Jestem pierwszy !!!!!!!!!

Podziel się z nami swoimi sugestiami i uwagami na temat funkcjonowania JuvePoland.
ODPOWIEDZ
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lutego 2004, 23:48

Ja juz mam powoli dosyc. Moze niektorzy nie zauwazyli tego, ale pod kazdym newsem mamy kogos kto z wielka radoscia oglasza swiatu jako takiemu ze jako pierwszy "skomentowal" newsa. Ja i klku innych forumowiczow probujemy to zwalczac no ale wiadomo ze srodkow na to nie mamy. Dlatego proponuje zeby za takie kretynskie zachowanie rozdawano ostrzezenia na forum. Z tym ze wiekszosc tych "scigaczy" nie udziela sie na forum, wiec moze kilku dniowe bany. Naprawde pomyslcie nad tym...


srali muszki będzie wiosna
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lutego 2004, 23:51

No właśnie, zawsze jak ktoś napisze ze jets pierwszy to mu odpowiadam, ale ciągle jest to samo i nie mam na to już siły :evil: , a to jest żałosne, poprostu mnie coś w środku ściska jak czytam takich ......
Popieram w 100% pomysł RadeKasa :!:


nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 lutego 2004, 23:57

RadeKas pisze:Ja i klku innych forumowiczow probujemy to zwalczac
z wielka radoscia sie do takich osob zaliczam..nie chwalac sie... :wink: ale takie zachowanie jest tak bezsensu ze brak mi slow..moge sie zalozyc ze kazdy z tych wielkich panow ktorzy jakos pierwsi znalezli posta nie ma wiecej niz 13 lat..bo tylko takie maluszki sie w to bawia...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 00:01

Jeśli wypowiedz jest sensowna a na końcu jest coś w rodzaju "PS. JESTEM PIERWSZY ;DD " to jeszcze ujdzie (sam tak robie czasem dla jaj), no ale jesli pojawia sie tylko JESTEM PIERWSZY to juz przesada....


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 08:18

Staramy sie takie komentarze kasowac. Ale na głupote czasami nie ma rady....
Ignora im, ignora po prostu.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
Ultras

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 2215
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 14:03

Na większości piłkarskich serwisach pojawiają się takie głupie komentarze (np. sport.wp) i nie wiem czemu to służy. Ludzie którzy nie mają zdanina na dany temat pisząc tylko "JESTEM PIERWSZY" i stawiając na końcu z podniecenia uśmieszki są żałośni i myślą, ze kogoś to obchodzi, że on cały dzien czekał na jakiegoś newsa tylko po to, aby wpisać tam, że jest pierwszy... żałosne :evil:


darel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 474
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 14:15

Ja na forum może nie wypowiadam sie za czesto - to z braku czasu, ale wydarzenia na stronie sledze regularnie i tez mnie to bardzo wkurza. A jeszcze bardziej jak ten komentarz ogranicza sie tylko do słowa: PIERWSZY. Bo jesli ktoś najpierw wypowie sie na temat, a potem na dole dopisze ps. pierwszy, to jeszcze mozna to scierpieć.


na zawsze wierni turyńskiej drużynie
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 14:56

Na szczescie nie czytam tych komentarzy do newsow...

A czy dawac tym "pierwszym" bany? Nie!
Skoro za chamskie zachowanie na czacie nie ma rozdawanych banow, to i tu nie powinno tego byc.

Ale gdyby czat, komentarze i forum mialy by byc polaczone to jestem za :twisted: :twisted: :twisted:


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8862
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 15:16

W 100% popieram RadeKas'a.
Kiedyś jako 1 uwagę tym żałosnym ludziom zwrócił juveluck. Powiedział im, żeby poszli do piaskownicy, pooglądali pokemony i pobawili się w berka :D
Jednak jak się okazało, to tylko zmobilizowało tych śmiesznych dzieciaków do utrwalania tego, żałosnego tekstu :? Widać na takich nie ma już sił. Jak ktoś wspomniał większość z nich nie pisze na forum i napewno nie mają powyżej 13 lat.
Problem w tym, że taką głupotę, trudno jest wogóle zwalczać... :?


Obrazek
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 15:19

Roznica jest taka El_Chico ze na chacie cos zostanie powiedziane, przejdzie do gory, koles dostanie bana, zapomni sie. A przy newsach to zostaje i jest dobijajace bo na dodatek tym "scigaczom" wogle nic sie nie dzieje.


srali muszki będzie wiosna
Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 15:23

Hmmmmm racja z tym zwalczaniem tez tak sadze ze ignor im sie nalezy to jest bez sensu jak nie maja o czym pisac to niech w ogole nie pisza


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 15:30

ja bym im dawał bany 5-dniowe może by się czegość nauczyli


JESTEM OSZUSTEM
Wojtom

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 września 2003
Posty: 1369
Rejestracja: 14 września 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 15:40

moim zdaniem ich wogóle nie interesuje co jest w tym newsie tylko tak aby napisać ze to wlasnie oni sie tu pierwsi wpisali.....bez sensu :?


Alteri vivas oportet, si tibi vis vivere.
El_chico_a_Coruna

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2003
Posty: 563
Rejestracja: 24 września 2003

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 17:06

RadeKas pisze:Roznica jest taka El_Chico ze na chacie cos zostanie powiedziane, przejdzie do gory, koles dostanie bana, zapomni sie. A przy newsach to zostaje i jest dobijajace bo na dodatek tym "scigaczom" wogle nic sie nie dzieje.
News tez po paru dniach zniknie ze strony glownej chyba, ze ktos koniecznie chce go odkopywac. Faktycznie czat tez zniknie po wylogowaniu sie, ale czy dluzej pamietasz kogos kto napisal "jestem pierwszy" czy *#%$ ktory obraza twoich ulubionych pilkarzy tylko dlatego, ze im mecz nie poszedl?


juve_pany

Juventino
Juventino
Rejestracja: 18 lutego 2004
Posty: 176
Rejestracja: 18 lutego 2004

Nieprzeczytany post 01 marca 2004, 17:17

tez uwazam ze to jest idiotyczne i sadze ze 5-dniowe bany by nic nie pomogly moim zdaniem takich kolesi powinno sie wyrzucac ze strony na zawsze!!!!!!!!!!!!!!!


ODPOWIEDZ