnie z tego samego powodu oddałem na niego głos. Trezeguet to wyborowy strzelec, ale nic poza tym. Rossi to wielki przywódca.


I need a girl that I can train.
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 22:04

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:? P.Rossi to wielka i zasłużona legenda JUVE.
Jednak jak dla mnie to nawet sie nie umywa do Pietro Anastasiego, na ktorego oddano ledwo trzy glosy. No ale co zrobic jak na tym forum moze 10 osob wie kto to byl. Za oddaniem glosu na Anastasiego przemawiawiaja jego gol, ktorych strzelil 131. W grze i on i Rossi byli podobni, a ztym ze Anastatsi byl skutczniejszi i zdecydoanie bardziej kreatywny. A wiec wybralem gracza poprostu lepszy. Do Rossiego nie przekona mnie ani Zlota Pilka, ani Puchar Mistrzow. Wole 3 Scudetta Pietro :-D


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 03 marca 2004, 22:14

Ani przez chwile nie zawachałem sie zagłosować na Vialliego.Był świetnym piłkarzem, widziałem go w akcji i bardzo spodobała mi sie jego gra.Nie pamietam innego gracza który tak szanowałby piłkę i grał tak rozważnie jak Vialli, ale nie skreślam także Rossiego, ponieważ mam do niego wielki szacunek z powodu wielu trofeów i sukcesów odnoszonych przez Juve za jego kadencji.Chociaż wole Vialliego to bedzie sprawiedliwe jeżeli na pierwszym miejscu znajdzie sie wymieniony jako pierwszy lub wymieniony jako drugi.Dla mie nie ma to większego znaczenia, ponieważ obydwoje byli świetnymi piłkarzami i zapisali świę w karcie Juve na stałe.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2004, 14:29

juveluck pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:? P.Rossi to wielka i zasłużona legenda JUVE.
Jednak jak dla mnie to nawet sie nie umywa do Pietro Anastasiego, na ktorego oddano ledwo trzy glosy. No ale co zrobic jak na tym forum moze 10 osob wie kto to byl. Za oddaniem glosu na Anastasiego przemawiawiaja jego gol, ktorych strzelil 131. W grze i on i Rossi byli podobni, a ztym ze Anastatsi byl skutczniejszi i zdecydoanie bardziej kreatywny. A wiec wybralem gracza poprostu lepszy. Do Rossiego nie przekona mnie ani Zlota Pilka, ani Puchar Mistrzow. Wole 3 Scudetta Pietro :-D
Heh to fakt. Statystyki przemawiają bezapelacyjnie na korzyść Anastasiego. Jednak Anastasi lepiej wypełniał swoją rolę, mam na mysli strzelanie goli :)
Gdy już głosowalem, Anastasi miał bodajże 2 głosy a Rossiponad 50....więc mój głos i tak by o nieczym nie prześądził a tak mam nadzieję, że mój typ przyczyni się do tego, by w 11, 20lecia- widniało zdjęcie Rossiego :wink:


Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2004, 14:58

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Heh to fakt. Statystyki przemawiają bezapelacyjnie na korzyść Anastasiego. Jednak Anastasi lepiej wypełniał swoją rolę, mam na mysli strzelanie goli :)
Gdy już głosowalem, Anastasi miał bodajże 2 głosy a Rossiponad 50....więc mój głos i tak by o nieczym nie prześądził a tak mam nadzieję, że mój typ przyczyni się do tego, by w 11, 20lecia- widniało zdjęcie Rossiego :wink:
Nie tylko statystyki. Napisalem juz ze Anastatsi byl pilkarzem bardziej kreatywnym. Rossi to typowy snajper, dostawal pilke i strzelal, sam nic sobie nie potrafil wypracowac. Pietro gral troche inaczej potrafil sam dojsc do sytuacji kiwnac zastawic sie, oczywiscie dobijal tez do pustej bramki. A co do tego ze mial tylko dwa glosy to jak ty bys oddal mu i swoj to mial bu juz trzy.Nie mozna podchodzic do tego tak, ze e ten i tak nie wygra to glosuje na innego


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 04 marca 2004, 18:52

juveluck pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
Heh to fakt. Statystyki przemawiają bezapelacyjnie na korzyść Anastasiego. Jednak Anastasi lepiej wypełniał swoją rolę, mam na mysli strzelanie goli :)
Gdy już głosowalem, Anastasi miał bodajże 2 głosy a Rossiponad 50....więc mój głos i tak by o nieczym nie prześądził a tak mam nadzieję, że mój typ przyczyni się do tego, by w 11, 20lecia- widniało zdjęcie Rossiego :wink:
Nie tylko statystyki. Napisalem juz ze Anastatsi byl pilkarzem bardziej kreatywnym. Rossi to typowy snajper, dostawal pilke i strzelal, sam nic sobie nie potrafil wypracowac. Pietro gral troche inaczej potrafil sam dojsc do sytuacji kiwnac zastawic sie, oczywiscie dobijal tez do pustej bramki. A co do tego ze mial tylko dwa glosy to jak ty bys oddal mu i swoj to mial bu juz trzy.Nie mozna podchodzic do tego tak, ze e ten i tak nie wygra to glosuje na innego
Tak zgadza się, tyle, że to był tylko przykład, iż jakbym zagłosować na Anastasiego to i tak bym nic nie zmienił. Bo moja decyzja została podjęta już wcześniej, że oddam głos na Paolo. No cóż, wybór bardzo ciężki :? To tylko świadczy o tym, jakie potęgi grały u nas! :) Ale przynajmniej głosuję na załuzonych piłkarzy a nie jak większość na obecnych... :roll: Anastasi oczywiście był wielikim piłkarzem ale głos można było oddać tylko 1 :(


Obrazek
Slim

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 1198
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 05 marca 2004, 13:35

10 Szymon pisze:Mam pytanie do Tych, którzy głosowali na Paolo Rossiego do 11 XX-lecia. Czym się kierowaliście wysyłając głos na Tego właśnie gracza? Przecież On zdobył zaledwie 44 bramki w 138 meczach! Jak na napastnika to bardzo mało! Dla przykładu David Trezeguet 77 bramek w 131 meczach (narazie)! I nie piszcie że Rossi był Królem Strzelców Mistrzostw Świata, bo tutaj liczy się tylko Jego gra w Juve!
"srodkowy napastnik 174/66. Chrakterystyczny "kaczy" sposob poruszania sie po murawie, doskonala skutecznosc strzelecka. W pelni zasluzyl na miano krola strzelcow MŚ 1982 w Hiszpanii zdobywajac gole w 3 ostatnich decydujacych spotkaniach turnieju. W meczu z Brazylia nawet hat-trick. Zdobywca Zlotej Pilki dla najlepszego pilkarza turnieju oraz trofeum o tej samej nazwie dla najlepszego pilkarza w Europie (1982). 3 miesiace po zakonczeniu kariery byl najpopularniejszym pilkarzem swiata."

Czy to malo? Bardzo duzo zrobil dla Juventusu, swietnie prezentowal sie z Platinim i Bonkiem w Juve. Byl liderem druzyny zaraz po Platinim...

Nie zgodze sie z tym ze Rossi nie potrafil sobie nic wypracowac... Bardzo dobry technik... Zdobyl Puchar Mistrzow, W przeciągu 5 lat zdobyl z Juve 6 pucharow...

ROSSI vs VIALLI:

Vialli zdobyl z Juve pamietliwe trofeum LM 96 ale pamietajcie ze Rossi zrobil to samo i to jeszcze w tragicznych okolicznosciach...

Nie przecze ze Vialli byl swietnym zawodnikiem w Juve jednak ja oddalem glos na Rossiego.. Bardzo lubie Vialliego ale Rossi to po prostu legenda....

ROSSI vs TREZEGUET:

tutaj nie ma co pisac... po prostu ROSSI byl lepszy, a Trezeguet nadal gra wiec jeszcze taka wielka historia nie jest... Rossi to juz legenda wspaniala legenda...


ODPOWIEDZ